Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά! έχει λίγες μέρες που ανοίγω το wifi και αργεί περίπου στο λεπτό να ανοίξει.Ξέρει κανένας γιατί το κάνει?

Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, είναι κυρίως στην μπαταρία. Γιατί αν με την χρήση σου βγάζεις 5-6 sot με το 9 θα βγάλεις 8.

Επίσης απο την στιγμή που τα τελευταία update βελτίωσαν την μπαταρία, έπεσε η απόδοση της συσκευής (μάλλον λογικό).

Επίσης υπάρχουν κι άλλες αναβαθμίσεις όπως πχ ο αποθηκευτικός χώρος που αυξήθηκε (ειδικά το 512) το πενάκι κλπ

 

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω, η συσκευή με το τελευταίο update παραμένει ταχύτατη χωρίς κανένα lag, όπως και πριν, με καλύτερη διαχείριση της μπαταρίας. Το note 9 σαφώς έχει κάποιες βελτιώσεις σε σχέση με το 8 (αλίμονο, ειδάλλως δεν θα είχε νόημα η εμφάνιση του) αλλά όχι τόσο σημαντικές που να αλλάζουν την εμπειρία χρήσης και φυσικά να αξίζουν την διαφορά των χρημάτων.

Για την μπαταρία πχ δεν ξέμεινα ποτέ με το fast charge και power bank 10000mAh των 25€.

 

Δεν συμφωνώ. Όταν θα βγει το 10 η τιμή θα είναι απλησίαστη. Επίσης θα πέσει η τιμή του 9 αλλά θα πέσει και η τιμή του 8 (και θα πέσει και η ζήτησή του) που πρέπει να πουλήσει για να πάρει το επόμενο. Με άλλα λόγια καλύτερα να δίνει μια διαφορά και να έχει φρέσκια ναυαρχίδα πάρα να μένει πίσω και να δίνει στο τέλος μαζεμένη την διαφορά....

 

Ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης... αν το σκεφτείς πάνω κάτω τα ίδια θα πληρώσεις αλλά σε δόσεις. Και με τα κινητά (όπως τα έκαναν) άμα θες την τελευταία ναυαρχίδα θα πληρώνεις χοντρά ...

 

Εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι όλοι ξαφνικά (λόγω Apple) εκτόξευσαν τις τιμές στον "Θεό" χωρίς κανένα λόγο. Τα iPhone καταφέρνουν να διατηρούν τις τιμές, αλλά τα Samsung όχι. Πριν 2 εβδομάδες ήμουν σε Saturn στο Βερολίνο το note 8 καινούριο 444€. Κινητό που βγήκε σχεδόν πριν 1μιση χρόνο και είχε 1 χιλιάρικο ... Το Huawei mate 20 pro άλλο παράδειγμα ... σε ένα μήνα 200€ κάτω...

Edited by argp
Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω, η συσκευή με το τελευταίο update παραμένει ταχύτατη χωρίς κανένα lag, όπως και πριν, με καλύτερη διαχείριση της μπαταρίας. Το note 9 σαφώς έχει κάποιες βελτιώσεις σε σχέση με το 8 (αλίμονο, ειδάλλως δεν θα είχε νόημα η εμφάνιση του) αλλά όχι τόσο σημαντικές που να αλλάζουν την εμπειρία χρήσης και φυσικά να αξίζουν την διαφορά των χρημάτων.

Για την μπαταρία πχ δεν ξέμεινα ποτέ με το fast charge και power bank 10000mAh των 25€.

 

 

 

Ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης... αν το σκεφτείς πάνω κάτω τα ίδια θα πληρώσεις αλλά σε δόσεις. Και με τα κινητά (όπως τα έκαναν) άμα θες την τελευταία ναυαρχίδα θα πληρώνεις χοντρά ...

 

Εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι όλοι ξαφνικά (λόγω Apple) εκτόξευσαν τις τιμές στον "Θεό" χωρίς κανένα λόγο. Τα iPhone καταφέρνουν να διατηρούν τις τιμές, αλλά τα Samsung όχι. Πριν 2 εβδομάδες ήμουν σε Saturn στο Βερολίνο το note 8 καινούριο 444€. Κινητό που βγήκε σχεδόν πριν 1μιση χρόνο και είχε 1 χιλιάρικο ... Το Huawei mate 20 pro άλλο παράδειγμα ... σε ένα μήνα 200€ κάτω...

 

Στο πρώτο σκέλος. Αν μιλάμε για power Bank τότε ΟΚ. Δεν ξεμείνεις και δεν αγχώνεσαι ποτέ. Αν όμως δεν το έχεις μαζί σου τότε αρχίζουν οι υπολογισμοί.

Στο δεύτερο σκέλος τα είπες όλα στην πρώτη σου πρόταση. Δίνεις τα ίδια λεφτά αλλά σε δόσεις. Κι εφόσον δίνεις τα ίδια λεφτά γιατί να μη τα δώσεις σε δόσεις και να έχεις πάντα την τελευταία ναυαρχίδα?

Συμφωνώ απόλυτα με το τελευταίο. Η Apple μας έκανε ζημιά..... Το μόνο ελαφρυντικό είναι ότι δίνουν κάποια πράγματα παραπάνω. Πχ η ναυαρχίδα του 2016 (s7edge) είχε 32gb storage και τώρα φτάσαμε στα 128gb, η μπαταρία έφτασε στα 4000mah, οι οθόνες έφτασαν στις 6,4" και οι μνήμες στα 6-8gb.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είμαστε όλοι μας θύματα του marketing; Γιατί πραγματική ανάγκη νέας ναυαρχίδας δεν έχουμε.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είμαστε όλοι μας θύματα του marketing; Γιατί πραγματική ανάγκη νέας ναυαρχίδας δεν έχουμε.

 

Έχεις δίκιο... αλλά μια τρέλα έχουμε κι εμείς... :p :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είμαστε όλοι μας θύματα του marketing; Γιατί πραγματική ανάγκη νέας ναυαρχίδας δεν έχουμε.

 

Σαφώς και είμαστε. Απλά αν τα βάλεις κάτω τα πράγματα θα δεις πως κι αν αλλάξεις συσκευή στα 3 χρόνια, πάνω κάτω θα δώσεις τα ίδια χρήματα αν άλλαζες κάθε χρόνο οπότε ποιος ο λόγος να μένεις με παλιότερη συσκευή? Επίσης με τα χρόνια οι ανάγκες αλλάζουν. Πχ πήρα το Note9 512gb και έχω καλύψει τα 220gb. Ένας άλλος παράγοντας είναι η βελτιωμένες μπαταρίες. Έχω ξεχάσει σε ποιο συρτάρι πέταξα το powerbank. Βάλε και την βελτίωση στην κάμερα (έχω μικρά παιδιά και την δουλεύω αρκετά.

Σαφώς και κάνουμε υπερβολές αλλά και τα παραπάνω δεν είναι αμελητέα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι, είναι κυρίως στην μπαταρία. Γιατί αν με την χρήση σου βγάζεις 5-6 sot με το 9 θα βγάλεις 8.

Επίσης απο την στιγμή που τα τελευταία update βελτίωσαν την μπαταρία, έπεσε η απόδοση της συσκευής (μάλλον λογικό).

Επίσης υπάρχουν κι άλλες αναβαθμίσεις όπως πχ ο αποθηκευτικός χώρος που αυξήθηκε (ειδικά το 512) το πενάκι κλπ

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν συμφωνώ. Όταν θα βγει το 10 η τιμή θα είναι απλησίαστη. Επίσης θα πέσει η τιμή του 9 αλλά θα πέσει και η τιμή του 8 (και θα πέσει και η ζήτησή του) που πρέπει να πουλήσει για να πάρει το επόμενο. Με άλλα λόγια καλύτερα να δίνει μια διαφορά και να έχει φρέσκια ναυαρχίδα πάρα να μένει πίσω και να δίνει στο τέλος μαζεμένη την διαφορά....

 

Δεν είναι απλησιαστη για όλους. Η τιμή του 9 θα πέσει μετα απο 1-2 μήνες δεν θα πέσει επιτόπου. Στο 8 δεν θα πέσει η ζήτηση γιατί θα είναι πιο προσβασημο για αγορά απο κόσμο που δεν σπαταλα πολλά λεφτά για κινητό. Θα ειναι πολύ καλη ευκαιρία. Και ποιος ο λόγος να έχει φρέσκια ναυαρχίδα? Ενα τικ καλύτερη κάμερα θα έχεις και τιππτα άλλο πλέον. Η διαφορά θα είναι 300 ευρό+ είναι πολα τα λεφτά. Εγώ προσωπικά περνώ κάθε ναυαρχίδα και με βολεύει έτσι.

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα με το note8...μου επεσε σε νερα πριν καμποσο καιρο και εβγαλε το γνωστο μυνημα...τωρα μετα απο τοσες μερες ξαναβγαλε το μυνημα για υγρασια στο USB και φυσικα δεν εχει πεσει ξανα σε νερα...εκανα reboot τα ιδια... εχεις κανενας ιδια εμπειρια?
Link to comment
Share on other sites

Όχι, είναι κυρίως στην μπαταρία. Γιατί αν με την χρήση σου βγάζεις 5-6 sot με το 9 θα βγάλεις 8.

Επίσης απο την στιγμή που τα τελευταία update βελτίωσαν την μπαταρία, έπεσε η απόδοση της συσκευής (μάλλον λογικό).

Επίσης υπάρχουν κι άλλες αναβαθμίσεις όπως πχ ο αποθηκευτικός χώρος που αυξήθηκε (ειδικά το 512) το πενάκι κλπ

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν συμφωνώ. Όταν θα βγει το 10 η τιμή θα είναι απλησίαστη. Επίσης θα πέσει η τιμή του 9 αλλά θα πέσει και η τιμή του 8 (και θα πέσει και η ζήτησή του) που πρέπει να πουλήσει για να πάρει το επόμενο. Με άλλα λόγια καλύτερα να δίνει μια διαφορά και να έχει φρέσκια ναυαρχίδα πάρα να μένει πίσω και να δίνει στο τέλος μαζεμένη την διαφορά....

 

Λογικο να εβγαζα παραπανω σοτ στο 9 αφου ολοι λετε ότι είναι καλυτερη η διαχειρηση και σαφως και με μεγαλυτερη μπαταρια.

Τωρα από επιδοσεις εμενα μου φαινεται το ιδιο ή τουλάχιστον δεν εχει πεσει σε αισθητο βαθμο. Παρολο που μετα από τοσες ενημερώσεις ελεγα ότι ισως χρειαστω ένα hard reset αφου το εχω ένα χρονο+ αλλα δουλευει σφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απλησιαστη για όλους. Η τιμή του 9 θα πέσει μετα απο 1-2 μήνες δεν θα πέσει επιτόπου. Στο 8 δεν θα πέσει η ζήτηση γιατί θα είναι πιο προσβασημο για αγορά απο κόσμο που δεν σπαταλα πολλά λεφτά για κινητό. Θα ειναι πολύ καλη ευκαιρία. Και ποιος ο λόγος να έχει φρέσκια ναυαρχίδα? Ενα τικ καλύτερη κάμερα θα έχεις και τιππτα άλλο πλέον. Η διαφορά θα είναι 300 ευρό+ είναι πολα τα λεφτά. Εγώ προσωπικά περνώ κάθε ναυαρχίδα και με βολεύει έτσι.

 

Δεν νομίζω πως είναι έτσι. Δηλαδή αν πέσει επιτόπου το 9 και το 8 πέσει λίγο τότε ποιος θα πάρει το 8 αφού με λίγα χρήματα παραπάνω θα φτάνει το πολύ ανώτερο 9αρι????

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λογικο να εβγαζα παραπανω σοτ στο 9 αφου ολοι λετε ότι είναι καλυτερη η διαχειρηση και σαφως και με μεγαλυτερη μπαταρια.

Τωρα από επιδοσεις εμενα μου φαινεται το ιδιο ή τουλάχιστον δεν εχει πεσει σε αισθητο βαθμο. Παρολο που μετα από τοσες ενημερώσεις ελεγα ότι ισως χρειαστω ένα hard reset αφου το εχω ένα χρονο+ αλλα δουλευει σφαιρα.

 

Καλά, δεν είπα ότι σέρνεται. Απλά εγώ διαπίστωσα πτώση και σε βαρύ παιχνίδι (το μοναδικό) που ασχολούμαι, είδα να ψιλολαγκαρει κάποιες στιγμές. Lag σε σερφαρισμα κλπ δεν είδα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα με το note8...μου επεσε σε νερα πριν καμποσο καιρο και εβγαλε το γνωστο μυνημα...τωρα μετα απο τοσες μερες ξαναβγαλε το μυνημα για υγρασια στο USB και φυσικα δεν εχει πεσει ξανα σε νερα...εκανα reboot τα ιδια... εχεις κανενας ιδια εμπειρια?

 

Σ εμένα μια φορά που είχα ρίξει λίγο νερό για να δω συμπεριφορά, όταν έλεγαν ότι υπήρχε κάποιο software bug και έκανε reboot το κινητό όταν εμφάνιζε το μνμ για υγρασία στην usb, μετά από λίγο έσβησε η προειδοποίηση. Αν φυσήξεις την usb με ένα πιστολάκι μαλλιών, όχι στο πολύ ζεστό για λίγα δευτερόλεπτα; Μήπως κάπου έχει μπει υγρασία στον αισθητήρα...

Link to comment
Share on other sites

Σ εμένα μια φορά που είχα ρίξει λίγο νερό για να δω συμπεριφορά, όταν έλεγαν ότι υπήρχε κάποιο software bug και έκανε reboot το κινητό όταν εμφάνιζε το μνμ για υγρασία στην usb, μετά από λίγο έσβησε η προειδοποίηση. Αν φυσήξεις την usb με ένα πιστολάκι μαλλιών, όχι στο πολύ ζεστό για λίγα δευτερόλεπτα; Μήπως κάπου έχει μπει υγρασία στον αισθητήρα...

 

εσβησε μονο του χωρις να κανω τιποτα μετα απο ωρα, μαλλον εχει Bug ακομα..:wacko:

Link to comment
Share on other sites

εσβησε μονο του χωρις να κανω τιποτα μετα απο ωρα, μαλλον εχει Bug ακομα..:wacko:

 

Νομίζω πως είχε διορθωθεί με κάποιο προηγούμενο update. Έτσι είχε αναφερθεί απο άτομα που το είχαν αντιμετωπίσει και οι ίδιοι.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως είχε διορθωθεί με κάποιο προηγούμενο update. Έτσι είχε αναφερθεί απο άτομα που το είχαν αντιμετωπίσει και οι ίδιοι.

 

Εγω δεν ειχα καποιο θεμα γενικα ή μπορει να μην μου ετυχε επειδη δεν το εβρεξα εκεινο τον καιρο. Αλλα ειχε αναφερθει καποιο Bug. Πριν κανα μηνα που το επλυνα μου εβγαλε για υγρασια (ειχε μεινει νερο στη θυρα ) το φυσηξα απλα να φυγει το νερο και το αφησα μεχρι να στεγνωσει και να φυγει η ειδοποιηση.

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα με το note8...μου επεσε σε νερα πριν καμποσο καιρο και εβγαλε το γνωστο μυνημα...τωρα μετα απο τοσες μερες ξαναβγαλε το μυνημα για υγρασια στο USB και φυσικα δεν εχει πεσει ξανα σε νερα...εκανα reboot τα ιδια... εχεις κανενας ιδια εμπειρια?

 

Το bug που αναφέρουν τα παιδιά και το οποίο έχει λυθεί, είναι ότι όταν έβγαζε αυτό το μήνυμα για υγρασία στη θύρα, έκανε και reboot.

Αυτό δεν ισχύει πλέον. Όμως το μήνυμα για υγρασία, μπορεί να το βγάλει και χωρίς να βρέξεις το κινητό. Μου έχει τύχει μια φορά. Μπορεί να βρίσκεσαι σε χώρο με πολύ υγρασία. Το σχετικό μήνυμα έφυγε μόνο του, μετά από κάποιες ώρες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα με το note8...μου επεσε σε νερα πριν καμποσο καιρο και εβγαλε το γνωστο μυνημα...τωρα μετα απο τοσες μερες ξαναβγαλε το μυνημα για υγρασια στο USB και φυσικα δεν εχει πεσει ξανα σε νερα...εκανα reboot τα ιδια... εχεις κανενας ιδια εμπειρια?

Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα που έβρεχε κάθε μέρα και ειμουνα δουλειά με την συσκευή,γιατί δεν μπορούσα να κρατώ σημειώσεις σε χαρτί μου έβγαλε το μήνυμα αυτο...Το άφησα έτσι,και μετά από 1,5 ώρα αφού το σκουπισα οτανγυρισα σπίτι,το έβγαλα από την θήκη,φυσηξα λίγο την υποδοχή του Usb και όταν το ξαναείδα είχε φύγει η ειδοποίηση...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!Μια ερωτηση εχω.Ξερει κανεις αν μπορω να συνδεσω το samsung dex station με laptop αντι για κανονικη οθονη??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα ίσως είναι οφ τοπική.

Παρήγγειλα από το eday Aυστραλιας, battery case mophie.

Το πλήρωσα με pay pal, 100€.

Στην αναζήτηση του tracking number, φαίνεται στο Συνδεη, από τις 24/12/2018.

Τηλ στα ΕΛΤΑ, μου είπαν, ότι πιθανόν να χάθηκε, και έστειλα email, στον πωλητή, για να κάνει αναζήτηση αποστολής.

Τα λεφτά τα χάνω ???

Έχει κάποια εγγύηση επιστροφής χρημάτων, το ebay ??

Kαποια γνώμη ???

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα ίσως είναι οφ τοπική.

Παρήγγειλα από το eday Aυστραλιας, battery case mophie.

Το πλήρωσα με pay pal, 100€.

Στην αναζήτηση του tracking number, φαίνεται στο Συνδεη, από τις 24/12/2018.

Τηλ στα ΕΛΤΑ, μου είπαν, ότι πιθανόν να χάθηκε, και έστειλα email, στον πωλητή, για να κάνει αναζήτηση αποστολής.

Τα λεφτά τα χάνω ???

Έχει κάποια εγγύηση επιστροφής χρημάτων, το ebay ??

Kαποια γνώμη ???

 

Αφού πλήρωσες με paypal δεν θα χάσεις τα χρήματά σου. Αν καθυστέρησει πέραν του ορίου που σου είχε πει ο πωλητής, άνοιξε case στο paypal και ακολούθησε τις οδηγίες που θα σου δωθούν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σήμερα έδωσα το αγαπημένο μου s8 plus, έναν χρόνο σούπερ το ευχαριστήθηκα! Τί λέτε αξίζει η μετάβαση στο Ν8; το Ν9 το θεωρώ πολύ μεγάλο! Δεν μου άρεσε στο χέρι ούτε επίσης η λιγότερο edge οθόνη του. Οι μοναδικές συσκευές που με έχουν εντυπωσιάσει είναι το mate 20 pro κι από παλιά το Ν8. Το Χαβάη απορρίπτεται λόγω τιμής και των γνωστών θεμάτων οθόνης του.

Σκέφτομαι το Ν8 μου βγαίνει καινούριο με τιμολόγιο στα 483 ευρώ.

* δεν καίγομαι για το πενάκι όχι ότι δεν θα πάρει τις ευκαιρίες του φυσικά και που πιθανόν να κολλήσω τελικά...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

με το Ν8, θα εχεις πρόβλημα με την μπαταρια, καποια στιγμη θα το στειλω Αθηνα, για αλλαγη μπαταριας, τωρα είναι υποφερτη η κατασταση. Καλυτερα το Ν9.

(νομιζω ότι το Ν8 εχει πιο ποιοτικη οθονη, από το Ν9)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, δεν κάνω βαριά χρήση πιστεύω ότι εκεί που γυρνούσα με το s8 plus με 40 τα εκατό το βράδυ, να μου πηγαίνει 25 άντε 20 τοις εκατό το Ν8.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σήμερα έδωσα το αγαπημένο μου s8 plus, έναν χρόνο σούπερ το ευχαριστήθηκα! Τί λέτε αξίζει η μετάβαση στο Ν8; το Ν9 το θεωρώ πολύ μεγάλο! Δεν μου άρεσε στο χέρι ούτε επίσης η λιγότερο edge οθόνη του. Οι μοναδικές συσκευές που με έχουν εντυπωσιάσει είναι το mate 20 pro κι από παλιά το Ν8. Το Χαβάη απορρίπτεται λόγω τιμής και των γνωστών θεμάτων οθόνης του.

 

Σκέφτομαι το Ν8 μου βγαίνει καινούριο με τιμολόγιο στα 483 ευρώ.

 

* δεν καίγομαι για το πενάκι όχι ότι δεν θα πάρει τις ευκαιρίες του φυσικά και που πιθανόν να κολλήσω τελικά...

Οι διαστάσεις είναι σχεδόν ίδιες. Κάνε τη χάρη στον εαυτό σου και πάρε το 9.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σήμερα έδωσα το αγαπημένο μου s8 plus, έναν χρόνο σούπερ το ευχαριστήθηκα! Τί λέτε αξίζει η μετάβαση στο Ν8; το Ν9 το θεωρώ πολύ μεγάλο! Δεν μου άρεσε στο χέρι ούτε επίσης η λιγότερο edge οθόνη του. Οι μοναδικές συσκευές που με έχουν εντυπωσιάσει είναι το mate 20 pro κι από παλιά το Ν8. Το Χαβάη απορρίπτεται λόγω τιμής και των γνωστών θεμάτων οθόνης του.

Σκέφτομαι το Ν8 μου βγαίνει καινούριο με τιμολόγιο στα 483 ευρώ.

* δεν καίγομαι για το πενάκι όχι ότι δεν θα πάρει τις ευκαιρίες του φυσικά και που πιθανόν να κολλήσω τελικά...

 

Εγώ το Ν8 έχω,και πίστεψε με αργά ή γρήγορα θα το αλλάξω με το Ν9...Θα σου πρότεινα και εσύ να πάρεις το Ν9...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...