Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Is there any way we can do the upgrade by ourselves?:whistle:

 

 

I don't want to give my precious N70 to Glyfada's Nokia-shop support...:rolleyes:

 

Και το χρειάζομαι άμεσα... Δεν μπορώ να το αποχορηστώ....................:D

Link to comment
Share on other sites

re paidia ti mia mera se mish wra to afineis kai sou lene ela se mish wra kserw gw na to pareis. emena etsi moun kanan otan ekana anabathmiseis ;)

opoios ti balei na mas pei ti kanei toulaxiston to radio na kanei an kai den exw katalabei mia paizei telia mia ligo akougetai krats krouts :/

 

kati asxeto. ginete na akoume pio dunata? thelw terma :p h mpa?

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις χαμένες κλήσεις που είχε αναφερθεί σε πιο παλιά posts η λύση του format μέχρι ώρας φαίνεται να έχει λύσει το πρόβλημα.Τουλάχιστον στο δικό μου κινητό εδώ και 3 ημέρες δεν έχω χάσει κλήση. Αν κάποιος που έκανε format και ξαναπαρατήρησε το πρόβλημα ας το αναφέρει!

 

Αναφέρθηκε επίσης ότι βγήκε μπαταρία 1500αρα, αν ξέρει κανείς τιμή και από που μπορούμε να την προμηθευτούμε online ας μας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Is there any way we can do the upgrade by ourselves?:whistle:

I don't want to give my precious N70 to Glyfada's Nokia-shop spastic support...:rolleyes:

Και το χρειάζομαι άμεσα... Δεν μπορώ να το αποχορηστώ....................:D

No Way να το κανεις upgrade by yourselves :) !

Ο μονος τροπος ειναι να αγορασεις τον εξοπλισμο που εχει η Νοκια και ειναι πανακριβος και φυσικα δεν αξιζει να θυσιασει κανεις τοσα χρηματα!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

molis parelaba thn 1500mAh battaria!!!

tha thn fortisw to brady kai apo aurio arxizei to test antoxhs!

Φίλε επειδή σκεφτόμουν κι εγώ για τη μεγαλύτερη μπαταρία δεν υπάρχουν κάποια προβλήματα που ανέφερε κάποιος φίλος παλιότερα;; Ότι και καλά πετάει λίγο το πίσω καπάκι λες και είναι έτοιμο να σπάσει και νομίζω κάτι είχε πει και για το καπάκι της κάμερας ότι πλέον δεν πατάει πάνω στο κινητό και παύει να είναι ενεργό; Ισχύουν όλα αυτά ή κάθεται κανονικά;; Tελικά πόσο κόστισε και από που τη προμηθεύτηκες;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Φίλε επειδή σκεφτόμουν κι εγώ για τη μεγαλύτερη μπαταρία δεν υπάρχουν κάποια προβλήματα που ανέφερε κάποιος φίλος παλιότερα;; Ότι και καλά πετάει λίγο το πίσω καπάκι λες και είναι έτοιμο να σπάσει και νομίζω κάτι είχε πει και για το καπάκι της κάμερας ότι πλέον δεν πατάει πάνω στο κινητό και παύει να είναι ενεργό; Ισχύουν όλα αυτά ή κάθεται κανονικά;; Tελικά πόσο κόστισε και από που τη προμηθεύτηκες;;

 

O φιλος ioannisioannis μιλαει για μη-original μπαταρια ,(οχι για την BL-6c)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1108736#post1108736

Μια ματια στο e-bay ,αν ενδιαφερεσαι φιλε pan82 ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

O φιλος ioannisioannis μιλαει για μη-original μπαταρια ,(οχι για την BL-6c)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1108736#post1108736

Μια ματια στο e-bay ,αν ενδιαφερεσαι φιλε pan82 ;)

Κρίμα και προς στιγμήν χάρηκα... Είμαστε καταδικασμένοι... Τhanks nervous!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς όταν κάνουμε αντίγραφο ασφαλείας στην κάρτα μνήμης τι και τι αντιγράφεται; Ο τηλεφωνικός κατάλογος μόνο ή και το ημερολόγιο και οι ρυθμίσεις του τηλεφώνου;
Link to comment
Share on other sites

epidi pire o kolitos mou to n70 iparxi tropos na apenergopiithi o ixos tis cameras??

mou ipe oti akoma kai me to athoribo profil akougete enas xaraktiristikos ixos..

tou ipa na psaksi me kana fexplorer na ton brei kai na ton allaksi/svisi alla den katafere tipota...opote....

kseri mipos kaneis pou briskete se pio directory?? i mipos iparxi kanas allos tropos??

thankx in andvance m8's

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις χαμένες κλήσεις που είχε αναφερθεί σε πιο παλιά posts η λύση του format μέχρι ώρας φαίνεται να έχει λύσει το πρόβλημα.Τουλάχιστον στο δικό μου κινητό εδώ και 3 ημέρες δεν έχω χάσει κλήση. Αν κάποιος που έκανε format και ξαναπαρατήρησε το πρόβλημα ας το αναφέρει!

 

Αυτό έχω να επιβεβαιώσω κι εγώ. 11 μέρες μετά το format δεν έχω χάσει κλήση και χρησιμοποιώ και το FSC! Ελπίζω να μην ξανασκαλώσει!

:O

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς όταν κάνουμε αντίγραφο ασφαλείας στην κάρτα μνήμης τι και τι αντιγράφεται; Ο τηλεφωνικός κατάλογος μόνο ή και το ημερολόγιο και οι ρυθμίσεις του τηλεφώνου;
Το backup κραταει αντιγραφο για οτι υπαρχει στη μνημη του τηλεφωνου,τηλεφωνικό κατάλογο,το ημερολόγιο,ρυθμίσεις του τηλεφωνου,τα προγραμματα,θεματα,σημειωσεις κλπ...με λιγα λογια τα παντα!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς όταν κάνουμε αντίγραφο ασφαλείας στην κάρτα μνήμης τι και τι αντιγράφεται; Ο τηλεφωνικός κατάλογος μόνο ή και το ημερολόγιο και οι ρυθμίσεις του τηλεφώνου;

Όταν κάνεις πλήρες αντίγραφο, αντιγράφει όλα αυτά που είπες. Νομίζω όμως ότι μπορείς και επιλεκτικά να αντιγράψεις κάποια από τα παραπάνω.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις πλήρες αντίγραφο, αντιγράφει όλα αυτά που είπες. Νομίζω όμως ότι μπορείς και επιλεκτικά να αντιγράψεις κάποια από τα παραπάνω.
Επιλεκτικα μπορει να κανει αντιγραφο ασφαλειας μονο με το PCsuite,οταν θα κανει αντιγραφο Backup στη καρτα μνημης δεν εχει τετοια επιλογη δυστυχως :O !
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Εχω μπουχτίσει!Πότε θα είναι κυκλοφορεί το Ν90 και το Ν70 από τη Βονταφόν?Μια επίσημη ημερομηνία υπάρχει?Εχω βαρεθεί να το ψάχνω?Μήπως ξέρει κανείς στη Θεσσαλονίκη αν πουλιούνται σε κάποιο κατάστημα Βόνταφον?
Link to comment
Share on other sites

telika hmoun polu tuxeros pou phra ena kai mondaiko pou feran se ena katasthma vodafone.skeftotan na to steiloun kai pisw kai to prolava th mera pou to feran dokimastika kai mono:)
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Επιλεκτικα μπορει να κανει αντιγραφο ασφαλειας μονο με το PCsuite,οταν θα κανει αντιγραφο Backup στη καρτα μνημης δεν εχει τετοια επιλογη δυστυχως :O !

Ωπ λάθος. Δεν πρόσεξα ότι πρόκειται για την κάρτα μνήμης.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μολις βγήκε αναβάθμιση...V2.0539.1.2

Θα σας ενημερώσω σε λίγο για τα προβλήματα που διορθώνει....

 

Την έχει βάλει κανείς να μας πει κάτι;;; Έστω για τις χαμένες κλήσεις... :confused:

Link to comment
Share on other sites

εγω με το Ν70 εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος απλα μου κολησε στο mobile TV..αλλα δεν ειμαι και φαν

ελεγα πως η Νοκια ολο και θα μας εβγαζε καποιο προβλημα..αλλα τελικα εδω και 1 μηνα περιπου που το εχω και το δουλευω ενεργα ειμαι υπερ ευχαριστημενος!

εχει μια σταθεροτητα και ειναι καλο να ξερεις οτι δεν σου παρουσιαζει καποια προβληματα σταδιακα!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Endiaferomai na agoraso ena N70 (molis poulisa P910) alla thelo oposdipote na valo to Route 66. Trexei to palio ? An nai pou tha to vro ? Apo oti eida vgike kainourgio programma edo : http://www.66.com/route66/products.php?cid=UK&sec=0&ssec=1&prodid=1829 To exei katevasei kanenas ? Yparxei spa...no ? Parakalo enimeroste me sto konstantinos.metaxas@gmail.com THANX !!!
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Ξέρει κανείς καμμιά εφαρμογή για να διαβάζω ebooks?

Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...