Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα σας...!!!:)

 

μοιυ εβγαλε αυτο το μηνυμα στην σελιδα της DHL

 

6 Αναχώρησε από τον σταθμό LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 06:10

1 Τεμάχιο

 

Εκτιμώμενη ημ/νία παράδοσης:

Τετάρτη, Δεκέμβριος 13, 2017

Έως το τέλος της ημέρας

1 Τεμάχιο

 

ειναι τυπικοι στης ημερομηνιες και ωρες που λενε ??? εχω βαλει παραγγελια με priority

 

να περιμενω σημερα σπιτι ή να φυγω ????? :):):):)

 

ειναι κανεις απο θεσσαλονικη που το εχει κανει παραγγελια με αυτο τον τροπο ???

 

 

ευχαριστω !!! :lol:

Για Αθηνα παντως -στο priority τουλαχιστον ειναι τυπικότατοι. Απο την στιγμή κιολας που σου ηρθε μηνυμα απο dhl νομιζω πρεπει να περιμενεις γιατι θα σου ερθει σημερα οπως σου ειπαν Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας...!!!:)

 

μοιυ εβγαλε αυτο το μηνυμα στην σελιδα της DHL

 

6 Αναχώρησε από τον σταθμό LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 06:10

1 Τεμάχιο

 

Εκτιμώμενη ημ/νία παράδοσης:

Τετάρτη, Δεκέμβριος 13, 2017

Έως το τέλος της ημέρας

1 Τεμάχιο

 

ειναι τυπικοι στης ημερομηνιες και ωρες που λενε ??? εχω βαλει παραγγελια με priority

 

να περιμενω σημερα σπιτι ή να φυγω ????? :):):):)

 

ειναι κανεις απο θεσσαλονικη που το εχει κανει παραγγελια με αυτο τον τροπο ???

 

 

ευχαριστω !!! :lol:

σημερα φυσιολογικα θα παραλαβεις :):):)

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό. :) Την καλημέρα μου από την όμορφη Θεσσαλονίκη.

 

Don't mess with mi note 3

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ περιμένω σήμερα παραλαβή από DHL στη συμπρωτεύουσα. Άντε, μην μας κρατάτε σε αγωνία :D

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από αυτονομία πάντως είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Χτυπάει 5ωρα SOT με βαριά χρήση. Το φορτίζω κάθε 30-35 ώρες που δεν το είχα κάνει με κανένα κινητό ως τώρα... Well Done, μακάρι να παραμείνει έτσι και μετά τις πρώτες μεγάλες αναβαθμίσεις (Oreo)...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω η μπαταρία του είναι θηρίο . Αλλάζω συχνά τηλέφωνα τόσο καλή μπαταρία δεν έχω δει σε άλλο κινητό .

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε παρακαλώ. Δεν δουλεύει ούτε η καινούργια εφαρμογή ούτε η παλιά...

 

Πληκτρολογωντας *#06# μου βγάζει δύο Imei. Γνωρίζετε γιατί; λόγω δικαρτου;

Με την 1.4.5 δουλεύει , είναι ή παλιά εφαρμογή αλλά δουλειά έκανα.

https://apkdot.com/apk/piraeus-bank-s-a/winbank-mobile/winbank-mobile-1-4-5/

 

Sent from my Oneplus 5T

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε παρακαλώ. Δεν δουλεύει ούτε η καινούργια εφαρμογή ούτε η παλιά...

 

Πληκτρολογωντας *#06# μου βγάζει δύο Imei. Γνωρίζετε γιατί; λόγω δικαρτου;

 

Σου βγάζει δύο IMEI γιατί είναι δικαρτο...Ένα για κάθε κάρτα...

Link to comment
Share on other sites

Από αυτονομία πάντως είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Χτυπάει 5ωρα SOT με βαριά χρήση. Το φορτίζω κάθε 30-35 ώρες που δεν το είχα κάνει με κανένα κινητό ως τώρα... Well Done, μακάρι να παραμείνει έτσι και μετά τις πρώτες μεγάλες αναβαθμίσεις (Oreo)...

 

Χθες το εβαλα στην πριζα μετα απο 49 ωρες :lol: Απίστευτο είναι, φτου φτου...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Ερχονται εκπτωσεις στα Bundle και γενικα στα accesories , λογο των 4 χρονων της εταιριας. μακαρι να εκανε και λιγο ψαλιδι στο κινητο χεχε. Αυριο 'ανοιγουν' προσφορες μαζι με εναν διαγωνισμο για κινητο στην αμακα.. :lol::rolleyes:

https://www.androidauthority.com/oneplus-fourth-anniversary-822371/ για περισσοτερα

Link to comment
Share on other sites

Με την 1.4.5 δουλεύει , είναι ή παλιά εφαρμογή αλλά δουλειά έκανα.

https://apkdot.com/apk/piraeus-bank-s-a/winbank-mobile/winbank-mobile-1-4-5/

 

Sent from my Oneplus 5T

Είσαι θεός!!! Εγώ είχα βάλει από play store την 1.6.2 και δεν δούλευε. Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανένας τέτοια skins??

 

https://dbrand.com/shop/oneplus-5t-skins

Με ψήνει να παρω..

 

Τι λέτε;;

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανένας τέτοια skins??

 

https://dbrand.com/shop/oneplus-5t-skins

Με ψήνει να παρω..

 

Τι λέτε;;

Το ειχα δει και εγω το site. Μαλλον θα παρω κι εγω απο κει το κατιτις μου!

Link to comment
Share on other sites

Μετα από χρήση χρήση μια εβδομάδας μπορώ να πω πως είμαι σχετικά ικανοποιημένος και η μπαταρία πολύ καλή. Μόνο όταν κατέβαζα πολλές εφαρμογές ψιλοκολλησε. Βιντεοκλήσεις και κλήσεις sip πως κάνουμε?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Oneplus 5t - Get 20€ off on accessories https://oneplus.net/gr/invite#5P9ZANSXM3IINRY :D
Link to comment
Share on other sites

το update το κάνουμε; έχουμε παρατηρήσει καμία διαφορά σε σχέση με πριν;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα.

Τούμπανο οντως το κινητό. Το'χω σχεδόν 2 εβδομάδες τώρα και πάει σφαίρα. Πολύ δυνατό.

Ο αδερφος μου που χει IPhone8 Plus έπαθε πλάκα. Καλά να πάθει όμως γτ του είχα πει να το τσιμπήσει αλλά προτίμησε να γίνει ένα ακομα πρόβατο στο μαντρί :D :lol:

 

Μια ερώτηση μόνο, έκανα Parallel App το Facebook και όλα καλά.

Κατέβασα μια φωτογραφία απο το Parallel App αυτό και δεν μου το εμφανίζει στο Gallery στο Photos. Μόνο αν πάω στα Collections το εμφανίζει σαν Facebook Collection.

Anyway, πάτησα πάνω στην φώτο για να δω την περιγραφή του Path που έχει πάει και έδειχνε :

/storage/emulated/999/DCIM/Facebook/FileName.png

ενώ σε αρχείο που κατεβάζω από την κανονική εφαρμογή το Path που αποθηκεύεται είναι:

/storage/emulated/0/DCIM/Facebook/FileName.png

Ξέρουμε τι παίζει με αυτό? Είναι κάποιο bug ή το storage 999 είναι virtual?

Το λέω αυτό γιατί μετά απο restart η εικόνα που είχα κατεβάσει απο το Parallel App εξαφανίστηκε.

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Με ξεκλείδωμα bootloader χάνουμε τίποτα; (εννοω απο λειτουργιες γιατι απο εγγυηση ξερω οτι δεν υπαρχει θεμα)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Με ξεκλείδωμα bootloader χάνουμε τίποτα; (εννοω απο λειτουργιες γιατι απο εγγυηση ξερω οτι δεν υπαρχει θεμα)
Όχι βέβαια. Απλά θα σου κάνει wipe τα πάντα το ξεκλείδωμα όπως και το αντίστροφο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Οκ οπότε κατευθείαν ξεκλείδωμα για να είμαστε έτοιμοι αργότερα αν μου την βαρέσει να βάλω twrp. Που κι αυτό βεβαια θα το εκανα επι τοπου αλλα υποτιθεται οτι ειναι της κοπελας μου το κινητο :lol:
Link to comment
Share on other sites

Οκ οπότε κατευθείαν ξεκλείδωμα για να είμαστε έτοιμοι αργότερα αν μου την βαρέσει να βάλω twrp. Που κι αυτό βεβαια θα το εκανα επι τοπου αλλα υποτιθεται οτι ειναι της κοπελας μου το κινητο :lol:
Ναι, κάνεις το ξεκλείδωμα, σου σβήνουν τα πάντα και μετά ξεκινάς το σεταρισμα και στήσιμο της συσκευής σου φρέσκο φρέσκο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκλειδωθηκε. Απλά πετάει ένα μήνυμα όταν ανοίγει το κινητό... Μικρό το κακό βεβαια.

 

Ερωτηση. Δε γίνεται να "απενεργοποιηθεί" η λειτουργία του διακόπτη σιγασης; Εννοώ να είναι για παράδειγμα μόνιμα στη θέση δυνατό και να παίζεις από το software αν θες αθόρυβο ή όχι. Δε βολεύει και πολύ που είναι 3 οι θέσεις και στη μέση έχει το μην ενοχλείτε. Χώρια ότι θα χαλάσει για πλάκα ο διακόπτης αν κάθε μέρα το πηγαινοφερνεις μονοκοπανια από την πάνω θέση στην κάτω και αντίστροφα ποσες φορές. Το θεωρώ τεράστιο μειονέκτημα το ότι σε υποχρεώνει να έχεις τον διακόπτη για να επιλέγεις αθόρυβο. (Εκτός αν δε βρήκα την επιλογή που ζητάω) ευτυχώς που δεν το πήρα για δικη μου συσκευή αρχικά :p Αν και σκέφτομαι να παρω και ένα δικό μου αργότερα αλλά πραγματικά το θεωρώ λόγο για να μη το προτιμήσω αν είναι υποχρεωτικό για τη λειτουργία το κουμπί σιγασης...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...