Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καμιά βοήθεια για το μήνυμα #8557#

Σχετικά με τον περιηγητή. Μου ανοιγει συγκεκριμενα καποιον ενω θελω μονιμα mozilla έστω Chrome...

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μια βοήθεια. Ανοίγω για παραδειγμα την εφαρμογή yahoomail και στα μηνύματα οταν πατάω σε διάφορα link ανοιγει συγκεκριμένο περιηγητή. Πως μπορω να βαλω ν ανοίγει με mozilla η οτι άλλο θέλεις? Από τις εφαρμογές νομίζω τον εχω προεπιλεγμενο αλλα τίποτα..

 

Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Προεπιλεγμενες εφαρμογες->Ιντερνετ->Επιλεγεις αυτον που θες

Αν συνεχιζει να σου ανοιγει με αλλη εφαρμογη τοτε

Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Εφαρμογες->Κατω στο γραναζι (ρυθμισεις)->Συνδεσμοι εφαρμογων->

Βρισκεις την εφαρμογη που δεν θες να σου ανοιγουν και πατας σε αυτην, μετα πατας "Ανοιγμα υποστηρ. συνδ. σε αυτην την εφαρμ." κι επιλεγεις "Να μην επιτρεπεται", μετα πατας στην εφαμογη που θες να ανοιγει, μετα πατας στο "Ανοιγμα υποστηρ. συνδ. σε αυτην την εφαρμο." κι επιλεγεις "Να επιτρεπεται παντα"

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!

Πηρα και εγω το mate στα 399 (μεταβαση απο P9)

Πηρε λοιπον καποιες χρονοβορες αναβαθμισεις, τωρα φοραει την 157. Το ερωτημα μου ειναι, εχει το περιβοητο night mode?

Βγαζω φωτο στο night mode και ειναι ολες κουνημενες, σπανια επιλεγει 4 sec (εχω δει μεχρι και 20+ sec) και ακομα και τοτε παλι κουνημενες ειναι. Tι μου διαφευγει?

Δεν θα στερεωνεις πουθενά. Θα το κρατάς κανονικά στο χέρι σαν να τραβάς σε συνθήκες μέρας.

Αν το ψηλό - στερεωνεις τότε επιλέγει άλλες ρυθμίσεις, με μεγάλους χρόνους έκθεσης και εκεί θα βγει κουνημένη.

 

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro, using Tapatalk Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα στερεωνεις πουθενά. Θα το κρατάς κανονικά στο χέρι σαν να τραβάς σε συνθήκες μέρας.

Αν το ψηλό - στερεωνεις τότε επιλέγει άλλες ρυθμίσεις, με μεγάλους χρόνους έκθεσης και εκεί θα βγει κουνημένη.

 

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro, using Tapatalk Pro.

 

Ok ευχαριστω! Θα το δοκιμασω μολις βραδιασει.

Link to comment
Share on other sites

Είστε ικανοποιημένοι με την ένταση της δόνησης;

Στην δική μου συσκευή θεωρώ πως είναι πολύ αδύναμη.

Το προηγούμενο βέβαια κινητό που είχα (Motorola Moto X play)έκανε σαν τρακτέρ , αλλά όπως και αν έχει θα ήθελα μεγαλύτερη ένταση.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Προεπιλεγμενες εφαρμογες->Ιντερνετ->Επιλεγεις αυτον που θες

Αν συνεχιζει να σου ανοιγει με αλλη εφαρμογη τοτε

Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Εφαρμογες->Κατω στο γραναζι (ρυθμισεις)->Συνδεσμοι εφαρμογων->

Βρισκεις την εφαρμογη που δεν θες να σου ανοιγουν και πατας σε αυτην, μετα πατας "Ανοιγμα υποστηρ. συνδ. σε αυτην την εφαρμ." κι επιλεγεις "Να μην επιτρεπεται", μετα πατας στην εφαμογη που θες να ανοιγει, μετα πατας στο "Ανοιγμα υποστηρ. συνδ. σε αυτην την εφαρμο." κι επιλεγεις "Να επιτρεπεται παντα"

 

Κατ αρχας ευχαριστω για τη βοηθεια.

κανω το πρωτο βημα επιλεγω αυτον που θελω και συνεχιζει τα ιδια.

προχωραω στο δευτερο και δε μπιορω να βρω σχετικη εφαρμογη (δηλαδη αυτη που μου ανοιγει τα προαναφερομενα λινκ) και δε μπορω να καταλαβω ποια μπορει να ειναι για να συνεχισω στο επομενο βημα (δε βρισκω καποια να εχει σχεση με περιηγητη)..

Edited by spirpat
Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχας ευχαριστω για τη βοηθεια.

κανω το πρωτο βημα επιλεγω αυτον που θελω και συνεχιζει τα ιδια.

προχωραω στο δευτερο και δε μπιορω να βρω σχετικη εφαρμογη (δηλαδη αυτη που μου ανοιγει τα προαναφερομενα λινκ) και δε μπορω να καταλαβω ποια μπορει να ειναι για να συνεχισω στο επομενο βημα..

 

ρυθμίσεις.... εφαρμογές...ο περιηγητής που σου την σπάει... εκκαθάριση cache και δεδομένων

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχας ευχαριστω για τη βοηθεια.

κανω το πρωτο βημα επιλεγω αυτον που θελω και συνεχιζει τα ιδια.

προχωραω στο δευτερο και δε μπιορω να βρω σχετικη εφαρμογη (δηλαδη αυτη που μου ανοιγει τα προαναφερομενα λινκ) και δε μπορω να καταλαβω ποια μπορει να ειναι για να συνεχισω στο επομενο βημα (δε βρισκω καποια να εχει σχεση με περιηγητη)..

 

Βασικα πες μας ακριβως τι προβλημα εχεις και τι αποτελεσμα θες να εχεις γιατι δεν εδωσες πολλες πληροφοριες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!! ακομα χρήστης του LG G5, είδα οτι βαλανε το Mate 10 Pro στα 399€ και σκέφτομαι να το τσιμπήσω! Οι διαφορές ειναι μεγάλες? Ξέρω οτι δεν έχει Ultra Wide Camera που μ'αρέσει, αλλά η μπαταρία του Lg δεν παλεύεται άλλο(3 φορτίσεις την ημέρα).

Έχω 2 απορίες! Η οθόνη έχει κάποιο θέμα afterburn effect? Και μήπως έχει γίνει update για να βλέπεις τις ειδοποιήσεις σου με το που σκρολαρεις πάνω τους, χωρίς να το ξεκλειδώσεις? Βολεύει παρα πολυ αυτο.. Ευχαριστώ πολύ στην ομαδα

Sagem MW3020 -> Nokia 3330 -> Sony Ericsson K500 -> Sony Ericsson K750 -> LG Renoir -> Motorola RAZR-> Samsung Galaxy S4-> HTC One M8-> LG G5 -> Huawei Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!! ακομα χρήστης του LG G5, είδα οτι βαλανε το Mate 10 Pro στα 399€ και σκέφτομαι να το τσιμπήσω! Οι διαφορές ειναι μεγάλες? Ξέρω οτι δεν έχει Ultra Wide Camera που μ'αρέσει, αλλά η μπαταρία του Lg δεν παλεύεται άλλο(3 φορτίσεις την ημέρα).

Έχω 2 απορίες! Η οθόνη έχει κάποιο θέμα afterburn effect? Και μήπως έχει γίνει update για να βλέπεις τις ειδοποιήσεις σου με το που σκρολαρεις πάνω τους, χωρίς να το ξεκλειδώσεις? Βολεύει παρα πολυ αυτο.. Ευχαριστώ πολύ στην ομαδα

 

Σε αυτήν την τιμή που είναι τώρα δεν υπάρχει σύγκριση. Η μπαταρία ότι και να κάνεις όλη την ημέρα θα σε βγάλει μέχρι αργά το βράδυ άνετα. Και η οθόνη δεν θα έχεις κανένα θέμα.Στο μόνο πράγμα που υστερεί λίγο το κινητό μας είναι ότι η κάμερα του δεν είναι ναυαρχίδας όπως του s9 plus του note 9 η του iPhone xs. Ειδικά το βίντεο.Θεωρώ όμως χωρίς να το έχω δει σε σύγκριση ότι είναι καλύτερο από το g5. Επαναλαμβάνω όμως ότι σε αυτή την τιμή που είναι τώρα το συνολικό πακέτο είναι καταπληκτικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα παιδια! Εψαχνα ενα κινητο με καλη καμερα (γιατι ασχολουμαι με φωτογραφια) και καπως οικονομικο... Απο αποψη επιδοσης της καμερας του συγκεκριμενου κινητου τι πιστευετε, οσοι το εχετε;Ημουν ετοιμη να παω σε κατι πιο οικομικο (xiaomi mi a2) μιας και απο αποψη καμερας φαινεται αξιοπρεπεστατο αλλα αν ειναι κλασης ανωτερη η καμερα του ΜΑΤΕ 10 pro τοτε να το σκεφτω σοβαρα...

Δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των δύο κινητών που αναφέρεις. Ειδικά στην τιμή που είναι το Mate 10 τώρα δεν υπάρχει σύγκριση. Καλύτερα να δώσεις δύο κατοστάρικα παραπάνω και να πάρεις ναυαρχίδα του 17. Σίγουρα στο θέμα φωτογραφία το Mate 10 pro είναι πολύ καλύτερο από το mi a2. Ειδικά σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού. Σε όλα τα υπόλοιπα ,δηλαδή ποιότητα κατασκευής ,υλικών ,οθόνη ,μπαταρία κ.λ.π εκεί η σύγκριση είναι η μέρα με τη νύχτα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πες μας ακριβως τι προβλημα εχεις και τι αποτελεσμα θες να εχεις γιατι δεν εδωσες πολλες πληροφοριες.

 

Συγνώμη που καθυστερώ ν΄απαντήσω. λοιπον με τη σειρά:

1) ανοίγω την εφαρμογή yahoomail για παράδειγμα. βλέπω ένα mail που έχει λίνκ. Πατώντας το ανοίγει μ περιηγητή ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ!!

2) Εφαρμόζοντας όσα μου λέτε δεν το πετυχαίνω και ανοίγει πάλι με το ίδιο. ΣΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΔΕ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΠΑΑΠΑΝΩ (ανοιγει το συγκεκριμενο το οποιο δεν εχει πληκτρα επιλογων οπως αλλους περιηγητες. Επισης σε καποια που εχει κρατωντας πατημενο το πληκτρο, κι επιλογη ανοιγμα με... ανοιγει ξανα το ιδιο).

 

ευχαριστω εκ ων προτερων!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρυθμίσεις.... εφαρμογές...ο περιηγητής που σου την σπάει... εκκαθάριση cache και δεδομένων

 

Ευχαριστώ. για να μην ξαναγραφω τα ιδια δες το #8616# μηνυμα που κανω παραθεση....

δε βρισκω ποιο εινι το σπαστικο προγραμμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγνώμη που καθυστερώ ν΄απαντήσω. λοιπον με τη σειρά:

1) ανοίγω την εφαρμογή yahoomail για παράδειγμα. βλέπω ένα mail που έχει λίνκ. Πατώντας το ανοίγει μ περιηγητή ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ!!

2) Εφαρμόζοντας όσα μου λέτε δεν το πετυχαίνω και ανοίγει πάλι με το ίδιο. ΣΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΔΕ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΠΑΑΠΑΝΩ (ανοιγει το συγκεκριμενο το οποιο δεν εχει πληκτρα επιλογων οπως αλλους περιηγητες. Επισης σε καποια που εχει κρατωντας πατημενο το πληκτρο, κι επιλογη ανοιγμα με... ανοιγει ξανα το ιδιο).

 

ευχαριστω εκ ων προτερων!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστώ. για να μην ξαναγραφω τα ιδια δες το #8616# μηνυμα που κανω παραθεση....

δε βρισκω ποιο εινι το σπαστικο προγραμμα..

 

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΒΝΤΕΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΦΩΤΟ ΑΝ ΒΟΗΘΑ.. ΣΤΗΝ 1 ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ 2 ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΕΙ..

Edited by spirpat
ΕΠΙΣΥΝΑΨΗ
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος και γω της συσκευής,στο καφέ χρώμα,σε λίγες μέρες θα το χω στα χέρια μου.

Από όταν βγήκε μου άρεσε αυτό το κινητό,έλεγα να αλλάξω όπου να ναι (είμαι με το Le Max 2 6/128 δυο περίπου χρόνια θα το κρατήσω δεύτερο), και σκεφτόμουν το Mi Mix 2s ή το 3.

Όμως στα 399€ κ με άτοκες δόσεις,δεν μπορούσα να αντισταθώ σε αυτή την τηλεφωνάρα.

Τσίμπησα και δυο γνήσιες θηκούλες,γιατί στα 10€ στον Κωτσόβολο αξίζουν.

Καλώς σας βρήκα :)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που καθυστερώ ν΄απαντήσω. λοιπον με τη σειρά:

1) ανοίγω την εφαρμογή yahoomail για παράδειγμα. βλέπω ένα mail που έχει λίνκ. Πατώντας το ανοίγει μ περιηγητή ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ!!

2) Εφαρμόζοντας όσα μου λέτε δεν το πετυχαίνω και ανοίγει πάλι με το ίδιο. ΣΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΔΕ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΠΑΑΠΑΝΩ (ανοιγει το συγκεκριμενο το οποιο δεν εχει πληκτρα επιλογων οπως αλλους περιηγητες. Επισης σε καποια που εχει κρατωντας πατημενο το πληκτρο, κι επιλογη ανοιγμα με... ανοιγει ξανα το ιδιο).

 

ευχαριστω εκ ων προτερων!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστώ. για να μην ξαναγραφω τα ιδια δες το #8616# μηνυμα που κανω παραθεση....

δε βρισκω ποιο εινι το σπαστικο προγραμμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΒΝΤΕΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΦΩΤΟ ΑΝ ΒΟΗΘΑ.. ΣΤΗΝ 1 ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ 2 ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΕΙ..

 

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΥΤΕ ΦΩΤΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΣΥΝΑΨΩ ΑΝ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που καθυστερώ ν΄απαντήσω. λοιπον με τη σειρά:

1) ανοίγω την εφαρμογή yahoomail για παράδειγμα. βλέπω ένα mail που έχει λίνκ. Πατώντας το ανοίγει μ περιηγητή ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ!!

2) Εφαρμόζοντας όσα μου λέτε δεν το πετυχαίνω και ανοίγει πάλι με το ίδιο. ΣΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΔΕ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΠΑΑΠΑΝΩ (ανοιγει το συγκεκριμενο το οποιο δεν εχει πληκτρα επιλογων οπως αλλους περιηγητες. Επισης σε καποια που εχει κρατωντας πατημενο το πληκτρο, κι επιλογη ανοιγμα με... ανοιγει ξανα το ιδιο).

 

ευχαριστω εκ ων προτερων!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστώ. για να μην ξαναγραφω τα ιδια δες το #8616# μηνυμα που κανω παραθεση....

δε βρισκω ποιο εινι το σπαστικο προγραμμα..

 

Λοιπον το "προβλημα" σου ειναι απο το ιδιο το yahoomail το οποιο ανοιγει ολα τα links μεσω του ενσωματωμενου του browser.

Αν δεν εχει μεσα στις ρυθμισεις να το απενεργοποιησεις τοτε η μονη σου λυση ειναι να αλλαξεις email client.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το "προβλημα" σου ειναι απο το ιδιο το yahoomail το οποιο ανοιγει ολα τα links μεσω του ενσωματωμενου του browser.

Αν δεν εχει μεσα στις ρυθμισεις να το απενεργοποιησεις τοτε η μονη σου λυση ειναι να αλλαξεις email client.

 

Δυστυχώς κι αλλού τα ιδια κανει οπως στο gmail για παραδειγμα.. αυτο ψαχνω ακομη

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κι αλλού τα ιδια κανει οπως στο gmail για παραδειγμα.. αυτο ψαχνω ακομη

 

Στο gmail πας Ρυθμισεις->Γενικες ρυθμισεις->Ανοιγμα συνδεσμων στο Gmail και βγαζεις το τικ. Τοτε οι συνδεσμοι θα ανοιγουν με τον browser που εχεις επιλεγμενο.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κάπου είμαι λάθος, δεν εξηγείται μπαίνω ρυθμίσεις, γενικές ρυθμίσεις και δε βλέπω τέτοια επιλογή..

(στο Gmail εννοώ)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κάπου είμαι λάθος, δεν εξηγείται μπαίνω ρυθμίσεις, γενικές ρυθμίσεις και δε βλέπω τέτοια επιλογή..

(στο Gmail εννοώ)

 

https://m.imgur.com/gallery/MtDU2EW

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα μια ερώτηση έχει αναφερθεί και παλιότερα αλλά δεν βρέθηκε λύση .. όταν με περνούν τηλ το τηλέφωνο ενώ ανάβει ο ήχος αργει περίπου 3-5 δευτερόλεπτα να ακουστεί .. έχω ψάξει τα πάντα αλλά τίποτα έχει βρει κάποιος λύση η είναι bug το συστήματος ??

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Την Παρασκευή αποφάσισα να αγοράσω κι εγώ το κινητό στα 399 από Γερμανό (320 με την επιστροφή της Eurobank). Θέλω να κάνω μία γρήγορη ερώτηση, καθώς δεν το έχω πάρει ακόμα στα χέρια μου: Υπάρχει η δυνατότητα του double tap wake; Δηλαδή με διπλό κλικ να ανάβει η οθόνη;
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου. Δυστυχώς δεν υπάρχει δυνατότητα για double tap to wake..

 

The power of Mi8 be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα μια ερώτηση έχει αναφερθεί και παλιότερα αλλά δεν βρέθηκε λύση .. όταν με περνούν τηλ το τηλέφωνο ενώ ανάβει ο ήχος αργει περίπου 3-5 δευτερόλεπτα να ακουστεί .. έχω ψάξει τα πάντα αλλά τίποτα έχει βρει κάποιος λύση η είναι bug το συστήματος ??

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και σε μένα το ίδιο κάνει. Όχι μόνο στο μειτ αλλά και στο λουμια που είχα. Είμαι wind. Να είναι θέμα δικτύου? Εσύ που είσαι

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο κάνει. Όχι μόνο στο μειτ αλλά και στο λουμια που είχα. Είμαι wind. Να είναι θέμα δικτύου? Εσύ που είσαι
Wind έχω και εγώ αλλά με όλα τα άλλα τηλ δουλεύει οκ ... Δεν ξέρω

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ενα καλο γυαλι tempered glass που να καθεται τελεια εχουμε? καπου διαβασα οτι τα nillkin δεν κανουν?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ φιλε μου για το χρόνο που αφιέρωσες. δυστυχως το λινκ δε μου βγαζει κατι. πιστευω καποια στιγμη να βγαλω ακρη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...