Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας εχει τυχει να σβησει το τηλεφωνο απο μονο του και να μην ανοιγει εκτος αν βγαλεις την μπαταρια και την ξαναβαλεις?Απο τοτε που το πηρα εχω αυτο το προβλημα και μου το κανει συχνα.Τωρα με την τελευταια αναβαθμιση θα δειξει.Και αν δεν διορθωθει το προβλημα μου ειπαν σε club nokia να το στειλουμε στα κεντρικα για service.
Link to comment
Share on other sites

Simera apoktisa to N70 , kai paratirisa oti dn kanei elaxistopoiisi ton paixnidion! Why?
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Σας εχει τυχει να σβησει το τηλεφωνο απο μονο του και να μην ανοιγει εκτος αν βγαλεις την μπαταρια και την ξαναβαλεις?
και σε εμενα συμβαινει αυτο, οχι πολυ συχνα. 2,3 φορες τον μηνα. αλλα δεν σβηνει τελειως το κινητο, απλα " παγωνει " χωρις να κανει τιποτα. στα νοκια το καταλαβαινω, αλλα πως μπορει να γινεται και στα SE W800 & K750; ελεος!! γελουσα συνεχεια οταν ετυχε σε κατι φιλους μου..

 

Simera apoktisa to N70 , kai paratirisa oti dn kanei elaxistopoiisi ton paixnidion! Why?
πατα το κουμπι του μενου. πλεον ( επιτελους!! ) με το κοκκινο κουμπι κλεινει τελειως την εφαρμογη/παιχνιδι ( τις περισσοτερες φορες τουλαχιστον, ισως επειδη μερικα προγραμματα δεν ειναι 100% συμβατα με το κινητο ακομα! )

 

μπορει καποιος να ποσταρει το κειμενο που λεει τις αλλαγες που εχουν γινει με την νεα εκδοση του κινητου;

 

edited by nervous

Μερικες σελιδες πισω και θα το βρεις

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1278719#post1278719

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είναι λίγο off-topic που το αναφέρω εδώ,απλά πρόκειται για έναν file explorer για τον υπολογιστή που σου δίνει πρόσβαση στο C και E drive του N70 με όλους τους τρόπους σύνδεσης(bluetooth,usb).Είναι πολύ ελαφρύς,δεν απαιτεί την εγκατάσταση του PC Suite,παρά μόνο των drivers για το USB καλώδιο,ενώ πάνω απ'ολα είναι freeware.Τον δοκίμασα με το N70 μέσω USB και είναι πάρα πολύ καλός.

 

http://intradarma.com/OBEXCommander.html

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου,εχει βγει η V 5.06.09.2.0.1 !

 

check this -->http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=67749&page=230

διαβαζε ομως και λιγες σελιδες πιο πισω..:)

 

φιλικα,κωστας :O

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου,εχει βγει η V 5.06.09.2.0.1 !

 

check this -->http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=67749&page=230

διαβαζε ομως και λιγες σελιδες πιο πισω..:)

 

φιλικα,κωστας :O

 

ευχαριστω Κωστα,

αξιζει να την κανω την αναβαθμιση? καποιος προτεινει εαν δεν εχεις προβλημα μην την κανεις.

Link to comment
Share on other sites

πολλες και καλες οι αλλαγες που εγιναν.. δλδ εγω που εχω την 2 εκδοση θα δω μεγαλες αλαλγες. ωραια!! αλλα η ονομασια γιατι αλλαξε; στις προηγουμενες φαινοταν καθαρα η ημερομηνια που βγηκε. εδω ποια ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Σας εχει τυχει να σβησει το τηλεφωνο απο μονο του και να μην ανοιγει εκτος αν βγαλεις την μπαταρια και την ξαναβαλεις?

 

μου εχει τυχει να ασπριζει η οθονη και να αναβοσβηνει το φως της οθονης. αυτο οφειλεται οταν βαζω το ξυπνητηρι. μονο με το να βγαλω την μπαταρία σταματάει!:ninja:

 

 

επισης εχω ενα προβλημα που το bluetooth αν δεν το χρησιμοποιω σβηνει μονο του μετα απο καμια ώρα!!!:ninja:

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

re paidia exo ena parapono giati otan bgazo mia foto 2mp kai ti bazo gia fonto xalai i anali????????i:( :mad: :( :mad: :( :mad: :(

Βάλε στο κινητό το Photorite SP και βάζε απο κει τις εικόνες που θες για φόντο!

Link to comment
Share on other sites

apo xtes eimai enas neos euxaristhmenos user ths teleutaias anavathmishs gia to n70.

 

ektos apo auta pou anaferthhkan parapanw exw prosexei ta exhs

1)to kinhto genika exw thn entupwsh oti exei ginei pio grhgoro.auto to exw sthrixei idiatera sthn taxuthta pou anoigei thn ekthesh

2)tis foto pleon de tis vazei xuma sto e i c/images alla se fakelo mesa sto e i c images.twra ti voithaei auto de xerw.to idio isxuei kai gia ta video.

3)kati paizei me ton mplayer tou.ektos apo tin allagh eikonidiou mporei pleon na paizei ogg xwris na exei corruptions kathe toso ston hxo.vevaia tonizw oti exw valei ena oggplugin.epishs ta klip hxou tupou ogg , wav ktl ta anoigei pleon me ton mplayer kai oxi me thn hxografhsh.

 

sistunw anepifulakta na th valete.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια το προβλημα με τις κλησεις λυνεται ναι η οχι....??

απο χθες και μενα οταν με παιρνει καποιος με αποκρυψη η καποιος που δεν ανηκει στις επαφες μου βγαινει το νοκια tune.....:mad:

οτι και να κανω δεν γινεται τιποτα.....

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα με το patchaki δεν έγινε τπτ... Το πρόβλημα λύθηκε με φορμάτ!

format? hard i soft? Πριν απο λιγο είχα την φαεινη ιδεα να αφαιρεσω το πατσακι μιας κ τισ τελευταιες 10 μερες το ν70 χτυπουσε μονο σε νοκια τουν και θεωρω την παρουσια του περιττη. Κ ΕΙΔΑ ΦΩΣ!! Tο κινητο χτυπαει πλεον κανονικα χωρις το πατς... :X :X :X ακυρο?

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις την επιλογή δικτύου στην διπλή λειτουργία καταναλώνει το τηλέφωνο την ίδια ποσότητα ενέργειας εκπέμποντας σε gsm (γιατί στο συγκεκριμένο σημείο δεν υπάρχει σήμα 3g)απ΄οτι αν εξέπεμπε σε 3g?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

format? hard i soft? Πριν απο λιγο είχα την φαεινη ιδεα να αφαιρεσω το πατσακι μιας κ τισ τελευταιες 10 μερες το ν70 χτυπουσε μονο σε νοκια τουν και θεωρω την παρουσια του περιττη. Κ ΕΙΔΑ ΦΩΣ!! Tο κινητο χτυπαει πλεον κανονικα χωρις το πατς... :X :X :X ακυρο?

τι ειναι ρε παιδια αυτο το πατσακι που λετε ολοι και που το βρισκεις....???(sorry αλλα εχω χασει επεισοδια....)

προσφατα πηγα το κινητο μου για αναβαθμιση....

μηπως μου το βαλανε εκει δεν το πηρα χαμπαρι....???

γιατι απο την ωρα που πηρα το κινητο μου πισω εχω τεραστιο προβλημα με τις κλησεις.....

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι ρε παιδια αυτο το πατσακι που λετε ολοι και που το βρισκεις....???(sorry αλλα εχω χασει επεισοδια....).

 

Στη νοκια Nokia N70 Ring Tone patch file

http://www.europe.nokia.com/nokia/0,,77767,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω nervous....

μια ωρα αυτο ψαχνω......:lol: :lol:

αντε να δουμε αν θα κανει δουλεια.....:worry:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα του Nokia tune με το patchακι δεν είχα δει διαφορά.Κάθε λίγο το έκανε. Κάπoia post πιο πριν είχε αναφερθεί να καθαρίσουμε πρώτα το μητρώο κλήσεων και μετά να το βάλουμε. Το είχα δοκιμάσει αυτό και από τότε δεν μου έχει ξαναπαρουσιάσει πρόβλημα.

 

Επίσης είχα παρατηρήσει ότι όταν έκανα μια κλήση αργούσε να βγάλει την μικρογραφία που είχα αντιστοιχήσει για το συγκεκριμένο πρόσωπο που καλούσα.

Και αυτό, τουλάχιστον σε μένα, το κάνει όταν γεμίζει το μητρώο. Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει, αλλά γενικώς με το που έκανα μια-δυο εκκαθαρίσεις του μητρώου και έβαλα μετά το patch φαίνεται να έφτιαξε το nokia tune.Η καθυστέρηση της μικρογραφίας συνεχίζει και διορθώνεται μόνο αν καθαρίζω το μητρώο κάθε λίγο..

Link to comment
Share on other sites

Hallo! Την Πέμπτη πέρασα την τελευταία έκδοση λογισμικού και χθές το τηλ. χτύπησε 2 φορές χωρίς να γράψει τίποτα στο μητρώο (καμία αναπάντητη). Το μόνο που μπορεί να έχω κάνει είναι ότι μετά την αναβάθμιση έκανα restore και ξαναφορτώθηκε το (άχρηστο πλέον?) patch της ΝΟΚΙΑ. Καμία παρόμοια εμπειρία; :!:
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι .. τις java εφαρμογεσ πως τις εγκαθιστουμε? με το pc suite της νοκια εβγαζε λαθος...
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι .. τις java εφαρμογεσ πως τις εγκαθιστουμε? με το pc suite της νοκια εβγαζε λαθος...

Γιατι δεν παιρνεις ενα card reader?Περνας οτι θελεις οπου θελεις και γρηγορα.Για εφαρμογες τα βαζεις καπου χυμα στην καρτα μνημης και μετα κανεις εγκατασταση μεσα απο εναν explorer.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια το προβλημα με τις κλησεις λυνεται ναι η οχι....??

απο χθες και μενα οταν με παιρνει καποιος με αποκρυψη η καποιος που δεν ανηκει στις επαφες μου βγαινει το νοκια tune.....:mad:

οτι και να κανω δεν γινεται τιποτα.....

 

 

emena pote sxedon den eixe auto to provlhma!twra me oggplugin paizw kai ogg sa ringtones.isws na egine mia duo fores to polu me to prwto prwto firmware.auto tote egine kana duo fores gia ton aplo logo oti hxo klhshs video eixa to nokia tune kai mou ekanan klhsh video.looool.opote oute eixa oute fusika me to teleutaio firmware exw provlhma me ton hxo klhshs.mono provlhma pou eixa kapoies fores palaiotera o hxos mpukwnei-mperdeuetai kapws sa na kollaei otan exw ogg san hxo klhshs kai auto oxi apo thn arxh tou kommatiou alla meta apo 2 deuterolepta kapou.isws ftaiei kai to tragoudi pou vazeis (px polu dunato kai agrio) alla kai auto spania sumvainei

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...