Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια πηρα τη συσκευη πριν δυο μερες.σημερα το πρωι που ξυπνησα η συσκευη μου ειχε κλησει.πηγα να την ανοιξω δεν ανοιγε.εβγαλα τη μπαταρια την ξαναεβαλα παλι δεν ανοιγε(η μπαταρια το βραδυ που πεσα για υπνο ειχε μια μπαρα,δεν ηταν αδεια).οταν το εβαλα και φωρτισε ανοιξε.εκανα και μια δοκιμι και το ανοιγοκλεισα κανα δυο φορες και ολα οκ.μου το εχει ξανακανει αλλη μια φωρα να μην ανοιγοι αλλα οταν του ειχα βγαλει τη μπαταρια και την ξαναεβαλα ειχε ανοιξει.Να το παω πισω παιδια τι λετε;το εχετε ξανακουσει αυτο το κολημα;:(
adok13
Link to comment
Share on other sites

Το αξεσουαρ αυτο http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003118 ειναι συμβατο με το Ν70 μας ασχετα με την γνωμη του e-shop που λεει οτι ειναι !

Λογικά θα είναι γιατί θυμάμαι ότι το χρησιμοποιούσε κάποιος φίλος μου στο 6680 αλλά σε τι θα σου χρειαστεί;; Αφού το Ν70 έχει ενσωματωμένο ράδιο!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Hi! Μόλις έβαλα το Blackballer που απορρίπτει αριθμούς αλλά μου έρχετε συνέχεια μύνημα ότι είχα 1 κλήση και με έχει εκνευρίσει,, γίνετε να το κάνω να μην έρχετε μήνυμα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τη συσκευη πριν δυο μερες.σημερα το πρωι που ξυπνησα η συσκευη μου ειχε κλησει.πηγα να την ανοιξω δεν ανοιγε.εβγαλα τη μπαταρια την ξαναεβαλα παλι δεν ανοιγε(η μπαταρια το βραδυ που πεσα για υπνο ειχε μια μπαρα,δεν ηταν αδεια).οταν το εβαλα και φωρτισε ανοιξε.εκανα και μια δοκιμι και το ανοιγοκλεισα κανα δυο φορες και ολα οκ.μου το εχει ξανακανει αλλη μια φωρα να μην ανοιγοι αλλα οταν του ειχα βγαλει τη μπαταρια και την ξαναεβαλα ειχε ανοιξει.Να το παω πισω παιδια τι λετε;το εχετε ξανακουσει αυτο το κολημα;:(

 

pigene to pisw kai pare allo:D :D

greek-power.tk RULEZ:)!!!
Link to comment
Share on other sites

Hi! Μόλις έβαλα το Blackballer που απορρίπτει αριθμούς αλλά μου έρχετε συνέχεια μύνημα ότι είχα 1 κλήση και με έχει εκνευρίσει,, γίνετε να το κάνω να μην έρχετε μήνυμα?

ρυθμισεις, προωθηση, κλησεις ομιλιας, εάν απασχολημενο, ακυρωση

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Exo tin ekdosi v 3.0546.2.3 kai thelo na moy peite ti kainoyrio prosferoyn oi kainoyries ekdoseis poy bgikan meta apo ayti. (diavasa kati post poy legan oti to kinito stin teleytaia ekdosi einai pio grigoro).

tha ithela na po an aksizei na kano anavathmisi sto kinito moy.

 

 

Genika stin ekdosi poy exo totra me enoxlei i kathisterisi pou ginetai stin ekthesi ton fotografion idiatera otan exo polles foto mesa. kai o argos rithmos pou kanei to kinito gia na fortosei to programma tis fotografikis. Ftiaxnei tipota apo ayta;

 

 

apantiste plz

Link to comment
Share on other sites

Hi! Μόλις έβαλα το Blackballer που απορρίπτει αριθμούς αλλά μου έρχετε συνέχεια μύνημα ότι είχα 1 κλήση και με έχει εκνευρίσει,, γίνετε να το κάνω να μην έρχετε μήνυμα?

σου ερχεται μηνυμα απο το κεντρο του δικτυου σου? ή θα βαλεις το αριθμο του κεντρου σου στην blacklist (δηλαδη το νουμερο που στελνει το μηνυμα), ή θα απενεργοποιησης την ειδοποιηση κλησεων απο το δικτυο σου. ή ισως εχεις αυτο το νουμερο στην blacklist αλλα να δεν εχεισ τσεκαρει τα sms και mms.

εγω που το εχω δουλευει τελεια σε ολα.

Link to comment
Share on other sites

αν μας πεις και την τιμη του και τι εξτρα δινει(αν δινει) τοτε θα σου πουμε αν αξιζει..παντως σαν κινητο ειναι φανταστικο!!!ειδικα αν τυχεις σε καλο πωλητη και σου δωσει αψογη συσκευη..;)
Link to comment
Share on other sites

σου ερχεται μηνυμα απο το κεντρο του δικτυου σου? ή θα βαλεις το αριθμο του κεντρου σου στην blacklist (δηλαδη το νουμερο που στελνει το μηνυμα), ή θα απενεργοποιησης την ειδοποιηση κλησεων απο το δικτυο σου. ή ισως εχεις αυτο το νουμερο στην blacklist αλλα να δεν εχεισ τσεκαρει τα sms και mms.

εγω που το εχω δουλευει τελεια σε ολα.

Του απαντησα ηδη

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι?Τραβάω φωτογραφία σε ποιοτιτα εκτυπωσης,όλα στο αυτόματο και όταν πάω να την δω κι τησς κάνω ζουμ 25%γεμίζει pixel και φαίνεται ελεϊνή:mad: .Το κάνει αυτό και σε σας?Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Φιλικά

Βαγγέλης;)

Link to comment
Share on other sites

KALHMERA

 

telika filoi moy exei kapoios kamia patenta(ayth h nokia ...olo leo oti den 8a ksanaparo kai olo ta idia kano)gia na mhn mpoykonei h klhsh otan eimaste se 3g ektos apo to na to gyrname sto gsm (ean einai dynaton dosame 600 + eyro kai olo bugs exei)......

 

eyxaristo

 

TO IDIO symainei kai sto N80......

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Exo tin ekdosi v 3.0546.2.3 kai thelo na moy peite ti kainoyrio prosferoyn oi kainoyries ekdoseis poy bgikan meta apo ayti. (diavasa kati post poy legan oti to kinito stin teleytaia ekdosi einai pio grigoro).

tha ithela na po an aksizei na kano anavathmisi sto kinito moy.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι?Τραβάω φωτογραφία σε ποιοτιτα εκτυπωσης,όλα στο αυτόματο και όταν πάω να την δω κι τησς κάνω ζουμ 25%γεμίζει pixel και φαίνεται ελεϊνή:mad: .Το κάνει αυτό και σε σας?Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Φιλικά

Βαγγέλης;)

1) Την ιδια απορια εχουμε μαλλον Βαγγελη, και μιλαμε για κινητο 450 ευρω:mad: Ειχα λογισμικο του περασμενου Νοεμβριου και εκανα αναβαθμιση χτες αλλα δεν αλλαξε τιποτα, και σε μενα βγαινουν θολες οι φωτο, ενω σε χαμηλο φωτισμο οι μπλε κουκκιδες κανουν παρτυ. Ας μας πει καποιος που εχει το Ν70 πρωτον αν το παρατηρησε και δευτερον αν διορθωνεται.

2) Ξερει κανεις πως μπορουν να γινουν φακελοι στην εκθεση?

3) Ξερει κανεις πως σβηνει το φωτακι στη φωτο και στο βιντεο?

300 σελιδες και κανεις δεν επισημανε τοσο σημαντικα πραγματα? Μου κανει εντυπωση..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά χτές που το πήρα από την αναβάθμηση σε V5.0609.2.0.1

01-03-06

ΑΜ-84

παρατήρησα ότι είναι ελαφρός ποιό γρήγορο και ανοίγει το ίδιο γρήγορα με τον Pentium4 στα 2.80GHZ που έχω:O τώρα για τις φωτό δέν είχα τέτοια προβλήματα,μια αναβάθμηση θα βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

1) Την ιδια απορια εχουμε μαλλον Βαγγελη, και μιλαμε για κινητο 450 ευρω:mad: Ειχα λογισμικο του περασμενου Νοεμβριου και εκανα αναβαθμιση χτες αλλα δεν αλλαξε τιποτα, και σε μενα βγαινουν θολες οι φωτο, ενω σε χαμηλο φωτισμο οι μπλε κουκκιδες κανουν παρτυ. Ας μας πει καποιος που εχει το Ν70 πρωτον αν το παρατηρησε και δευτερον αν διορθωνεται.

2) Ξερει κανεις πως μπορουν να γινουν φακελοι στην εκθεση?

3) Ξερει κανεις πως σβηνει το φωτακι στη φωτο και στο βιντεο?

300 σελιδες και κανεις δεν επισημανε τοσο σημαντικα πραγματα? Μου κανει εντυπωση..

Εισαι σιγουρος οτι δεν εχουν ειπωθει?1)Απο ενα σημειο και μετα το ζουμ γυρναει σε 0,8mp οποτε πεφτει η ποιοτητα.Σε χαμηλο φωτισμο τι να κανει δηκαδη,κινητο ειναι.2)Φακελοι δεν γινονται μονο allbum,εκτος εαν χρησημοποιησεις καποιο extra προγραμμα.3)Αν εννοεις οτι για λιγο αναβει το φωτακι οταν τραβας φωτογραφια τοτε δεν σβηνει,θεωρησε οτι ειναι ενας <<ρουφιανος>>

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Symbian OS; Nokia N70/3.0546.2.3; 1657) Opera 8.60 [en])

 

πραγματικα η πρωτη ερωτηση σου με του φακελους στην εκθεση ειναι απολυτως λογικη. Δεν πιστευω πως ηταν ιδιαιτερα δυσκολο για την εταιρια να βαλει φακελους στην εκθεση. Η δευτερη παρατηρηση σου αν και σωστη δεν ννομιzω πωσ ειναι ιδιαιτερα ενοχλητικο

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι δεν εχουν ειπωθει?1)Απο ενα σημειο και μετα το ζουμ γυρναει σε 0,8mp οποτε πεφτει η ποιοτητα.Σε χαμηλο φωτισμο τι να κανει δηκαδη,κινητο ειναι.2)Φακελοι δεν γινονται μονο allbum,εκτος εαν χρησημοποιησεις καποιο extra προγραμμα.3)Αν εννοεις οτι για λιγο αναβει το φωτακι οταν τραβας φωτογραφια τοτε δεν σβηνει,θεωρησε οτι ειναι ενας <<ρουφιανος>>

Στις 100 απο τις 300 σελιδες που διαβασα δεν ειδα κατι φιλε μου. Αναφορικα με τα σχολια σου εχω να επισημανω τα εξης:

1) Αναφερομουν στο ζουμ που κανει κανεις σε αποθηκευμενη φωτο και οχι κατα τη διαρκεια της ληψης. Οσο για τη ληψη σε χαμηλο φωτισμο, υπαρχουν κινητα που τα πανε σαφως καλυτερα, οπως το panasonic X700 που ειχα μεχρι προτινος, το οποιο παρεπιπτοντως βγαζει πιο καθαρες φωτο κι ας εχει χαμηλοτερη αναλυση, το Νοκια 6600, το SX1, το W900, κλπ, γι αυτο και η εκφραση "κινητο ειναι" δε μου λεει τιποτα φιλε μου, ποσο μαλλον οταν εχω σταξει 450 ζεστα ευρω!

2) Αυτο με τους φακελους στην εκθεση το θεωρω απαραδεκτο να υφισταται σε κινητο που θελει να θεωρειται εξυπνο, και το αν υπαρχει προγραμμα, που δεν το ξερω, δεν μπορει να αποτελει δικαιολογια για την εταιρια που εφτιαξε το κινητο, ασε που απο τα 10 προγραμματα που του εβαλα μονο τα 3 τρεχουν χωρις προβληματα. Τι να το κανω να βαλω προγραμμα και να αργει η να κολλαει? Η υπαρξη αλμπουμ ειναι για τα ματια του κοσμου αφου τα αρχεια συνεχιζουν να ειναι χυμα. Φαντασου να δειχνεις φωτογραφιες στη φιλη σου και ξαφνικα να πεταγεται ενας κ..λος!

3) Ειναι οντως ενας "ρουφιανος'', και ειδικα στη ληψη βιντεο κανει μπαμ οτι τραβας. Δε λεω, ισως υπαρχουν νομικα κωλυματα, ομως απο τη στιγμη που ο ανταγωνισμος μου δινει τη δυνατοτητα να ειμαι πιο διακριτικος γιατι να επιλεξω το συγκεκριμενο κινητο?

 

Τα εχω παρει με τον εαυτο μου μαλλον γιατι τα τελευταια δεκα χρονια που εχω κινητα δεν ειχα παρει ποτε Νοκια και ειπα να παρω τωρα για πρωτη φορα, γιατι ειπα κατι θα ξερει τοσος κοσμος που τα παιρνει, ομως στη πορεια βλεπω οτι το ονομα Νοκια δεν αποτελει και καμια τρελη εγγυηση. Υπαρχουν βεβαια και αξιολογα μοντελα οπως το 6600, ομως το Ν70 νομιζω πως ειναι υπερτιμημενο μια και υστερει σε multimedia δυνατοτητες. Αποψη μου βεβαια:)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου..απο τα πρωτα κιολας ποστς ο καθε νεος ιδιοκτητης..εκανε αναφορα γι αυτο το προβλημα..οποτε..εστω λιγο χρονο να ξοδευες θα εβρισκες απαντηση..

τεσπα..γι αυτο το προβλημα(στις φωτογραφιες μονο) υπαρχει μια εφαρμογη resco viewer που μπορεις να τα βλεπεις απο εκει ολα οργανωμενα ;)

Link to comment
Share on other sites

pedia ebala simera tin teleftea anaba8misi sto kinito ala paratirisa oti lipi to klasiko lefko 8ema,mipos iparxi kapou gia na to katebasw???

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...