Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου δεν γίνεται ούτε θα χρειαστεί να μπεις σε διαδικασία να αλλάξεις firm. για αρχή θα κατεβάσεις το nova launcher αν θέλεις αγόρασε το nova prime αξίζει μπορείς να κάνεις πολλά να πατάς 2 φορές την οθόνη και να κλείνει κατεβάζεις την μπάρα της κουρτίνας από πολύ χαμηλά κλπ. Μετά θα κατεβάσεις απτό playstore s8 η s9 icons και θα στήσεις με το nova ακριβώς ίδιο με τα sasmung ακόμα κ να μπαίνεις στο μενού σέρνοντας το δάχτυλο προς τα πάνω . Είναι εύκολο αν ασχοληθείς καλή επιτυχία
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να μπει;;;

Το pixel είναι πιο σκληρό στην όψη ή στην χρήση δεν μπορώ να το εξηγήσω. Το Samsung είναι πιο γλυκό, πιο αρμονικό στο μάτι.

Θα ήθελα να δείχνει και να λειτουργεί όπως Samsung...

 

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Oχι βεβαια. Mπορείς απλά να κανεις μερικές αλλαγές με το Nova Launcher όπως λένε και τα παιδιά και να αλλάξεις και κάνα icon. Ως εκεί. Δεν μπορείς να βάλεις firmware το Note8 σε Pixel. θα καταστραφεί το κινητό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα .Τι power bank μου προτείνεται για το note;;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δες και αυτό https://www.skroutz.gr/s/10573018/Xiaomi-Mi-Power-Bank-2-10000mAh.html?from=best_picks Εγώ το έχω και είναι παρα πολύ καλο.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να μπει;;;

Το pixel είναι πιο σκληρό στην όψη ή στην χρήση δεν μπορώ να το εξηγήσω. Το Samsung είναι πιο γλυκό, πιο αρμονικό στο μάτι.

Θα ήθελα να δείχνει και να λειτουργεί όπως Samsung...

 

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Εδώ λέμε να είχαμε ένα note με στοκ αντροιντ! Δεν το πιστεύω πως θέλει κάποιος το αντίθετο! Αν έχεις τόσο μεγάλο θέμα,άλλαξε το κινητό καλύτερα με ένα note ! Πιστεύω θα βρεις εύκολα να κάνεις ανταλλαγή!

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέμε να είχαμε ένα note με στοκ αντροιντ! Δεν το πιστεύω πως θέλει κάποιος το αντίθετο! Αν έχεις τόσο μεγάλο θέμα,άλλαξε το κινητό καλύτερα με ένα note ! Πιστεύω θα βρεις εύκολα να κάνεις ανταλλαγή!

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Σαν λειτουργικό το pixel 2 ειναι παρα πολύ καλο. Και είναι ανώτερο του Note8 100%. Aλλα και κατώτερο 100% γιατί δεν έχει ευρεία γκάμα ρυθμίσεων όπως το Note8. Tο Note8 έχει το 90% του xposed ενσωματωμένο και αυτό το κάνει top λειτουργικό για εμενα. Kαι ο νοων νοειτω. Ενώ το pixel έχει το 20% απο xposed. Kαλο είναι το clean android αλλα είναι clean δεν έχει τίποτα μεσα. Αμα κάποιος θέλει τόσο "απεγνωσμενα" clean android κάνει root και σχόλασε. Εγώ προσωπικά τα Pixel τα θεωρώ το πιο άσχημα κινητα του κόσμου. Γιατί έχει 3 δάχτυλα bezels. Και η τιμή του είναι πιο ψιλά από το Note8 γιατί απλά είναι google. Tώρα του κυριου παραπάνω που του αρέσει το Note8 απλά πουλάς το pixel και παει σε Note8 δεν θα χασεις απόλυτος τίποτα ισα ισα θα κερδίσεις κιόλας παρα μα παρα πολλα κατ εμέ. Tο clean android είναι ένας μύθος. Oλα τα κινητά γίνονται clean android άμα γνωρίζουμε το πως. Tο Note8 είναι ένα από αυτά και ας ειναι non root. Tο μονο clean android που έρχεται από το εργοστάσιο και που αξίζει για εμενα 100% η αγoρα του. Είναι το One Plus και τίποτα άλλο. Όλα τα αλλα είναι clean όσο τους συμφέρει.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Και ποσα προβληματα εχουν βγαλει τα pixel ...ασε που οι τιμες ειναι στο θεο.

 

Aπροβλημάτιστο clean android και απροβλημάτιστο κινητό με clean android = One Plus όλα τα αλλα είναι very low και προβληματικά όπως λες. Και μην ακούτε τους κράχτες που λένε θα το πάτε βουλγαρία για service.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάνω απο ενα χρόνο,απο amazon ήταν,σε όποια ευρωπαϊκή χώρα το πετύχεις φθηνότερα.

 

Αν έπαιρνα τώρα, θα έπαιρνα 3.1 όμως ;)

 

Το μισό gb/s δεν μου μοιάζει απίθανο σε καλό pc με 3.1

 

https://www.anker.com/products/variant/anker-powerline-ii-usb-c-to-usb-3-1-cable-3ft/A8465011

 

Το παρήγγειλα από amazon.de.

Link to comment
Share on other sites

Ενα αλλο θεμα που εχω ειναι οπως και με το note8 και το s7edge οταν κανω αντιγραφη αρχειων πχ δισκογραφιες η καποιες σειρες μετα λιγη ωρα διακοπτεται η αντιγραφη.ειτε στην καρτα sd ειτε στην εσωτερικη.δοκιμασα και με αλλα καλωδια το ιδιο συμβαινει.αν βγαλω την sd την βαλω στην θηκη και μετα στο λαπτοπ κανενα προβλημα.συμβαινει σε καποιον αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Σαν λειτουργικό το pixel 2 ειναι παρα πολύ καλο. Και είναι ανώτερο του Note8 100%. Aλλα και κατώτερο 100% γιατί δεν έχει ευρεία γκάμα ρυθμίσεων όπως το Note8. Tο Note8 έχει το 90% του xposed ενσωματωμένο και αυτό το κάνει top λειτουργικό για εμενα. Kαι ο νοων νοειτω. Ενώ το pixel έχει το 20% απο xposed. Kαλο είναι το clean android αλλα είναι clean δεν έχει τίποτα μεσα. Αμα κάποιος θέλει τόσο "απεγνωσμενα" clean android κάνει root και σχόλασε. Εγώ προσωπικά τα Pixel τα θεωρώ το πιο άσχημα κινητα του κόσμου. Γιατί έχει 3 δάχτυλα bezels. Και η τιμή του είναι πιο ψιλά από το Note8 γιατί απλά είναι google. Tώρα του κυριου παραπάνω που του αρέσει το Note8 απλά πουλάς το pixel και παει σε Note8 δεν θα χασεις απόλυτος τίποτα ισα ισα θα κερδίσεις κιόλας παρα μα παρα πολλα κατ εμέ. Tο clean android είναι ένας μύθος. Oλα τα κινητά γίνονται clean android άμα γνωρίζουμε το πως. Tο Note8 είναι ένα από αυτά και ας ειναι non root. Tο μονο clean android που έρχεται από το εργοστάσιο και που αξίζει για εμενα 100% η αγoρα του. Είναι το One Plus και τίποτα άλλο. Όλα τα αλλα είναι clean όσο τους συμφέρει.

Ακριβώς έτσι.

Καλο το stock android αλλά πολυ φτωχό και ελλιπές,θες root απαραιτήτως για να μπαλώσεις τρύπες.

Το μονο που θα ηθελα να προστεθεί σε sammy ειναι on screen και off screen gesture και gesture navigation όπως και ένδειξη μπαταρίας bluetooth αξεσουάρ.

Μου ειναι απαραίτητα.

Βέβαια εχει και 2-3 άλλα χαζά αλλα μπορώ να ζήσω και με αυτά αρκει να εχω τα 2 πανω που με ενδιαφέρουν κυρίως.

Αλλιώς μακράν εχει το πιο πληρες λογισμικό εστω συνοδεύεται με μπόλικο bloatware που ευτυχώς αφαιρείται σε μεγάλο βαθμό.:rolleyes::p

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι.

Καλο το stock android αλλά πολυ φτωχό και ελλιπές,θες root απαραιτήτως για να μπαλώσεις τρύπες.

Το μονο που θα ηθελα να προστεθεί σε sammy ειναι on screen και off screen gesture και gesture navigation όπως και ένδειξη μπαταρίας bluetooth αξεσουάρ.

Μου ειναι απαραίτητα.

Αλλιώς μακράν εχει το πιο πληρες λογισμικό εστω συνοδεύεται με μπόλικο bloatware που ευτυχώς αφαιρείται σε μεγάλο βαθμό.:rolleyes::p

 

Ναι αυτά τα Getsures είναι απαραίτητα είναι παρα πολύ χρήσιμα και εγώ τα θέλω. Eπρεπε να υπάρχουν μέσα 10000%. Στα παλιότερα κινητά τις η samsung είχε το touchwiz σχεδον όπως και τώρα παρα με πολλά πράγματα μέσα. Αλλα τότε όλα αυτά μέσα ήταν αχταρμάς και όλoi λέγαμε το touchwiz είναι βάρη και χαλια λειτουργικο και έχει drain και δίκιο ειχαμε. Oμως από όταν βγήκε το android Marshamallow που η google ξεκίνησε να προσπαθεί να φτιάξει το doze και να προσπαθεί να φτιάξει στο λειτουργικό να διαχειρίζεται καλά την ram και να κλίνη από πίσω ότι χρίζεται και να ανοίγει ότι χρειάζεται μονο του χωρίς να χρειαζόμαστε boosters και greenify και τέτοια πράγματα. Να πέφτει σε deep-sleep ο kernel και να παίρνει μαζί του όλο το κινητό. E τότε ήταν που το touchwiz μπόρεσε να ξεμπουκώσει και να λειτουργήσει σωστά. Tο αποτέλεσμα ήταν πως σήμερα το touchwiz είναι ένα λειτουργικό ελαφρύ πλέον για τα όσα προσφέρει. Xωρίς drain με άπειρες παραμετροποίησης. Mπροστά στα αλλα λειτουργεί δείχνει θηρίο. Πλέον μπορείς να κανεις σχεδόν ότι θες χωρίς root και στο προσφέρει η samsung μονο. Παλιά παρακαλάγαμε να είμαστε μακριά από touchwiz και samsung. Tα lg τα xiaomi τα huawei κτλ. Δεν προσφέρουν τόσες παραμετροποίησης όσες τα galaxy. Για να απόκτησης πολλές από αυτές θες root. Kαλά για Iphone δεν τον συζητώ. Πλέον τα pre-install apps και η διαφήμισης φεύγουν με μερικά κόλπα και αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από amazon.de.

Μεγιες,το εχω κατα ευχαριστηθεί ενα χρόνο, πολύ ανώτερο του μαμά και quick charge 3 εννοείται και 3Α.

Link to comment
Share on other sites

Ενα αλλο θεμα που εχω ειναι οπως και με το note8 και το s7edge οταν κανω αντιγραφη αρχειων πχ δισκογραφιες η καποιες σειρες μετα λιγη ωρα διακοπτεται η αντιγραφη.ειτε στην καρτα sd ειτε στην εσωτερικη.δοκιμασα και με αλλα καλωδια το ιδιο συμβαινει.αν βγαλω την sd την βαλω στην θηκη και μετα στο λαπτοπ κανενα προβλημα.συμβαινει σε καποιον αυτο;

 

Eπειδή σε αρκετά κινητά εχω και εγώ αυτό το θέμα μετά από κάποια στιγμή κοβόταν το κατέβασμα σε μεγάλα αρχεία. Εψαχνα άλλους τρόπους αποστολής. Eνας παρα πολύ καλός τρόπος που με βοηθησε και τον χρησιμοποιώ ως και σήμερα γιατί βαριέμαι να συνδέω καλώδια στο pc. Eίναι μέσο WIFI και FTP Server. Aν ψάξεις στο youtube έχει tutorials πως ανοίγεις τον ftp server στο pc και μέσο wifi στο κινητό τα στέλνεις τα παρα πολύ γρήγορα στο pc η και αντίστροφα. Σε pc ι7 και τώρα σε pc Ryzen πάλι το παθαίνω δεν ξέρω γιατί. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medhaapps.wififtpserver&hl=el

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μεγιες,το εχω κατα ευχαριστηθεί ενα χρόνο, πολύ ανώτερο του μαμά και quick charge 3 εννοείται και 3Α.

 

Da_Rudako κάπου με είχες ρωτήσει αν με airplaine mode λειτουργεί το wificall. Αλλα δεν μπορώ να βρω το post. Ναι λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Da_Rudako κάπου με είχες ρωτήσει αν με airplaine mode λειτουργεί το wificall. Αλλα δεν μπορώ να βρω το post. Ναι λειτουργεί.

 

Νομίζω δεν είσαι με Cosmote ε;

Περίεργο! Νόμιζα ότι μόνο σε cosmote δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Καταρχάς να σας πω ότι για πρώτη φορά χρησιμοποιώ Android, ακόμη το μαθαίνω και προσαρμοζόμαι. Έκανα την επιλογή να πάω σε pixel XL αλλά αν γύριζα τον χρόνο πίσω θα πήγαινα σε Samsung και συγκεκριμένα σε note.

Και τώρα η ερώτηση : μπορώ να το μετατρέψω να λειτουργήσει σαν Samsung; Επειδή ακόμη δεν ξέρω ούτε τα βασικα, υπάρχει περίπτωση να γίνει λάθος χωρίς επιστροφή;

Τι βήματα να ακολουθήσω και από πού;

 

Επειδή σίγουρα δεν αφορά το θέμα του note προκαταβολικά ευχαριστώ και συγνώμη.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Όπως σου είπαν τα παιδιά, βάζεις nova και είσαι έτοιμος.

Επίσης μπορείς να βάλεις τον arrow launcher που είναι ίδιος με τον nova και ΔΩΡΕΑΝ και είναι τέλειος.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.launcher

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδία σκέφτομαι το εξής και θέλω τη γνώμη σας. Παίρνει το public το note 8 640€ για να αγοράσεις το s9 ή το s9+. 640€ μεταχειρισμένο δύσκολα θα το έδινα. Να κάνω την ανταλλαγή περιμένοντας το note 9;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδία σκέφτομαι το εξής και θέλω τη γνώμη σας. Παίρνει το public το note 8 640€ για να αγοράσεις το s9 ή το s9+. 640€ μεταχειρισμένο δύσκολα θα το έδινα. Να κάνω την ανταλλαγή περιμένοντας το note 9;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Να δωσεις στο public 640 το Νote8 και να βαλεις και τα υπολοιπα και να παρεις s9 η s9+? και μετα να δωσεις στο public s9 η s9+ να βαλεις και τα υπολοιπα και να παρεις Note9? άμα είναι να σου δώσουν τα λεφτά στο χέρι να παρεις άλλο εκτος από το public ναι. Αμα είναι να σου δώσουν κουπόνι να παρειs 9+ που θα κάνει 900 euro στο public όχι. Tις μικρό διαφορες του s9+ δεν αξίζει να δόσης 300 euro να τις απόκτησης. 1 tick καλύτερη κάμερα έχει και 45 λεπτά με μια ώρα extra βγάζει από το Note8. Tίποτα το σπουδαίο. Kαι μερικές συσκευές έχουν θέμα με την μπαταρία τους.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Παιδία σκέφτομαι το εξής και θέλω τη γνώμη σας. Παίρνει το public το note 8 640€ για να αγοράσεις το s9 ή το s9+. 640€ μεταχειρισμένο δύσκολα θα το έδινα. Να κάνω την ανταλλαγή περιμένοντας το note 9;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Ανταλλαγή για S δεν έδινα Note εκτός αν ήταν 3ετίας :cool:

Link to comment
Share on other sites

Να δωσεις στο public 640 το Νote8 και να βαλεις και τα υπολοιπα και να παρεις s9 η s9+? και μετα να δωσεις στο public s9 η s9+ να βαλεις και τα υπολοιπα και να παρεις Note9? άμα είναι να σου δώσουν τα λεφτά στο χέρι να παρεις άλλο εκτος από το public ναι. Αμα είναι να σου δώσουν κουπόνι να παρειs 9+ που θα κάνει 900 euro στο public όχι.
Δεν ξέρω αν θα τρέξει αντίστοιχο πρόγραμμα για το note 9 αλλά θα έχω το Σεπτέμβρη ένα τηλέφωνο 4μήνου και όχι έτους για να δώσω φαντάζομαι με άλλη μεταπωλητική αξία. Σε κάθε περίπτωση 640€ δε νομίζω να έπιανε το note σήμερα.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή σε αρκετά κινητά εχω και εγώ αυτό το θέμα μετά από κάποια στιγμή κοβόταν το κατέβασμα σε μεγάλα αρχεία. Εψαχνα άλλους τρόπους αποστολής. Eνας παρα πολύ καλός τρόπος που με βοηθησε και τον χρησιμοποιώ ως και σήμερα γιατί βαριέμαι να συνδέω καλώδια στο pc. Eίναι μέσο WIFI και FTP Server. Aν ψάξεις στο youtube έχει tutorials πως ανοίγεις τον ftp server στο pc και μέσο wifi στο κινητό τα στέλνεις τα παρα πολύ γρήγορα στο pc η και αντίστροφα. Σε pc ι7 και τώρα σε pc Ryzen πάλι το παθαίνω δεν ξέρω γιατί. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medhaapps.wififtpserver&hl=el

 

δοκιμασα και με τετοια προγραμματα αλλα το ιδιο,μονο αν βγαλω την sd και τη βαλω στον υπολογιστη και ετσι αντιγραψω πολλα αρχεια,αλλα αυτο ειναι βαρετο βαλε βγαλε καθε 10 μερες και λογικα θα υπαρχει φθορα στο πορτακι του κινητου βαλε βγαλε.το ιδιο και με το s7 μου κανει,αλλες φορες σταματαει στα 7 gb απο 15 αλλες στα 8 δεν μπορω να καταλαβω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω χρήση με δύο σιμ, Bluetooth headset από το πρωί μέχρι το απόγευμα, ομιλία 1,5-2 ώρες, ελάχιστα μηνύματα, φωτ9ωραφιες καμιά 20αρια λόγο δουλειάς, τρεις λογαριασμοί mail, ανοιχτά δεδομένα, πλοήγηση γύρω στις 2 ώρες, θα με βγάζει με αυτή τη χρήση από πρωί μέχρι απόγευμα;;; Από 100% και γνωρίζοντας ότι κάθε κάτοχος κάνει άλλη χρήση, χοντρικά με αυτή τη χρήση πάνω κάτω πόσα τις % θα έχω μέχρι τις 17:00???Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Eπειδή σε αρκετά κινητά εχω και εγώ αυτό το θέμα μετά από κάποια στιγμή κοβόταν το κατέβασμα σε μεγάλα αρχεία. Εψαχνα άλλους τρόπους αποστολής. Eνας παρα πολύ καλός τρόπος που με βοηθησε και τον χρησιμοποιώ ως και σήμερα γιατί βαριέμαι να συνδέω καλώδια στο pc. Eίναι μέσο WIFI και FTP Server. Aν ψάξεις στο youtube έχει tutorials πως ανοίγεις τον ftp server στο pc και μέσο wifi στο κινητό τα στέλνεις τα παρα πολύ γρήγορα στο pc η και αντίστροφα. Σε pc ι7 και τώρα σε pc Ryzen πάλι το παθαίνω δεν ξέρω γιατί. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medhaapps.wififtpserver&hl=el

 

δοκιμασα και με τετοια προγραμματα αλλα το ιδιο,μονο αν βγαλω την sd και τη βαλω στον υπολογιστη και ετσι αντιγραψω πολλα αρχεια,αλλα αυτο ειναι βαρετο βαλε βγαλε καθε 10 μερες και λογικα θα υπαρχει φθορα στο πορτακι του κινητου βαλε βγαλε.το ιδιο και με το s7 μου κανει,αλλες φορες σταματαει στα 7 gb απο 15 αλλες στα 8 δεν μπορω να καταλαβω

Τι κάρτα μνήμης έχεις;;

 

Class10 U3 ;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδία σκέφτομαι το εξής και θέλω τη γνώμη σας. Παίρνει το public το note 8 640€ για να αγοράσεις το s9 ή το s9+. 640€ μεταχειρισμένο δύσκολα θα το έδινα. Να κάνω την ανταλλαγή περιμένοντας το note 9;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Επειδη κσι εγω σκεφτομαι την ιδια αλαγη ειδα κσι εγω την

προσφορά ,καλα τα 640 αλλα τα 900+ πολλα κερδίσεις στην πωληση χάνεις στην αγορά περισσότερα

Link to comment
Share on other sites

Παιδία σκέφτομαι το εξής και θέλω τη γνώμη σας. Παίρνει το public το note 8 640€ για να αγοράσεις το s9 ή το s9+. 640€ μεταχειρισμένο δύσκολα θα το έδινα. Να κάνω την ανταλλαγή περιμένοντας το note 9;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Αυτά είναι τα γνωστά κόλπα που κάνουν και οι μάντρες αυτοκινήτων. Σου αγοράζουν το δικό σου σε πολύ καλή τιμή και σε κοπανάνε σε αυτό που θα σου πουλήσουν. Ένα είναι το σίγουρο. Στο τέλος εσύ θα είσαι ο χαμένος, όχι αυτοί.

Πάντως αν σε ενδιαφέρει, αγοράζω αύριο 745 το s9+, σου το πουλάω 1000 που το δίνει το public και σου αγοράζω το Note 700....

Ετσι για να καταλάβεις τι παίζει.

https://www.bestprice.gr/item/2155271981/samsung-galaxy-s9-64gb-dual.html?qid=3eXFT18ASZC_72461&seq=1

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρεις το s9+ θες +339 ευρώ στο πλαίσιο στο trade. Καλύτερα σε συμφέρει να το πουλήσεις 580 και να βάλεις άλλα 165 να το πάρεις από best price
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξανά παιδιά!!! Αποφάσισα vα δώσω μια ευκαρία στο κινητό και να το δοκιμάσω 3 βδομάδες. Μετά έχω δικαίωμα να το στείλω πίσω αν δε μου αρέσει. Για εγγύηση που ρώτησα , δύο χρόνια κανονικά. Σήμερα που έπαιξα αρκετά , με εντυπωσίασε είναι η αλήθεια. Ειδικά η οθόνη και το πενάκι, είναι το κάτι άλλο. Έβαλα και το AnTuTu και είχα 205293, τρελό νούμερο σε σχέση με το προηγούμενο κινητό μου. Και με γερμανικά που δουλεύω δεν είναι άσχημα τελικά. Ίδωμεν
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...