Jump to content

Need for Speed: Most Wanted


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

διπλοπυρινη εννοεις σε SLI?

 

το συστημα ειναι το εξης.PSU enermax 460w,mobo msi k8n platinum,cpu amd 64 3500+,ram 512(θα γινουν επι 2 αυτες τις μερες-1024mb 400hz dual channel ;) ),hdd wd 200gb sata2 & gpu gigabyte 6600gt 128mb ddr3.. :confused:

 

Θα παιζει μια χαρα.

Η gigabyte ειχε βγαλει μια 6600gt με δυο επεξεργαστες σαν sli πανω σε μια πλακετα αυτη εννοουσα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 497
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα παιζει μια χαρα.

Η gigabyte ειχε βγαλει μια 6600gt με δυο επεξεργαστες σαν sli πανω σε μια πλακετα αυτη εννοουσα

Kai me mia apli 6600 8a peksi file mou aneta min eisai ipervolikos.

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω και εγω αυτη εχω , οχι της gigabyte αλλα της ΡΝΥ και βλεπω κοληματακια.

Απλα ανεφερα την υπαρξη της αλλης 'εγκυκλοπαιδικα'.

 

Εχει ολοκληρωσει κανεις τα event να δει αν ξεκλειδωνονται αμαξια?

Link to comment
Share on other sites

Ego pantos to paratisa ligo to game...

Apo ena simio kai meta to variese...

Den einai san to UG2...

Κι εγώ το ίδιο. Βασικά το έχω παρατήσει εδώ και πολύ καιρό μιας και είχα στα χέρια μου το Prince Of Persia!!! Γίνεται πολύ βαρετό το NFS. Έλεγα να παίξω μέχρι να ξεκλειδώσω την Carrera GT αλλά τελικά μάλλον απλά θα βρω τα savegames από πουθενά για να δώ όλα τα αυτοκίνητα...

Link to comment
Share on other sites

Αν αντί να χρησιμοποιείς τα αυτοκίνητα των αντιπαλων σου, "φτιάξεις" με τα χρήματα ένα ή δυο δικα σου (ενναλάξ για να πέφτει το heat) και όσα αμάξια κερδίζεις τα κρατάς ακίνητα ή τα πουλάς είναι καλύτερα ή χειρότερα?? ΄’Εχω το Punto και το Golf (που κέρδισα από τον #15) και έχω ήδη ανέβει στο #10 τρέχοντας μόνο με αυτά τα δύο. Θα μπορέσω να πάω παραπάνω ή οι δυνατότητές τους εξαντλούνται όσο και αν τα αναβαθμίσεις?

 

Tip: Αν δεν έχετε χρήματα για δευτερο αυτοκίνητο αλλα εχετε πολύ υψηλό heat (πάνω από 2) μπορείτε με μια απλή και φθηνή αλλαγή χρώματος συν ένα διαφορετικό visual kit να ρίξετε το heat μέχρι και μια ολόκληρη μονάδα. Με heat 2,5 και αλλαγή spoiler, χρώματος και ζαντών, το heat σχεδόν μηδενίζεται.

Πέρασα και την madame #7 με Audi A4 3.2 quattro... Αυτό λέει πολλά ;) . Βέβαια τώρα οδηγώ Porsche 911 S, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία :X :O :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο. Βασικά το έχω παρατήσει εδώ και πολύ καιρό μιας και είχα στα χέρια μου το Prince Of Persia!!! Γίνεται πολύ βαρετό το NFS. Έλεγα να παίξω μέχρι να ξεκλειδώσω την Carrera GT αλλά τελικά μάλλον απλά θα βρω τα savegames από πουθενά για να δώ όλα τα αυτοκίνητα...

An 8es na se steilo ego to save mou pou tin exo kseklidosei tin GT.

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και την madame #7 με Audi A4 3.2 quattro... Αυτό λέει πολλά ;) . Βέβαια τώρα οδηγώ Porsche 911 S, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία :X :O :)

 

Εγω πιστευω πως το Audi A4 3.2 quattro ειναι το καλυτερο αμαξι για τα κυνηγητα με τους αστυνομικους.

Ειναι το μονο που καταφερα να γλιτωσω (και λογω τρελης τυχης) με σκασμενο λαστιχο ...!

4Χ4 rulezzzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Kai me mia apli 6600 8a peksi file mou aneta min eisai ipervolikos.

Egw pali me 5700 256 , 800x600 high details (klino to AA) mia xara outi trwi kolimata oti tipota..

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το μονο που καταφερα να γλιτωσω (και λογω τρελης τυχης) με σκασμενο λαστιχο ...!

δηλαδή...??:xmas_ohmy:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Παίζαμε τριπλό με hostolis και Bayern7 (λυσάξτε)

 

Screenshot το βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Για να κάνουμε το ψώνιο μας που παίζουμε με μη αυθεντικές κόπιες και χωρίς να ήμαστε στο ίδιο LAN
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εγω που παιζω στην ΕΑ χωρις αυθεντικο με αμερικη και γερμανια τι πρεπει να πω ?

Τεσπα.

Πρώτα να μας πείσεις και δεύτερον να το ποστάρεις σε κάποιο forum γιατί κάτι τσακάλια που σπάνε παιχνίδια και ιστορίες δεν το έχουν καταφέρει ακόμα :)

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι ηδη σπασμενο , μηπως ειπα πως το εσπασα εγω ?

Μια φορα το τρεχω μονο με daemon tools v401 και χωρις το sd4hide.

Δηλαδη για να σε πεισω πρεπει να βγαλω snapshot απο το Online Game Lobby μεσα απο το παιχνιδι ? Ρωταω γιατι και να το κανω πως ξερεις οτι δεν το εχω αυθεντικο ?

Next ?

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το ©rack και άλλο το emulation. Κανείς δεν είπε οτί το έσπασες εσύ. Αυτό που λες δεν στέκει χωρίς να έχεις legal serial. Το ©rack αν και όταν βγει δεν θα σου δίνει την δυνατότητα να παίξεις on-line. Για να παίξεις on-line πρέπει πρώτα να συνδεθείς με τον λογαριασμό σου στην EA να δει οτι έχεις κάνει register το παιχνίδι με legal serial number και αφού το πιστοποιήσει αυτό τότε θα σε αφήσει να παίξεις. My $0.02

 

Τώρα αν εσύ παίζεις σε κάποιου είδους ©racked server (δεν γνωρίζω αν υπάρχει για NFS:MW) και μας λες οτι παίζεις στους servers της EA είναι άλλο θέμα

Link to comment
Share on other sites

Παιζει και το εξης.

Πας και το νοικιαζεις (πχ SEVEN) και το κανεις κοπια

Κανεις register με τον serial του original παιχνιδιου (αρκει να μην το εχει κανει αλλος πρωτα)

Και παιζεις ..............!?

 

Δεν το εχω δοκιμασει αφου εγω ειμαι απο τα "κοροιδα" που το πηραν αυθεντικο :)

Link to comment
Share on other sites

Και λογαριασμο εχω στην EA online ( Οπως ειχα και στο Underground 2 ) και δεν το παιζω σε *****ed server.

Πεσμου τι screenshot θελεις να στο στειλω :)

Link to comment
Share on other sites

Θα μου πει ένα screenshot τον τρόπο με τον οποίο έκανες register ένα παιχνίδι χωρίς να έχεις δικό σου serial? Δεν νομίζω... :)
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως δεν μπορει.

Ωστοσο οσοι ξερουν θα κατεβασουν εναν ******erator που σου βγαζει απειρο αριθμο serials για το παιχνιδι και τον αλλαζει onthefly ωστε να δοκιμαζεις ωσπου να δεχτει καποιον το game πραγμα που εκανα εγω και στο underground 2 και στο most wanted :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...