Jump to content

[OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά παράγγειλα μερικά ακόμη πραγματάκια και ψάχνοντας βρήκα έναν κωδικό από xda για αγορές αξεσουάρ:

Use code "XDA_OnePlus" to save $10 (off a $50 order) on official OnePlus accessories

Εννοείται ότι τον δοκίμασα και ισχύει.

Η Παραγγελία που έγινε?

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Oneplus 5t - Get 20€ off on accessories https://oneplus.net/gr/invite#5P9ZANSXM3IINRY :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 599
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έπεσε και παραγγελία σε dbrand skin στα παρακάτω χρώματα.

 

552140f8b444535c7e9e7033de1a6b70.jpg

 

Βέβαια θα αργήσει αρκετά έως παραλάβουμε λόγο εορταστική περίοδο.

 

Ας ελπίσουμε η επόμενη εβδομάδα των Θεοφανείων να παραλάβουμε μην φτάσουνε και τριών ιεραρχών τέλη Γενάρη δηλαδή :lol:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η Παραγγελία που έγινε?

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατάλαβα την απορία: στο Ευρωπαϊκό κατάστημα, εκείνο από το οποίο έκανα και την αρχική παραγγελία του 5Τ. 10 Ευρώ αφαίρεσαν.

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε και παραγγελία σε dbrand skin στα παρακάτω χρώματα.

 

552140f8b444535c7e9e7033de1a6b70.jpg

 

Βέβαια θα αργήσει αρκετά έως παραλάβουμε λόγο εορταστική περίοδο.

 

Ας ελπίσουμε η επόμενη εβδομάδα των Θεοφανείων να παραλάβουμε μην φτάσουνε και τριών ιεραρχών τέλη Γενάρη δηλαδή :lol:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Εγώ παράγγειλα 13 Δεκέμβρη απο dbrand για μενα και αλλα δυο παιδια απο το φορουμ και μόλις εχτές 21-12 μου έστειλαν ότι έφυγε και ότι θα κάνει 15 εργάσιμες με standard shipping... οπότε... καλά κρασσά.

edit....αν και στο site τους στο shipping για Ελλάδα λένε ότι: The expected delivery time to Greece is as little as 5 business days. The precise delivery time is dependent on your proximity to a major shipping hub. Οπότε ελπίζουμε μηπως το φορέσουμε και πριν την αλλαγη του χρόνου

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα 13 Δεκέμβρη απο dbrand για μενα και αλλα δυο παιδια απο το φορουμ και μόλις εχτές 21-12 μου έστειλαν ότι έφυγε και ότι θα κάνει 15 εργάσιμες με standard shipping... οπότε... καλά κρασσά.

edit....αν και στο site τους στο shipping για Ελλάδα λένε ότι: The expected delivery time to Greece is as little as 5 business days. The precise delivery time is dependent on your proximity to a major shipping hub. Οπότε ελπίζουμε μηπως το φορέσουμε και πριν την αλλαγη του χρόνου

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για το ipad πάντως αντίστοιχα παραγγελια σε red και black dragon έφυγαν 28-11 και παρέλαβα 7-12 μακράν η πιο γρήγορη παραλαβή με USPS πάντα.

 

Εδώ κοντά στο μήνα το βλέπω :p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αλεξ,γνωριζεις εαν κανει δουλεια η νανοτεχνολογια της spigen?

 

 

 

https://spaceboy.io/store/spigen-glas-tr-nano-liquid-000gl21813-premium-screen-protector/

 

Όχι δεν έχω ιδέα για αυτό.

Δεν έχω βάλει έως σήμερα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω ιδέα για αυτό.

Δεν έχω βάλει έως σήμερα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

παντως αντι για τζαμακι πρεπει να κανεις δουλεια,δεν γνωριζω βεβαια μην κανει ζημια στην οθονη.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αλεξ,γνωριζεις εαν κανει δουλεια η νανοτεχνολογια της spigen?

 

https://spaceboy.io/store/spigen-glas-tr-nano-liquid-000gl21813-premium-screen-protector/

 

Αυτό εκτός από γρατζουνιές υποτίθεται προστατεύει και για σπασίματα;

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, μεχρι 15 μερες δεν ειναι θεμα , αλλωστε τοσο το λενε. Βεβαια με τις γιορτες θελει μια εξτρα υπομονη. Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι δεν εχω ξαναβαλει skin, αλλα τι στο καλο! Υπαρχει περιπτωση να 'χαλασει' κατι στο κινητο? αμα δε κατσει καλα την βγαζω ας πουμε, σωστα?
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, μεχρι 15 μερες δεν ειναι θεμα , αλλωστε τοσο το λενε. Βεβαια με τις γιορτες θελει μια εξτρα υπομονη. Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι δεν εχω ξαναβαλει skin, αλλα τι στο καλο! Υπαρχει περιπτωση να 'χαλασει' κατι στο κινητο? αμα δε κατσει καλα την βγαζω ας πουμε, σωστα?

 

Όχι βέβαια κανένα πρόβλημα,τόσα και τόσα έχω τιμήσει και φορέσει σε πλήθος συσκευών.

Μπαινει και σχετικά εύκολα απλά θέλει λίγο σεσουάρ(5-6 δευτερόλεπτα)με ζεστό αέρα ιδιαίτερα γωνιές και περιμετρικά να κολλήσει καλά.

 

Το ίδιο και στο βγαλσιμο.

 

Από ποιότητα είναι top.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια κανένα πρόβλημα,τόσα και τόσα έχω τιμήσει και φορέσει σε πλήθος συσκευών.

Μπαινει και σχετικά εύκολα απλά θέλει λίγο σεσουάρ(5-6 δευτερόλεπτα)με ζεστό αέρα ιδιαίτερα γωνιές και περιμετρικά να κολλλησει καλά.

 

Το ίδιο και στο βγαλσιμο.

 

Από ποιότητα είναι top.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Ωραιος, με το καλο οταν ερθουν θα δω γιουτουμπ.. και θα ρωτησω αν κατι δεν καταλαβαινω, αλλα ειδα ενα βιντεο και δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη :D

Link to comment
Share on other sites

http://orzly.com/oneplus-5t-pro-fit-tempered-glass-screen-protector-twin-pack.html

Το έχει δοκιμάσει κάποιος παιδιά???

 

Nikos Oneplus 5t

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Από χθες αισθάνομαι τη sandstone να παίζει στη πάνω δεξιά γωνία. Και σήμερα βλέπω ότι έχει κάνει ένα μικρό σπάσιμο. Χωρίς να πέσει το τηλέφωνο.... Ωραία.....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το tempered glass εχθές και μπορώ να πω ότι τα πήγα εξαιρετικά χάλια. Μου φαίνεται περιέργο που ενω είχα αρκετές φουσκάλες στο κεντρο της οθόνης οι οποίες δεν έλεγαν με τίποτα να πάνε είτε απο τη μια, είτε απο την άλλη....όταν προσπάθησα να τις κουνήσω με το πίσω μέρος της σπάτουλας (το στρογγυλό) απλά εξαφανίστηκαν, λες και το τζαμάκι είναι πορώδες και έφυγε μέσα απο το τζάμι ο αέρας.

 

Πλέον έχω 3-4 κενά περιμετρικά ...τα οποία δεν λένε να φύγουν, μάλλον έχει μείνει μέσα σκόνη ή κάτι τέτοιο.

 

Η διαδικασία να τη βγάλω και να τη ξαναβάλω ποια είναι ακριβώς? Μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιο άλλο αυτοκόλλητο μιας και αυτό που είχε μέσα νομίζω είναι πλέον αρκετά χρησιμοποιημένο? Πως καθαρίσω το κάτω μέρος του tempered glass?

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το tempered glass εχθές και μπορώ να πω ότι τα πήγα εξαιρετικά χάλια. Μου φαίνεται περιέργο που ενω είχα αρκετές φουσκάλες στο κεντρο της οθόνης οι οποίες δεν έλεγαν με τίποτα να πάνε είτε απο τη μια, είτε απο την άλλη....όταν προσπάθησα να τις κουνήσω με το πίσω μέρος της σπάτουλας (το στρογγυλό) απλά εξαφανίστηκαν, λες και το τζαμάκι είναι πορώδες και έφυγε μέσα απο το τζάμι ο αέρας.

 

Πλέον έχω 3-4 κενά περιμετρικά ...τα οποία δεν λένε να φύγουν, μάλλον έχει μείνει μέσα σκόνη ή κάτι τέτοιο.

 

Η διαδικασία να τη βγάλω και να τη ξαναβάλω ποια είναι ακριβώς? Μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιο άλλο αυτοκόλλητο μιας και αυτό που είχε μέσα νομίζω είναι πλέον αρκετά χρησιμοποιημένο? Πως καθαρίσω το κάτω μέρος του tempered glass?

 

Με ζελοτέϊπ αφού το κάνεις κουλούρα με την κόλλα εξωτερικά και το περάσεις στο δάχτυλο.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την sandstone και τη carbon. Ενώ η πρώτη είναι εξαιρετική στη θέμα κράτημα, δεν γλιστρά καθόλου, δεν με τρελαίνει η αίσθηση στο χέρι, σαν υφή. Προσπαθώ να τη βάζω κάθε μέρα, αλλά σαν να με ανατριχιάζει και τελικά καταλήγω με την carbon.

 

Sent from my One Plus 5T

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν θελει καποιος να δωσει την carbon bumber case ας μου στειλει ενα pm . ευχαριστω
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

http://orzly.com/oneplus-5t-pro-fit-tempered-glass-screen-protector-twin-pack.html

Το έχει δοκιμάσει κάποιος παιδιά???

 

Nikos Oneplus 5t

 

Πεταμένα λεφτά. Το είχα πάρει μαζί με τον Οπ3τ τις πρωτες εβδομάδες. Μετά απο 2-3 εβδομαδες είχε γεμίσει σκόνη τριγύρω και έπρεπε να προσέχω γιατί ανασηκωνόταν η θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους... Τι καλώδιο πρέπει να πάρω για να συνδέσω το κινητό με το αμάξι; παλιά που είχα ένα htc 10 είχα πάρει ένα απλό και δεν μπορούσα γιατί δεν ήτανε αν θυμάμαι καλά usb 3.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Θα κάνω μια παραγγελία αξεσουάρ από την oneplus που μάλλον θα ξεπεράσει τα 100 ευρώ για τα δωρεάν μεταφορικά η fast shipping με 10 ευρώ .

 

Αν κάποιος θέλει κάτι ας μου στείλει ένα ΠΜ

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό powerbank με usb c (με ενσωματωμένο καλώδιο) και fast charging;

 

Sent from my One Plus 5T

 

DASH charge εννοείς.....νομίζω δεν υπάρχει κάτι ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμητες εχει κανενας στα υποψιν του κανενα εκπτωτικο κουπονι η κανενα promo code σαν αυτο που ειχε βγαλει το XDA για αγορα αξεσουαρ??

Θελω να παρω 1-2 θηκουλες και τα ακουστικα τα Bullets για το 5Τ αλλα αμα υπαρχει κατι να κοψουμε γιατι οχι. Δυστυχως αυτο απο το XDA δε δουλευει πια

 

Καπου ειχα διαβασει οτι αμα κανεις verified την συσκευη στο account σου σου δινουν καποια εκτωση για αγορα αξεσουαρ αλλα δεν μου εχει ερθει κατι

CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

DASH charge εννοείς.....νομίζω δεν υπάρχει κάτι ακόμα.

Δλδ ότι βρω με 2Α είναι το πιο μεγάλο που υπάρχει;

 

Sent from my One Plus 5T

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...