Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή θέλετε να μου πείτε πως παραμένει κακή ή εφαρμογή της κάμερας ακόμη και μετά την αναβάθμιση;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε φάση που σκέφτομαι και να μου έρθει η 9 ενώ θέλω να την βάλω εννοείται ίσως αργήσω λίγο μέχρι να βγει Gcam... Μπροστά χάος η διαφορά και πολύ καλύτερη σταθερότητα και στις δύο κάμερες η δε νυχτερινή λήψη της gcam ταχύτερη και καλύτερη από την στοκ..

 

Όταν λες gcam λες την open camera? Γιατί αυτη μου βγάζει όταν πατάω Google camera στο store

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες gcam λες την open camera? Γιατί αυτη μου βγάζει όταν πατάω Google camera στο store
Όχι την gcam εννοούνε, από εξωτερικό σύνδεσμο.

Δεν θα την βρεις στο store.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι την gcam εννοούνε, από εξωτερικό σύνδεσμο.

Δεν θα την βρεις στο store.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ένα λινκ έχεις σε παρακαλώ;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ένα λινκ έχεις σε παρακαλώ;
Όχι δεν την χρησιμοποιώ.. Κάποιος είχε ανεβάσει πριν καιρό αλλά δεν ξέρω σε ποιο ποστ ήταν.. Ρίξε μια ματιά πίσω κάνα δυο βδομάδες....

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν την χρησιμοποιώ.. Κάποιος είχε ανεβάσει πριν καιρό αλλά δεν ξέρω σε ποιο ποστ ήταν.. Ρίξε μια ματιά πίσω κάνα δυο βδομάδες....

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ θα το τσεκάρω ευχαριστώ

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι

https://techmaniacs.gr/katevase-tin-google-camera-me-to-entyposiako-night-sight-se-huawei-smartphones-me-kirin-970/

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι

https://techmaniacs.gr/katevase-tin-google-camera-me-to-entyposiako-night-sight-se-huawei-smartphones-me-kirin-970/

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να σαι καλά σε ευχαριστώ

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τα gestures δεν δουλεύουν με τον Nova launcher? Αντί για την αρχική οθόνη με βγάζει στις πρόσφατες εφαρμογές

 

μια χαρα δουλευουν τα gestures σε μενα, σερνεις προς τα πανω και τ αφηνεις . Αν το κρατησεις τοτε σου βγαζει τα προσφατα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όλοι εσείς που λέτε ότι είναι πολύ ανώτερη η gcam από την εργοστασιακή ανεβάστε καμία λήψη να δούμε γιατί μου φαίνεται περίεργο τόσο μεγάλη διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα δουλευουν τα gestures σε μενα, σερνεις προς τα πανω και τ αφηνεις . Αν το κρατησεις τοτε σου βγαζει τα προσφατα

 

Με Nova launcher? Δηλαδή δεν σου κάνει αυτό

https://m.imgur.com/a/9BNAN31

Link to comment
Share on other sites

Τα gestures του EMUI9 εχουν θεμα με ολους τους 3rd party launchers και αν θες να δουλευεις του EMUI τοτε θα πρεπει να μεινεις με τον μαμα αλλιως αν θες 3rd party τοτε πρεπει μεσω adb να κανεις disable ή uninstall τον μαμα launcher οπου εκει χανεις τα gestures του EMUI9 και εισαι μονο με του 3rd party launcher.

Πριν κανεις το disable ή uninstall μεσω adb πρεπει να εχεις εγκαταστησει τον 3rd party launcher και να τον εχεις βαλει ως default.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Τα gestures του EMUI9 εχουν θεμα με ολους τους 3rd party launchers και αν θες να δουλευεις του EMUI τοτε θα πρεπει να μεινεις με τον μαμα αλλιως αν θες 3rd party τοτε πρεπει μεσω adb να κανεις disable ή uninstall τον μαμα launcher οπου εκει χανεις τα gestures του EMUI9 και εισαι μονο με του 3rd party launcher.

Πριν κανεις το disable ή uninstall μεσω adb πρεπει να εχεις εγκαταστησει τον 3rd party launcher και να τον εχεις βαλει ως default.

 

Ελπίζω να το φτιάξουν

Δουλεύω είτε με στοκ τώρα είτε με fluid και Nova launcher

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Εχει κανείς εμπειρία από burn in και από το επίσημο Service;

Απο Samsung ξέρω ότι το δέχονται και κάνουν άμεση και πολύ γρήγορη αντικατάσταση.

Από Huawei θα μου κάνουν νερά πιστεύετε; Το έχει πάει κανείς;

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 pro μου

Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια,

Επειδη πρεπει να τα λεμε και ολα....

Η εμπειρια απο το service εξαιρετικη.

Το κινητο το πηγα σημερα το πρωι, και το παρελαβα με αλλαγμενη την οθονη, καινουργια μπαταρια και καμερα μεσα σε 4 ωρες.

Χωρις φυσικα καμια χρεωση και πολυ σωστη επικοινωνια

 

Στάλθηκε από το SM-J330F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα από το λάπτοπ το apk της gcam.Το πέταξα μέσα στο τηλέφωνο μέσω HiSuite.Το apk το οποίο είναι περίπου 95 mb εγκαταστάθηκε χειροκίνητα ,έτρεξα την εφαρμογή αλλά το αποτέλεσμα δεν ήταν κάτι που θα πει κάποιος wooww. Μάλιστα θα έλεγα ότι κανα δυο φορες μου κόλλησε κιόλας. Το απεγκατέστησα άμεσα και αναμένω όπως και οι υπόλοιποι την 9 μπας και δω λιγο φώς ιδιαίτερα στην μπροστά κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Η Gcam δεν είναι και ότι πιο σταθερό σαν εφαρμογή ειναι γεγονος και απενεργοποιεις το αυτόματη κίνηση και τα περίεργα γενικά. Επίσης θέλει κάποιες ρυθμίσεις στα χρώματα.καπου υπαρχουν πιο πίσω.

Θα βγάλω καμία αύριο να δείτε, ειδικά σε δύσκολες συνθήκες φωτισμού κάνει πολύ καλή δουλειά συν ότι αφαιρεί την ασπριλα της μπροστινής...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κατέβασα την gcam. Δουλεύει χωρίς κρασαρισματα (είμαι ακόμη με Oreo) αλλά δεν βρίσκω που αποθηκεύει τις φωτογραφίες :blink: στη συλλογή δεν τις βρισκω!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε!

Εγώ ειμαι με την 158, την πήρα πριν 1 βδομάδα και κάτι περίπου κι είμαι ακόμη με την 8. Υπάρχει κάποιος με την 158 που έχει πάρει ήδη την 9ρα;

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο από την 9 έχουμε? Θα την πάρουμε φέτος?

Μέχρι τέλος Ιουνίου διάβασα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες εγω την πέρασα από firmware finder κ ησύχασα. Περίμενα 1.5 μήνα τζάμπα!

Απλό είναι και εύκολο...

 

Στάλθηκε από το BLA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...