Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τηλέφωνο το έχω 3 μέρες περίπου , μόνο θετικά λόγια μπορώ να πω . Αρχικά φοβήθηκα πως θα μου φανεί πολύ μικρό γιατί έρχομαι από 7plus αλλά πραγματικά δεν υπάρχει γυρισμός μετά το Χ

Συμφωνώ απόλυτα!

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εσείς οι θαρραλέοι που προλάβατε να το αγοράσετε αμέσως πείτε σ' εμάς που περιμένουμε το crash test σας τί γινεται με τις αναφορές για green line of death?

Την εμφάνισε σ εσας; Ή μήπως ήταν λίγες περιπτώσεις που πήραν ως συνήθως διαστάσεις;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εσείς οι θαρραλέοι που προλάβατε να το αγοράσετε αμέσως πείτε σ' εμάς που περιμένουμε το crash test σας τί γινεται με τις αναφορές για green line of death?

Την εμφάνισε σ εσας; Ή μήπως ήταν λίγες περιπτώσεις που πήραν ως συνήθως διαστάσεις;

Περιμένουμε κι εμείς όπως κι εσυ!

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εσείς οι θαρραλέοι που προλάβατε να το αγοράσετε αμέσως πείτε σ' εμάς που περιμένουμε το crash test σας τί γινεται με τις αναφορές για green line of death?

Την εμφάνισε σ εσας; Ή μήπως ήταν λίγες περιπτώσεις που πήραν ως συνήθως διαστάσεις;

 

Προφανώς τέτοια πράγματα αφορούν συγκεκριμένες παρτίδες

Στην Ελλάδα ήρθαν λίγα κομμάτια γενικά οπότε καταλαβαίνεις ότι αυτοί που είχαν πρόβλημα είναι μετρημένοι στα δάχτυλα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως οι παρτίδες που θα έχουν διαθεσιμότητα στην Ελλάδα απο Δεκέμβρη ή απο το 2018 και μετά δεν θα έχουν τέτοιους φόβους...

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Kανένα απολύτως πρόβλημα το τηλέφωνο εχει περάσει τα πάνδεινα στο χέρι μου ... Αντεχει 1 μέρα ανετα.. το face id αν κανεις swipe πρωτα ειναι αρκετα γρήγορο και δεν περιμένεις σχεδον καθολου.. Καμερα ηχος απιστευτα , εγω που ανεβάζω βιντεο και μαθηματα ηλεκτρολογίας σε site ειμαι κύριος. Ταχύτατο χωρίς κολλήματα.. Το να έτυχε σε μερικούς δε λέει κάτι.. Απλα θα το αντικασταστήσουν
I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Απλά θα το αντικαταστήσουν....

Καλά για το περί αντικατάστασης κρατάμε και μία πισινή...

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω από iOS...έχω ένα

Outlook.com και οι επαφές δε περάστηκαν στο κατάλογο.

Τι πρέπει να κάνω ?

 

Πηγαινε ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ και βρες εκει που λεει για email accounts. Μπες μεσα και ενεργοποιησε την επιλογη για συγχρονισμο με επαφες.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ και βρες εκει που λεει για email accounts. Μπες μεσα και ενεργοποιησε την επιλογη για συγχρονισμο με επαφες.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ το έχει 800€ το Χ (256gb).

Η τιμή είναι χωρίς ΦΠΑ για όσους έχουν ενεργοποιήσει στον ΑΦΜ τους τις ενδοκοινοτικές αγορές.

Παρέλαβα ήδη ένα i7 gold για τη σύζυγο και με τρώει άσχημα το χέρι να χτυπήσω το Χ για εμένα :)

 

http://www.coydsltd.com/buy/apple-iphone-x-256gb-space-grey-sim-free-unlocked-84

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ το έχει 800€ το Χ (256gb).

Η τιμή είναι χωρίς ΦΠΑ για όσους έχουν ενεργοποιήσει στον ΑΦΜ τους τις ενδοκοινοτικές αγορές.

Παρέλαβα ήδη ένα i7 gold για τη σύζυγο και με τρώει άσχημα το χέρι να χτυπήσω το Χ για εμένα :)

 

http://www.coydsltd.com/buy/apple-iphone-x-256gb-space-grey-sim-free-unlocked-84

Σε ποια χώρα απευθύνεται η αγορά?

 

Nikos Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ το έχει 800€ το Χ (256gb).

Η τιμή είναι χωρίς ΦΠΑ για όσους έχουν ενεργοποιήσει στον ΑΦΜ τους τις ενδοκοινοτικές αγορές.

Παρέλαβα ήδη ένα i7 gold για τη σύζυγο και με τρώει άσχημα το χέρι να χτυπήσω το Χ για εμένα :)

 

http://www.coydsltd.com/buy/apple-iphone-x-256gb-space-grey-sim-free-unlocked-84

 

Ειναι αμερικανικο μοντελο;

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια χώρα απευθύνεται η αγορά?

Nikos Note 8

 

Σε όλη την Ευρώπη. Έχουν έδρα την Αγγλία ως επιχείρηση πάντως.

Εγώ ζήτησα και μου έδωσαν και τον ΑΦΜ τους. Είναι ο GB728287503

και είναι έγκυρος σε αναζήτησή που έκανα εδώ

http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/

 

 

Ειναι αμερικανικο μοντελο;

Για το Χ δεν ρώτησα να πω την αλήθεια.

Το iphone 7 που πήρα στη σύζυγο είναι το global A1778.

Στείλε email ή μίλησε στο τσατ τους καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Για το Χ δεν ρώτησα να πω την αλήθεια.

Το iphone 7 που πήρα στη σύζυγο είναι το global A1778.

Στείλε email ή μίλησε στο τσατ τους καλύτερα

 

Το θεμα ειναι αν η πληρωμη γινεται μεσω paypal, γιατι αν οχι, δεν παιζει να ρισκαρω!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι αν η πληρωμη γινεται μεσω paypal, γιατι αν οχι, δεν παιζει να ρισκαρω!

 

PayPal δέχονται μόνο για αγορές άνω των 2000€, το ρώτησα αυτό διότι μου είπαν ότι το PayPal παρακρατεί φόρο εισοδήματος στη Αγγλία και δεν τους συμφέρει με τέτοιο περιθώριο κέρδους.

Εγώ χρησιμοποίησα πιστωτική μου.

Δες εδώ όρους πληρωμής

http://www.coydsltd.com/info/payment

 

 

Τέλος πάντων επειδή δεν είμαι συνεργάτης ή εκπρόσωπος της εταιρείας, καλό είναι να απευθυνθείτε για απορίες στην ίδια την επιχείρηση.

 

Εγώ απλώς ήθελα να πω πως η συναλλαγή ήταν πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Αν αγορασουμε απο εδω εχουμε κανονικα εγγυηση απο istorm ως ευρωπαικη συσκευη; Πιστευω παντως οτι δεν θα εχει συσκευες.. Ειναι πολυ καλη τιμη,το σκεφτομαι να το παρω απο εκει.
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Για καλύτερες φωτογραφίες πια είναι η καλύτερη ρύθμιση ?

 

Ρυθμίσεις /κάμερα/μορφές έχει

"Υψηλή απόδοση" γραφει σε HEIF αλλα με μείωση μεγέθους αρχείου και από κάτω "πιο συμβατή μορφή" σε JPEG.

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Όσοι είχατε μοντέλο Plus (7 ή 8) πωσ βλέπετε την μπαταρία στο Χ σε σχέση πάντα με τα +?

Λογικα ειναι πολυ καλυτερη!

Αυτο βλεπω απο youtubers...

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ειναι πολυ καλυτερη!

 

Αυτο βλεπω απο youtubers...

 

Κι εγώ αυτό βλέπω αλλά είναι με συνεχόμενη χρήση όποτε δεν αντιστοιχεί απαραίτητα στην καθημερινή χρήση κάποιου που δουλεύει κτλ και δεν περνάει 6 ώρας σερί μπροστά στην συσκευή.. από την άλλη δεν ξέρω αν θα με βολέψει και τόσο όλο το κονσεπτ design & μεγέθους, προσπαθώ να αντισταθώ τι να πω lolol

 

Ας μας πει κάποιος από τους χρήστες τι χρόνους βλέπει και με τι χρήση, όλο για διαθεσιμότητα και τιμές διαβάζω.. θεωρώ ότι αν κάποιος θέλει να δώσει 1200 ή 1400€ δεν θα σωθεί από 20-40€

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω γράψει 3-4 σελίδες πιο πίσω, ερχομενος από το 7+ έχω παρατηρήσει ένα περίπου 10-15% καλύτερη μπαταρία με τη χρήση που κάνω κάθε μέρα. Το σημαντικό είναι ότι τα αποτελέσματα τα συγκρινα με αυτά που είχα πέρσι το Δεκέμβριο όταν είχα πρώτο πάρει το 7+
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...