Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ήξερα οτι μπορείς να παραγγειλεις συσκευή που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη. Αυτό το έκανες στον Γερμανό ή σε κατάστημα ΤΙΜ/Vodafone/Cosmote; Είναι εξαίρεση, ή συμβαίνει συχνά;
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Symbian leitourgiko exoun oi eksis pou kikloforoun twra

S60 2nd(ver 8): 6680, N70, N90, 6681

S60 3rd(ver 9): N91, N80, N92, N93, N71, n73, 3250, E60, E61, E70, 5500

UIQ: P910, P990, W950, M600

S80(ver 7): 9300i, 9500

Sigoura exo ksexasei kapoia, apo palaiotera montela einai 6670/7610, 6600, 6260, 3230, 3650, 3660, 7650, SX1, 9300, 9210, NGage, NGageQD, 7710, 6630, P800, P900. An exo ksexasei kapoia, as me simplirwsoun:)

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

To ekana se katastima cosmota, to 6270 itan sta sintoma konta sas, timi dn eixe vgei akoma, alla ta simfwnisa me tous polites, oi opoioi mou eipan pws to mono provlima einai pws tha anagkasto na paro tin sindesi ekeini tn stigmi kai mexri na erthei to kinito ego tha plirono kanonika, ego omws dn eixa provlima kathos i sindesi itan gia tn aderfo mou, i siskeyi itan gia mena:D
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

poies suskeues exoune symbian?

 

apo opoiadipote etairia..

 

thx

 

 

Καλησπερα freenow

Τσεκαρε αυτο ,θα βοηθησει :)

http://www.symbian.com/phones/index.html

Λοιπουν και καποια απο coming soon..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια, μπορω να συνδεσω (pair) ενα BT Handsfree με 2 κινητα τηλέφωνα?Υποθετω πως ναι. Απο εκει και περα ομως τι γινεται με τη διαχειρηση κλησεων?ΔΗλαδη αν μιλαω στο ενα και χτυπαει το αλλο υπαρχει προβλημα?

Αν οχι, μολις κλεισω αυτο που μιλαω θα παρει σειρα το επομενο?

Μηπως υπαρχουν τύποι handsfree που εχουν να κανουν ακριβως με αυτη τη διαχειρηση κλησεων?

 

Για εξηγηστε μου λιγο για να ξερω τι θα αγορασω.

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό που ζητάς το μόνο bluetooth handsfree που σου ταιριάζει είναι το http://www.myphone.gr/devices/gadgets-41.html

Επίσης υπάρχει και ένα Logitech το οποίο το είχα και ήταν τρομακτικά άβολο, οπότε δεν στο συνιστώ.

Αλλιώς με όλα τα άλλα, ενώ θα μπορείς να το κάνει pair με πολλά κινητά, θα πρέπει να το ανοιγοκλείνεις για να συνδεθείς με κάποιο άλλο κινητό μιας και θα θυμάται την τελευταία συσκευή που συνδέθηκε.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν ρωτάς την φίλη σου??:p :p

Να μας φύγει και η απορία δλδ , αν και μάλλον έγινε αυτό που προαναφέρθηκε(δεν πάτησε το κόκκινο ακουστικό και η πρώτη κλήση μπήκε σε αναμονή)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στο myphone.

 

Για απορίες σχετικά με το V3, μπορείς να πας εδώ:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=36843

 

Επίσης, μην γράφεις με κεφαλαία, είναι κουραστικά στην ανάγνωση και φαίνεσαι σαν να φωνάζεις. Ευχαριστώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου.

Χωρίς να είμαι σίγουρος αν γράφω στην σωστή κατηγορία και χωρίς να κουράσω, θα ήθελα, αν ξέρει κάποιος, να μάθω ποια είναι τα κινητά για σκληρή χρήση, που κυκλοφορούν αυτήν την στιγμή στην αγορά ή θα κυκλοφορίσουν στο άμεσο μέλλον.

Είμαι κάτοχος ME45 & M65, ξέρω επίσης τα ME & M 75, το 5140, το αναμενόμενο 5500 και .... αυτά.

Αν ξέρετε κάτι περισσότερο γράψτε.

Ευχαριστώ.

 

 

 

PS Πόσο κάνει μια μπαταρία απο ME75 ;;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ακόμα την πατάτα το nokia 7260. κι επειδή θέλω τρελά να το αλλάξω(τρελά όμως!) βάζω αυτό το θέμα για να δώ κι εσείς τι έχετε. ξέρω ότι έχουμε θέματα με παρα πολλά κινητά για να διαλέξω, τα έχω διαβάσει όλα και έχω καταλήξει απλά θέλω να μάθω τι κινητό έχετε ρε παιδιά!!!:O

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη ανάλογο θέμα, στο οποίο ο καθένας δηλώνει ποια κινητά κατέχει αυτή την στιγμή:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=12169

 

Η συνέχεια εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου.

Χωρίς να είμαι σίγουρος αν γράφω στην σωστή κατηγορία και χωρίς να κουράσω, θα ήθελα, αν ξέρει κάποιος, να μάθω ποια είναι τα κινητά για σκληρή χρήση, που κυκλοφορούν αυτήν την στιγμή στην αγορά ή θα κυκλοφορίσουν στο άμεσο μέλλον.

Είμαι κάτοχος ME45 & M65, ξέρω επίσης τα ME & M 75, το 5140, το αναμενόμενο 5500 και .... αυτά.

Αν ξέρετε κάτι περισσότερο γράψτε.

Ευχαριστώ.

 

 

 

PS Πόσο κάνει μια μπαταρία απο ME75 ;;

Φίλε stoke :p δεν γνωρίζω να σου απαντήσω για το θέμα των κινητών που προορίζονται για σκληρή χρήση αλλά γνωρίζω να σου πω που θα βρούμε φτηνή μπαταρία για το ΜΕ 75. Από το ebay φυσικά ;) Αν θες βοήθεια πάρε με τηλ :)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

H απλα εχει ISDN (οπου 1 γραμμη, αλλα 2 ταυτοχρονες συνδεσεις) και να σε πηρε απο ενα τηλεφωνο στο σταθερο και απο το αλλο στο κινητο :)
Link to comment
Share on other sites

από ότι φαίνεται η φίλη σου έκανε τηλεσυνδιάσκεψη.Έκανε μια κλήση προς εσένα,πρώτα στο σταθερό,και μετα προς το κινητό και τις "ένωσε".Τώρα πως τα κατάφερε ένας θεός ξέρει.Μπορεί να μπερδεύτηκε...Είναι δυνατόν να συμβεί,μια χαρά είσαι NRG:p

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω δεί σε πολλές ταινίες αρκετοί άνθρωποι να χρησιμοποιούν το κινητό τους σαν Walkie-talkie...:worry: Απο τι γνωρίζω πρέπει να είναι το PTT. Πώς λειτουργεί αυτή η υπηρεσία? Γιατί δν είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα?:confused: (Με τα λεγόμενα ενός υπαλλήλου ενός καταστήματος "Γερμανός"...) Είναι χρεώσιμη υπηρεσία...?
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49I MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Έχω δεί σε πολλές ταινίες αρκετοί άνθρωποι να χρησιμοποιούν το κινητό τους σαν Walkie-talkie...:worry: Απο τι γνωρίζω πρέπει να είναι το PTT. Πώς λειτουργεί αυτή η υπηρεσία? Γιατί δν είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα?:confused: (Με τα λεγόμενα ενός υπαλλήλου ενός καταστήματος "Γερμανός"...) Είναι χρεώσιμη υπηρεσία...?

 

giati file den sumferei tis etairies mallon...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν μπορεί κανείς να βάλει εξωτερική κεραία σε κινητό?Νομίζω ότι τα παλιά π.χ 6110 είχαν αυτή την δυνατότητα.Ξέρει κανείς που πουλάνε τέτοια πράγματα?
ΑΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...