Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στην adaptive φορτιση που εχει η samsung ειναι στο qc2 ακομα,δλδ 9vlt*1,67amp=15.03 watt η γρηγορη με σβηστη οθονη παντα η απενεργοποιημενη συσκευη.

στην κανονικη ειναι 5volt*2amp=10 watt παλι με κλειστη οθονη η απενεργοποιημενη τη συσκευη (η επιλογη αυτη ειναι και μονιμα διαθεσιμη απο τη διαχ ενεργειας,η αλλιως αν ειναι στη γρηγορη πεφτει στα 10watt μετα το 60%.

με την οθονη ομως ενεργη δεν φτανει ουτε τα 5watt γιαυτο και θελει 3 ωρες να φορτισει σε χρηση.

http://i68.tinypic.com/a0xt1d.png

στο note 8 οπως και σε ολα τα τελευταια samsung ειναι το ανωτερο τα 9 volt*1.67 amp 15.03 watt.

η γρηγορη φορτιση μπορει να διακοπει αν υπερθερμανθει η συσκευη ακομα και πριν το 60τοις εκατο σε συνθηκες πχ καυσωνα γιατι αλλο να ειναι στους 20-25 βαθμους αλλο σε 30+

 

εδω ειναι οι κατασκευαστες και τα πρωτοκολλα βασει συμφωνιων και συμμορφωσης https://www.digitaltrends.com/mobile/how-does-fast-charging-work/

 

watt=amp*volt

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις για τη συσκευη κανα κτι φακων να μας πει αν αξιζει

 

Επισης και γενικοτερα θα θελα να ξερω αν αξιζει τετοια αγορα για συσκευη κινητων

 

Ειχα παρει κατι φακους της πλακας απο το eBay καποια στιγμη, αλλα πραγματικα ζητημα αν τους εβαλα μια φορα απο οταν τους πηρα κι αυτο γαι να τους δοκιμασω.

Αβολο να βαζεις/βγαζεις φακους. Απο την αλλη εξαρταται και τι θελεις, αν ανεβαζεις δεκαδες φωτογραφιες σε instagram κλπ ισως σε βολεψουν κατι macro και fish eye. Παντως νομιζω πως ειναι απο αυτα τα αντικειμενα που καταληγουν στο "Συρταρι των Αχρηστων Gadgets" :lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις για τη συσκευη κανα κτι φακων να μας πει αν αξιζει

 

Επισης και γενικοτερα θα θελα να ξερω αν αξιζει τετοια αγορα για συσκευη κινητων

 

Αν περιμένεις λίγο φαντάζομαι θα βγάλουν και για τα samsung κάποιο τέτοιο φακό.

https://www.polarprofilters.com/products/iris-mobile-filter-system

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, δεν είχα ποτέ note...

 

Θέλω να πάρω ένα σούπερ τηλέφωνο. Για επαγγελματική χρήση...

 

Τελικό δίλημμα :

 

Note 8 ή s9 plus ?

 

Δεν ξερω, από την στιγμή που δεν έχω ασχοληθεί, αν πότε θα συνηθίσω το πενάκι... μήπως να πάω για s9 + που είναι νεώτερο μοντέλο?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει κατι φακους της πλακας απο το eBay καποια στιγμη, αλλα πραγματικα ζητημα αν τους εβαλα μια φορα απο οταν τους πηρα κι αυτο γαι να τους δοκιμασω.

Αβολο να βαζεις/βγαζεις φακους. Απο την αλλη εξαρταται και τι θελεις, αν ανεβαζεις δεκαδες φωτογραφιες σε instagram κλπ ισως σε βολεψουν κατι macro και fish eye. Παντως νομιζω πως ειναι απο αυτα τα αντικειμενα που καταληγουν στο "Συρταρι των Αχρηστων Gadgets" :lol:

 

Αν περιμένεις λίγο φαντάζομαι θα βγάλουν και για τα samsung κάποιο τέτοιο φακό.

https://www.polarprofilters.com/products/iris-mobile-filter-system

 

Δε τον θελω σα gimmick το φακο για instagram Και selfie, θελω φωτογραφιες που χρησιμοποιω για την δουλεια, και αντι να δωσω 400+ για dslr ελεγα μηπως με 50-60 μπορεις να παρεις διαφορετικα μεγεθη φακων και να παιξεις καπως καλυτερη μπαλα και να χεις περισσοτερες πειλογες

 

Εννοειτε πως dslr δε θα φτασεις ποτε και δεν εχω τετοιες απαιτησεις

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, δεν είχα ποτέ note...

 

Θέλω να πάρω ένα σούπερ τηλέφωνο. Για επαγγελματική χρήση...

 

Τελικό δίλημμα :

 

Note 8 ή s9 plus ?

 

Δεν ξερω, από την στιγμή που δεν έχω ασχοληθεί, αν πότε θα συνηθίσω το πενάκι... μήπως να πάω για s9 + που είναι νεώτερο μοντέλο?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για αρχή το χρηματικό ποσό που διαθέτεις σαν ταβάνι ποιο είναι ; Γιατί ρωτάω θα μου πεις....

Η σειρά note έχει φτιαχτεί για ένα συγκεκριμένο κοινό, κυρίως τους επαγγελματίες, τα note είναι τα καλύτερα κινητά σε θέμα organizing, αν μπορείς να κάνεις υπομονή για λίγους μήνες (2-3) θα βγεί το note 9 (δεν θα έχει και τρομερές διαφορές σύμφωνα με τις διαρροές) αλλά θα έχει και 1.000+ ευρώ, αλλά αν θέλεις τώρα συσκευή σε μια νορμάλ τιμη για αυτά τα οποία προσφέρει τότε παίρνεις το 8άρι στα 635 ευρώ. Αν δεν θες πενάκι και για περισσότερο προσωπική χρήση παίρνεις το S9+.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή το χρηματικό ποσό που διαθέτεις σαν ταβάνι ποιο είναι ; Γιατί ρωτάω θα μου πεις....

Η σειρά note έχει φτιαχτεί για ένα συγκεκριμένο κοινό, κυρίως τους επαγγελματίες, τα note είναι τα καλύτερα κινητά σε θέμα organizing, αν μπορείς να κάνεις υπομονή για λίγους μήνες (2-3) θα βγεί το note 9 (δεν θα έχει και τρομερές διαφορές σύμφωνα με τις διαρροές) αλλά θα έχει και 1.000+ ευρώ, αλλά αν θέλεις τώρα συσκευή σε μια νορμάλ τιμη για αυτά τα οποία προσφέρει τότε παίρνεις το 8άρι στα 635 ευρώ. Αν δεν θες πενάκι και για περισσότερο προσωπική χρήση παίρνεις το S9+.

 

Ευχαριστώ !

Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ !

 

Φίλε μου αν εξαιρέσεις το πενάκι δεν υπάρχει λόγος να το πάρεις. Εγώ δεν κατάφερα ποτέ να γράψω σημείωση πιο γρήγορα με αυτό εκτός από τα ψώνια του σούπερ μάρκετ. Όλα τα άλλα όπως email κλπ θέλουν πληκτρολόγιο αλλιώς τα λάθη και τα προβλήματα είναι πιο πολλά από τη χρηστικοτητα που δίνει. Εκτός αν έχεις χέρι διαβήτη και μπορέσεις να το δουλέψεις στο μέγιστο..

 

Πριν 2 χρόνια είχα το galaxy tab s με πληκτρολόγιο και πενάκι και όντως σε σεμινάρια κλπ έκανα δουλειά αλλά ήταν ταμπλετ και είχα άνεση στο χώρο συν φυσικό πληκτρολόγιο.

 

Κατά τα άλλα το s9 plus έχει καλύτερη μπαταρία και θεωρητικά λίγο καλύτερη κάμερα οπότε θα σου έλεγα να πας στο πιο νέο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μια εξαιρετική λειτουργία για μένα προσωπικά είναι το πενάκι με το Adobe fill & sign που μου λύνει τα χέρια.

Θα ήθελα ένα 20λεπτο στο γραφείο με εκτυπώσεις, σκαναρίσματα κλπ και τώρα γίνεται η δουλειά σε 2 λεπτά με το κινητό όπου και να βρίσκομαι.

Link to comment
Share on other sites

Μια εξαιρετική λειτουργία για μένα προσωπικά είναι το πενάκι με το Adobe fill & sign που μου λύνει τα χέρια.

Θα ήθελα ένα 20λεπτο στο γραφείο με εκτυπώσεις, σκαναρίσματα κλπ και τώρα γίνεται η δουλειά σε 2 λεπτά με το κινητό όπου και να βρίσκομαι.

 

Σωστό αν και αυτό γίνεται με όλα τα κινητά και ανάλογη εφαρμογή

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχω το τηλ εδώ και μερικές μερες, εξαιρετικό, μέχρι που παρατηρώ σήμερα σε σκοτεινό δωμάτιο οτί σχεδον απο όλη την αριστερή πλευρα του έχει light bleed (ή όπως το λένε αυτο το θέμα με το φως). Απαράδεκτο για τέτοιο τηλ. Πήρα αμέσως στο κατάστημα π το αγόρασα κ τους το έστειλα. Μου είπαν ότι πρέπει να το στείλουν στην σαμσουνκ να το δει. Το τηλ έχει DOA ακομα. Μέτα είδα οτι υπάρχει γενικά σε πολλούς αυτο το πρόβλημα. Είστε πολλοί έδω με τέτοιο θέμα? Η σάμσουνκ πως το έχει αντιμετωπήσει? Τη βοηθειά σας παρακαλω..
Link to comment
Share on other sites

Γραφω στο χερι. Γενικα τα παντα, απο ημερήσιο τζίρο του καταστήματος μεχρι διηγηματα.

Το πενακι ειναι απλα μοναδικο. :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν bleeding..εμενα ειναι τοσο καταλευκο !και σπανια και σε αλλους που εχω δει.μηπως επεσες σε καμια παρτιδα περιεργη!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έχω το τηλ εδώ και μερικές μερες, εξαιρετικό, μέχρι που παρατηρώ σήμερα σε σκοτεινό δωμάτιο οτί σχεδον απο όλη την αριστερή πλευρα του έχει light bleed (ή όπως το λένε αυτο το θέμα με το φως). Απαράδεκτο για τέτοιο τηλ. Πήρα αμέσως στο κατάστημα π το αγόρασα κ τους το έστειλα. Μου είπαν ότι πρέπει να το στείλουν στην σαμσουνκ να το δει. Το τηλ έχει DOA ακομα. Μέτα είδα οτι υπάρχει γενικά σε πολλούς αυτο το πρόβλημα. Είστε πολλοί έδω με τέτοιο θέμα? Η σάμσουνκ πως το έχει αντιμετωπήσει? Τη βοηθειά σας παρακαλω..

 

αντανακλαση ειναι του φωτος στο χρωμα του σασι. Δεν γινεται να μην κανει αντανακλαση, μην ζητατε να καταργηθουν οι νομοι της φυσικης.

Και εγω το εβλεπα σε ολα τα κινητα που ειχα της samsung με edge οθονη, αλλα αν ειχε κενο θα εμπαζαν νερο, και πιστεψε με τα δοκιμασα ολα σε πολυ νερο. Αρα ή εχει κενο και μπαζει ή δεν εχει και ειναι αντανακλαση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι αξίζει η χρηματική διαφορά για S9+ , αλλιώς θα την είχα κάνει και'γω!!

Το 1+6 γλυκοκοιτάω..

 

δεν εχει και μεγαλη διαφορα, ειδικα στο bestprice το s9+ εχει πεσει αρκετα. Οποτε γιατι να μην παρεις πιο καινουρια συσκευη με καλυτερη μπαταρια? και μαλιστα αν εισαι απο αυτους που δεν αλλαζουν συχνα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω οτι θα μπάζει νερό, αλλα έχω δει κιάλλα κ δεν έχουν τέτοιο θέμα. Είναι τελείως αντιαισθητικό και τ μάτι πέφτει συνέχεια εκεί. Ξέρει κανένας τι έχει πει η σαμσουνκ για το θέμα αυτο? γτ έγω προσωπικα δεν μπορω να δεχτω οτι έδωσα τόσα λεφτα για ένα τηλ το οποίο έιναι σα να έχει ξεκολλησει κ μπαζει φως. μη τρελαθούμε κιολλας.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αν εξαιρέσεις το πενάκι δεν υπάρχει λόγος να το πάρεις. Εγώ δεν κατάφερα ποτέ να γράψω σημείωση πιο γρήγορα με αυτό εκτός από τα ψώνια του σούπερ μάρκετ. Όλα τα άλλα όπως email κλπ θέλουν πληκτρολόγιο αλλιώς τα λάθη και τα προβλήματα είναι πιο πολλά από τη χρηστικοτητα που δίνει. Εκτός αν έχεις χέρι διαβήτη και μπορέσεις να το δουλέψεις στο μέγιστο..

 

Πριν 2 χρόνια είχα το galaxy tab s με πληκτρολόγιο και πενάκι και όντως σε σεμινάρια κλπ έκανα δουλειά αλλά ήταν ταμπλετ και είχα άνεση στο χώρο συν φυσικό πληκτρολόγιο.

 

Κατά τα άλλα το s9 plus έχει καλύτερη μπαταρία και θεωρητικά λίγο καλύτερη κάμερα οπότε θα σου έλεγα να πας στο πιο νέο

Ευχαριστώ !

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω οτι θα μπάζει νερό, αλλα έχω δει κιάλλα κ δεν έχουν τέτοιο θέμα. Είναι τελείως αντιαισθητικό και τ μάτι πέφτει συνέχεια εκεί. Ξέρει κανένας τι έχει πει η σαμσουνκ για το θέμα αυτο? γτ έγω προσωπικα δεν μπορω να δεχτω οτι έδωσα τόσα λεφτα για ένα τηλ το οποίο έιναι σα να έχει ξεκολλησει κ μπαζει φως. μη τρελαθούμε κιολλας.

 

εχει πει οτι ειναι αντανακλαση, και νομιζω ειναι λογικο. Αν βγαλει και η apple κινητο με καμπυλη στην οθονη θα εχει το ιδιο προβλημα, δυστυχως δεν γινεται να τα βαλεις με τη φυση. Ειναι σα να θες να καταργησεις τη βαρυτητα. ΟΚ τα κανουν ανθεκτικα αλλα δε γινεται να το πετας και να θες να στεκεται στο 1 μετρο απο τη γη, ποσο πιο απλα να το πω. Το φως παντα αντανακλαται. Τωρα αν χαμηλωσεις φωτεινοτητα δεν ειναι τοσο εντονο σιγουρα.

Απο εκει και περα, αν δεν σου κανει, αναγκαστικα πας σε αλλη μαρκα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάποιες φορές όταν έρχονται ειδοποιήσεις πατάς πάνω αμέσως στην μπάρα για να ανοίξει η εφαρμογή και να δεις την ειδοποίηση και η εφαρμογή αργεί να ανοίξει αυτό συνήθως γίνεται μετά από πολύωρη κλειστο WiFi 4G και σκάνε στο Καπάκι πολλές ειδοποιήσεις,για να ανοίξει άμεσα εφαρμογή πρέπει να περιμένεις μέχρι που να τελειώσουν ειδοποιήσεις όλες στην μπάρα, τότε ανοίγουν γρήγορα βέβαια κάποιες εφαρμογές ανοίγουν πιο γρήγορα κατά την ώρα που χτυπάνε οι ειδοποιήσεις Αυτό συμβαίνει και σε σας ή να κάνω εργοστασιακές επανεκκινήσεις?
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

εχει πει οτι ειναι αντανακλαση, και νομιζω ειναι λογικο. Αν βγαλει και η apple κινητο με καμπυλη στην οθονη θα εχει το ιδιο προβλημα, δυστυχως δεν γινεται να τα βαλεις με τη φυση. Ειναι σα να θες να καταργησεις τη βαρυτητα. ΟΚ τα κανουν ανθεκτικα αλλα δε γινεται να το πετας και να θες να στεκεται στο 1 μετρο απο τη γη, ποσο πιο απλα να το πω. Το φως παντα αντανακλαται. Τωρα αν χαμηλωσεις φωτεινοτητα δεν ειναι τοσο εντονο σιγουρα.

Απο εκει και περα, αν δεν σου κανει, αναγκαστικα πας σε αλλη μαρκα.

 

Φίλε Νίκο σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις αλλά δεν συμφωνώ. Έφαγα κάποιες ώρες σε xda & forums να το ψάχνω και βλέπω ότι κάποιοι υποστηρίζουν αυτό π λες, αλλά άλλοι δεν έχουν κανένα πρόβλημα και πολλοί άλλοι έχουν!. Το ότι δεν συμβαίνει σε όλες της συσκευές σημαίνει ότι κάποιες (πολλές απ ότι είδα) έχουν κατασκευαστική ατέλεια ξεκάθαρα. ή κάποιες τα 'βάζουν με τη φύση' όπως μας λες κ δεν έχουν πρόβλημα (!!). Δεν είμαι φαν κάποιας εταιρείας. Το τηλ γενικά είναι φοβερό γιαυτό ήθελα και το πήρα αλλά αυτό το πράγμα το κάνει κ φαίνεται φτηνό κ είναι κρίμα. Καλό είναι λοιπόν να λέμε τα πράγματα αντικειμενικά όπως είναι για να βοηθηθεί κάποιος αγοραστής

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω από την Δευτέρα, και ακόμα δεν το έχω δουλέψει, απλά χθες το σετάρα λίγο και ξανά στη θήκη του με το να έρθει η θήκη.... Θα ρίξω μια ματιά για αυτό που λέει ο @jonlampro και θα γράψω και εγώ την άποψη μου...
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Φίλε Νίκο σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις αλλά δεν συμφωνώ. Έφαγα κάποιες ώρες σε xda & forums να το ψάχνω και βλέπω ότι κάποιοι υποστηρίζουν αυτό π λες, αλλά άλλοι δεν έχουν κανένα πρόβλημα και πολλοί άλλοι έχουν!. Το ότι δεν συμβαίνει σε όλες της συσκευές σημαίνει ότι κάποιες (πολλές απ ότι είδα) έχουν κατασκευαστική ατέλεια ξεκάθαρα. ή κάποιες τα 'βάζουν με τη φύση' όπως μας λες κ δεν έχουν πρόβλημα (!!). Δεν είμαι φαν κάποιας εταιρείας. Το τηλ γενικά είναι φοβερό γιαυτό ήθελα και το πήρα αλλά αυτό το πράγμα το κάνει κ φαίνεται φτηνό κ είναι κρίμα. Καλό είναι λοιπόν να λέμε τα πράγματα αντικειμενικά όπως είναι για να βοηθηθεί κάποιος αγοραστής

 

Υπάρχουν οι ψειρες και οι μη ψειρες, οι παρατηρητικοι και οι μη παρατηρητικοι, αυτοί που δουλεύουν ψηλά τη φωτεινότητα και αυτοί που τη δουλεύουν χαμηλά και δεν βλέπουν τίποτα...θα σου έλεγα εγώ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μου ανοίγει το κινητό κάποιες φορές από μόνο του την φωνητική αναζήτηση του Google. Για bug φαίνεται αλλά το κάνει σε κάποιον άλλο;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν φορτιζω τη συσκευη με εναν αλλοSamsung φορτιστη,πιο μικρο σε αποδοση θα εχει θεμα;;;

 

Κανένα .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...