Jump to content

Letv LeRee Le 3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 233
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειμαι ετοιμος κι εγω να το παραγγειλω για το ετερον ημισυ... υπαρχει καποιο εκπτωτικο κουπανι για banggood? αν δεν ξερετε που να κοιταξω? απο banggood , priority air mail η priority direct mail? δεν θυμαμαι ποιο ηταν για αποφυγη τελωνειου. αν παρω και ενα tvbox εχει combined shipping? για tvbox προτασεις που να κοιταξω, εχετε καμια καλη προταση 50-60 ευρω? ευχαριστω πολυ!

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ετοιμος κι εγω να το παραγγειλω για το ετερον ημισυ... υπαρχει καποιο εκπτωτικο κουπανι για banggood? αν δεν ξερετε που να κοιταξω? απο banggood , priority air mail η priority direct mail? δεν θυμαμαι ποιο ηταν για αποφυγη τελωνειου. αν παρω και ενα tvbox εχει combined shipping? για tvbox προτασεις που να κοιταξω, εχετε καμια καλη προταση 50-60 ευρω? ευχαριστω πολυ!

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Priority air mail.

Η τιμή του γενικά έχει σκαμπανεβάσματα στο banggood αλλα μικρά. Δεν αξίζει να περιμένεις. Τα boxes έχουν βελτιωθεί αρκετά σε χαρακτηριστικά. Θα έλεγα μην πάρεις επεξεργαστή παλιότερο από 905 amlogic, Android 7.1 και 2gb ram. Από τις καλύτερες μάρκες η beelink

 

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk

Edited by my123456
Link to comment
Share on other sites

Priority direct mail που έχει σαν επιλογη το bangood τι είναι;Priority air mail δεν βλεπω σαν επιλογη στον τροπο αποστολης. Edited by johndrama
Link to comment
Share on other sites

Priority direct mail που έχει σαν επιλογη το bangood τι είναι;Priority air mail δεν βλεπω σαν επιλογη στον τροπο αποστολης.

 

αυτο επιλεγεις,εχω παραγγειλει 5 κομματια,ολα εφτασαν κανονικα,κανενα προβλημα, priority direct mail

Link to comment
Share on other sites

Έριξα και γω μια παραγγελία

Να δουμε

Έχασα rn 2 xiaomi

Πριν πάλι xiaomi

 

Εχω δουλέψει Αιφον

Και huawei

 

Ας το δω

Αν δεν πάει στη κόρη

 

Bangood priority

Ήδη έβγαλε Τρακ nl

 

Χωρίς ακομα τρακ:lol:

 

Και ο θεός μαζι μας

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Έριξα και γω μια παραγγελία

Να δουμε

Έχασα rn 2 xiaomi

Πριν πάλι xiaomi

 

Εχω δουλέψει Αιφον

Και huawei

 

Ας το δω

Αν δεν πάει στη κόρη

 

Bangood priority

Ήδη έβγαλε Τρακ nl

 

Χωρίς ακομα τρακ:lol:

 

Και ο θεός μαζι μας

 

pre advised θα δειξει απο βδομαδα,κανει περιπου 2 βδομαδες να φτασει,καθυστερει πολυ στα ελτα

Link to comment
Share on other sites

pre advised θα δειξει απο βδομαδα,κανει περιπου 2 βδομαδες να φτασει,καθυστερει πολυ στα ελτα

 

Οποτε

Υπομονή εχω μεν

Λεφτά οχι:lol:

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Έριξα και γω μια παραγγελία

Να δουμε

Έχασα rn 2 xiaomi

Πριν πάλι xiaomi

 

Εχω δουλέψει Αιφον

Και huawei

 

Ας το δω

Αν δεν πάει στη κόρη

 

Bangood priority

Ήδη έβγαλε Τρακ nl

 

Χωρίς ακομα τρακ:lol:

 

Και ο θεός μαζι μας

 

Και μένα μου έδωσαν τρακ nl από το τσατ όχι από το mail το οποίο ακόμα δεν ανταποκρίνεται από 6/2 παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

το πατηγγειλα απο banggood πριν 3 μερες, εχω ηδη tracking, θα αρχισει να φαινεται λογικα αφου μπει Ελλαδα.

ειναι αλολυτα value for money αυτη τη στιγμη το συγκεκριμενο....ειναι αυτο που λενε....παρε 2-3 κομματια να βρισκονται ...ολο και καποιος στην οικογενεια η φιλος θα ξεμεινει απο κινητο...

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το πατηγγειλα απο banggood πριν 3 μερες, εχω ηδη tracking, θα αρχισει να φαινεται λογικα αφου μπει Ελλαδα.

ειναι αλολυτα value for money αυτη τη στιγμη το συγκεκριμενο....ειναι αυτο που λενε....παρε 2-3 κομματια να βρισκονται ...ολο και καποιος στην οικογενεια η φιλος θα ξεμεινει απο κινητο...

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

 

xaxa η πιο σωστη κουβεντα-κριτικη για το κινητο..;)

Link to comment
Share on other sites

το πατηγγειλα απο banggood πριν 3 μερες, εχω ηδη tracking, θα αρχισει να φαινεται λογικα αφου μπει Ελλαδα.

ειναι αλολυτα value for money αυτη τη στιγμη το συγκεκριμενο....ειναι αυτο που λενε....παρε 2-3 κομματια να βρισκονται ...ολο και καποιος στην οικογενεια η φιλος θα ξεμεινει απο κινητο...

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

 

Οντως γι'αυτο πηρα 2,αλλα θα δουμε οταν ερθουν εαν ειναι οκ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οντως γι'αυτο πηρα 2,αλλα θα δουμε οταν ερθουν εαν ειναι οκ

 

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και γω.

Εντωμεταξύ ακόμα στο τρακινγκ γράφει "στοιχείο προς ενημέρωση " τι σημαίνει άραγε;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και γω.

Εντωμεταξύ ακόμα στο τρακινγκ γράφει "στοιχείο προς ενημέρωση " τι σημαίνει άραγε;

 

νομιζω θα δεις τρακ απο ολλανδια και μεχρι εδω

 

στην αναμονη και γω

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειναι για μενα, (εχω το θρυλικο (Xiaomi mi3) ανυπομονω να παραλαβω το Leree.....αν ειναι τοσο καλο οσο νομιζω...θα κανω την καρδια μου πετρα και θα παραγγειλω κι ενα γκρι για μενα.!

Ξερει καποιος που το εχει ηδη αν υπαρχουν προβληματα με το fingerprint sensor οπως σε καποια αλλα της οικογενειας Letv? τιποτα αλλα bugs?

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειναι για μενα, (εχω το θρυλικο (Xiaomi mi3) ανυπομονω να παραλαβω το Leree.....αν ειναι τοσο καλο οσο νομιζω...θα κανω την καρδια μου πετρα και θα παραγγειλω κι ενα γκρι για μενα.!

Ξερει καποιος που το εχει ηδη αν υπαρχουν προβληματα με το fingerprint sensor οπως σε καποια αλλα της οικογενειας Letv? τιποτα αλλα bugs?

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

 

ειχα το Χ600,Χ620προ και το Χ626 κανενα θεμα δεν μου δημιουργησαν,ειναι πολυ καλα κινητα,απλα θα εχεις καλυτερο 4τζι μιας και εχει την 800 αν και στα αστικα μερη δεν εχει θεμα

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειναι για μενα, (εχω το θρυλικο (Xiaomi mi3) ανυπομονω να παραλαβω το Leree.....αν ειναι τοσο καλο οσο νομιζω...θα κανω την καρδια μου πετρα και θα παραγγειλω κι ενα γκρι για μενα.!

Ξερει καποιος που το εχει ηδη αν υπαρχουν προβληματα με το fingerprint sensor οπως σε καποια αλλα της οικογενειας Letv? τιποτα αλλα bugs?

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Κανένα πρόβλημα με το αποτύπωμα... γρήγορο και σωστό

 

Στάλθηκε από το C1-U02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

νομιζω θα δεις τρακ απο ολλανδια και μεχρι εδω

 

στην αναμονη και γω

 

Όντως από Ολλανδία είναι nl post.

Link to comment
Share on other sites

να το αφησουμε με τη stock Rom (με ποια ερχεται)? η υπαρχει καμια καλυτερη διαθεσιμη? το συγκεκριμενο παιρνει HDR+ για καλυτερες φωτογραφιες?

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για rom διαβαζω στο νημα για το cool1, μιας και ειναι το ιδιο...

εχει πολυ αναγνωση

 

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Δεν υπάρχουν πολλές εναλλακτικές στο cool1, διαβάζω και των το νήμα, αναφέρονται αρκετά προβλήματα που αν είναι να μείνεις στο marshmallow νομίζω δεν αξίζουν. Υπάρχει και μια για nougat αλλά δε νομίζω ότι έχει δοκιμαστεί αρκετά. Επίσης μην ξεχνάμε ότι το cool1 δεν έχει β20. Εγώ δε ρισκάρω μια αλλαγή αυτή τη στιγμή

 

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Παρέλαβα και εγώ το εν λόγω κινητό για την μητέρα μου. Οι πρώτες εντυπώσεις καλές ειδικά στις κάμερες για τα λεφτά του. Δεν μπόρεσα να βρω πώς να κάνω τα κουμπιά να φωτίζουν συνέχεια και από που ψάχνεις για ενημέρωση. Κάθε βοήθεια δεκτή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...