Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σοβαρά τώρα;;; Το βούτηξες μέσα σε θαλασσινό νερό, επιβίωσε, και είναι σάπιο επειδή δε δουλεύει καλά το spen;;; Τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα... Αν δεν έμεινε κανένα κουσούρι στο digitizer απ'τη βουτιά, με 20€ παίρνεις γνήσιο spen και ησυχάζεις.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

ενταξει δεν εχει και υδροχλωρικο οξυ να χαλασει..

Απλα δεν κανει να το βαζει στο αλμυρο νερο γιατι το αλατι διαβρωνει με τον καιρο, η στεγανοποιηση προστατευει και θα επρεπε να λειτουργει κανονικα το κινητο. Το αν βγαλει προβλημα μελλοντικα ειναι αλλο και θα φταιει το αλατι πιθανον.

Εγω ειμαι ο 1ος που τα βαζω σε νερο, αλλα μονο γλυκο και αν ειναι πισινα με αρκετο ξεβγαλμα μετα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το αλάτι πρόκαλει γενικα απειρα προβλήματα. Διαβρωνει, είναι καλός αγωγός του ηλεκτρισμού κλπ. Γι αυτο όλες οι εταιρίες κινητής ρητως και κατηγορηματικος απαγορευουν και δεν καλύπτουν υγρασία απο αλατονερο, ακομα και στα αδιάβροχα. Μπορεί να παθει απο τιποτα εως πολλά.

Καταρχήν κάπου να παρει νερό, μέσα έχει σφουγγάρακια ακριβώς γι αυτο το λογο. Αν βρουν εκει νερο απλο, σε καλύπτουν, αν βρουν αλατονερο οχι.

Αν ρισκάρεις να παραβιάσεις τους ορους της εγγύησης (περι αυτου πρόκειται) σε μια τοσο ακριβη συσκευή, εντελώς ηλικρινα δε σε παίρνει να κλαιγεσαι μετα σε πιθανη βλαβη.

Link to comment
Share on other sites

εεε σορρυ αλλα εβαζα σονυ μεσα στη θάλασσα και δεν εβγαλε το παραμικρό κουσούρι και ξαφνικά το spen που ειναι αδιαβροχο απλα δεν δουλεύει ... 1050 ευρω κινητό ξυπνήστε λίγο πρέπει να κάνει οτι λεει οταν λεμε αδιάβροχο ειναι παντού θέλει ξέβγαλμα ναι αλλα οχι και ετσι ..!!!! ακου εκει να μην δουλεύει το πενάκι έλεος δηλαδή σαβουροτηλεφωνα απλα
Link to comment
Share on other sites

εεε σορρυ αλλα εβαζα σονυ μεσα στη θάλασσα και δεν εβγαλε το παραμικρό κουσούρι και ξαφνικά το spen που ειναι αδιαβροχο απλα δεν δουλεύει ... 1050 ευρω κινητό ξυπνήστε λίγο πρέπει να κάνει οτι λεει οταν λεμε αδιάβροχο ειναι παντού θέλει ξέβγαλμα ναι αλλα οχι και ετσι ..!!!! ακου εκει να μην δουλεύει το πενάκι έλεος δηλαδή σαβουροτηλεφωνα απλα

 

ρε φιλαρακι, εχεις παει σχολειο? Αν ναι, δεν εμαθες τι προκαλει το αλμυρο νερο, με τη διαβρωση κλπ? καμια εταιρεια, ουτε η σονυ δεν γραφουν οτι μπορεις να το βαζεις σε θαλασσινο νερο. Σου λεει νερο σκετο, οχι αλμυρο νερο που θελει πολυ καλυτερη προστασια. Απο εκει και περα το οτι δε θα χαλασει με μια βουτια ειναι λογικο, αλλα το να επιμενεις να μην χαλασει ειναι υπεροβολη καθως εισαι εκτος προδιαγραφων. Εξαλλου και τα σονυ ελεγαν πχ Ip68 και στην περιγραφη της εγγυησης σου ελεγε οχι θαλασσινο νερο, ξεκαθαρα.

 

"Do not expose the device to seawater, salt water, chlorinated water or liquids such as fruit drinks, liquid detergent and vinegar."

https://support.sonymobile.com/global-en/xperiaxz2/dm/waterresistant/#gref

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε που πήγες σχολείο τι έμαθες να μην βάζεις συσκευές στο θαλασσινό νερό? Γιατί είχατε τέτοια κινητά? Γιατί εμείς δεν είχαμε στην ηλικία μου . Και ξανά λέω συσκευή 1050ευρω ένα πενάκι να κάνεις τέτοια κουλά απλά είναι για τα πανηγύρια.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς καμία πρόθεση να ειρωνευτώ ή να κοροϊδέψω κανέναν, το όλο σκηνικό μου θυμίζει ένα "ανέκδοτο" που μου είχε αναφέρει ο μηχανικός της μοτοσικλέτας μου. Έκαναν λέει παράπονα στην εδώ αντιπροσωπεία τις τάδε μοτοσικλέτας (δεν έχει σημασία) ότι δεν έχει σταθερότητα το τιμόνι όταν οδηγάς χωρίς χέρια. Στέλνει λοιπόν η επίσημη αντιπροσωπεία ερώτημα στην κατασκευάστρια εταιρεία να ρωτήσει αν υπάρχει κάποιο ελάττωμα στο μοντέλο και λαμβάνει την εξής απάντηση:"Να πείτε στους φίλους Έλληνες οδηγούς ότι η μοτοσικλέτες μας απαιτούν και τα 2 χέρια στο τιμόνι για ασφαλή οδήγηση."

Έτσι λοιπόν και στα "αδιάβροχα" κινητά τηλέφωνα, οι κατασκευαστές διαφημίζουν ότι ΑΝΤΕΧΟΥΝ την πτώση σε νερό ή στο τυχαίο κατάβρεγμα με νερό, δεν αναφέρουν ότι μπορούμε να κολυμπάμε με το κινητό.

Edited by argp
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς καμία πρόθεση να ειρωνευτώ ή να κοροϊδέψω κανέναν, το όλο σκηνικό μου θυμίζει ένα "ανέκδοτο" που μου είχε αναφέρει ο μηχανικός της μοτοσικλέτας μου. Έκαναν λέει παράπονα στην εδώ αντιπροσωπεία τις τάδε μοτοσικλέτας (δεν έχει σημασία) ότι δεν έχει σταθερότητα το τιμόνι όταν οδηγάς χωρίς χέρια. Στέλνει λοιπόν η επίσημη αντιπροσωπεία ερώτημα στην κατασκευάστρια εταιρεία να ρωτήσει αν υπάρχει κάποιο ελάττωμα στο μοντέλο και λαμβάνει την εξής απάντηση:"Να πείτε στους φίλους Έλληνες οδηγούς ότι η μοτοσικλέτες μας απαιτούν και τα 2 χέρια στο τιμόνι για ασφαλή οδήγηση."

Έτσι λοιπόν και στα "αδιάβροχα" κινητά τηλέφωνα, οι κατασκευαστές διαφημίζουν ότι ΑΝΤΕΧΟΥΝ την πτώση σε νερό ή στο τυχαίο κατάβρεγμα με νερό, δεν αναφέρουν ότι μπορούμε να κολυμπάμε με το κινητό.

 

Προφανώς αυτό εννοώ και εγώ στο φίλο, αντε να το βάλεις σε καμία πισίνα και αυτό με λίγο ρίσκο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσύ φίλε που πήγες σχολείο τι έμαθες να μην βάζεις συσκευές στο θαλασσινό νερό? Γιατί είχατε τέτοια κινητά? Γιατί εμείς δεν είχαμε στην ηλικία μου . Και ξανά λέω συσκευή 1050ευρω ένα πενάκι να κάνεις τέτοια κουλά απλά είναι για τα πανηγύρια.

 

Δηλαδή εσύ πρέπει να σου πουν ότι το κινητό χαλάει με το θαλασσινό νερό, δε σου αρκεί η γνώση ότι το θαλασσινό νερό διαβρωνει κλπ?? Δηλαδή αντιστοίχως πρέπει για κάθε τι στη ζωή σου να στο λένε, ή να το πάθεις για να μην το κάνεις ?? Δεν αρκεί μια γενική γνώση ? Τι να πω!

 

 

Κατά τα άλλα η τιμή δε μου λέει κάτι..

Και ένα ρολόι για καταδύσεις κάνει 500 ευρώ.. Επειδή κάνει 500 πρέπει να χαλάει στο μισό μέτρο αφού το κινητό κάνει 1000???

Καμία σχέση. Δεν πληρώνεις 1000 για να κάνεις κατάδυση φίλε μου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε που πήγες σχολείο τι έμαθες να μην βάζεις συσκευές στο θαλασσινό νερό? Γιατί είχατε τέτοια κινητά? Γιατί εμείς δεν είχαμε στην ηλικία μου . Και ξανά λέω συσκευή 1050ευρω ένα πενάκι να κάνεις τέτοια κουλά απλά είναι για τα πανηγύρια.

Παρε σονυ με πενακι την επόμενη φορα.. :lol:

Α δε βγαζει ε.. Οταν βγάλει πενακι η σονυ, να μου το θυμηθείς και σε εκείνο θα χαλάει το πενακι αν βουτήξεις στη θάλασσα.

Πέρα από την πλακα, αν ηταν κάποιος εκπρόσωπος της σαμσουνγκ εδω, θα σου ελεγε, μακρια απο σαμσουνγκ. Παρε οτι γουστάρεις να βριζεις αλλη εταιρεία (γιατι και την αλλη θα τη βρίζεις). Εισαι ακριβώς ο πελάτης που κανεις δε θέλει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα ,

Εχω ενα προβλημα στο note οταν βγαζω το πενακι για να γραψω (π.χ. σε μηνυμα ) ενω εχει επιλεγμενη γλωσσα τα Ελληνικα δεν μου αναγνωριζει τα γραφομενα μου.

Μετα απο επανεκινηση δουλευει και επειτα ξαφνικα παλι τα ιδια .

Μπορει καμποια να βοηθησει;;;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα ,

Εχω ενα προβλημα στο note οταν βγαζω το πενακι για να γραψω (π.χ. σε μηνυμα ) ενω εχει επιλεγμενη γλωσσα τα Ελληνικα δεν μου αναγνωριζει τα γραφομενα μου.

Μετα απο επανεκινηση δουλευει και επειτα ξαφνικα παλι τα ιδια .

Μπορει καμποια να βοηθησει;;;

Ευχαριστω

Του φοράς καμιά θήκη με μαγνήτη;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η Samsung διευκρινίζει και για το Ν9 ξεκάθαρα όταν γράφει αδιάβροχο ότι αφορά σε γλυκό νερό.

 

Screenshot_2018-09-11-16-49-05.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι πρεπει να εχει...

 

βγάλε την θήκη με τον μαγνήτη και δοκίμασε ξανά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... Έχω το κινητό 4 μήνες χωρίς κάποιο θέμα.. παρουσιάζει τωρα τελευταία ομως το εξής. Όταν γράφω με το πενάκι χωρίς να το ακουμπήσω στην οθόνη γράφει... δλδ αν τραβήξω μια κάθετη γραμμή χωρις να το ακουμπήσω γράφει... με αποτέλεσμα οταν θελω να γράψω κάτι να γραφει και μόνο του και να γίνεται χάλια...να μην βγάζει νόημα...ξέρετε κάτι γιαυτο ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι πρεπει να εχει...

 

Δοκίμασε να δεις τι κάνει χωρίς να φοράς τη συγκεκριμένη θήκη. Καλού κακού κάνε του και μια επανεκκίνηση όταν τη βγάλεις, πριν κάνεις τις δοκιμές σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά... Έχω το κινητό 4 μήνες χωρίς κάποιο θέμα.. παρουσιάζει τωρα τελευταία ομως το εξής. Όταν γράφω με το πενάκι χωρίς να το ακουμπήσω στην οθόνη γράφει... δλδ αν τραβήξω μια κάθετη γραμμή χωρις να το ακουμπήσω γράφει... με αποτέλεσμα οταν θελω να γράψω κάτι να γραφει και μόνο του και να γίνεται χάλια...να μην βγάζει νόημα...ξέρετε κάτι γιαυτο ?

Μήπως έχεις ενεργοποιήσει από τις ρυθμίσεις την ευαισθησία οθόνης ( αυτό που είναι για να λειτουργεί με γάντια κτλ, δε θυμάμαι πως λέγεται );

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την εμπειρία μου από την smartec. Πήγα το τηλέφωνο για δύο καμένα pixels. Σε μια ώρα το παρέλαβα σε άψογη κατάσταση όπως το παρέδωσα με αλλαγμένη οθόνη, μπαταρία και s Pen γιατί μου είχε σπάσει λίγο στη βάση χωρίς καμία χρέωση . Άψογοι χωρίς πολλά πολλά

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρία τι γίνεται βρε παιδιά,την αλλάζουν έτσι εύκολα με την μία;

Το έχω 7 μήνες με 168 κύκλους φόρτισης και το τελευταίο διάστημα, σαν να έχει πέσει η απόδοση της.

Μέρα δεν μου έβγαζε τις καθημερινές με την χρήση που του κάνω,αλλά τώρα από τις 16.00 και μετά θέλει φόρτιση.

Το πηγαίνω έτσι και την αλλάζουν επί τόπου, ή πρέπει να το κρατήσουν για παρακολούθηση;

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε δεν κατάλαβες με 168 φορτίσεις πρέπει να πάρεις άλλο κινητό πλέον βλέπεις με 1050 ευρώ συσκευή πάνω από 50 το κινητό είναι αντικα .!!! Άσε που έχει μόνο 3300 μπαταρία πενάκι δεν ήθελες???? Βάλτο στην πρίζα όλη μέρα γιατί δεν αντέχει κινητό..!!!! 2 φορές την μέρα το φορτίζω..... τοσο κραταει και καλά....το καλύτερο της αγοράς. Και όχι φίλε το πενάκι θα έπρεπε να είναι απλά αδιάβροχο .... Έτσι απλά.!!!! Χωρίς πολλά πολλά λόγια... Αυτά με τά αστεράκια τα χαρακτηριστικά είναι του μπακάλικου να χαμε να πούμε... Edited by Dimitris_w
Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρία τι γίνεται βρε παιδιά,την αλλάζουν έτσι εύκολα με την μία;

Το έχω 7 μήνες με 168 κύκλους φόρτισης και το τελευταίο διάστημα, σαν να έχει πέσει η απόδοση της.

Μέρα δεν μου έβγαζε τις καθημερινές με την χρήση που του κάνω,αλλά τώρα από τις 16.00 και μετά θέλει φόρτιση.

Το πηγαίνω έτσι και την αλλάζουν επί τόπου, ή πρέπει να το κρατήσουν για παρακολούθηση;

 

Φορτιζεις με τον γρηγορο φορτιστη? γενικα κανεις αστατες φορτισεις? (πχ για 10 λεπτα να δωσεις λιγο κλπ?)

Την αλλαζουν πανευκολα στο σερβις παντως χωρις πολλα πολλα. Απο εκει και περα, αν στους 7 μηνες εχεις κανει ολα τα Updates απο πανω, ισως με μια επαναφορα να στρωσει, αρκει να μην ριξεις back up σε εφαρμογες και ρυθμισεις γιατι αυτα πρεπει να τα κανεις απο το μηδεν, αλλιως δεν εχει νοημα και η επαναφορα εργοστασιακων.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε δεν κατάλαβες με 168 φορτίσεις πρέπει να πάρεις άλλο κινητό πλέον βλέπεις με 1050 ευρώ συσκευή πάνω από 50 το κινητό είναι αντικα .!!! Άσε που έχει μόνο 3300 μπαταρία πενάκι δεν ήθελες???? Βάλτο στην πρίζα όλη μέρα γιατί δεν αντέχει κινητό..!!!! 2 φορές την μέρα το φορτίζω..... τοσο κραταει και καλά....το καλύτερο της αγοράς. Και όχι φίλε το πενάκι θα έπρεπε να είναι απλά αδιάβροχο .... Έτσι απλά.!!!! Χωρίς πολλά πολλά λόγια... Αυτά με τά αστεράκια τα χαρακτηριστικά είναι του μπακάλικου να χαμε να πούμε...

 

Μια χαρά αδιαβροχοποιηση έχει η συσκευή,αν εσύ τώρα ήθελες να κάνεις βουτιές στην θάλασσα,δεν σου φταιει καμία εταιρεία...

Το έχουμε ξαναπεί,καμία συσκευή δεν είναι για θαλασσινό νερό...

Και όπως λες,έτσι απλά...χωρίς πολλά λόγια...

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε δεν κατάλαβες με 168 φορτίσεις πρέπει να πάρεις άλλο κινητό πλέον βλέπεις με 1050 ευρώ συσκευή πάνω από 50 το κινητό είναι αντικα .!!! Άσε που έχει μόνο 3300 μπαταρία πενάκι δεν ήθελες???? Βάλτο στην πρίζα όλη μέρα γιατί δεν αντέχει κινητό..!!!! 2 φορές την μέρα το φορτίζω..... τοσο κραταει και καλά....το καλύτερο της αγοράς. Και όχι φίλε το πενάκι θα έπρεπε να είναι απλά αδιάβροχο .... Έτσι απλά.!!!! Χωρίς πολλά πολλά λόγια... Αυτά με τά αστεράκια τα χαρακτηριστικά είναι του μπακάλικου να χαμε να πούμε...

 

φίλε μου να δεν σου κάνει η συσκευή την δίνεις απλά. Απο κει και πέρα όταν απο επιλογή σου το βάζεις σε θαλασσινό νερό χωρίς να έχει τις ανάλογες προδιαγραφές παίρνεις τα ρίσκα σου. Εσύ τα πήρες και δυστυχώς έχασες. Δεν σου φταίει η συσκευή αλλά οι επιλογές σου.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φορτιζεις με τον γρηγορο φορτιστη? γενικα κανεις αστατες φορτισεις? (πχ για 10 λεπτα να δωσεις λιγο κλπ?)

Την αλλαζουν πανευκολα στο σερβις παντως χωρις πολλα πολλα. Απο εκει και περα, αν στους 7 μηνες εχεις κανει ολα τα Updates απο πανω, ισως με μια επαναφορα να στρωσει, αρκει να μην ριξεις back up σε εφαρμογες και ρυθμισεις γιατι αυτα πρεπει να τα κανεις απο το μηδεν, αλλιως δεν εχει νοημα και η επαναφορα εργοστασιακων.

Κάθε βράδυ με αργή φόρτιση και ενδιάμεσα. Ορισμένες φορές μόνο κατά την διάρκεια της ημέρας βάζω την γρήγορη αλλά ναι είναι άστατες.

Τα update τα έχω ρίξει όλα αλλά την oreo καθαρή.

Έλεγα να το πάω για αλλαγή μπαταρίας και μετά επαναφορά.

Εκτός αν ενδώσω.....και το αλλάξω με το 9

Link to comment
Share on other sites

Καλά είστε τρείς λαλούν έτσι.....Η συσκευή δεν έπαθε τίποτα το πενάκι τα έπαιξε.....

 

καλά που έχουμε και εσένα να μας βάζεις σε τάξη... Το πενάκι μέρος της συσκευής είναι ουσιαστικά, παρότι αποσπώμενο.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλά είστε τρείς λαλούν έτσι.....Η συσκευή δεν έπαθε τίποτα το πενάκι τα έπαιξε.....

 

Και γιατί δεν πέρνεις ένα πενακι;;25€ έχει...Εσύ από το πρώτο μήνυμα έγραφες για το σάπιο Note,ότι είναι σαβούρα,κλπ κλπ...

Επειδή το έβαλες σε θαλασσινό νερό...Σε κάτι που καμία εταιρεία δεν παρέχει εγγύηση....Τι δεν καταλαβαίνεις;;;

Να σε ρωτήσω κάτι ομως;;Με ποιο σκεπτικο το έβαλες στην θαλασσα;;;

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν πέρνεις ένα πενακι;;25€ έχει...Εσύ από το πρώτο μήνυμα έγραφες για το σάπιο Note,ότι είναι σαβούρα,κλπ κλπ...

Επειδή το έβαλες σε θαλασσινό νερό...Σε κάτι που καμία εταιρεία δεν παρέχει εγγύηση....Τι δεν καταλαβαίνεις;;;

Να σε ρωτήσω κάτι ομως;;Με ποιο σκεπτικο το έβαλες στην θαλασσα;;;

 

Γιατί πρέπει να μας τα κάνει τσουρέκια, επειδή δεν έχει την στοιχειώδη λογική να καταλάβει οτι δεν πρέπει να μπαίνει η συσκευή σε θαλασσινό νερό καθώς μπορεί να βγάλει βλάβη (το ίδιο ισχύει με το s pen). Κάνουν την μπούρδα τους και μετά φταίει η σάπια συσκευή και το σάπιο s pen που δεν μπόρεσε να χρησιμοποιηθεί ως ψαρεντούφεκο. Στη τελική πήγαινε το στο service και πες τους οτι το έβαλες στη θάλασσα και δεν δουλεύει το spen να σε καλύψουν... Να τους κάνεις και φασαρία αμα γελάσουν όμως ε?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...