Jump to content

ZTE Nubia Z17 Lite


termitiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 412
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με Cosmote υπάρχει θέμα με την Β20;

 

Ολοι χρησιμοποιουν την Β20 στην επαρχια αλλα και σε αρκετες περιοχες της Αττικης. Σε βλεπω ψηνεσαι και συ. Ασε αμα πεσει η τιμη θα χτυπησουμε το Ζ18 mini:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ είμαι μια χαρά με το m2 για μια φίλη κοιτάω αλλά επειδή μένουμε σε νησί μάλλον καλύτερα να πάμε στο m2 ξανά που είναι δοκιμασμένη λύση.
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα, αυτό θα έκανα και εγώ αν έμενα στο νησί. Και μένα το Μ2 μου κάνει όλα μου τα κέφια τουλάχιστον προς το παρόν.

Όχι εγώ είμαι μια χαρά με το m2 για μια φίλη κοιτάω αλλά επειδή μένουμε σε νησί μάλλον καλύτερα να πάμε στο m2 ξανά που είναι δοκιμασμένη λύση.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρεεεε τι έγινε ; Κανένα νέο!!! ; Εγώ το περιμένω!! Τα δικα σας τι λένε!!!;Νυχτερινές φωτογραφίες και κτλ ;

 

πολυ ωραιο κινητο,φωτο βραδυ δεν εχω βγαλει ακομα,για 150 ευρω...κλοπη.γρηγορο,αψογο,ωραια οθονη,ηχο,καμερα την μερα τελεια,καμια σχεση με οσα ειχα εως τωρα κι ειχα πολλα κινεζικα και πολυ ακριβοτερα.απο εμφανιση το μπλε απαιχτο,περιμενω μια θηκη,γλυστραει

Link to comment
Share on other sites

Για να μην γράφουμε τίποτα μάλλον όλα πάνε καλά με αυτό το κινητό!! ,

 

Μαλλον δεν το εχουν παρει πολλοι στην Ελλαδα,η αρχικη του τιμη ηταν απαγορευτικη αλλα τωρα με 150 ευρω θα επρεπε να εχει κινηθει,δεν με ενδιαφερει φυσικα ποσοι το εχουν,ειναι πολυ ομορφο,το εχω μια βδομαδα και το χαζευω,περιμενω μια θηκη για να νοιωσω ασφαλης να το πηγαινοφερνω μιας και φευγει απο το χερι ευκολα,θηκες δεν εχει παντως,πηρα μια το Ζ17 εχουν ελαχιστες διαφορες,ελπιζω να κατσει καλα

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα κι εγω ενα απο το Ιταλικο μαγαζι της Banggood στα 150€. Το πληρωσα την Παρασκευη και στο tracking δειχει οτι ειναι ηδη στη Γερμανια (;)) και εχω ειδοποιηση παραλαβης για την Δευτερα. Θα μας τρελλανουν οι Κινεζοι...

Δυο ερωτησεις για τους εχοντες:

1. Τι γινεται με την ελλειψη Β20; Στην Cosmote μου ειπαν οτι δεν θα εχω προβλημα. Ετσι ειναι; (για να μην εχω αγχος)

2. Δεν βλεπω στο ebay και στα ελληνικα σκρουτζομαγαζα να εχουν θηκες και tempered για το z17 lite, παρα μονο για το z17. Ειναι ιδια σε διαστασεις τα 2 τηλεφωνα. Κανουν αυτες του z17 και στο lite;

Edited by karanti

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα κι εγω ενα απο το Ιταλικο μαγαζι της Banggood στα 150€. Το πληρωσα την Παρασκευη και στο tracking δειχει οτι ειναι ηδη στη Γερμανια (;)) και εχω ειδοποιηση παραλαβης για την Δευτερα. Θα μας τρελλανουν οι Κινεζοι...

Δυο ερωτησεις για τους εχοντες:

1. Τι γινεται με την ελλειψη Β20; Στην Cosmote μου ειπαν οτι δεν θα εχω προβλημα. Ετσι ειναι; (για να μην εχω αγχος)

2. Δεν βλεπω στο ebay και στα ελληνικα σκρουτζομαγαζα να εχουν θηκες και tempered για το z17 lite, παρα μονο για το z17. Ειναι ιδια σε διαστασεις τα 2 τηλεφωνα. Κανουν αυτες του z17 και στο lite;

 

Ετσι μου εχουν πει.οτι κανουν του Ζ17 αλλα περιμενω μια που παραγγειλα απο ebay για να απαντησω σιγουρα,η Β20 θα σε προβληματιζε αν εισαι επαρχια

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μου εχουν πει.οτι κανουν του Ζ17 αλλα περιμενω μια που παραγγειλα απο ebay για να απαντησω σιγουρα,η Β20 θα σε προβληματιζε αν εισαι επαρχια

 

εχουμε καποιον χαρτη σε ποια μερη της Ελλαδας το 4G ειναι μονο σε συχνότητα Β20;

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σήμερα πήρα την συσκευή για ένα φίλο αλλά δεν έχει πλήρη Ελληνικα και αυτός δεν ξέρει γρι Αγγλικά. Δοκίμασα morelocale 2 αλλά θέλει να ναι ρουτ η συσκευή. Παράλληλα εβγαλε ειδοποίηση για αναβάθμιση να την κάνει; αξίζει;

Υπάρχει καμία Ελληνική ρομ ;

Εντάξει η συσκευή για τα λεφτά της τα σπάει είναι πολύ καλή όπως όλες οι zte άλλωστε,

οθόνη, απόκριση, χρώματα, φωτογραφίες, αίσθηση πολυ ακριβότερης συσκευής. Σκέφτομαι να την πάρω για την σύζυγο για να αλλάξει το axon elite που έχει αν βρω κάπου να το δώσω.

Για πέστε ρε παιδιά αλλάζει η γλώσσα;

Link to comment
Share on other sites

απο που αγοραστηκε;

δεν ηταν global;

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

απο που αγοραστηκε;

δεν ηταν global;

Όλα τα global nubia δεν έχουν πλήρη μετάφραση στα ελληνικά.

Την Β20 την χρησιμοποιούν όλες οι εταιρείες στην επαρχία εκτός των μεγάλων πόλεων, απ' όσο ξέρω.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όλα τα global nubia δεν έχουν πλήρη μετάφραση στα ελληνικά.

Την Β20 την χρησιμοποιούν όλες οι εταιρείες στην επαρχία εκτός των μεγάλων πόλεων, απ' όσο ξέρω αλλά και στην Αττική.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο που αγοραστηκε;

δεν ηταν global;

 

Το πήρα σφραγισμένο από αγγελία είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σήμερα πήρα την συσκευή για ένα φίλο αλλά δεν έχει πλήρη Ελληνικα και αυτός δεν ξέρει γρι Αγγλικά. Δοκίμασα morelocale 2 αλλά θέλει να ναι ρουτ η συσκευή. Παράλληλα εβγαλε ειδοποίηση για αναβάθμιση να την κάνει; αξίζει;

Υπάρχει καμία Ελληνική ρομ ;

Εντάξει η συσκευή για τα λεφτά της τα σπάει είναι πολύ καλή όπως όλες οι zte άλλωστε,

οθόνη, απόκριση, χρώματα, φωτογραφίες, αίσθηση πολυ ακριβότερης συσκευής. Σκέφτομαι να την πάρω για την σύζυγο για να αλλάξει το axon elite που έχει αν βρω κάπου να το δώσω.

Για πέστε ρε παιδιά αλλάζει η γλώσσα;

 

αυτο που εχω εγω εχει μια χαρα μεταφραση,δεν ειναι τελεια αλλα με βασικες γνωσεις ολα ειναι ευκολα

Link to comment
Share on other sites

αυτο που εχω εγω εχει μια χαρα μεταφραση,δεν ειναι τελεια αλλα με βασικες γνωσεις ολα ειναι ευκολα

 

βλεπω να το γυρναω μονιμα στα αγγλικα.

αληθεια, εχουν βγαλει αλλες rom για το τηλεφωνο; αν ναι, που μπορουμε να τις δουμε;

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

βλεπω να το γυρναω μονιμα στα αγγλικα.

αληθεια, εχουν βγαλει αλλες rom για το τηλεφωνο; αν ναι, που μπορουμε να τις δουμε;

 

Νομίζω πως ναι.

https://www.google.gr/search?q=NX591J+rom&oq=NX591J+rom&aqs=chrome..69i57.3821j0j7&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

 

Παιδιά έχει κανείς καμιά θήκη σιλικόνης και κανένα τζαμακι περίσσιο; να το αγοράσω;

Edited by johndrama
Link to comment
Share on other sites

SOS !!!

ψαχνω κι εγω για αμεση αγορα θηκης και tempered glass.

εχω παραγγειλει απο ebay, αλλα τα θελω αμεσα γιατι φευγω την Παρασκευη για ταξιδι και το φοβαμαι χωρις θηκη τουλαχιστον.

σε μαγαζια στο skroutz που κοιταξα, δεν υπαρχει τιποτε.

βοηθηστε την κατασταση...

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

SOS !!!

ψαχνω κι εγω για αμεση αγορα θηκης και tempered glass.

εχω παραγγειλει απο ebay, αλλα τα θελω αμεσα γιατι φευγω την Παρασκευη για ταξιδι και το φοβαμαι χωρις θηκη τουλαχιστον.

σε μαγαζια στο skroutz που κοιταξα, δεν υπαρχει τιποτε.

βοηθηστε την κατασταση...

 

αμεση δυσκολα,ενας φιλος πιο πισω ειχε αγορασει 3 εχει ακομα τις 2,διαβασε κ στειλε του μυνημα,ειναι του Ζ17 αλλα λεει οτι ταιριαζουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...