Jump to content

[OnePlus 5T] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρήκα κάποια updates εφαρμογών της oneplus μεμονωμένα σε νεότερη έκδοση από ότι έχει η 4.7.5 rom από ότι φαίνεται ανέβηκαν σήμερα

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&page=1&s=Oneplus

 

συγκεκριμένα εγκατέστησα τα

OnePlus Camera 2.5.20 και

OnePlus Camera Service 2.1.12

δεν θέλει κάποια δικαιώματα η ότιδήποτε άλλο τα κατέβασα στο pc τα έριξα στη συσκευή και τα έτρεξα

η 4.7.5 rom εχει τις αντίστοιχες versions 2.5.15 και 2.1.11 δεν δοκίμασα ακόμα να δω αν βελτιώθηκε κάτι στην camera πάντως η εφαρμογή τρέχει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν θυμάμαι καλά για να γυρισετε σε encrypt πάλι και να φλασαρετε μαμα ρομ, πρέπει πρώτα να πάτε format data,να πατησετε yes, μετά ολα τα wipe και φλασαρισμα stock rom.

Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο,η ίδια διαδικασία που φλασαρατε.

 

Μιχάλη δεν εννοείς οτι έχασες το ΙΜΕΙ σου έτσι;

Απλα το efs back up που είχες στην internal, σωστά;

Τι σας χάλασε στη liquid,η κάμερα;

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Εσπασα και την παρθενια με την πρωτη μου συσκευη που εκανα root και bootloader unlocked:)

Ακολουθησα τον οδηγο-βιντεο στην 3η σελιδα που ηταν κατατοπιστικος στο απολυτο βαθμο.

Εύκολη η διαδικασία θα έλεγα:p

 

Προηγούμενος ειχα αναβαθμίσει manual απο 4.7.0 σε 4.7.2 και οπου σκοπεύω να παραμείνω εως βγει Oreo και βλεπουμε(δεν εμπιστεύομαι ουτε την 4.7.4 ουτε την 5 διαβάζω πολλα παράπονα εξωτερικό με κακή απόδοση μπαταρίας σε σχεση με 4.7.2 και έτσι κάθομαι αυγά μου)

 

Οσο ημουν στην 4.7.0 ειχα εγκαταστήσει το Star Wars theme αλλα μονο οταν πήγα στην 4.7.2 είχε αποτέλεσμα και με την αλλαγη στο UI:D

 

Πλεον στησιμο συσκευης και βλεπουμε στην πορεια τι χρήσιμο mod περάσουμε.

Stock rom θα παραμείνω άλλωστε,δεν με ενδιαφέρει custom ουτε καν.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά για να γυρισετε σε encrypt πάλι και να φλασαρετε μαμα ρομ, πρέπει πρώτα να πάτε format data,να πατησετε yes, μετά ολα τα wipe και φλασαρισμα stock rom.

Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο,η ίδια διαδικασία που φλασαρατε.

 

Μιχάλη δεν εννοείς οτι έχασες το ΙΜΕΙ σου έτσι;

Απλα το efs back up που είχες στην internal, σωστά;

Τι σας χάλασε στη liquid,η κάμερα;

 

Εμένα δεν με έχει χαλάσει κάτι γιατί δεν έχω προλάβει να τη δω. Απλά θέλω να ξέρω ότι μπορώ ανά πάση στιγμή να γυρίσω στοκ.

Έτσι όπως λες διάβασα στο xda.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε μην αγχώνεσαι,δεν μπρικαρει αυτό οτι και να κάνεις..

Τελείως μαμα γίνεται ανα πασα στιγμή και κλειδώνει και ο bootloader κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά για να γυρισετε σε encrypt πάλι και να φλασαρετε μαμα ρομ, πρέπει πρώτα να πάτε format data,να πατησετε yes, μετά ολα τα wipe και φλασαρισμα stock rom.

Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο,η ίδια διαδικασία που φλασαρατε.

 

Μιχάλη δεν εννοείς οτι έχασες το ΙΜΕΙ σου έτσι;

Απλα το efs back up που είχες στην internal, σωστά;

Τι σας χάλασε στη liquid,η κάμερα;

 

Έτσι το έκανα τελικά και γύρισα πίσω ,ακομα δεν έχω καταλάβει γιατί όλο αυτό με το decrypt και την συγκεκριμένη rom ,θα δοκιμάσω μόλις βρω χρόνο την omni .

 

To έχασε κανονικά ,δεν αναγνώριζε sim /και δεν υπήρχε imei,ευτυχώς πάντα έχω backup στο pc και το πέρασα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε μην αγχώνεσαι,δεν μπρικαρει αυτό οτι και να κάνεις..

Τελείως μαμα γίνεται ανα πασα στιγμή και κλειδώνει και ο bootloader κανονικά!

 

Εντάξει αν είναι έτσι κομπλε. Είχα κόσμος όλη τη μέρα και δεν ασχολήθηκα. Τώρα θα τη δω.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Στην freedom κατά την εγκατάσταση σας δίνει δυνατότητα να μην περάσετε τίποτα από εφαρμογές Google? Πάντως με τον bluspark κερνελ δεν εντυπωσιάστηκα. Το κινητό ήταν σφαίρα το έτσι κι αλλιώς και κατά την διάρκεια της νύχτας εκεί που με τον στοκ έχανα 2-3 % με τον bluespark έχασα 5-6% μπαταρία

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντί για stock μετά, γυρίστε σε freedom os :)

 

 

Μιχάλη μέσω twrp γύρισες τον efs ή μέσω εντολών;

 

Μέσω εντολών .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το "false" αυτό παιδιά στο magisk, είναι πρόβλημα;

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171226/ab5de8ff2dd4f72592d576d12dc2a77d.jpg

Νομίζω ότι άρχισε να μου το βγάζει μετά την εγκατάσταση του Xposed και του GravityBox!

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα δεν είναι,ισως να μην δουλεύουν κάποιες εφαρμογές που δεν θέλουν να είναι root η συσκευή,οπως novago,netflix, από κάποια τράπεζα κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα δεν είναι,ισως να μην δουλεύουν κάποιες εφαρμογές που δεν θέλουν να είναι root η συσκευή,οπως novago,netflix, από κάποια τράπεζα κλπ.

Novago και netflix δε δουλεύω.

Στις εφαρμογές πάντως τραπεζών που έχω, Eurobank, Εθνική, Alpha και Winbank (παλιό apk), δουλεύουν μια χαρά..... άρα να υποθέσω δεν έχω πρόβλημα;

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Παίδες η πιο έμπειροι που γνωρίζεται το τόπι καλύτερα,ποιες εφαρμογές η υπηρεσίες μπορώ να αφαιρέσω με ασφάλεια?

 

Όπως οτιδηποτε tip για μέγιστη μέγιστη απόδοση μπαταρίας(ήδη πολύ καλή είναι αλλά ο εχθρός του καλού το καλύτερο πάντα :p )

 

Κάποια κλασικά τα έχω κάνει όπως κάνω παντού.

 

Πχ google backup off,WiFi/Bluetooth scanning off,location πάντα τα έχω σε battery save mode και έχω απενεργοποιήσει κάποια λίγα πχ google music,movie and tv,google photos,αφαίρεση του ενσωματωμένου weather που μου είναι άχρηστος,drive,μαμισιο sms,chrome,duo,TackBack εξίσου απενεργοποίημενα.

 

Για διαφημίσεις έχω Adguard που με καλύπτει απόλυτα άρα δεν χρειάζομαι κάτι εδώ.

 

Google pay η τραπεζικές συναλλαγές δεν κάνω ποτέ από κινητό άρα το root δεν μου προκαλεί θέματα στην καθημερινότητα μου.

 

Έχω και backup full zip της 4.7.2 μέσα στο κινητό σε περίπτωση χρειαστώ να φλασαρω stock.

Όσοι ζορίζεστε με τις εντολές για ξεκλείδωμα twrp κλπ, βάλτε αυτό το tool..

Πανευκολο και δουλεύει πολύ καλά :)

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/development/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3706840

Αυτό το tool τι κάνει δηλαδή,υποκαθιστά το custom recovery menu?

 

Μπορούμε δηλαδή μέσω αυτού να κάνουμε οτιδηποτε κάνουμε σαν εναλλακτική λύση επιτυχημένα και αξιόπιστα?

 

Το τρέχουμε μέσα από το κινητό η κάτι άλλο?

 

Το κατέβασα αλλά δεν το πείραξα έως τώρα διότι δεν το γνωρίζω και έχω ένα μικρο φόβο μην γίνει τίποτα στραβή :p

 

Περιέγραψε μας λίγο αναλυτικά.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το mod για Dolby atmos το δοκίμασα με ακουστικά ωραίο.

Δυστυχώς το mod για stereo ήχο δεν εγκαθίσταται με επιτυχία που βρήκα σε XDA.

 

Μόνιμα σφάλμα μου βγάζει.

 

Αυτό που θα ήθελα είναι αν μπορούσαμε port να κάνουμε το ambient display του Pixel xl 2 η έστω η υλοποίηση της OnePlus πριν το χαλάσει με τελευταίες εκδόσεις.

 

Δυστυχώς το άχρηστεψε η OnePlus και σε OnePlus 5 με τελευταία έκδοση Oxygen αλλά και στο 5T.

 

Μάλλον μιμήθηκε τακτικές Sammy να χαλάμε κάτι που δουλεύει καλά :lol:

 

Δεν περίμενα τέτοια γλέντια να μου κάνει ο κινεζος.:lol::p

 

Εδώ ένα ωραίο app να έχουμε edge lighting στην συσκευή.:up:

Δουλεύει άψογα και έχουμε και επιλογή σε ουράνιο τόξο χρωμα που σε Sammy δεν μας πρόσφερε.

https://play.google.com/store/apps/details?id=kim.uno.s8

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες η πιο έμπειροι που γνωρίζεται το τόπι καλύτερα,ποιες εφαρμογές η υπηρεσίες μπορώ να αφαιρέσω με ασφάλεια?

 

Όπως οτιδηποτε tip για μέγιστη μέγιστη απόδοση μπαταρίας(ήδη πολύ καλή είναι αλλά ο εχθρός του καλού το καλύτερο πάντα :p )

 

Κάποια κλασικά τα έχω κάνει όπως κάνω παντού.

 

Πχ google backup off,WiFi/Bluetooth scanning off,location πάντα τα έχω σε battery save mode και έχω απενεργοποιήσει κάποια λίγα πχ google music,movie and tv,google photos,αφαίρεση του ενσωματωμένου weather που μου είναι άχρηστος,drive,μαμισιο sms,chrome,duo,TackBack εξίσου απενεργοποίημενα.

 

Για διαφημίσεις έχω Adguard που με καλύπτει απόλυτα άρα δεν χρειάζομαι κάτι εδώ.

 

Google pay η τραπεζικές συναλλαγές δεν κάνω ποτέ από κινητό άρα το root δεν μου προκαλεί θέματα στην καθημερινότητα μου.

 

Έχω και backup full zip της 4.7.2 μέσα στο κινητό σε περίπτωση χρειαστώ να φλασαρω stock.

 

Αυτό το tool τι κάνει δηλαδή,υποκαθιστά το custom recovery menu?

 

Μπορούμε δηλαδή μέσω αυτού να κάνουμε οτιδηποτε κάνουμε σαν εναλλακτική λύση επιτυχημένα και αξιόπιστα?

 

Το τρέχουμε μέσα από το κινητό η κάτι άλλο?

 

Το κατέβασα αλλά δεν το πείραξα έως τώρα διότι δεν το γνωρίζω και έχω ένα μικρο φόβο μην γίνει τίποτα στραβή :p

 

Περιέγραψε μας λίγο αναλυτικά.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Αυτό είναι εφαρμογή για windows και κάνει τα βασικά πράγματα με ένα κλικ,αντι να κάθεσαι να γράφεις εντολες..

Πχ πατάς unlock και στο ξεκλειδώνει.

Πατας Flash Twrp και σου περνάει twrp, μάλιστα σε ρωτάει ποιο απο τα 3 θες και κατεβάζει μονο του και το περνάει..

Το flash factory img δεν δουλεύει μόνο κατα τ'αλλα είναι οκ!!

cf142423c35feb902d9c7383c5583e2b.jpga47a579732d66e45590c287bb4f92e7c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες η πιο έμπειροι που γνωρίζεται το τόπι καλύτερα,ποιες εφαρμογές η υπηρεσίες μπορώ να αφαιρέσω με ασφάλεια?

 

Όπως οτιδηποτε tip για μέγιστη μέγιστη απόδοση μπαταρίας(ήδη πολύ καλή είναι αλλά ο εχθρός του καλού το καλύτερο πάντα :p )

 

Κάποια κλασικά τα έχω κάνει όπως κάνω παντού.

 

Πχ google backup off,WiFi/Bluetooth scanning off,location πάντα τα έχω σε battery save mode και έχω απενεργοποιήσει κάποια λίγα πχ google music,movie and tv,google photos,αφαίρεση του ενσωματωμένου weather που μου είναι άχρηστος,drive,μαμισιο sms,chrome,duo,TackBack εξίσου απενεργοποίημενα.

 

Για διαφημίσεις έχω Adguard που με καλύπτει απόλυτα άρα δεν χρειάζομαι κάτι εδώ.

 

Google pay η τραπεζικές συναλλαγές δεν κάνω ποτέ από κινητό άρα το root δεν μου προκαλεί θέματα στην καθημερινότητα μου.

 

Έχω και backup full zip της 4.7.2 μέσα στο κινητό σε περίπτωση χρειαστώ να φλασαρω stock.

 

Αυτό το tool τι κάνει δηλαδή,υποκαθιστά το custom recovery menu?

 

Μπορούμε δηλαδή μέσω αυτού να κάνουμε οτιδηποτε κάνουμε σαν εναλλακτική λύση επιτυχημένα και αξιόπιστα?

 

Το τρέχουμε μέσα από το κινητό η κάτι άλλο?

 

Το κατέβασα αλλά δεν το πείραξα έως τώρα διότι δεν το γνωρίζω και έχω ένα μικρο φόβο μην γίνει τίποτα στραβή :p

 

Περιέγραψε μας λίγο αναλυτικά.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Για να σώσεις μπαταρία απενεργοποίησε και τα δεδομένα παρασκηνίου αν θες από όσες εφαρμογές δε θες να δέχεσαι ειδοποιήσεις. Επίσης αν δεν είναι τικαρισμενη η επιλογή "εφαρμογή wlan/φίλτρο πολλαπλής μετάδοσης, στις ρυθμίσεις προγραμματιστή, τσεκαρε την και αυτήν. Κατά τ αλλά δε θες κάτι άλλο.

 

 

Εγώ έχω κάνει τα παραπάνω, συν ότι έχω απεγκαταστησει εφαρμογές της google, όπως music, videos, photos, duo, drive μιας και το έχω root και χρησιμοποιώ άλλες. Για μηνύματα έχω το messages της google και την μανίσια απλά την απενεργοποιησα.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

a74f7a92451e0fac4d52b6d3c4377db2.jpg

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Για να σώσεις μπαταρία απενεργοποίησε και τα δεδομένα παρασκηνίου αν θες από όσες εφαρμογές δε θες να δέχεσαι ειδοποιήσεις. Επίσης αν δεν είναι τικαρισμενη η επιλογή "εφαρμογή wlan/φίλτρο πολλαπλής μετάδοσης, στις ρυθμίσεις προγραμματιστή, τσεκαρε την και αυτήν. Κατά τ αλλά δε θες κάτι άλλο.

 

 

Εγώ έχω κάνει τα παραπάνω, συν ότι έχω απεγκαταστησει εφαρμογές της google, όπως music, videos, photos, duo, drive μιας και το έχω root και χρησιμοποιώ άλλες. Για μηνύματα έχω το messages της google και την μανίσια απλά την απενεργοποιησα.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

a74f7a92451e0fac4d52b6d3c4377db2.jpg

Τι είπες τώρα ρε φίλε..δεν το ήξερα αυτό..το δοκιμάζω ευθύς αμέσως..

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι είπες τώρα ρε φίλε..δεν το ήξερα αυτό..το δοκιμάζω ευθύς αμέσως..

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Για το εφαρμογη wlan/πολλαπλής μετάδοσης λες? Όσο για τα δεδομένα παρασκηνίου, πρόσεχε τι θα κλείσεις. Για μηνύματα, WhatsApp,Viber,BBM, κλήσεις, mails ή ότι άλλο θες να σε ειδοποιει, τα χρειάζεσαι ανοιχτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες η πιο έμπειροι που γνωρίζεται το τόπι καλύτερα,ποιες εφαρμογές η υπηρεσίες μπορώ να αφαιρέσω με ασφάλεια?

 

Όπως οτιδηποτε tip για μέγιστη μέγιστη απόδοση μπαταρίας(ήδη πολύ καλή είναι αλλά ο εχθρός του καλού το καλύτερο πάντα :p )

 

Κάποια κλασικά τα έχω κάνει όπως κάνω παντού.

 

Πχ google backup off,WiFi/Bluetooth scanning off,location πάντα τα έχω σε battery save mode και έχω απενεργοποιήσει κάποια λίγα πχ google music,movie and tv,google photos,αφαίρεση του ενσωματωμένου weather που μου είναι άχρηστος,drive,μαμισιο sms,chrome,duo,TackBack εξίσου απενεργοποίημενα.

 

Για διαφημίσεις έχω Adguard που με καλύπτει απόλυτα άρα δεν χρειάζομαι κάτι εδώ.

 

Google pay η τραπεζικές συναλλαγές δεν κάνω ποτέ από κινητό άρα το root δεν μου προκαλεί θέματα στην καθημερινότητα μου.

 

Έχω και backup full zip της 4.7.2 μέσα στο κινητό σε περίπτωση χρειαστώ να φλασαρω stock.

 

Αυτό το tool τι κάνει δηλαδή,υποκαθιστά το custom recovery menu?

 

Μπορούμε δηλαδή μέσω αυτού να κάνουμε οτιδηποτε κάνουμε σαν εναλλακτική λύση επιτυχημένα και αξιόπιστα?

 

Το τρέχουμε μέσα από το κινητό η κάτι άλλο?

 

Το κατέβασα αλλά δεν το πείραξα έως τώρα διότι δεν το γνωρίζω και έχω ένα μικρο φόβο μην γίνει τίποτα στραβή :p

 

Περιέγραψε μας λίγο αναλυτικά.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Λοιπόν ισχύουν αυτά που ανέφερε ο Βάιος..γενικότερα παραθέτω τα εξής καθαρά από προσωπική εμπειρία χρήσης με σειρά από το πιο απλό στο hardcore σε επίπεδο στησίματος συσκευης αλλά πιο αποδοτικό για την μπαταρία.

Επίπεδο 1

Κανείς αυτά που αναφέρθηκαν και ανέφερες παραπάνω.

 

Επίπεδο 2

Με εφαρμογή πχ myandroidtools ή άλλη που κάνει παρόμοια δουλειά απενεργοποιεις services/receivers από Google play store και Google services. Θέλει αρκετό ψάξιμο και δοκιμή. Μπορείς να πάρεις μια γεύση από τον οδηγό στην υπογραφή μου ή στο xda

 

Επίπεδο 3 (το αγαπημένο μου)

Microg project και locations backends

 

Επίπεδο 4

Δεν υπάρχει τίποτα Google εντός της συσκευής. Όλα αντικαθίστανται από open source εφαρμογές (το fdroid έχει apps για τα πάντα) καλογραμμένες που δεν έχουν απαιτήσεις σε permissions και πόρους συστήματος.

 

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το εφαρμογη wlan/πολλαπλής μετάδοσης λες? Όσο για τα δεδομένα παρασκηνίου, πρόσεχε τι θα κλείσεις. Για μηνύματα, WhatsApp,Viber,BBM, κλήσεις, mails ή ότι άλλο θες να σε ειδοποιει, τα χρειάζεσαι ανοιχτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι για το φίλτρο..για τα δεδομένα παρασκηνίου το εχω εφαρμόσει από όταν το πήρα και δεν έχω θέμα.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το wlan/πολλαπλής μετάδοσης τι ακριβως κανει ? οταν ειναι σε αδρανεια το κινητο δεν δουλευουν τα δεδομενα και το wifi ? επεισης τα δεδομενα παρασκηνιου που τα βρισκουμε για να κανουμε απενεργοποιησει οτι θελουμε ?
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τα Δεδομένα παρασκηνίου είναι μέσα στις ρυθμίσεις - εφαρμογές - πατάς πάνω σε μια εφαρμογή και στο έχει εκει (background data)b93ad792f7029516a1ffd3fe6928914a.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα Δεδομένα παρασκηνίου είναι μέσα στις ρυθμίσεις - εφαρμογές - πατάς πάνω σε μια εφαρμογή και στο έχει εκει (background data)b93ad792f7029516a1ffd3fe6928914a.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

σε ευχαριστω . οσο για την επιλογη wlan ισχυει αυτο που λεω ποιο πανω η κανω λαθος ?

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 5T] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...