Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Μου το έχει κάνει μια φορά η κάρτα που είχα στο Ν90.

Απλά την αφαίρεσα, έκανα μια επανεκίνηση το τηλ., την ξαναέβαλα, έδωσα ξανά εντολή για μορφοποίηση κι όλα πήγαν καλά.

Επέμενε λίγο. :cool:

οκ φιλε μου θα το κανω ισως πιασει,ευχαριστω παντως;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια τι τυπο mmc παιρνει;πηγα σε 3 μαγαζια και μου ειπαν 3 διαφορετικα πραγματα!!!:dizzy:αλλος dual,αλλος κατι με voltage!!!!να με τρελανουν θελουν;:blink:
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι τυπο mmc παιρνει;πηγα σε 3 μαγαζια και μου ειπαν 3 διαφορετικα πραγματα!!!:dizzy:αλλος dual,αλλος κατι με voltage!!!!να με τρελανουν θελουν;:blink:

 

Dual Voltage Reduced Size MMC (DV RS MMC) ;)

Link to comment
Share on other sites

Το κάνει μόνο οταν ανοίγεις βιντεο απο την εκθεση, αυτο οφείλεται σε γεμάτη μνήμη απο φωτογραφειες/βιντεο ή διαφορα προγραμματα που εχουν διαφορα codecs πχ mp3players

 

εβγαλα ολους μου τους mp3 players κτλ και εξακολουθει να το κανει....

μηπως ειναι ρε παιδια προβληματικη η συσκευη μου....???:worry:

Link to comment
Share on other sites

έχω μερικές ερωτησούλες και εγώ...

 

το δικό μου είναι από το vodafone live, και όταν το αφήνω ήσυχο (πράγμα δύσκολο μια και το πήρα χτές), σκοτεινιάζει η οθόνη, σβήνει, αλλά σε λίγο βγάζει ένα πράγμα σαν screen saver με το σήμα της vodafone σε κόκκινο φόντο.

μπορώ να το βγάλω αυτό;

 

όταν κάποιος μου στέλνει το κλασσικό μήνυμα "TO NEO MOY NOYMEPO EINAI 6976 χχχ χχχ" πως μπορώ να το προσθέσω στην επαφή; σε παλιότερα νόκια το έβρισκε και είχε "προσθήκη σε επαφή". τώρα το έχει υπογραμμισμένο, αλλά ..πώς;

 

επίσης, πάω να βάλω κανένα theme από εδώ: http://www.techteam.gr/mobile/themes/index.php?act=v&a=Nokia%20N70&num=4&ord=&pag=1

και μου λέει το τηλέφωνο "κατεστραμμένο αρχείο".

δοκίμασα και να το σώσω και να το στείλω απευθείας...

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια...

TWMN.net - Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network

 

http:// TWMN.net

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΙΞΩ MP3 ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ VODAFONE LIVE ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ!ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΩ?ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΗΧΟΓΡΑΦΙΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ?ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ?
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΙΞΩ MP3 ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ VODAFONE LIVE ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ!ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΩ?ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΗΧΟΓΡΑΦΙΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ?ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ?

Πρέπει να χρησιμοποιήσεις έναν Card Reader μέσω του οποίου θα μεταφέρεις τα ΜΡ3 αρχεία από την κάρτα μνήμης στον υπολογιστή σου.

Link to comment
Share on other sites

έχω μερικές ερωτησούλες και εγώ...

 

 

όταν κάποιος μου στέλνει το κλασσικό μήνυμα "TO NEO MOY NOYMEPO EINAI 6976 χχχ χχχ" πως μπορώ να το προσθέσω στην επαφή; σε παλιότερα νόκια το έβρισκε και είχε "προσθήκη σε επαφή". τώρα το έχει υπογραμμισμένο, αλλά ..πώς;

 

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια...

 

Ανοίγεις το μηνυμα, μια κάτω να σου υπαγραμμίσει το νουμερο σε ασπρο χρώμα->Επιλογές -> Προσθήκη στις επαφές -> Ενημέρωση Νεας ή Υπάρχουσας

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

έχω μερικές ερωτησούλες και εγώ...

 

το δικό μου είναι από το vodafone live, και όταν το αφήνω ήσυχο (πράγμα δύσκολο μια και το πήρα χτές), σκοτεινιάζει η οθόνη, σβήνει, αλλά σε λίγο βγάζει ένα πράγμα σαν screen saver με το σήμα της vodafone σε κόκκινο φόντο.

μπορώ να το βγάλω αυτό;

 

anoikse ta 8emata pata options kai allakse to se ora kai imeromynia

 

επίσης, πάω να βάλω κανένα theme από εδώ: http://www.techteam.gr/mobile/themes/index.php?act=v&a=Nokia%20N70&num=4&ord=&pag=1

και μου λέει το τηλέφωνο "κατεστραμμένο αρχείο".

δοκίμασα και να το σώσω και να το στείλω απευθείας...

 

tote 8a einai kai katastrameno to arxeio.:)

molis katevasa kai ego ena apo ekei. to proto pou eida

kai mou evgale to idio to kinito.

ara einai katastrameno:lol:

 

diavase kai to vivliaraki tou kinitou pantos.

8a vreis poly xreisimes plirofories :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τελεια!!!ευχαριστω,σορρυ αν ρωταω μα.....ιες αλλα εδω και 2 χρονια δεν εχω s60 και τωρα που εχει το n70 ο γιος μου με εχει ζαλισει
Link to comment
Share on other sites

gia sas! eimai k egw katoxos pleon tou N70 opos poloi teleftaia :) einai pliros stis dikes mou anages :p pou mporo na brw efarmoges? tha me bohthisi kapios?

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

gia sas! eimai k egw katoxos pleon tou N70 opos poloi teleftaia :) einai pliros stis dikes mou anages :p pou mporo na brw efarmoges? tha me bohthisi kapios?

Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να κατεβάσεις το αρχείο που θα βρείς στην υπογραφή των μελών Aisopos και kostakiss.

http://www.myphone.gr/forum/member.php?u=28502

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτησουλα ισως λιγο χαζη...ενω γραφει το κιν. οτι κανει zoom*20 στην πραγματικοτητα ειτε σε φωτο ειτε σε λειτουρια video μου φαινεται οτι ειναι πολυ πολυ λιγοτερο..ισο περιπου με το 6600 που ειχα πριν..ετσι ειναι οντως, κανω καποιο λαθος εγω, η το τηλ εχει προβλημα?? αν ξερετε απαντηστε...ευχαριστω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

θα πας στην κάμερα ,ρυθμήσεις εκτεταμένη μεγένθυνση και ενεργοποίηση
φιλε eliminator σε ευχαριστω πολυ!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πάρα πολύ όλους που μου έδωσαν απαντήσεις,

και έχω μια ακόμη ερωτησούλα...

 

υπάρχει κάποιο πιό εύχρηστο πρόγραμμα από το Nokia suite για τις εγγραφές καταλόγου ;

π.χ. να μπορώ να επιλέξω μαζικά ονόματα και να τα βάλω σε groups, κλπ.

 

καλό αυτό το μανίσιο, αλλά αργό και λίγο δύσχρηστο..

TWMN.net - Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network

 

http:// TWMN.net

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες καμια φορα οταν χτυπάει το κινητο παιζει στην αρχη κανονικα τον ηχο και μετα απο λιγο ακουγετε ο ηχος αργος και σαν να κολλαει. Δεν μου το κανει παντα. Μηπως ξερετε γιατι και αν μπορώ να το φτιαξω?

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

νομίζω άμα είναι ρυθμισμένο το δίκτυο σε διπλή λειτουργία και βρεθείς σε σημείο που το κινητό αλλάξει σε 3g τότε κολλάει .άμα είναι αυτό πας στις ρυθμίσεις δικτύου και από διπλή λειτουργεία το ρυθμίζεις σε gsm!
Link to comment
Share on other sites

το κανονικο zoom ειναι 5x. επισης μετα απο το δευτερο zoom οι φωτογραφιες φαινονται απαισιες!! ελεος δλδ..

 

ρε παιδια με την μεταβαση τι γινεται; θα πει καποιος; μπορειτε να βαζετε εφαρμογες στην μεταβαση στην καινουρια εκδοση;

 

εχει βγει καποιο καινουριο firmware για το κινητο;

Link to comment
Share on other sites

Καλά είσαι, δεν εχει βγεί αλλη

 

Εγω ακομα την 2 εχω

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...