Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το δίκαρτο (έκδοση UAE) και έχω να πάρω ΟΤΑ ενημέρωση από το Σεπτέμβρη. Είναι λογικό; Το έχει κάποιος άλλος;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.Σκεφτομαι να δωσω το V10 και να παρω το V30.Μια ερωτηση θελω να κανω.Η καμερα τραβαει φωτο με φορμα 16:9 στην μεγιστη αναλυση?? (16mp)

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Σκεφτομαι να δωσω το V10 και να παρω το V30.Μια ερωτηση θελω να κανω.Η καμερα τραβαει φωτο με φορμα 16:9 στην μεγιστη αναλυση?? (16mp)

 

Ευχαριστω!

 

Όχι τα 16mp είναι σε 4:3. Το μέγιστο σε 16:9 είναι 12mp.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!Γιατι αυτο το κοψιμο?Αν μπει Gcam τραβαει σε 16:9?

 

Και στο mate 8 που είχα πάντως έτσι ακριβώς ήταν.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!Γιατι αυτο το κοψιμο?...

 

Αυτή είναι η native αναλογία του αισθητήρα, στο 16:9 κροπάρει οπότε μειώνονται τα πίξελς.

Link to comment
Share on other sites

Προχώρησα σήμερα στην αγορά της συσκευής.

Πάω να φτιάξω καινούρια SIM γιατί η παλιά δεν χωράει και επειδή αλλάζω συσκευή μετά από αρκετά χρόνια αν μπορείτε δώστε τα φώτα σας.

 

* Η μπαταρία είναι στο 35%. Φορτίζω αμέσως ή αφήνω να πέσει κι άλλο;

* Κάνω με το καλημέρα αναβάθμιση σε ότι τελευταίο υπάρχει πριν περάσω επαφές κλπ;

* χρησιμοποιείτε antivirus ή κάτι ανάλογο; Είναι δηλαδή μερικές εφαρμογές που τις περνάτε αμέσως σε νέα συσκευή;

 

Επίσης ψάχνω και θήκη / προστατευτικό μπροστά γιατί δεν είχαν κάτι στο μαγαζί που το πήρα ούτε στα γύρω της περιοχής. Κάθε πρόταση δεκτή. Δεν θέλω κάτι ιδιαίτερα φαντεζί. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

1)μην την αφήσεις κάτω από 20% και αν μπορείς φόρτιζε το κλειστό τις πρώτες φορές.

2) ναι

3) όχι ποτέ.

Μεγεια κ καλομιλητο!!

Προχώρησα σήμερα στην αγορά της συσκευής.

Πάω να φτιάξω καινούρια SIM γιατί η παλιά δεν χωράει και επειδή αλλάζω συσκευή μετά από αρκετά χρόνια αν μπορείτε δώστε τα φώτα σας.

 

* Η μπαταρία είναι στο 35%. Φορτίζω αμέσως ή αφήνω να πέσει κι άλλο;

* Κάνω με το καλημέρα αναβάθμιση σε ότι τελευταίο υπάρχει πριν περάσω επαφές κλπ;

* χρησιμοποιείτε antivirus ή κάτι ανάλογο; Είναι δηλαδή μερικές εφαρμογές που τις περνάτε αμέσως σε νέα συσκευή;

 

Επίσης ψάχνω και θήκη / προστατευτικό μπροστά γιατί δεν είχαν κάτι στο μαγαζί που το πήρα ούτε στα γύρω της περιοχής. Κάθε πρόταση δεκτή. Δεν θέλω κάτι ιδιαίτερα φαντεζί. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Προχώρησα σήμερα στην αγορά της συσκευής.

Πάω να φτιάξω καινούρια SIM γιατί η παλιά δεν χωράει και επειδή αλλάζω συσκευή μετά από αρκετά χρόνια αν μπορείτε δώστε τα φώτα σας.

 

* Η μπαταρία είναι στο 35%. Φορτίζω αμέσως ή αφήνω να πέσει κι άλλο;

* Κάνω με το καλημέρα αναβάθμιση σε ότι τελευταίο υπάρχει πριν περάσω επαφές κλπ;

* χρησιμοποιείτε antivirus ή κάτι ανάλογο; Είναι δηλαδή μερικές εφαρμογές που τις περνάτε αμέσως σε νέα συσκευή;

 

Επίσης ψάχνω και θήκη / προστατευτικό μπροστά γιατί δεν είχαν κάτι στο μαγαζί που το πήρα ούτε στα γύρω της περιοχής. Κάθε πρόταση δεκτή. Δεν θέλω κάτι ιδιαίτερα φαντεζί. Ευχαριστώ

 

γενικα οι λιθιου δεν εχουν θεμα, το χειροτερο ειναι να τις εχεις μονιμως γεματες ή αδειες.

Τωρα εγω σε καθε πρωτο στησιμο, στηνω τα παντα να αδειασει και κανω φορτιση με κλειστο το κινητο.

Επειδη τα LG αν τα κλεισεις και τα βαλεις στο φορτιστη, αναβουν, πρωτα βαλε το στο φορτιση και μετα κλειστο...

 

Επισης αποψη μου για αναβαθμισεις, τις ριχνεις πρωτα, κανεις επαναφορα εργοστασιακων και μετα στηνεις..

 

Antivirus ο,τι πιο περιττο.

Θηκη , θες να προστατευει τα βασικα αλλα να φαινεται το κινητο μιας και ειναι κουκλι, και να ειναι λεπτη και ομορφη, ή θες να το θαψεις αλλα να προστατευει καλα?

για την πρωτη περιπτωση προτεινω αυτη:

https://www.skroutz.gr/s/13924090/Nillkin-Nature-TPU-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-LG-V30.html

Την ειχα πανω απο 5 μηνες, αριστη, δεν κιτρινισε, καθοταν αψογα στο κινητο, και φαινοταν ελαχιστα... απο εκει και περα ειναι πολλοι που τη θεωρουν μαπα καθως δεν προστατευει αν θες να το βαζεις με την οθονη προς τα κατω κλπ, αλλα εγω θελω το ελαχιστο απο θηκη καθως προσεχω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

γενικα οι λιθιου δεν εχουν θεμα, το χειροτερο ειναι να τις εχεις μονιμως γεματες ή αδειες.

Τωρα εγω σε καθε πρωτο στησιμο, στηνω τα παντα να αδειασει και κανω φορτιση με κλειστο το κινητο.

Επειδη τα LG αν τα κλεισεις και τα βαλεις στο φορτιστη, αναβουν, πρωτα βαλε το στο φορτιση και μετα κλειστο...

Επισης αποψη μου για αναβαθμισεις, τις ριχνεις πρωτα, κανεις επαναφορα εργοστασιακων και μετα στηνεις..

 

Ευχαριστώ πολύ για την λεπτομερή απάντηση. Φορτίζω με τον φορτιστή της συσκευασίας και μου βγάζει μήνυμα για αργή φόρτιση ότι θέλει πάνω από 5 ώρες για να φορτίσει από το 27%. Είναι φυσιολογικό; Edit - δεν πατούσε καλά το βύσμα. Λύθηκε

 

Για miroSD κάτι τέτοιο https://www.skroutz.gr/s/15808372/Sandisk-Extreme-Pro-microSDXC-128GB-U3-V30-A2.html είναι αρκετά γρήγορο ή θέλω γρηγορότερη για να γράψω video στις max ρυθμίσεις;

 

Επίσης επαναφορά εργοστασιακών γίνεται μέσα από το μενού Ρυθμισεις -> Γενικές -> Επαναφορά ή είναι το hard reset που βλέπω σε κάποια βιντεάκια με πάτημα συνδυασμού κουμπιών;

 

Ήρθε μία έκδοση ασφάλειας και την εγκατέστησα. Τι θα πρέπει να δω στο λογισμικό για να ξέρω ότι είμαι updated στην τελευταία έκδοση/ ενημέρωση;

 

Ευχαριστώ και πάλι. Με αλλαγή συσκευής μετά από τόσα χρόνια μου φαίνεται κάπως...

Edited by alpha34
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου η κάρτα μνήμης που έβαλες πιο πάνω είναι πολύ ακριβη και υπερβολικά γρήγορη τζάμπα θα δώσεις τόσα λεφτά.. πάρε μία απλή με δείκτη ταχύτητας v 30 και είσαι μία χαρά... Τι bitrate νομίζετε ότι αγγίζει ένας τόσο μικρός αισθητήρας από μία κάμερα του κινητού.. και με μία απλή άρα κάρτα Μία χαρά γράφει 4Κ video αφού πάνω από 7 MB με 10 mb το δευτερόλεπτο δεν πρόκειται ποτέ να πιάσει.... Εγώ θα σου πρότεινα μία Samsung 128 την οποία τη βρίσκεις και με 27 ευρώ σε γνωστό ηλεκτρονικό κατάστημα..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την λεπτομερή απάντηση. Φορτίζω με τον φορτιστή της συσκευασίας και μου βγάζει μήνυμα για αργή φόρτιση ότι θέλει πάνω από 5 ώρες για να φορτίσει από το 27%. Είναι φυσιολογικό; Edit - δεν πατούσε καλά το βύσμα. Λύθηκε

 

Για miroSD κάτι τέτοιο https://www.skroutz.gr/s/15808372/Sandisk-Extreme-Pro-microSDXC-128GB-U3-V30-A2.html είναι αρκετά γρήγορο ή θέλω γρηγορότερη για να γράψω video στις max ρυθμίσεις;

 

Επίσης επαναφορά εργοστασιακών γίνεται μέσα από το μενού Ρυθμισεις -> Γενικές -> Επαναφορά ή είναι το hard reset που βλέπω σε κάποια βιντεάκια με πάτημα συνδυασμού κουμπιών;

 

Ήρθε μία έκδοση ασφάλειας και την εγκατέστησα. Τι θα πρέπει να δω στο λογισμικό για να ξέρω ότι είμαι updated στην τελευταία έκδοση/ ενημέρωση;

 

Ευχαριστώ και πάλι. Με αλλαγή συσκευής μετά από τόσα χρόνια μου φαίνεται κάπως...

 

νασαι καλα. Εγω πχ κανω με αργο φορτιστη και θελει 3-4 ωρες για πληρη φορτιση. Τον γνησιο δεν τον δουλευω καθως κανει μονο γρηγορη την οποια δεν την θελω. θεωρω οτι χαλαει τη μπαταρια μετα απο καποιο διαστημα. Αποψη μου ειναι αυτη, απλα τη λεω. Εχω εναν σονυ φορτιστη στα 5volt και 0,85 αμπερ και παιζει μια χαρα, κλειστο το βραδυ 4 ωριτσες ο,τι πρεπει.

 

Για SD οπως σου λεει και ο φιλος απο πανω ειναι τσαμπα τα λεφτα για αυτη, καλυτερα να πας σε αυτη:

 

https://www.skroutz.gr/s/11603264/Samsung-Evo-Plus-microSDXC-128GB-U3-with-Adapter.html

που εχουν το ιδιο write, το οποιο μας ενδιαφερει πιο πολυ ή σε αυτη:

https://www.skroutz.gr/s/12835549/Samsung-Evo-Plus-microSDXC-256GB-U3-with-Adapter.html

που την εχω και εγω και εχω ξενοιασει, εχω ηδη τα 100 γεματα...

 

Για πιο γρηγορες δεν υπαρχει λογος.

 

Για την επαναφορα, απο το μενου πας, ειναι το ιδιο με τη διαδικασια με τα κουμπια που ειπες.

Τωρα για την τελευταια εκδοση, καπου εκει στις εκδοσεις θα πρεπει να εχεις επιπεδο ασφαλειας Φερβρουαριου νομιζω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα ρε παιδια το κινητο στις 2 του τρεχοντος μηνος, παρηγγειλα και 2 θηκες και δεν του εβαλα sim μεχρι να παραλαβω την εβδομαδα που μας ερχεται τις θηκες. Το φορτισα την πρωτη μερα οπου και αναβαθμισα σε oreo. Ακουσα 4 φορες μουσικη απο 1 ωρα τη φορα περιπου αργα το βραδυ σπιτι μου με ακριβα ακουστικα. Σημερα το πρωι το φορτιζω τριτη φορα τελειωνει η φορτιση, το ανοιγω και κανει ενα παρατεταμενο μπιπ για 30 δευτερα και νεκρωνει δεν ανοιγει δεν ανταποκρινεται σε τιποτα. Το παω στο γνωστο καταστημα 10 μετρα απο την πλατεια Ομονοιας οπου και το αγορασα και το αφησα για να το στειλουν αρβατο. Δεν μου επεστρεφαν χρηματα λογω doa 7 ημερων και δεν μου δινουν αλλο καινουριο. Επειδη εχω ξενερωσει θα το πουλησω μολις το παραλαβω σε καμια δεκαρια μερες και βλεπουμε. Αν ενδιαφερεται κανεις ας μου στειλει κανα προσωπικο μην.
Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα ρε παιδια το κινητο στις 2 του τρεχοντος μηνος, παρηγγειλα και 2 θηκες και δεν του εβαλα sim μεχρι να παραλαβω την εβδομαδα που μας ερχεται τις θηκες. Το φορτισα την πρωτη μερα οπου και αναβαθμισα σε oreo. Ακουσα 4 φορες μουσικη απο 1 ωρα τη φορα περιπου αργα το βραδυ σπιτι μου με ακριβα ακουστικα. Σημερα το πρωι το φορτιζω τριτη φορα τελειωνει η φορτιση, το ανοιγω και κανει ενα παρατεταμενο μπιπ για 30 δευτερα και νεκρωνει δεν ανοιγει δεν ανταποκρινεται σε τιποτα. Το παω στο γνωστο καταστημα 10 μετρα απο την πλατεια Ομονοιας οπου και το αγορασα και το αφησα για να το στειλουν αρβατο. Δεν μου επεστρεφαν χρηματα λογω doa 7 ημερων και δεν μου δινουν αλλο καινουριο. Επειδη εχω ξενερωσει θα το πουλησω μολις το παραλαβω σε καμια δεκαρια μερες και βλεπουμε. Αν ενδιαφερεται κανεις ας μου στειλει κανα προσωπικο μην.

 

Καταρχάς έπρεπε να το πας εσύ σέρβις από το να το αφήσεις εκεί.. Δεύτερον το κινητό είναι άριστο σε αυτονομία, εσύ γιατί το δίνεις ? Επειδή δεν ανοιγει ? Ή για αυτονομία ?Δοκίμασες να κρατήσεις το κουμπί πατημένο 10 δευτερόλεπτα ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γιατι προφανως εχει καει η πλακετα, τον εκανα το συνδιασμο πληκτρων που μου εγραψες αλλα τιποτα νεκρο. Και αλλο φορτιστη εβαλα και αλλο καλωδιο αλλα τιποτα. Τα ιδια εκανε και ο υπαλληλος του καταστηματος αλλα τιποτα. Περιμενα να μου δωσουν αλλη συσκευη αλλα ουτε κουβεντα. Το ειδαν οτι ηταν αψογο στη συσκευασια του αλλα ανενδοτοι. Ως πελατη δεν θα με ξαναδουν αυτο εξυπακουεται. Θα χασω τωρα 2 εβδομαδες στο περιμενε, ημουν ατυχος. Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι οταν πας να αγορασεις απο το συγκεκριμενο καταστημα καποιο προιον σου λενε να το ανοιξουν μπροστα σου για να δεις οτι δεν ειναι κτυπημενο η αν λειπει κατι απο μεσα γιανα στο αλλαξουν σε 7 μερες αν γινει κατι.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι προφανως εχει καει η πλακετα, τον εκανα το συνδιασμο πληκτρων που μου εγραψες αλλα τιποτα νεκρο. Και αλλο φορτιστη εβαλα και αλλο καλωδιο αλλα τιποτα. Τα ιδια εκανε και ο υπαλληλος του καταστηματος αλλα τιποτα. Περιμενα να μου δωσουν αλλη συσκευη αλλα ουτε κουβεντα. Το ειδαν οτι ηταν αψογο στη συσκευασια του αλλα ανενδοτοι. Ως πελατη δεν θα με ξαναδουν αυτο εξυπακουεται. Θα χασω τωρα 2 εβδομαδες στο περιμενε, ημουν ατυχος. Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι οταν πας να αγορασεις απο το συγκεκριμενο καταστημα καποιο προιον σου λενε να το ανοιξουν μπροστα σου για να δεις οτι δεν ειναι κτυπημενο η αν λειπει κατι απο μεσα γιανα στο αλλαξουν σε 7 μερες αν γινει κατι.

 

Το ότι έπεσες σε προβληματικό δε σημαίνει ότι είναι μάπα βέβαια.. Όσο και να ψάξεις εδώ όλοι έχουν μείνει ευχαριστημένοι..

Τώρα όσο αφορά το μαγαζί, σπάνια υπάρχει καλό after sales στο σκρουτζ και ειδικά στα συγκεκριμένα που αναφέρεις..

Όμως έπρεπε να πας procordia που έχουν άριστο σέρβις και θα είχες νέα συσκευή άμεσα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο το αγορασα συνειδητα επειδη μου αρεσε σε ολα τα χαρακτηριστικα, εμφανιση χωρις notch αλλα πιο πολυ λογω dac. H procordia γιατι να μου δωσει νεα συσκευη εγω απο αλλο καταστημα το αγορασα που αποτι φανηκε δεν ειναι αξιοπιστο προς τον πελατη. Και ημουν πελατης μεχρι σημερα. Αν δε με καλεσουν να μου πουν να παω να μου δωσουν καινουρια συσκευη αφου γινει ο ελεγχος πρωτα στο service μαλλον θα τους πω να το κρατησουν να με θυμουνται.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο το αγορασα συνειδητα επειδη μου αρεσε σε ολα τα χαρακτηριστικα, εμφανιση χωρις notch αλλα πιο πολυ λογω dac. H procordia γιατι να μου δωσει νεα συσκευη εγω απο αλλο καταστημα το αγορασα που αποτι φανηκε δεν ειναι αξιοπιστο προς τον πελατη. Και ημουν πελατης μεχρι σημερα. Αν δε με καλεσουν να μου πουν να παω να μου δωσουν καινουρια συσκευη αφου γινει ο ελεγχος πρωτα στο service μαλλον θα τους πω να το κρατησουν να με θυμουνται.

 

Η procordia είναι σέρβις, τα σέρβις όταν δουν προβλήματα εντός doa σου δίνουν άλλο πολύ πιο εύκολα από το μαγαζί.. Εγώ πχ από σ7 που είχε φίλος, ενώ 1 μήνα παλευε με το μαγαζί, τον έστειλα smartec που είναι για samsung και πήρε νέο άμεσα καθώς είχε σοβαρό θέμα η συσκευή

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε χάσει λίγο την μπάλα ή μου φαίνεται; Αν διάβασα καλά το παλικάρι πήρε το κινητό τις 2 του μηνός... Για πιο DOA συζητάμε για να καταλάβω δηλαδή.....
Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ του φίλους για την μέχρι τώρα βοήθεια. Έχω ένα flicker στην οθόνη, νομίζω από τότε που το έβαλα σε αυτόματη φωτεινότητα.

Το κινητό είναι 2 ημερών. Τι κάνω;

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα το εγραψα και πιο πανω αλλα μαλλον δεν το δωσατε σημασια ..

το κινητο (νομιζω) μου εμφανιζει image retention στην οθονη ... η κατι παρόμοιο ..

οταν το εχω στην αυτοματη φωτεινότητα σε ασπρο φοντο εχω μαυρα "στίγματα" πανω εως και λωρίδες θα ελεγα ..

οσο ανεβαζω την φωτεινότητα το προβλημα εξαφανίζεται ..

εβαλα σημερα το s-filter απο το play store που ειχα οταν ειχα το lgv10 με τις ιδιες ρυθμίσεις και το προβλημα ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ..

καπου ξενερωσα γιατι πιστευα οτι ολα αυτα τα ειχα αφησει στο v4 και v30 ...

να το κοιταξω το θεμα οσο εχω εγγύηση ακομη θα βγαλω ακρη η οχι ?

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε χάσει λίγο την μπάλα ή μου φαίνεται; Αν διάβασα καλά το παλικάρι πήρε το κινητό τις 2 του μηνός... Για πιο DOA συζητάμε για να καταλάβω δηλαδή.....

 

Έλα ντε, και εγώ ξεχάστηκα, τι doa μιλάμε...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ του φίλους για την μέχρι τώρα βοήθεια. Έχω ένα flicker στην οθόνη, νομίζω από τότε που το έβαλα σε αυτόματη φωτεινότητα.

Το κινητό είναι 2 ημερών. Τι κάνω;

 

Μήπως απλά πέφτει σκαλί σκαλί που λέμε η φωτεινότητα και αυτό το βλέπεις σαν τρέμουλο? Γιατί καμία φορά κάνει σταδιακή μείωση και νομίζεις ότι τρέμει αλλά είναι σα να πέφτει κάπως απότομα σε σκάλες αντί να πέφτει τελείως ομαλά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...