Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεγειά και καλώς ήρθες στην παρέα. Έκανες την καλύτερη επιλογή την σωστή στιγμή στην σωστή τιμή.;)

:thanks:

Το είχα αποφασίσει από καιρό, ότι αυτό θα ήταν το επόμενο κινητό μου και μόλις έπεσε η τιμή...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:thanks:

Το είχα αποφασίσει από καιρό, ότι αυτό θα ήταν το επόμενο κινητό μου και μόλις έπεσε η τιμή...

Καλορίζικο.. Τρομερή συσκευή.

Θα το χαρείς όσο τίποτα..

Εμένα έχει γίνει προέκταση του χεριού μου :)

Κάμερα αυτονομία το κάτι άλλο..

Η LG μετά τα σκάνδαλα με τα bootloop κτλ εδώ ζωγράφισε..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.. Τρομερή συσκευή.

Θα το χαρείς όσο τίποτα..

Εμένα έχει γίνει προέκταση του χεριού μου :)

Κάμερα αυτονομία το κάτι άλλο..

Η LG μετά τα σκάνδαλα με τα bootloop κτλ εδώ ζωγράφισε..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχει τα καλούδια του v10 ?

Εσύ που είχες και τα δύο

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον.

Είχα βάλει ένα που καλυπτε το πλαι αλλά έφυγε νωρίς λόγω θηκης.

Χρησιμοποιώ μόνο backcover θήκες.

Τωρα εχω ενα κανονικό που αφήνει κενό Φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το δικό μου αφήνει κενά
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα ένα usb στικακι με αντάπτορακι και το κινητό δεν το βλέπει. Μήπως δεν υποστηρίζει usb OTG; Η κάτι μου διαφεύγει;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα ένα usb στικακι με αντάπτορακι και το κινητό δεν το βλέπει. Μήπως δεν υποστηρίζει usb OTG; Η κάτι μου διαφεύγει;

Υποστηρίζει, κάτι σου διαφεύγει αλλά τι; Όταν το συνδέεις βγάζει πάνω αριστερά το εικονίδιο σύνδεσης της usb?

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει, κάτι σου διαφεύγει αλλά τι; Όταν το συνδέεις βγάζει πάνω αριστερά το εικονίδιο σύνδεσης της usb?

Όχι δεν το βλέπει καθόλου. Ίσως φταίει το αντάπτορακι πολύ φθηνό από ebay. Διάβασα στο xda ότι συμβαίνει και σε άλλους. Δυστυχώς στην συσκευασία δεν είχε αντάπτορακι και πηρα από ebay. Μάλλον πρέπει να δοκιμάσω επώνυμο.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το βλέπει καθόλου. Ίσως φταίει το αντάπτορακι πολύ φθηνό από ebay. Διάβασα στο xda ότι συμβαίνει και σε άλλους. Δυστυχώς στην συσκευασία δεν είχε αντάπτορακι και πηρα από ebay. Μάλλον πρέπει να δοκιμάσω επώνυμο.

 

Το έχεις σε exfat? Τα ntfs δεν τα βλέπουν πλέον

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις σε exfat? Τα ntfs δεν τα βλέπουν πλέον

 

Νομίζω fat 32 είναι. Μισο να το διαμορφώσω σε exfat με δω.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις σε exfat? Τα ntfs δεν τα βλέπουν πλέον

Επειδή μου συνέβη το ίδιο, τα ntfs δε μπορεί να τα διαβάσει, γράφει για κατεστραμμένο αρχείο και ρωτάει για να γίνει διαμόρφωση του usb. Σε exfat όλα καλά...

Έπρεπε όμως να βλέπει το στικάκι. Μάλλον φταίει το ανταπτοράκι...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου συνέβη το ίδιο, τα ntfs δε μπορεί να τα διαβάσει, γράφει για κατεστραμμένο αρχείο και ρωτάει για να γίνει διαμόρφωση του usb. Σε exfat όλα καλά...

Έπρεπε όμως να βλέπει το στικάκι. Μάλλον φταίει το ανταπτοράκι...

 

Για ένα περίεργο λόγο έγινε το εξής: δοκίμασα ένα άλλο παλιό φλασακι που έχω με διαμόρφωση fat στην αρχή δεν το έβλεπε καθόλου. Το διαμόρφωσα από το λαπτοπ μου σε exfat και το είδε μια χαρά. Στην συνέχεια το ξαναδιαμορφωσα σε fat 32 και το ξαναδοκίμασα και μια χαρά το είδε! Τέλος από περιέργεια το διαμόρφωσα σε ntfs και μου εμφάνισε ακριβώς το μήνυμα που μου γράφεις. Τώρα θα δοκιμάσω και το μεγάλο μου φλασακι να δω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λήξη συναγερμού, το διάβασε και το μεγάλο μια χαρά. Ευχαριστώ για την βοήθεια!

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Για ένα περίεργο λόγο έγινε το εξής: δοκίμασα ένα άλλο παλιό φλασακι που έχω με διαμόρφωση fat στην αρχή δεν το έβλεπε καθόλου. Το διαμόρφωσα από το λαπτοπ μου σε exfat και το είδε μια χαρά. Στην συνέχεια το ξαναδιαμορφωσα σε fat 32 και το ξαναδοκίμασα και μια χαρά το είδε! Τέλος από περιέργεια το διαμόρφωσα σε ntfs και μου εμφάνισε ακριβώς το μήνυμα που μου γράφεις. Τώρα θα δοκιμάσω και το μεγάλο μου φλασακι να δω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λήξη συναγερμού, το διάβασε και το μεγάλο μια χαρά. Ευχαριστώ για την βοήθεια!

 

Αν θες ntfs μπορεί να το διαβάσει με τον es Explorer..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν θες ntfs μπορεί να το διαβάσει με τον es Explorer..

 

Οκ ενδιαφέρον θα τον έχω υπόψη μου. Έχω βολευτεί εδώ και χρόνια με τον file commader.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Αν θες ntfs μπορεί να το διαβάσει με τον es Explorer..

 

αυτο ηθελα να πω και εγω, περιπου δηλαδη.. γιατι χρησιμοποιω μονο τον es file explorer, και πηγα να πω οτι εμενα μου βλεπει κανονικα και ntfs.. αλλα δεν ημουν σιγουρος αν ευθυνεται ο es γιαυτο :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η lg παιδιά ανά ποτε δίνει ενημερώσεις ασφάλειας και γενικά updates?

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Η lg παιδιά ανά ποτε δίνει ενημερώσεις ασφάλειας και γενικά updates?

 

Mate the 10 pro be with you

Για το V30 ανά 2-3 μήνες από όσο θυμάμαι εγώ

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το κινητό στην μικρότερη ανάλυση 720p?

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το κινητό στην μικρότερη ανάλυση 720p?

 

μπα, δεν μ αρεσε! στο 1080p το εχω.. αν και στην τελικη, δεν ξερω αν εχει διαφορα στη μπαταρια με τη μεγαλυτερη αναλυση..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπα, δεν μ αρεσε! στο 1080p το εχω.. αν και στην τελικη, δεν ξερω αν εχει διαφορα στη μπαταρια με τη μεγαλυτερη αναλυση..

 

Και εγώ εκεί το έχω πιο μικρή νομίζω δεν αξίζει. Η διαφορά στην κατανάλωση πρέπει να είναι ελάχιστη της τάξεως του 3-5%. Αλλά και 4Κ δεν αξίζει

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

μπα, δεν μ αρεσε! στο 1080p το εχω.. αν και στην τελικη, δεν ξερω αν εχει διαφορα στη μπαταρια με τη μεγαλυτερη αναλυση..

Κι εγώ στο 1080 το έχω αν και επίσης δεν έχω παρατηρήσει διαφορά στην κατανάλωση. Αυτό που ξέρω είναι οτι η διαφορά στην ανάλυση, σε σύγκριση με το 2Κ, μόλις που διακρίνεται με τον μεγεθυντικό φακό, κατά πόσο με γυμνό μάτι.

Ούτως ή άλλως η αναλυτική ικανότητα του ανθρώπινου ματιού δεν διακρίνει διαφορές πάνω από τα περίπου 270 dpi, οπότε τα 400- 600 ορισμένων συσκευών μάλλον στο μάρκετινγκ βοηθάνε. Και στο VR φυσικά, όπου εκεί υπάρχει μια μικρή διαφορά.

Edited by geokis
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις απο Θεσσαλονικη το V30 να δίναμε ένα ραντεβού για 1 λεπτο να τεστάρω κάτι?

 

Έχω μια υποψία ότι το headphone jack μου δεν κάνει καλό κούμπωμα... και ακόμα το radio δεν ακούγεται καθαρά, αλλά στο σίγμα βγάζει θόρυβο...

 

Μην το στέλνω τζάμπα στην προκορντια

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Έχει τα καλούδια του v10 ?

Εσύ που είχες και τα δύο

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Φίλε μου η μέρα με τη νύχτα

οθόνη απίστευτη χωρίς καμία κιτρινίλα (Ghost και τα λοιπά)

κάμερα φοβερή ειδικά η wide όλα τα λεφτά.

τρομερό κράτημα στο χέρι, οθόνη πραγματικά μεγάλη αλλά το κινητό δείχνει μικρό και μπαταρία κυριολεκτικά απίστευτη.

με το V10 ήμουν με δύο μπαταρίες εξωτερικό φορτιστή και Power Bank στο τσαντάκι και εδώ πραγματικά ξεχνάω ότι υπάρχει φορτιστής. μέσο όρο το φορτίζω ανά μιάμιση μέρα και αυτό με τρελή χρήση.

σε γενικές γραμμές η LG ζωγράφισε

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...