Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia me to kinito mou eimai ok! pane mexrei stigmhs ola ok!

Xαιρομαι ιδιαιτερα :)

 

einai filiologiko???

 

Φυσιολογικο ειναι ,μην ανησυχεις ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κ εμενα κανει καμποση ωρα να ανοιξει το Gallery...μην αγχωνεσαι...συμβαινει σε ολους μας ;-)
Link to comment
Share on other sites

έχουμε κανένα νέο για αναβάθμιση πιο καινούρια απο την 3.0546? μπας και φτιάξουν πάλι οι φωνητικές κλήσεις....

isws an vreis tin palia ekdosi kai thn valeis na ksanaginei opws prin.

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

isws an vreis tin palia ekdosi kai thn valeis na ksanaginei opws prin.

 

 

μπαα.. μια χαρά είναι κατά τα άλλα, δεν χάνει κλήσεις και είμαι ευτυχής... μόνο για τα γμτ της υπόθεσης θέλω τις φωνητικές κλήσεις...

Link to comment
Share on other sites

egw pali de mporw na kanw back up ta contacts apo ti siskevi sto kinito, moy leei oti apetixe i diadikasia....

 

κάποιο πρόγραμμα θα τρέχει.. κάνε restart και ξαναδοκίμασε.. ή μήπως έχεις κανένα και τρέχει autorun οπότε πρέπει να το κόψεις

Link to comment
Share on other sites

ή μήπως έχεις κανένα και τρέχει autorun οπότε πρέπει να το κόψεις

ti enoeis autorun??? pws to epilegeis an theleis na trexei autorun i oxi mia afarmogh???

Kai kati allo to programa fontremover ti kanei???

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

ekana restart alla ta idia kanei... den 3erw to logo.. ekeini ti stigmh den trexei kanena allo programma (toulaxiston apo to task manager tou N70)....
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ti enoeis autorun??? pws to epilegeis an theleis na trexei autorun i oxi mia afarmogh???

Kai kati allo to programa fontremover ti kanei???

εννοει να τρεχει μονη της οταν ανοιγει το κινητο. καποιες εφαρμογες το εχουν απο μονες τους σαν επιλογη ή μπορεις να βαλεις το autoexec της symbianware και να τρεχεις οποια θελεις οταν ανοιγει.

το fontremover κανει οτι λεει ακριβως, βγαζει τη γραμματοσειρα που εχεις βαλει, αν εχεις βαλει και με restart επανερχεται στην αρχικη.

ekana restart alla ta idia kanei... den 3erw to logo.. ekeini ti stigmh den trexei kanena allo programma (toulaxiston apo to task manager tou N70)....
βαλε το appman να δεις τι τρεχει στο κινητο πραγματικα οταν ανοιγει. στα processes το βλεπεις ;)
Link to comment
Share on other sites

Kalmera se olous!!!

egw basika 8a h8ela na grapsw oti h camera nai men einai 2 mp ALLA o kokos pou bgazei genikotera se eikones einai kati to apisteyto!!! telika isxuei auto pou lene osa perissotera mp toso perissoteres paramorfwseis.... kai mh mou peite oti den exete dei tis paramorfwseis tou N70 (fantasteite ti 8a kanei to N80) sthn megisth analush???? pisteuw omws oti ayto einai problhma logismikou!!!!!!.

 

kalhmera se olous

Link to comment
Share on other sites

Kalmera se olous!!!

egw basika 8a h8ela na grapsw oti h camera nai men einai 2 mp ALLA o kokos pou bgazei genikotera se eikones einai kati to apisteyto!!! telika isxuei auto pou lene osa perissotera mp toso perissoteres paramorfwseis.... kai mh mou peite oti den exete dei tis paramorfwseis tou N70 (fantasteite ti 8a kanei to N80) sthn megisth analush???? pisteuw omws oti ayto einai problhma logismikou!!!!!!.

 

kalhmera se olous

 

 

Θα το πώ ακόμη μια φορα!ΚΙΝΗΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΟΧΙ ΨΗΦΙΑΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ!So μην έχετε υψηλές απαιτήσεις!Που να χωρέσει αξιόλογη 2Mp camera σε ένα κινητό με περιορισμένο μέγεθος και βάρος!?Μη ζητάται πολλά!Οι φωτογραφίες του Ν70 σε σύγκριση με άλλα κινητά, σε εξωτερικό χώρο και με ήλιοφάνεια ειναι παρα πολύ καλές!(Δεν τολμάω βέβαια να το συγκρίνω με το Ν90...)...

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Kαλημερα στο forum!

κανοντας αναβαθμιση εχασα ολες τις σημειωσεις(notes).

 

1.Υπαρχει τροπος να αποθηκευονται οι σημειωσεις στην mmc για να μην ξαναπαθω τα ιδια?

2.Σε ποιο σημειο της μνημης του τηλεφωνου αποθηκευονται οι σημειωσεις?μπορω με καποιο τροπο να τις κανω backup?

3.Υπαρχει καποιο προγραμματακι που θα μποροyσε να μου προσφερει λυσεις??

 

Εχω ακουστα για:notepad,safe note...Θα με βοηθησουν στο συγκεκριμενο θεμα?Εχουν επιλογη για το που θα σωζονται...??

Αν οχι προτεινετε καποιο καλο application

Eυχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ένας τρόπος να σώσεις τις σημειώσεις σου είναι να κρατήσεις ένα αντίγραφο στην κάρτα χρησιμοποιώντας έναν file manager.

 

Για την κάμερα έχω να πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένος και οι κόκοι που αναφέρει παραπάνω ο φίλος βγαίνουν μόνο όταν οι φωτό είναι τραβηγμένες βράδυ. Μήπως δεν έχεις διαλέξει την μέγιστη ανάλυση???

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα στο forum!

κανοντας αναβαθμιση εχασα ολες τις σημειωσεις(notes).

 

 

2.Σε ποιο σημειο της μνημης του τηλεφωνου αποθηκευονται οι σημειωσεις?μπορω με καποιο τροπο να τις κανω backup?

Βαλε το Sprite Backup.Οτι καλυτερο υπαρχει αν δεν κανω λαθος.Κανει backup στα παντα.Ενα backup την ημερα δεν βλαπτει,ειδικα πριν οποιαδηποτε εγκατασταση.Αν κανεις και ενα backup της καρτας σου καπου καπου ακομα καλυτερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Βαλε το Sprite Backup.Οτι καλυτερο υπαρχει αν δεν κανω λαθος.Κανει backup στα παντα.Ενα backup την ημερα δεν βλαπτει,ειδικα πριν οποιαδηποτε εγκατασταση.Αν κανεις και ενα backup της καρτας σου καπου καπου ακομα καλυτερα.

 

pou tha to broume auto?

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα στο forum!

κανοντας αναβαθμιση εχασα ολες τις σημειωσεις(notes).

 

1.Υπαρχει τροπος να αποθηκευονται οι σημειωσεις στην mmc για να μην ξαναπαθω τα ιδια?

2.Σε ποιο σημειο της μνημης του τηλεφωνου αποθηκευονται οι σημειωσεις?μπορω με καποιο τροπο να τις κανω backup?

3.Υπαρχει καποιο προγραμματακι που θα μποροyσε να μου προσφερει λυσεις??

 

Μπορείς να κρατάς backup στο PC σου με το Outlook.Υπερβολικά χρήσιμο!

Όσο για το

Βαλε το Sprite Backup
δεν ξέρω αν θα βοηθήσει(δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ..) πάντως σίγουρα μπορεις να βρεις κάποιο σχετικό .app στο i-phone. Θα κοιτάξω κι εγώ!
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Όσο για το δεν ξέρω αν θα βοηθήσει(δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ..) πάντως σίγουρα μπορεις να βρεις κάποιο σχετικό .app στο i-phone. Θα κοιτάξω κι εγώ!

sto i-phone den to brhka!

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

Θα το πώ ακόμη μια φορα!ΚΙΝΗΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΟΧΙ ΨΗΦΙΑΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ!So μην έχετε υψηλές απαιτήσεις!Που να χωρέσει αξιόλογη 2Mp camera σε ένα κινητό με περιορισμένο μέγεθος και βάρος!?Μη ζητάται πολλά!Οι φωτογραφίες του Ν70 σε σύγκριση με άλλα κινητά, σε εξωτερικό χώρο και με ήλιοφάνεια ειναι παρα πολύ καλές!(Δεν τολμάω βέβαια να το συγκρίνω με το Ν90...)...

 

den antilegw se auta pou les.... alla sto site ths NOKIA anaferei "...afhste tis fotografikes mhxanes spiti...." to opoio kata thn gnwmh mou exei para polu plaka

to perissotero gelio de to bgazei otan deis se H/Y tis photos..... etsi den einai....

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Kαλα ειμαστε σοβαροι?να μην υπαρχει 1 απλο προγραμματακι που να αποθηκευει απλα αρχειακια .txt στην mmc?τοσα και τοσα αρχεια μπαινουν εκει μεσα!!!

 

Δεν θα ηθελα να ανακατευτω με pc-suite και outlook,πιστευω θα με μπερδεψουν.Εχω card reader και πιστευω ειναι ο απλουστερος τροπος να κανω backup τα αρχεια μου.

 

Εστω το path που μπαινουν οι σημειωσεις το ξερουμε??(στην phone memory)οποτε μ'εναν file manager να κανω copy στην mmc?

Link to comment
Share on other sites

Kαλα ειμαστε σοβαροι?να μην υπαρχει 1 απλο προγραμματακι που να αποθηκευει απλα αρχειακια .txt στην mmc?τοσα και τοσα αρχεια μπαινουν εκει μεσα!!!

 

Δεν θα ηθελα να ανακατευτω με pc-suite και outlook,πιστευω θα με μπερδεψουν.Εχω card reader και πιστευω ειναι ο απλουστερος τροπος να κανω backup τα αρχεια μου.

 

Εστω το path που μπαινουν οι σημειωσεις το ξερουμε??(στην phone memory)οποτε μ'εναν file manager να κανω copy στην mmc?

Το ξερουμε. ειναι c:/system/data/notepad.dat.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα στο forum!

κανοντας αναβαθμιση εχασα ολες τις σημειωσεις(notes).

 

1.Υπαρχει τροπος να αποθηκευονται οι σημειωσεις στην mmc για να μην ξαναπαθω τα ιδια?

2.Σε ποιο σημειο της μνημης του τηλεφωνου αποθηκευονται οι σημειωσεις?μπορω με καποιο τροπο να τις κανω backup?

3.Υπαρχει καποιο προγραμματακι που θα μποροyσε να μου προσφερει λυσεις??

 

Βεβαίως και υπάρχει. Το notepad. Σώζει τις σημειώσεις ως txt αρχεία στον φάκελο C:/notepad (βασικά δεν βάζει κάποια κατάληξη, αλλά μπορεί ςνα το κάνεις και μόνος σου με μια απλή μετονομασία).

Μπορείς με έναν file explorer, να πάρεις τα αρχεία και να τα μεταφέρεις στον υπολογιστή σου ή στην κάρτα μνήμης σου και να μην τα χάνεις ούτε όταν αλλάζεις συσκευή ούτε όταν κάνεις φορμάτ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...