Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το κινητό απο την μάνα του έχει περασμένο tempered glass?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

όχι tempered.εχει περασμένη μεμβράνη αλλά κάποια παιδιά πριν είπαν ότι στα δικά τους δεν ήταν περασμένη αλλά υπήρχε στο κουτί.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε μένα δεν είχε καθόλου μεμβράνη ούτε tempered glass.

Αγόρασα ένα tempered glass της Terrapin κι ενώ η τοποθέτηση ήταν πολύ εύκολη χωρίς να αφήσει φουσκάλες, δυστυχώς περιμετρικά κάνει το λεγόμενο halo effect το οποίο είναι πολύ άσχημο.

Έχει κανείς δοκιμάσει και να προτείνει κάποιο tempered glass σε αυτό το κινητό που να κολλάει άψογα;

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν είχε καθόλου μεμβράνη ούτε tempered glass.

Αγόρασα ένα tempered glass της Terrapin κι ενώ η τοποθέτηση ήταν πολύ εύκολη χωρίς να αφήσει φουσκάλες, δυστυχώς περιμετρικά κάνει το λεγόμενο halo effect το οποίο είναι πολύ άσχημο.

Έχει κανείς δοκιμάσει και να προτείνει κάποιο tempered glass σε αυτό το κινητό που να κολλάει άψογα;

 

Εγω οπως το πηρα ετσι το χαιρομαι....:happy: προς το καλοκαιρι,μαλλον ανοιξη θα παρω και μια θηκη....;)

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως το πηρα ετσι το χαιρομαι....:happy: προς το καλοκαιρι,μαλλον ανοιξη θα παρω και μια θηκη....;)

 

Κι εγώ θα το ήθελα αλλά δεδομένου πως στις προδιαγραφές του δεν αναγράφει Gorilla Glass φοβάμαι πως ένα τζαμάκι επιβάλλεται.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρήγγειλα και εγώ το χρυσό για την γυναίκα και περιμένω γιατί δεν έχουν ετοιμοπαράδοτο ( ελπίζω όχι πολύ γιατί αναμένουν λέει παραλαβή).

Υπάρχει θήκη πορτοφόλι τύπου sview ή κάτι παρόμοιο δηλ να βλέπεις ποιος σε καλεί χωρίς να την ανοίξεις ?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ λαγκαρισμα ρε παιδιά,έχετε το ίδιο θέμα;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τίποτα μέχρι στιγμής, μήπως στο κάνει κάποια εφαρμογή..?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση, κάπου ειχα δει την ρύθμιση που οταν έρχονται ειδοποιήσεις σε facebook email messenger klp να υπάρχει ενας αριθμός πάνω στην εφαρμογή κάτι τέτοιο. Ξέρετε που βρίσκεται 31a62f570939d413ce0fe658e2535bf8.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα μέχρι στιγμής, μήπως στο κάνει κάποια εφαρμογή..?
Δεν ξέρω πάντως έχει αρχίσει και με εκνευρίζει.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και πήρες μόνο ένα;

 

Η αλήθεια είναι πως εκείνη τη στιγμή σκεφτόμουν μόνο να προλάβω να κλείσω το ένα, πριν βγάλουν την προσφορά με το Y6.

Edited by teri82
Link to comment
Share on other sites

Σε γνωστή αλυσίδα " αναμένεται σύντομα νέα παραλαβή " γράφει στο site της.

Έχει ρωτήσει κάποιος τι παίζει και πότε θα τα έχουν ;

 

Τελικά θα πάρω το μπλέ για την Γυναίκα μου.

Link to comment
Share on other sites

Σε γνωστή αλυσίδα " αναμένεται σύντομα νέα παραλαβή " γράφει στο site της.

Έχει ρωτήσει κάποιος τι παίζει και πότε θα τα έχουν ;

 

Τελικά θα πάρω το μπλέ για την Γυναίκα μου.

 

Εγώ περιμένω παραλαβή, εχθές μου είπαν ίσος και σήμερα και σήμερα μου είπαν σε μια εβδομάδα..

Όταν ρώτησα αν μπορώ να το πάρω από κάποιο κατάστημα γιατί φαινόταν ετοινοπαραδοτο μ είπαν καλύτερα να περιμένω για να είναι σίγουρα σφραγισμένο..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Ποση ωρα κανει να φορτισει το κινητο απο 0 μεχρι 100?Ενδιαφερομαι να το παρω
Γύρω στις 2.5 ώρες.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γενικα υπαρψει ελλειψη του συγκεκριμενου μοντελου απο την πεμπτη το παρηγγειλα απο το γερμανο και σημερα μου ειπαν οτι πεμπτη πρωι θα ειναι διαθεσιμο...
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει πολύ να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία VoWiFI (WiFI calling) της Cosmote γιατί στο σπίτι μου η εταιρία αυτή έχει πολύ χαμηλή στάθμη σήματος και δεν μπορώ να την αλλάξω γιατί είναι εταιρικό το SIM.

Μήπως σε εσάς που έχει ενεργοποιηθεί η υπηρεσία αγοράσατε το κινητό σας από τον Γερμανό ή από την ίδια την Cosmote; Ρωτώ γιατί στο site τους αναφέρουν ότι θα ενεργοποιήσουν την υπηρεσία WiFI Calling (VoWiFi) «μόνο σε συσκευές αγορασμένες από το Δίκτυο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ».

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

 

Υπάρχει κανείς που του έχει ενεργοποιηθεί αυτή η υπηρεσία και δεν το αγόρασε από τον Γερμανό ή την Cosmote;

 

Σε εμένα εμφάνισε το εικονίδιο και την λειτουργία Volte.

 

Παίδες τώρα που παρατηρούσα το μενού είδα ότι και στο δικό μου έχουν ενεργοποιηθεί οι υπηρεσίες volte & WiFi calling χωρίς να έχω κάνει κάτι εγώ.

 

ειναι ενεργοποιημενες ...πριν μιλησω με την cosmote δεν υπηρχαν τα εικονιδια volte kai cosmote και μετα το περας της συνομιλιας με ενεργοποιησαν τις υπηρεσιες

 

Φίλε μπορείς να μου διευκρινίσεις κάτι σε παρακαλώ πολύ; Το κινητό στο οποίο έγινε η ενεργοποίηση αυτή είναι αγορασμένο από κατάστημα Γερμανός ή Cosmote; Σε ρωτάω γιατί η Cosmote υποστήριζει πως είναι ο λόγος για τον οποίο δεν έχει γίνει ακόμα η ενεργοποίηση. Το δικό μου δεν το έχω αγοράσει από εκεί φυσικά.
Edited by plin
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει πολύ να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία VoWiFI (WiFI calling) της Cosmote γιατί στο σπίτι μου η εταιρία αυτή έχει πολύ χαμηλή στάθμη σήματος και δεν μπορώ να την αλλάξω γιατί είναι εταιρικό το SIM.

Μήπως σε εσάς που έχει ενεργοποιηθεί η υπηρεσία αγοράσατε το κινητό σας από τον Γερμανό ή από την ίδια την Cosmote; Ρωτώ γιατί στο site τους αναφέρουν ότι θα ενεργοποιήσουν την υπηρεσία WiFI Calling (VoWiFi) «μόνο σε συσκευές αγορασμένες από το Δίκτυο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ».

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

 

Υπάρχει κανείς που του έχει ενεργοποιηθεί αυτή η υπηρεσία και δεν το αγόρασε από τον Γερμανό ή την Cosmote;

Να σου πω εγώ την εμπειρία μου από το mate 10 pro. Καταρχήν πρέπει να βρεις ένα κινητό που να μπορεί να ενεργοποιήσει την κάρτα της cosmote στέλνοντας wificall στο 1333. Από τη στιγμή που ενεργοποιείται η υπηρεσία βάζεις την καρτούλα σου στο huawei πριν το ανοίξεις και μετά την ενεργοποίηση του κινητού σου θα έχεις και την υπηρεσία.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν είχε καθόλου μεμβράνη ούτε tempered glass.

Αγόρασα ένα tempered glass της Terrapin κι ενώ η τοποθέτηση ήταν πολύ εύκολη χωρίς να αφήσει φουσκάλες, δυστυχώς περιμετρικά κάνει το λεγόμενο halo effect το οποίο είναι πολύ άσχημο.

Έχει κανείς δοκιμάσει και να προτείνει κάποιο tempered glass σε αυτό το κινητό που να κολλάει άψογα;

 

Και σε μένα που έχω βάλει nillkin αφήνει αυτό το κενό γύρω γύρω λόγω καμπυλότητας της οθόνης στα άκρα...

Link to comment
Share on other sites

Led ειδοποιήσεις έχει? Πως ενεργοποιείται

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Led ειδοποιήσεις έχει? Πως ενεργοποιείται

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ναι εχει.

ρυθμίσεις-γραμμη ειδοποιήσεων και κατάστασης-φωτεινος παλμός ειδοποίησης

Link to comment
Share on other sites

τελικά αυτά που φέρνουν οι μεγάλες αλυσίδες έχουν τοποθετημένο το screen protector στην οθόνη ή οχι;
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

ναι εχει.

ρυθμίσεις-γραμμη ειδοποιήσεων και κατάστασης-φωτεινος παλμός ειδοποίησης

Οκ φίλε μου ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελικά αυτά που φέρνουν οι μεγάλες αλυσίδες έχουν τοποθετημένο το screen protector στην οθόνη ή οχι;
Από κωτσοβολο που το πήρα δεν το είχε όχι, το έβαλα μόνος μου.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από κωτσοβολο που το πήρα δεν το είχε όχι, το έβαλα μόνος μου.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Κι εμένα από Κωτσόβολο είναι, και ήτανε επάνω περασμένο...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...