Jump to content

Honor View 10


camel555
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ που δεν είμαι "μανιακός" (δεν το λέω με κακή έννοια) με τις φώτο και ειδικά με τα βίντεο (δεν τραβάω), δεν καταλαβαίνω διαφορές. Σπάνια μου βγαίνουν κουνημένες/θολές και αν μου βγούν απλά ξανατραβάω. Αλλά δεν είναι όλοι σαν και μένα... Όποιος είναι ιδιαίτερα απαιτητικός με την κάμερα για μένα καλύτερα να στραφεί αλλού... Την βασική της δουλειά η κάμερα την κάνει, για πιο advanced καταστάσεις, πληρώνετε κάτι παραπάνω και παίρνετε κάτι καλύτερο.

Τι είναι το CA? Αν εννοείς Carrier aggregation που έλεγες στις προηγούμενες σελίδες όχι...

Edited by chrisdela
Link to comment
Share on other sites

Ναι καταλαβαίνω τι λες. Εξάλλου η δίκαια σύγκριση θα ήταν με κινητά στο ίδιο range τιμής. Εγώ περισσότερο ρωτούσα για τις διαφορές με το Hοnor 10 που είναι στα ίδια (και δε ξέρω πιο να πάρω).

 

Εγώ που δεν είμαι "μανιακός" (δεν το λέω με κακή έννοια) με τις φώτο και ειδικά με τα βίντεο (δεν τραβάω), δεν καταλαβαίνω διαφορές. Σπάνια μου βγαίνουν κουνημένες/θολές και αν μου βγούν απλά ξανατραβάω. Αλλά δεν είναι όλοι σαν και μένα... Όποιος είναι ιδιαίτερα απαιτητικός με την κάμερα για μένα καλύτερα να στραφεί αλλού... Την βασική της δουλειά η κάμερα την κάνει, για πιο advanced καταστάσεις, πληρώνετε κάτι παραπάνω και παίρνετε κάτι καλύτερο.

Τι είναι το CA? Αν εννοείς Carrier aggregation που έλεγες στις προηγούμενες σελίδες όχι...

Link to comment
Share on other sites

To V10 είναι καλύτερο (περισσότερη ram 6gb vs 4gb και χωρητικότητα 128gb vs 64gb) με λίγο μεγαλυτερη οθόνη (5.99" vs 5.84") και μεγαλύτερη μπαταρία (3750mAh vs 3400mAh). Το απλό10 είναι πιο μαζεμένο (έχει και notch). Αναλόγως τις προτεραιότητές σου αποφασίζεις. Οι κάμερες νομίζω είναι ίδιες. Edited by chrisdela
Link to comment
Share on other sites

Έρχεται οσονούπω ένα αξιόλογο update υποτίθεται μέσα στον μήνα: https://www.gizmochina.com/2018/06/13/huawei-announces-devices-getting-gpu-turbo-mate-10-to-get-960fps-slow-motion-too/
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ευχάριστα νέα :) https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7593336 .

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις πετύχει κανείς σε καλή τιμή σε ευρωπαϊκό κατάστημα;

Επίσης το ελληνικό σέρβις Huawei /honor καλύπτει την εγγύηση ευρωπαϊκής συσκευής η οποία αγοράστηκε εκτός Ελλάδος;

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις πετύχει κανείς σε καλή τιμή σε ευρωπαϊκό κατάστημα;

Επίσης το ελληνικό σέρβις Huawei /honor καλύπτει την εγγύηση ευρωπαϊκής συσκευής η οποία αγοράστηκε εκτός Ελλάδος;

 

Το σέρβις καλύπτεται κανονικά αν όντως έχει προέλθει απο Ευρώπη.

 

Τιμή ακόμα κυνηγάμε...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Όποιος πετύχει καλή τιμή και έχει καλή θέληση ας ενημερώσει.... Πιστεύω κάτι τιμές γύρω στα 370 που είχα διαβάσει σε προηγούμενες σελίδες είναι αρκετά καλά.
Link to comment
Share on other sites

xcr2qa7.jpg

 

This update adds the Video stabilizer feature and optimizes music playback in certain scenarios.

[Video]

Adds the Video stabilizer feature for a better experience when watching and recording videos.

[Header]

This update optimizes the sound effects in some scenarios and adds the Phone Clone app.

[Music]

Fixes an issue where Google play music would not work when connected to Android Auto in a vehicle.

[Apps]

Adds an app recommendation feature to Top Apps in drawer mode.

[security]

Integrates Google security patches released in Jun 2018 for improved system security.

Update notes:

1. This update will not erase your personal data, but we recommend that you back up any important data before updating.

2. If you experience any issues during the update, please call the Huawei customer service hotline or visit an authorized Huawei service center for assistance.

Edited by chrisdela
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Στα ~392€ βγαίνει σήμερα από το Amazon το μπλε... με τρώει το χέρι για κλικ...

Αν είχε δόσεις θα με έτρωγε περισσότερο...

https://www.amazon.co.uk/dp/B078JFLJS2?tag=georiot-uk-default-21&ascsubtag=trd-1263579277235727197-21&th=1&psc=1

Απαιτεί εγγραφή στο πρόγραμμά Prime το οποίο είναι δωρεάν για 1 μήνα.. μέσα σε αυτό το διάστημα μπορεί να κάνετε διαγραφή

Edited by terry39
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μάλλον όχι. Γενικά ούτε 4g+ με ελληνικά δίκτυα. Αν και προχθες μέσω roaming είδα σε ξένο δίκτυο 4g+
Link to comment
Share on other sites

Sakels, μπορείς να μου πεις ποιο μοντέλο έχεις; το L09 είναι για τα ελληνικά δίκτυα σύμφωνα με όσα έψαξα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, από αυτονομία και κάμερες πως τα πάει; Οθόνη, χρώματα και φωτεινότητα; Η σταθεροποίηση στο βίντεο 1080p πως τα πάει; Αν το παραγγείλω από Amazon θα ισχύει και εδώ η εγγύηση κανονικά; Βλέπω ότι το αναφέρει σαν UK model ξεκλειδωτο με 2 χρόνια εγγύηση. Τώρα που το κοιτάω και από Σκρουτζ να το πάρω μικρή η διαφορά οπότε μάλλον δεν αξίζει από Amazon. Έχει πάρει Oreo 8.1 ή βρίσκεται στην 8.0 ακομα; Γενικά υποστηρίζεται με updates;

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...