Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση σε οσους εχουν περασει την Γαλλικη Oreo.....

Στο Shealth παιζει η μετρηση αγχους; Η εχει μονο καρδιακους παλμους και μετρηση οξυγονου στο αιμα;

Ευχαριστω για τις τυχον απαντησεις σας.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση σε οσους εχουν περασει την Γαλλικη Oreo.....

Στο Shealth παιζει η μετρηση αγχους; Η εχει μονο καρδιακους παλμους και μετρηση οξυγονου στο αιμα;

Ευχαριστω για τις τυχον απαντησεις σας.

Θα το πάρετε το πρωτάθλημα Μην αγχώνεσαι!!!

 

Στάλθηκε από το Note8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρετε το πρωτάθλημα Μην αγχώνεσαι!!!

 

Στάλθηκε από το Note8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτο ειναι σιγουρο..... (το οτι θα παρουμε το πρωταθλημα ντε....) μιας και το αξιζουμε και δεν υπαρχουν εντονες διαφωνιες επ αυτου φανταζομαι, αλλα μιας και μεχρι να το παρουμε πρεπει να περασουμε διαπυρος και σιδηρου, οποτε καλο θα ηταν να εχουμε την δυνατοτητα να μετραμε το αγχος μας.... Μην μας πεθανουν κιολας.....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

θα πρεπει να γινουν εγκατασταση ολα τα προγραμματα απο την αρχη φανταζομαι με αυτον τον τροπο ,οταν ερθει το uptade κανονικα παλι θα πρεπει να περασουμε ολες τις ρυθμισεις -προγραμματα?

 

Κοιτα εγώ αναφέρθηκα ειδικότερα για τα substratum theme που ασχολούμαι ζεστά τελευταίο διμήνο παίρνοντας αφορμή την τοποθέτηση του μέλους sosimple 2 και την ανησυχία του περί αυτού.

 

Αλλά και γενικά να απαντήσω σε εσένα μιας και πρόκειται περί major update καλό είναι να γίνει στήσιμο από την αρχή as new σε όλα.

 

Έτσι ελαχιστοποίεις στο ελάχιστο να έχεις θέματα πάσης φύσεως(bug κλπ)

 

Εγώ πάντα κάνω σε major update όσο και βαβούρα μετά το στήσιμο αλλά θεωρώ ότι πρέπει.

 

Διάλεξε μια ημέρα που θα έχεις χρόνο πχ ΣΚ να περάσεις αναβάθμιση.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβαίνω να το μεταφράσω αυτή τη στιγμή

 

Απλά πρόσεξε το re-partition στα options του Odin να μην είναι τσεκαρισμένο.

Φίλε κανονικά το έκανα με της επιλογές σωστά αλλά δεν .... Δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση σε οσους εχουν περασει την Γαλλικη Oreo.....

Στο Shealth παιζει η μετρηση αγχους; Η εχει μονο καρδιακους παλμους και μετρηση οξυγονου στο αιμα;

Ευχαριστω για τις τυχον απαντησεις σας.

 

Ναι. Έχει. Δεν φαίνεται εξ αρχής. Πατάς το + και το εμφανίζεις.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Έχει. Δεν φαίνεται εξ αρχής. Πατάς το + και το εμφανίζεις.
Ευχαριστώ.........

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε Ο μόνος λόγος που έκανα αυτή την αναβάθμιση σήμερα γιατί τελικά την έκανα ήταν γιατί μου άρεσε πάρα πολύ αυτό με την ταυτόχρονη αναγνώριση είτε ματιών είτε προσώπου και μου βγάζει αυτό το μήνυμα τώρα Θα μας τρελάνει δηλαδήaa6f8feb1e8745fb5f394d8443726b74.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ηχο απο ακουστικα ειναι δυνατοτερο απο S8 PLUS ? Kαποιος που ειχε και τα δυο?
Link to comment
Share on other sites

Μετά την εισαγωγή δεύτερης SIM, οι εξερχόμενες κλήσεις γίνονται από την κύρια κάρτα ή γίνεται ερώτηση κάθε φορά;
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε Ο μόνος λόγος που έκανα αυτή την αναβάθμιση σήμερα γιατί τελικά την έκανα ήταν γιατί μου άρεσε πάρα πολύ αυτό με την ταυτόχρονη αναγνώριση είτε ματιών είτε προσώπου και μου βγάζει αυτό το μήνυμα τώρα Θα μας τρελάνει δηλαδήaa6f8feb1e8745fb5f394d8443726b74.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτή είναι καινούρια λειτουργία που τη βρίσκεις μόνο στα s9/s9 plus προς ώρας. Δεν ανακοινώθηκε ποτέ ότι θα βρίσκεται στο τελευταίο update ούτε ήταν στις beta για τα s8. Θέλω να ελπίζω ότι μελλοντικά θα το δώσει αλλά μην περιμένεις πριν τη κυκλοφορία του note 9.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Αν δεις το βίντεο ο τύπος τον παρουσιάζει σαν χαρακτηριστικό που υπάρχει....Όμως

 

Ξανά δες το κι άκουσέ το προσεκτικά, σε γενικές γραμμές λέει: μπορεί κάποια χαρακτηριστικά που βρίσκονται στο s9, όπως η ταυτόχρονη αναγνώριση και τα ar emojis να λείπουν, αλλά γενικά το note 8 με το oreo update δε έχει να ζηλέψει τίποτα, από άποψη software, απ'το το s9. Στο στιγμιότυπο με το ταυτόχρονο ξεκλείδωμα δεν είναι το note 8, το s9 δείχνει

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στον Oreo δουλεύει το acr ? (ηχογράφηση κλήσεων).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στον Oreo δουλεύει το acr ? (ηχογράφηση κλήσεων).

 

θα σου πω αυριο.... Μολις εκανα την μεταβαση αε Oreo.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω αυριο.... Μολις εκανα την μεταβαση αε Oreo.

 

Αν μπορεις, να το τσεκαρεις και μεσω bt. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγώ αναφέρθηκα ειδικότερα για τα substratum theme που ασχολούμαι ζεστά τελευταίο διμήνο παίρνοντας αφορμή την τοποθέτηση του μέλους sosimple 2 και την ανησυχία του περί αυτού.

 

Αλλά και γενικά να απαντήσω σε εσένα μιας και πρόκειται περί major update καλό είναι να γίνει στήσιμο από την αρχή as new σε όλα.

 

Έτσι ελαχιστοποίεις στο ελάχιστο να έχεις θέματα πάσης φύσεως(bug κλπ)

 

Εγώ πάντα κάνω σε major update όσο και βαβούρα μετά το στήσιμο αλλά θεωρώ ότι πρέπει.

 

Διάλεξε μια ημέρα που θα έχεις χρόνο πχ ΣΚ να περάσεις αναβάθμιση.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

ευχαριστω για την απαντηση ,μαλλον θα μεινω στην 7 δεν αντεχω τοσο πραγμα παλι απο την αρχη

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω αυριο.... Μολις εκανα την μεταβαση αε Oreo.
Βασικά καλό είναι να βγάλεις συμπέρασμα μετά από κάποιες μέρες . Γιατί στην αρχή δείχνει ότι γράφει κανονικά ,τουλάχιστον στο mate 10

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θέλετε να σας αλλάζει το imei με odin να βάζετε στο CSC "HOME_CSC_OXM"

 

Το CSC, όχι το ΙΜΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Το CSC, όχι το ΙΜΕΙ.

 

Ναι το CSC λαθος. Αλλα δεν πειραζει ας αλλάξουν ολα, απλα προσέχετε με τα layers να τα βγαζετε off πριν απο update

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά όσοι φλασαρατε oreo μεσω odin, γυρίσατε σε csc : xeo ;;

 

Εγω dirty flash εκανα πριν λιγο σε ενα φιλο μου.

 

a. BL in file "BL_N950FXXS3BRB2_CL12472670_QB16826723_REV00_user _low_ship.tar.md5"

b. AP in file "AP_N950FXXS3BRB2_CL12472670_QB16826723_REV00_user _low_ship_meta.tar.md5"

c. CP in file "CP_N950FXXU3BRA2_CP8603905_CL12472670_QB16445545_ REV00_user_low_ship.tar.md5"

d. CSC in file "HOME_CSC_OXM_N950FOXM2BRA1_CL12472670_QB16398234_ REV00_user_low_ship.tar.md5"

 

ps: το sabs να λειτουργει αραγε σε oreo? γιατι δεν ειναι ροοτ ο φίλoς μου.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες τι βιάζεστε, λίγο έμεινε και θα το πάρουμε ΟΤΑ. Υπάρχει λόγος για όλη αυτή τη διαδικασία;
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Ναι το CSC λαθος. Αλλα δεν πειραζει ας αλλάξουν ολα, απλα προσέχετε με τα layers να τα βγαζετε off πριν απο update

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγω dirty flash εκανα πριν λιγο σε ενα φιλο μου.

 

a. BL in file "BL_N950FXXS3BRB2_CL12472670_QB16826723_REV00_user _low_ship.tar.md5"

b. AP in file "AP_N950FXXS3BRB2_CL12472670_QB16826723_REV00_user _low_ship_meta.tar.md5"

c. CP in file "CP_N950FXXU3BRA2_CP8603905_CL12472670_QB16445545_ REV00_user_low_ship.tar.md5"

d. CSC in file "HOME_CSC_OXM_N950FOXM2BRA1_CL12472670_QB16398234_ REV00_user_low_ship.tar.md5"

 

ps: το sabs να λειτουργει αραγε σε oreo? γιατι δεν ειναι ροοτ ο φίλoς μου.

Το sabs στο xda που διαβάζω σχεδον σε ολους οσοι είχαν oreo, κυρίως s9, δουλευει. Παίζεται ποσο καλά δουλευει το disabler του sabs ομως. Αν και ο dev έχει ηδη πει πως οποία μικρά προβλήματα θα τα λύσει μολις παρει ο ίδιος τo oraio update.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...