Jump to content

Letv LeRee Le 3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ερωτησεις

 

1 πως ενεργοποιω το notification led?

2 πως μπορει το πισι να διαβασει την συσκευη? τεσπα βαζω μεσα τραγουδια απο το airdroid

 

εβγαλα καποιες φωτο , μου φαινονται καλυτερες απο το redminote 2

δεν ειμαι και πολυ φαν

αλλα που ειναι καλυτερα σε αναλυση εικονας? στο 4/3 η στο 16/9?

 

θα δοκιμασω σημερα

ραδιο / gps

 

μια χαρα φαινεται το τηλεφωνακι

 

ΥΓ πως μπορω να σηκωσω φωτο?

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 233
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες παρέλαβα θήκη φτιαγμένη για το cool1...φυσικά ταιριάζει άψογα στο LeRee.

@stavag : gia QC τα χουμε πει και σε προηγούμενα μηνύματα. Δεν έχει φορτιστή QC και είναι αμφίβολο ότι παίρνει. Όποιος έχει άλλη πληροφορία ας την καταθέσει. Για dolby atmos δεν ξέρω.

Να πω επίσης ότι όταν μένει μερικά λεπτά η οθόνη ανοικτή (πχ παίζοντας κάποιο παιχνιδάκι) το κινητό ζεσταίνεται λίγο. Όχι κάτι το τρομερό, αλλά το καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

περιμενω κι εγω το δικο μου, παραγγελια απο banggood εδω και 3 εβδομαδες, μαλλον επεσα στην Πρωτοχρονια γιατι τωρα δειχνει οτι εφυγε απο Ολλανδια. Λογικα τελος εβδομαδας θα το εχω? με το που θα το παραλαβω θα ενημερωσω και θα μοιραστω πρωτες εντυπωσεις.

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα παραγγελία 6/2 τώρα το στήνω πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές ανταποκρίνεται άψογα ,πολύ καλή κάμερα ,μετάφραση μέτρια, ωραία οθόνη πολύ καλά χρώματα,.

Γενικά για τα λεφτά του πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Χθες παρέλαβα θήκη φτιαγμένη για το cool1...φυσικά ταιριάζει άψογα στο LeRee.

@stavag : gia QC τα χουμε πει και σε προηγούμενα μηνύματα. Δεν έχει φορτιστή QC και είναι αμφίβολο ότι παίρνει. Όποιος έχει άλλη πληροφορία ας την καταθέσει. Για dolby atmos δεν ξέρω.

Να πω επίσης ότι όταν μένει μερικά λεπτά η οθόνη ανοικτή (πχ παίζοντας κάποιο παιχνιδάκι) το κινητό ζεσταίνεται λίγο. Όχι κάτι το τρομερό, αλλά το καταλαβαίνεις.

Στην περιγραφή του banggood γράφει για dolby atmos,άρα εάν είναι θα υπάρχει στις εφαρμογές ,είναι ουσιαστικά το equallizer για μουσική και βίντεο,το οποίο είναι πολύ σημαντικό για την ποιότητα του ήχου στα ακουστικά
Link to comment
Share on other sites

Στην περιγραφή του banggood γράφει για dolby atmos,άρα εάν είναι θα υπάρχει στις εφαρμογές ,είναι ουσιαστικά το equallizer για μουσική και βίντεο,το οποίο είναι πολύ σημαντικό για την ποιότητα του ήχου στα ακουστικά
Στο δικό μου τέτοια εφαρμογή δεν υπάρχει πάντως.

 

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε, για τις φωτογραφικές δυνατότητες του κινητου. Καλυτερες από redmi note 4x; Από εμπειρία χρήσης με τη ρομ που έρχεται πώς είναι; Είμαι κλικ πριν το παραγγείλω για τη γυναίκα.
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε, για τις φωτογραφικές δυνατότητες του κινητου. Καλυτερες από redmi note 4x; Από εμπειρία χρήσης με τη ρομ που έρχεται πώς είναι; Είμαι κλικ πριν το παραγγείλω για τη γυναίκα.

To Cooi 1 που νομίζω έχει την ίδια κάμερα, βγάζει έτη φωτός καλύτερες φωτογραφίες από το redmi note 4x και γενικά τα Leeco έχουν καλύτερη ποιότητα φωτογραφιών από αντίστοιχα μοντέλα της Xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία. 103,50€ με priority. Θήκη και γυαλί θα κάνουν και του Cool 1, έτσι;

 

Ναι

 

Ωρα να φτιαχτεί και καμια. Custom rom για τέτοια κινητουμπα των <100€....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία είναι σε πολύ καλά επίπεδα μάλιστα για τα λεφτά του δεν υπάρχει ανταγωνισμός δεν το συζητάμε για σύγκριση με xiaomi τα οποία έχουν γνωστοί μου 4χ και note 4 είναι πολύ κατώτερα τα έχουμε συγκρίνει σε ίδιες συνθήκες.Ακομα και οι νυχτερινές είναι αξιοπρεπεις ειδικά όταν χρησιμοποιείται φλασ και το θέμα είναι κοντά.

Θήκες από cool1 ταιριάζουν έχω πάρει και προστασία οθόνης οπότε παραγγείλετε άφοβα.Παρηγγειλα θήκη και τζαμί ίδια μέρα με την συσκευή και το τηλέφωνο ήρθε πρώτο δύο μέρες νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια led ειδοποιήσεις εχει? γιατι στο kimovil λεει δεν εχει
Έχει πάνω δεξιά

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι, σε 2 τηλεοράσεις που υποστηρίζουν wireless display input, μια hitachi και μια turbo-x, video, φωτογραφίες, η οθόνη του κινητού, όλα κομπλέ. Μέχρι και kodi έτρεξα στο τηλέφωνο και έπαιζε fullscreen στην τηλεόραση χωρίς κανένα πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

ναι, σε 2 τηλεοράσεις που υποστηρίζουν wireless display input, μια hitachi και μια turbo-x, video, φωτογραφίες, η οθόνη του κινητού, όλα κομπλέ. Μέχρι και kodi έτρεξα στο τηλέφωνο και έπαιζε fullscreen στην τηλεόραση χωρίς κανένα πρόβλημα

 

Καλό....

Κάποιο νεο από καμία Ρομ;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα μια συσκευή για ένα φίλο με παραγγελία 9/3/18 παραλαβή σε 11 μέρες.

 

Στο tracking ήταν κολλημένο και ξαφνικά τα έβγαλε όλα μαζί ένα κατεβατο όλες τις κινήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...