Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το GPRS όμως το χρησιμοποιεί για πολύ λίγο, όσο κατεβάζει τους χάρτες. Αυτό παίρνει λίγα δευτερόλεπτα που δεν είναι κ τίποτα τρομερό. Μπροστά στα λεφτά που κάνει ένα καινούργιο σύστημα δηλαδή..
Link to comment
Share on other sites

mouxtaris, το σωστό forum για απορίες σχετικά με τα Qtek, θα το βρεις εδώ:

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=66

 

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Βρε παιδιά έχω ένα μαγαζί και δυστυχώς δεν πιάνει κανένα δίκτυο,για να βρουν σήμα τα κινητά πρέπει να βρίσκονται έξω από το μαγαζί,με το που βρεθούν εντός χάνεται το σήμα και κλήσεις πραγματοποιούνται με τεράστια δυσκολία,με διακοπές στην ομιλία κλπ κλπ...Φαντάζεστε πόσο άσχημο είναι αυτό και για μένα,αλλά και για τους πελάτες μου.Το ερώτημά μου είναι τι ακριβώς μπορώ να κάνω;Η καύτερα μπορώ να κάνω κάτι;Πού μπορεί να οφείλεται αυτό το γεγονός;Θέλω να πω υπάρχει περίπτωση να υπάρχει κάποιος εξωτερικός παράγοντας που μπλοκάρει το σήμα,δεδομένου ότι δεν υπάρχει σήμα από καμία εταιρεία;
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το σημα αν δεν εχεις οπτικη επαφη με την κεραια φτανει σοτ κινητο σου με ανακλασεις..Οποτε σε υπογειο που λες οτι εισαι δεν μπορεις να πιασεις....Για ακομα κι αλλες πληροφοριες παρε ενα δικτυο τηλεφωνο να σου πουν περιισοτερα:) :)
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Βασικα το σημα αν δεν εχεις οπτικη επαφη με την κεραια φτανει σοτ κινητο σου με ανακλασεις..Οποτε σε υπογειο που λες οτι εισαι δεν μπορεις να πιασεις....Για ακομα κι αλλες πληροφοριες παρε ενα δικτυο τηλεφωνο να σου πουν περιισοτερα:) :)
Σε ισόγειο γράφω ότι είμαι βρε συ...:p Γι'αυτό μου κάνει εντύπωση.Θα πάρω και τη vodafone όπως λες κι εσύ και βλέπουμε!:O
Link to comment
Share on other sites

paroamoia provlimata exei h cosmote alla oxi sthn athina !! sthn rodo !! mesa sto spiti mou pou einai monokatoikia ara isogeio dn pianei !! alla oi alles etairies pianoun !!
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
μήπως βοηθήσουν κάτι ενισχυτες σηματος που κυκλοφορούν για τη περιπτωση σας?

Για πες αν μπορείς,γιατί δεν έχω ιδέα....:O Περί τίνος πρόκειται;Eίναι συσκευή που τη βρίσκεις στο εμπόριο δηλαδή;Ευχαριστώ προκαταβολικά!:)

Link to comment
Share on other sites

την εχω βρει σε δημοπρασίες στο fleamarket και εκτός αυτού σε sites στο εξωτερικό.(δεν αναφερω μη νομίζουν ότι κάνω και διαφήμιση)

 

Υποτίθεται οτι ενισχυει το σημα . Δε ξερω κατα ποσο λειτουργεί γιατί δε το έχω δοκιμάσει και δε θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου γιατί σε συμπαθώ πολύ

 

:)

 

πάντως ίσως να κάνει κάτι...

:X
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
την εχω βρει σε δημοπρασίες στο fleamarket και εκτός αυτού σε sites στο εξωτερικό.(δεν αναφερω μη νομίζουν ότι κάνω και διαφήμιση)

 

Υποτίθεται οτι ενισχυει το σημα . Δε ξερω κατα ποσο λειτουργεί γιατί δε το έχω δοκιμάσει και δε θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου γιατί σε συμπαθώ πολύ

 

:)

 

πάντως ίσως να κάνει κάτι...

Aχα βρήκα στο google σχετικά links...Είναι πάρα πολύ φθηνό οπότε αξίζει να το δοκιμάσω για την προσωπική μου εξυπηρέτηση τουλάχιστον :) Σ'ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!:happy:

Επίσης βρήκα αυτό για να ικανοποιήσω αν είναι εφικτό και την δυνατότητα επικοινωνίας των πελατών,αλλά μόλις είδα την τιμούλα,προσγειώθηκα ανώμαλα :D

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι τα αποτελεσματα της ενδιαφερουσας ερευνας θα μας τα ανκοινωσετε και στην σελιδα μας ωστε να λαβουμε περισσοτερες πληροφοριες..
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ!

 

Αυτή την περίοδο γράφω μια εργασία για τη σχολή μου. Η εργασία αυτή έχει να κάνει με την τεχνολογία του 4G και τα σχετικά δίκτυα. Εχω βρει κάποιες πληροφορίες αλλά χρειάζομαι περισσότερο υλικό. Οποιοσδήποτε μπορεί να με παραπέμψει σε πηγές για το θέμα αυτό του είμαι ευγνώμων! :)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη προταση αλλα σε αυτη την χωρα σχεδον ολα τα φορολογουν με 19% και επισης να αναφερουμε οτι στο τελος φανταστειτε να φορολογησουν και την τρελα...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Se diafora magazia (online kyriws) vlepoume diafores sim pou einai multi sim, dld 12in1 k alla. Oles autes oi sims einai gsm. Pote 8a bgoun 3g tetoies kartes na mporoume na syndiasoume k polles 3g sims??

Link to comment
Share on other sites

Eδω ρε συ δεν εχουν σπασει τα απλα simακια που εχει τωρα Cote και Q... Στα 3G περιμενεις να βγει? Ελπιζω να ειμαι λαθος ομως... (On the other hand, ιδια EEPROM δεν ειναι? Μπορουμε σε αυτες θεωρητικα να γραψουμε την rom των 3G αλλα το σπασιμο ειναι το θεμα...)
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΜΕΝΑ ΚΙΝΗΤΑ Η' ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΖΕΙ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ??:help:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...