Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το ΝΟΚΙΑ Ν70. Άλλαξα την κάρτα μνήμης απο 64 σε 256, και χάθηκαν ΟΛΑ τα αρχεια απο το κινητό!!!!!!!!! Φωτογραφίες, βίντεο, ΟΛΑΑΑΑΑ!!!!

Μετά ξαναέβαλα την 64 κάρτα αλλά ειχαν σβηστεί και απο εκεί ολα!!:cry:

Παιδία τι να κάνω? Υπαρχει καμιά ελπίδα να τα βρω, ή χάθηκαν για πάντα??

Sorry αν υπάρχει ήδη σαν ερώτηση αυτή, αλλά δεν μπόρεσα να την εντοπίσω..:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στις φωτογραφιες απο πολυ κοντα (macro) έχει μεγαλο πρόβλημα η συσκευή?

Πρακτικα μπορεις να βγαλεις φωτο μια Α4 σελιδα κειμενου και να φαινεται καθαρα στον υπολογιστη?

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ΝΟΚΙΑ Ν70. Άλλαξα την κάρτα μνήμης απο 64 σε 256, και χάθηκαν ΟΛΑ τα αρχεια απο το κινητό!!!!!!!!! Φωτογραφίες, βίντεο, ΟΛΑΑΑΑΑ!!!!

Μετά ξαναέβαλα την 64 κάρτα αλλά ειχαν σβηστεί και απο εκεί ολα!!:cry:

Παιδία τι να κάνω? Υπαρχει καμιά ελπίδα να τα βρω, ή χάθηκαν για πάντα??

Sorry αν υπάρχει ήδη σαν ερώτηση αυτή, αλλά δεν μπόρεσα να την εντοπίσω..:(

 

Μα δεν ειναι δυνατον να χαθηκαν εαν δεν εκανες φορματ στην 64αρα καρτα.

Η μονη περιπτωση να καταστραφηκαν τα αρχεια σου ειναι να εγινε corrupt η 64αρα.

Κανενα restart εκανες στο ν70 ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στις φωτογραφιες απο πολυ κοντα (macro) έχει μεγαλο πρόβλημα η συσκευή?

Πρακτικα μπορεις να βγαλεις φωτο μια Α4 σελιδα κειμενου και να φαινεται καθαρα στον υπολογιστη?

Αμέ. Ανάλογα τον φωτισμό ομως.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να βγει αισθητα καλυτερο αποτελεσμα απο τις φωτο που εχει για μακρο εδω: http://www.gsmarena.com/review.php3?idReview=52&idPage=2 ??

Γιατι αυτες οι σελιδες Α4 δεν διαβαζονται με τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

gia sas meno stin germania ke exo to nokia n70 pou mporo na bro tin ellinikia glossa ke na tin peraso sto kinito mou ?

 

kseri kanis tipota?

Μια λύση, που σκέφτηκα, θα ήταν να το αναβαθμίσεις μόνος σου, από το σπίτι.

Να περάσεις δηλ. νεώτερο firmware στο οποίο να εμπεριέχεται και η ελληνική γλώσσα.

Μελέτησε σωστά το ανάλογο θέμα , ζήτα πληροφορίες για ότι χρειαστείς, και τέλος sei sehr vorsicht !!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει

Και τη διαφορά έχει??? εγώ έτσι κι αλλιώς με vodafone θα το πάρω...συμφέρει??? Μήπος είναι κλέιδομένο έτσι:knife: :knife:

greek-power.tk RULEZ:)!!!
Link to comment
Share on other sites

@EliMiNaToR : Που τα ακουσες αυτα ?:confused:

Δεν υπαρχουν προβληματα,μην λεμε και οτι θελουμε για να κανουμε ενα ποστ παραπανω...

@fcandreas : Δεν εχει κλειδωματα ,μονο κατι μικρα σηματακια εχει πανω.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Re paidia na rwtiso kati?

1) Otan pao stin photografiki mixani kai pao stis rithmiseis gia na balw to flash monima anammeno prin bgalo tin photo den anavei to skasmeno:rocket: :rocket: :rocket:

Mipos me tin nea anabathmisi diorthonetai???

2) Episis kai gia to radio to opoio den leitourgei xwris sima!!!Yparxei tropos na diorthothei kai ayto to problima???

3) Exw vf live siskevi. Mipos yparxei tropos na diagrapsw OLA MA OLA ta arxeia pou exoyn sxesi me vf???

Sigekrimena otan ekana hard format kai ekana restart mou ebgale to theme kai oles oi rithmiseis itan tis vodafone kai kamia rithmisi den thimize tipota apo nokia!!!:kill: :kill: :kill:

 

Υ.Γ. An mporousate na mou apantisete se oles tis erwtiseis tha imoun idiaitera eygnwmwn!!!

 

Thanzx ek twn proterwn..!!!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Να διατυπωσω το προηγουμενο μου ερωτημα αλλιως...

 

Με τις αναβαθμισεις που εχουν γινει, μπορει το μακρο να δουλεψει καθαρα οταν βγαζεις σελιδα Α4?

 

Παλια η κατασταση ηταν αυτη:

http://www.gsmarena.com/review.php3?idReview=52&idPage=2

 

Υπαρχει καποια εξελιξη με τα updates?

Link to comment
Share on other sites

Re paidia na rwtiso kati?

1) Otan pao stin photografiki mixani kai pao stis rithmiseis gia na balw to flash monima anammeno prin bgalo tin photo den anavei to skasmeno:rocket: :rocket: :rocket:

Mipos me tin nea anabathmisi diorthonetai???

2) Episis kai gia to radio to opoio den leitourgei xwris sima!!!Yparxei tropos na diorthothei kai ayto to problima???

3) Exw vf live siskevi. Mipos yparxei tropos na diagrapsw OLA MA OLA ta arxeia pou exoyn sxesi me vf???

Sigekrimena otan ekana hard format kai ekana restart mou ebgale to theme kai oles oi rithmiseis itan tis vodafone kai kamia rithmisi den thimize tipota apo nokia!!!:kill: :kill: :kill:

 

Υ.Γ. An mporousate na mou apantisete se oles tis erwtiseis tha imoun idiaitera eygnwmwn!!!

 

Thanzx ek twn proterwn..!!!

kapoios na mou apantisei mporei?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

kapoios na mou apantisei mporei?
Φιλε μου ποια εκδοση εχει το κινητο?Το προβλημα του ραδιου απο οτι ξερω διορθωνετε με την νεα εκδοση:) !

Οσο για το Flash στη ρυθμιση να ειναι παντα αναμενο σημαινει απλα οταν θα βγαλεις καποια φωτογραφια/βιντεο θα αναβει το Flash!

Το Vflive δεν υπαρχει λογος να το αφαιρεσεις αφου δεν σε περιοριζει καθολου,απλα εχει προεγκατεστημενες τις ρυθμισεις της vodafone χωρις αυτο να συμαινει οτι δεν μπορεις να περασεις ρυθμισεις και αλλης εταιρειας!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ θα το έχει το κινητό με VFLIVE ή θα πρέπει να πάω στα vodafone-shops???

O Γερμανος θα εχειτο κινητο με VFLIVE!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

kapoios na mou apantisei mporei?

 

Όποιος γνωρίζει και μπορεί να σου απαντήσει ,θα το κάνει ,δεν χρειάζεται

να επαναλαμβάνεσαι.

 

Έχεις σκεφτεί ακόμα ότι ο λόγος που δεν σου απάντησε κανείς ,μπορεί να είναι οτι γράφεις σε greeklish,

και δυσκολεύεται να σε "διαβάσει",και ίσως να μην μπαίνει στο κόπο καν ?

 

1.Έτσι συμβαίνει με το φλάς ,δεν μένει μόνιμα αναμμένο .

2. Τα ίδια και με το ράδιο ,δεν λειτουργεί όταν δεν έχει σήμα και όταν

είναι το κινητό σε offline mode λόγω ενσωμάτωσης του visual radio .

3.Δεν νομίζω να έχει πολλά από vodafone live : κάτι ρυθμίσεις ,shortcuts & θέμα.

Αν σε εκνευρίζουν ακόμα και αυτά ,δοκίμασε σε νοκια shop να σου περάσουν την απλή εκδοση λογισμικού ,

εκτός και εάν το κάνεις μόνος σου διαβάζοντας το ανάλογο θέμα .:rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σκεφτεί ακόμα ότι ο λόγος που δεν σου απάντησε κανείς ,μπορεί να είναι οτι γράφεις σε greeklish,

και δυσκολεύεται να σε "διαβάσει",και ίσως να μην μπαίνει στο κόπο καν ?

Θα συμφωνήσω και οχι μόνο!!!!!

 

 

 

Να ρωτήσω και κάτι::worry:

1) Κάποιες φορές το δικό μου σβήνει χωρίς κάποιο λόγο και για να ανοίξω πρέπει να βγάλω την μπαταρία για 1" και να την ξαναβάλω

2) Μου κάνει και κάποιες επανεκινήσεις που παλιότερα δεν τις έκανε.

 

Έκτός από αυτά δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα

 

Έχω την παλιά εκδοση λογισμικού (V2.0539.1.2 19-10-05 RM-84) με την καινούργια λέτε να λυθεί αυτό ;;;;;

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

1) Κάποιες φορές το δικό μου σβήνει χωρίς κάποιο λόγο και για να ανοίξω πρέπει να βγάλω την μπαταρία για 1" και να την ξαναβάλω

2) Μου κάνει και κάποιες επανεκινήσεις που παλιότερα δεν τις έκανε.

 

Έκτός από αυτά δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα

 

Έχω την παλιά εκδοση λογισμικού (V2.0539.1.2 19-10-05 RM-84) με την καινούργια λέτε να λυθεί αυτό ;;;;;

Την καινουργια μπορεις να την βαλεις χωρις φοβο.Αυτα ομως που λες οτι κανει δεν οφειλονται στην εκδοση λογισμικου που εχεις.Η καποιο προγραμμα που εχεις βαλει δημιουργει τα προβληματα η καποιο corrupted αρχειο οπουδηποτε στο κινητο.Απο μονο του ειναι πολυ σταθερο κινητο για να σου βγαλει τετοια προβληματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι μου προτείνετε??? να το πάρω Vf Live!??? (έτσι κι αλλιώς vodafone θα βάλω)

Ναι φιλε μου να το παρεις,οπως ειπα δεν υπαρχει κανεις περιορισμος!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

@impreza_sti

 

Ok κατανοητό πλήρως, θα την περάσω. Ευχαριστώ πολύ

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να βγαλω αυτο το kokkino screen saver που μάλλον ειναι το σήμα της Βονταφον αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να βρώ από που απενεργοποιειται ή αλλαζει ξέρει κανείς κάτι σχετικο να μου πεί ???
Ζούμε στιγμές απεγνωσμένης ευτυχίας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...