Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λες να ειναι μουφα ε?

 

1000% είναι, όπως και ότι αυτό θα είναι το επόμενο Xperia http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=462114

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε ρε παιδιά καλά είναι ή πρέπει να κάνω τίποτα; 2b2746231bd26108bb3d783de539e7d2.jpgac20dbf89310c0509c7c03966b6db5ae.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

κατι σου τρωει την μπαταρια..εδω αλλα παιδια με δυνατη χρηση και βγαζουν 6+ ωρες οθονη.Κανε μια επανεκινηση αλλιως φορματ

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

OxygenOS Open Beta 1 (Android O)

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-open-beta-1-android-o-for-the-oneplus-5t.733021/

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by koumbouni
Link to comment
Share on other sites

κατι σου τρωει την μπαταρια..εδω αλλα παιδια με δυνατη χρηση και βγαζουν 6+ ωρες οθονη.Κανε μια επανεκινηση αλλιως φορματ

 

Δεν υπάρχει αυτό που λες. Εγώ με βαριά χρήση βγάζω γύρω στις 5.5-6 ώρες. Ο hgemwn80 επειδή είναι ακόμα στο 24% λογικά θα βγάλει γύρω στις 5κάτι... Τώρα αν είναι να κάνουμε φορματ για ένα τέταρτο SoT ζήτω που καήκαμε... Αυτά τα βλέπει στην πορεία πως θα πάει..

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

εννοείται είσαι μια χαρά. είσαι και 28 ώρες εκτός πρίζας και έχεις άλλο 24%

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

OxygenOS Open Beta 1 (Android O)

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-open-beta-1-android-o-for-the-oneplus-5t.733021/

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατεβαζω. Θα τη βάλω με clean install......

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πόσες beta θα έχει μέχρι να πάρουμε την official; ;

 

Δεν υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός. Ανάλογα με το πόσα προβλήματα θα αντιμετωπίσουν. Συνήθως είναι 1-1.5 μήνα η διαφορά της beta με την official.

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έβαλα την βετα1 :) Δε νομιζω να αργήσει τοσο πολύ, αφου 5 και 5Τ ειναι σχεδόν ίδια, οποτε το πολύ 'beta testing' έχει ήδη γινει. (Υποθέτω ..)
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Οπότε καλό Φεβρουάριο δλδ. Κρίμα. Εδώ την έχει πάρει ήδη το 5!

 

Καλά δεν βιαζόμαστε κι όλας αν κρινω από Mate 10 προτιμώ με 7.1 παρά με την 8.

 

Και κάποια θέματα διαβάζω ήδη για το 5 και στο διπλανό νήμα αλλά και στο forum της OnePlus.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τζιφος. Δεν ξέρω τι έγινε λάθος αλλά δεν άνοιξε. Μαύρη οθόνη με το led αναμμένο. Να φτάσει το magisk που πέρασα μετά; Ούτε restore το backup δεν έκανε . Αναγκαστικα format data .... Και πίσω στην τελευταία έκδοση
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζω. Θα τη βάλω με clean install......
Πώς μπαίνει με καθαρή εγκατάσταση; Θελει root γιατι εγώ δεν έχω root το δικό μου

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αυτό που λες. Εγώ με βαριά χρήση βγάζω γύρω στις 5.5-6 ώρες. Ο hgemwn80 επειδή είναι ακόμα στο 24% λογικά θα βγάλει γύρω στις 5κάτι... Τώρα αν είναι να κάνουμε φορματ για ένα τέταρτο SoT ζήτω που καήκαμε... Αυτά τα βλέπει στην πορεία πως θα πάει..
Οπότε το αφήνω έτσι και το παρακολουθώ ... Σας Ευχαριστώ όλους για τις γνώμες ..

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπαίνει με καθαρή εγκατάσταση; Θελει root γιατι εγώ δεν έχω root το δικό μου

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν τα κατάφερα. Και δεν μπορώ να προσπαθήσω πάλι γιατί σβήστηκε. Κατεβάζω πάλι

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στοκ απλά βάλε το αρχείο zip στην συσκευή χύμα. Κάνε boot σε recovery. Install from internal storage διαλεγεις το zip. Τέλος ένα wipe τα πάντα και έτοιμος
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στοκ απλά βάλε το αρχείο zip στην συσκευή χύμα. Κάνε boot σε recovery. Install from internal storage διαλεγεις το zip. Τέλος ένα wipe τα πάντα και έτοιμος

 

Αυτό έκανα και εγώ αλλά από custom recovery αλλά δεν.....Τι να πήγε λάθος; Θα προσπαθήσω ξανά με format data

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εδω κ δυο μερες ειμαι κ εγω κάτοχος. Καποιες φορες το touch στο status bar πιάνει με δυσκολία. Ειδικά μεσα σε εφαρμογές οπως messenger κλπ

 

Εχω περασει το official τζαμακι, να παραγγειλω κάποιο nilkin ισως?

 

Εχει κανείς το ιδιο θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εδω κ δυο μερες ειμαι κ εγω κάτοχος. Καποιες φορες το touch στο status bar πιάνει με δυσκολία. Ειδικά μεσα σε εφαρμογές οπως messenger κλπ

 

Εχω περασει το official τζαμακι, να παραγγειλω κάποιο nilkin ισως?

 

Εχει κανείς το ιδιο θεμα?

Εγώ δεν σκέτη οθόνη και είχα αναφέρει σε παλιότερο ποστ ότι κάποιες φορές παγώνει η οθόνη όταν πάω να απαντήσω στο Viber, δεν μπορώ να γράψω ή να σκρολαρω, αν κλειδώσω και ξεκλειδώσω την συσκευή όλα οκ. Δεν ξέρω τι φταίει αλλά επειδή βαριέμαι να κάνω format το έχω αφήσει έτσι. Μπορεί να το πάρω μια φορά στις 2-3 μέρες

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στοκ απλά βάλε το αρχείο zip στην συσκευή χύμα. Κάνε boot σε recovery. Install from internal storage διαλεγεις το zip. Τέλος ένα wipe τα πάντα και έτοιμος
Μετα μπορείς να κάνεις επαναφορά από cloud; Ή πρέπει να το σεταρεις από την αρχη.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Welcome OnePlus 5t !! Farewell ASUS Zenfone 2 !!

Ηρθε ο αη βασιλης τελικα, 27 dispatch, και σημερα στα χερια μου. Αψογο. Καλη Πρωτοχρονια θα ειναι σιγουρα ! Θα επανελθω με καμμια ερωτηση στο σεταπ. Παντως vpn και Oreo αμεσως ετσι ?

https://imgur.com/a/Ll9m4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...