Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι άψογη έχει και η γυναίκα μου το Χ. Και η φωτεινότητα κομπλέ και στο αυτόματο.

 

Μήπως το True Tone κλείνει από τους περιορισμούς;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το True Tone κλείνει από τους περιορισμούς;

 

Δε νομίζω αλλά δεν το έψαξα κιόλας. Πηγαίνοντας πάνω πάνω στην αναζήτηση στις ρυθμίσεις και πληκτρολογώντας True Tone δεν βγάζει κάτι

Link to comment
Share on other sites

Σε μη γνήσιες οθόνες απιθανο να δουλεύει το truetone. Επομένως αν έχει αλλάξει ο προηγούμενος κάτοχος οθόνη ίσως να ωφειλεται εκεί. Αν όχι, θα το απαντήσει η Document. Καλή τύχη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Σε μη γνήσιες οθόνες απιθανο να δουλεύει το truetone. Επομένως αν έχει αλλάξει ο προηγούμενος κάτοχος οθόνη ίσως να ωφειλεται εκεί. Αν όχι, θα το απαντήσει η Document. Καλή τύχη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ευχαριστώ ελπίζω να είναι πρόβλημα συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ελπίζω να είναι πρόβλημα συσκευής.

 

Καλησπερα,

 

Να ρωτησω σχετικα με το true tone.Ειναι λειτουργια των τελευταιων μοντελων μονο? Διοτι εχω το 6 plus κ δεν βρισκω κατι τετοιο εκτος της

night shift λειτουργιας:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Να ρωτησω σχετικα με το true tone.Ειναι λειτουργια των τελευταιων μοντελων μονο? Διοτι εχω το 6 plus κ δεν βρισκω κατι τετοιο εκτος της

night shift λειτουργιας:)

 

 

Από 8 και πάνω είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Να ρωτησω σχετικα με το true tone.Ειναι λειτουργια των τελευταιων μοντελων μονο? Διοτι εχω το 6 plus κ δεν βρισκω κατι τετοιο εκτος της

night shift λειτουργιας:)

 

Ναι

Δεν υπάρχει στην συσκευή σου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η document μου απάντησε πως αν έχει αλλαχτεί η οθόνη σε μη εξουσιοδοτημένο σέρβις παύει να ισχύει η εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η document μου απάντησε πως αν έχει αλλαχτεί η οθόνη σε μη εξουσιοδοτημένο σέρβις παύει να ισχύει η εγγύηση.

 

Λογικό δεν είναι; Αυτό ισχύει ανέκαθεν και για όλες τις εταιρίες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λογικό δεν είναι; Αυτό ισχύει ανέκαθεν και για όλες τις εταιρίες.

Φυσικά δεν αντιλέγω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο internet υπάρχουν πολλές αναφορές στο συγκεκριμένο πρόβλημα, με απείραχτες συσκευές, χωρίς καμία αλλαγή οθόνης! Άρα λογικά, κάποιο update θα βγεί και γι’αυτό, εφόσον δεν έχει μπεί χέρι στην συσκευή σου..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο internet υπάρχουν πολλές αναφορές στο συγκεκριμένο πρόβλημα, με απείραχτεα συσκευές, χωρίς καμία αλλαγή οθόνης! Άρα λογικά, κάποιο update θα βγεί και γι’αυτό, εφόσον δεν έχει μπεί χέρι στην συσκευή σου..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Παίζει να προφασιστουν πως έχει πειραχτεί η συσκευή για να μη μου κάνουν αντικατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παίζει να προφασιστουν πως έχει πειραχτεί η συσκευή για να μη μου κάνουν αντικατάσταση;

 

Όχι, δεν τα κάνουν αυτά όταν δεν υπάρχει λόγος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν τα κάνουν αυτά όταν δεν υπάρχει λόγος.

 

Πρώτη φορά θα πάω συσκευή σε σέρβις γι αυτό και ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε για αρχή τις βίδες, φαίνονται πειραγμένες, ή εργοστασιακές; Συνήθως φαίνεται από κει...αλλά αν δεν είναι, δεν κάνουν τέτοιες κινήσεις συνήθως. Δεν έχουν λόγο να αρνηθούν αλλαγή εφόσον την δικαιούσε.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε για αρχή τις βίδες, φαίνονται πειραγμένες, ή εργοστασιακές; Συνήθως φαίνεται από κει...αλλά αν δεν είναι, δεν κάνουν τέτοιες κινήσεις συνήθως. Δεν έχουν λόγο να αρνηθούν αλλαγή εφόσον την δικαιούσε.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Απείραχτες φαίνονται και έχουν λίγη σκόνη.

Link to comment
Share on other sites

Σκόνη λογικό να έχουν...φαγωμένες να μην είναι..αλλά μάλλον είσαι από αυτούς που έχουν το συγκεκριμένο θέμα, και από οτι διαβάζω είναι μετά την αναβάθμιση σε 12..

 

Εδώ, πού συμφωνούν άλλοι 50...

 

https://discussions.apple.com/thread/8541421

 

Κι εδώ επίσης, που έχουν πατήσει το “Me too”, άλλοι 104 χρήστες...

 

https://discussions.apple.com/thread/8539421

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by tfd1978
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πολύ σοβαρή πιθανότητα να λυθεί σε επόμενο update

Για bug μου μοιάζει εμένα που εμφανίζεται χωρίς λόγο σε κάποιες συσκευές χωρίς να έχουν πειραχτεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι bug παιδιά γιατί έχω ξενερώσει πολύ άσχημα. Και έχω αγωνία γιατί είμαι εκτός και επιστρέφω Αθήνα Πέμπτη για να πάω document.

 

Επίσης έχει πάει κανείς τη συσκευή του εκεί; Την ελέγχουν επιτόπου ή την αφήνεις εκεί και σε ενημερώνουν αργότερα; Και η συσκευή αντικατάστασης σε πόσες μέρες δίνεται;

Edited by kostassa
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι bug παιδιά γιατί έχω ξενερώσει πολύ άσχημα. Και έχω αγωνία γιατί είμαι εκτός και επιστρέφω Αθήνα Πέμπτη για να πάω document.

 

Κάνε λίγο υπομονή

Σίγουρα θα είναι ενήμεροι και θα το δουλεύουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,συγνωμη που ενοχλω και ισως να ειμαι εκτος θεματος,κια ερωτηση μοκο και αν μπορει καποιος να με βοηθησει,εχω το iphone x και μου παρουσιαζει το ghost screen,ξαφνικα δηλαδη εκει ποθ βλεπω κατι στο utube βγαινει στην οθονη η ενδειξη pause του βιντεο μονη της χωρις να την ακουμπαω.....γνωριζει κανεις κατι να με βοηθησει? Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα σας,συγνωμη που ενοχλω και ισως να ειμαι εκτος θεματος,κια ερωτηση μοκο και αν μπορει καποιος να με βοηθησει,εχω το iphone x και μου παρουσιαζει το ghost screen,ξαφνικα δηλαδη εκει ποθ βλεπω κατι στο utube βγαινει στην οθονη η ενδειξη pause του βιντεο μονη της χωρις να την ακουμπαω.....γνωριζει κανεις κατι να με βοηθησει? Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας

 

Μόνο στο YouTube στο κάνει αυτό;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...