Jump to content

Need for Speed: Most Wanted


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε (δεν έψαξα και πολύ :O), αλλά στην έκδοση για PC έχει βγεί η 1.3 και υπάρχει και no DVD στο GameCopyWorld. :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 497
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φιλαρακι μου το εχω κανει και το βρηκα κι εγω σαν κολπα για το psp ,το βαζω ως προφιλ για το ονομα μου αλλα δεν γινεται τιποτα δυστυχως....εχω το γνησιο δισκακι...

same here...κεγώ το ίδιο δοκιμάζω τα κολπα αλλά δεν πιάνουν.έχω κολλήσει στο πορσικο. :mad:

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Μηπως πρεπει να διαγραφει το προηγουμενο προφιλ και να τα χασουμε ολα και να κανουμε καινουργιο μονο με αυτα τα τιπς? να το ξερουμε ομως αν εχει δοκιμαστει να μην ξαναπαμε απο την αρχη...
Link to comment
Share on other sites

Καμμια απαντηση παιδια για να ξεκολλησουμε απο καμια πιστα και να δουμε αν δουλεουν ολα τα κολπα...για το παιχινιδι...
Link to comment
Share on other sites

παιδες μια ερώτηση για όσους το έχουν τερματίσει στο psp.αγωνίζομαι με την τελευταια bmw gtr2 και δεν μπορώ να την περάσω με τίποτα.με πιο αμάξι νικιέται??με την λαμποργκίνι?τι παίζει?για δώστε τα φώτα σας! :)
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρατηρισα το forum για το most wanted και καπου ειδα για ενα σταθμο με λεωφορια.Μηπως μπορει αυτος που το ανεφερε να μου πει που περιπου ειναι?:D
Link to comment
Share on other sites

πανε στο gamecopyworld.com και θα βρεις πολλους trainers που θα κανουν πραγματα που ουτε τα φανταζεσε :w00t:
Link to comment
Share on other sites

πανε στο gamecopyworld.com και θα βρεις πολλους trainers που θα κανουν πραγματα που ουτε τα φανταζεσε :w00t:

Katevasa kanena 2 apo ekei prin alla den litourgoun re man... anigo to game patao alt tab pao ston trainer patao to xrima alla tipota... exeis kanena pou einai ok?

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Geia sas mages ksekinisa prin apo 3 meres kai pezo to nfsw edo pou ta leme gia arxi exo porothi meta apo oti diabasa tha to varetho to blepo to oneiro

Mpori na mou pis kapoios epidi den to exo katalabi to BOUNTY pou mazevis ti einai ?

Street_Fighter
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι τελείωσα το παιχνίδι χωρίς να κάνω το reckless driving infraction. Πως γίνεται αυτό ρε παιδιά; Έτσι από περιέργεια δηλαδή, γιατί να το ξαναπαίξω λίγο χλωμό.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες, μηπως εχει καποιος ενα save ΠΡΙΝ τον τελικο αγωνα με την ΒΜW να μου το στειλει? Εχω φτασει στον 3 (Ronnie) αλλα βαρεθηκα!!! Αυτα τα races ολο ιδια και τα ιδια ειναι. Καθε φορα 7-8 αγωνες για να τρεξω με τον επομενο.

 

To e-mail ειναι viper@ebox.gr

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!

 

ΥΓ: Εχω ακουσει οτι το τελικο βιντεακι ειναι πολυ καλο. Ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά χθές τερμάτισα το παιχνίδι (μετά από πολύυυυ καιρό απραξίας)... Ωραίο το τελευταίο βιντεάκι... μόλις το τερμάτισα απεγκατέστησα το παιχνίδι...
Link to comment
Share on other sites

kai mamo ta games!!!exo porothei kai opou na einai to termatizo... sto psp einai mia mamakia kai misi:mad:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Το τερματισα χθες, κριμα που το χα ισπανικο και δε καταλαβα τιποτα απ'οσα λεγονταν στο παιχνιδι και στα fmv. Ισως ασχοληθω με τις αποστολες τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κανενα κολπακι ετσι ωστε οταν πατας τα καρφια των μπατσων να μην σε πιανουν μετα, υπαρχει?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

αφου σκαει το λαστιχο..πως να προχωρησει??εκτος και αν θες με τρεινερ να δοκιμασεις..θα πατας (απ τον τρεινερ)να πεταει και ετσι μολις φυγουν οι μπατσοι θα πας στο γκαραζ σου και θα εισαι οκ ..;)
Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει τερματισμενο save για psp με ολα τα αμαξια να μου πει, να το ανεβασω στo briefcase.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...