Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑρέλαβα χτες. Κόλλησε στο τελωνίο με Swiis post. πλήρωσα 39€ ΕΞΤΡΑ. Το λάθος είναι των κινέζων. Γράφουν απέξω στο πακέτο ότι είναι κινητο αξίας 100€!!! Το τελωνείο μόλις δει κινητά τα τσιμπάει. Βάζει 24€ ΦΠΑ και 15€ εκτελωνισμό. Εαν δεν εγραφαν ότι είναι κινητό και έβαζαν αξία πχ 10€ δεν θα είχαμε κανένα πρόβλημα. Άλλοι κινέζοι γραφουν ότι είναι δώρο ή οτι είναι μεταχειρισμένα εξαρτήματα.

Τεσπα το κινητο φαίνεται πολύ καλό μεχρι στιγμής. Εϊχα το Χ600 πριν.

 

Εμένα κα ακόμη δυο από τη δουλειά μου που παραγγείλαμε, είχαν ανοίξει τα πακέτα και χρεώσανε 39 ευρώ. Σε κινητά που δεν ξέρουν τη μάρκα και το κόστος (εκτός xiaomi) έχουν ταρίφα 100ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σας,ψαχνομαι πολύ καιρό για κινητό και το είδα στο bangood με 148?το πήρε κανείς από εκεί?είχε κανένα πρόβλημα?έχει την official ROM?επίσης αν το παραγγείλω με Priority Direct Mail γλυτώνω σίγουρα τα τελωνεία?SOS:confused::confused::confused:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,ψαχνομαι πολύ καιρό για κινητό και το είδα στο bangood με 148?το πήρε κανείς από εκεί?είχε κανένα πρόβλημα?έχει την official ROM?επίσης αν το παραγγείλω με Priority Direct Mail γλυτώνω σίγουρα τα τελωνεία?SOS:confused::confused::confused:

 

Οι περισσότεροι από εκεί το πήραμε.Έχει σπασμένη multi rom χωρίς προβλήματα γενικά.Αν το παραγγείλεις με priority μάλλο το γλιτώνεις. Βασθκά δεν έχω ακουσει για καποιον που να πλήρωσε. Με απλό ταχυδρομείο οι περισσότεροι πληρώσανε.

Link to comment
Share on other sites

Απο που το πήρες?

 

Το πήρα από bangood

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι περισσότεροι από εκεί το πήραμε.Έχει σπασμένη multi rom χωρίς προβλήματα γενικά.Αν το παραγγείλεις με priority μάλλο το γλιτώνεις. Βασθκά δεν έχω ακουσει για καποιον που να πλήρωσε. Με απλό ταχυδρομείο οι περισσότεροι πληρώσανε.

 

Το σίγουρο πάντως είναι ότι αν επιλέξεις αποστολή με courier το πακέτο θα κολλήσει στο Ελ. Βενιζέλος και θα πρέπει να πας εκεί να το εκτελωνίσεις ή να πληρώσεις εκτελωνιστή!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά προσπάθησα χθες να το συνδέσω στην TV με HDMI adaptor και τζίφος!!! Το έχει κανει κανεις επιτυχημένα?

Το χρειάζομαι στην δουλειά μου, πχ για παρουσιάσεις απευθείας σε πρροτζεκτορα.

Link to comment
Share on other sites

το πήρα και γω στα χέρια χθες δυστυχώς πλήρωσα και τελωνείο 37€ άλλα χαλάλι το κινητάκι πετάει ακόμα και για 200€ που μου κόστισε

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είσαι ο πρώτος που με priority direct πλήρωσες τελώνες;

 

οχι, δεν πήρα με priority direct με απλό πλήρωσα

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται με την φόρτιση του κινητού αν έφτιαξε κ πόσο καιρό σας έκανε να έρθει. Το παρήγγειλα από το banggood με prioritet.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται με την φόρτιση του κινητού αν έφτιαξε κ πόσο καιρό σας έκανε να έρθει. Το παρήγγειλα από το banggood με prioritet.

 

Κανει κανα δίωρο να φορτίσει, εμενα εκανε 18 μέρες να το πάρω στα χερια

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω εδω και μερικές μέρες το le pro 3 elite και μου εμφάνισε το εξης θέμα, οταν ανοιγω το play store μου εμφανίζει το μήνυμα goople play store has stopped (ενω στην αρχή άνοιγε κανονικά). Εκανα clear data και cached αλλα πάλι τα ίδια. Εν τέλει έκανα reset αλλά πάλι το ίδιο. Εχει κανείς το ίδιο πρόβλημα?

 

Τελικά έκανα νεο λογαριασμό και λειτουργεί. Μαλλον κάτι παίχτηκε επειδή είχα τον ιδιο λογαριασμό σε 2 κινητά

Edited by kostas123pao
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kανένα νεότερο για καμία ρομ έχουμε;; Υπάρχει κάποιος που να φλάσαρε το twrp του x720; Λένε ότι ταιριάζει και δεν παθαίνει τιπότα. Σκέφτομαι να το δοκιμάσω και ρωτάω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω εδω και μερικές μέρες το le pro 3 elite και μου εμφάνισε το εξης θέμα, οταν ανοιγω το play store μου εμφανίζει το μήνυμα goople play store has stopped (ενω στην αρχή άνοιγε κανονικά). Εκανα clear data και cached αλλα πάλι τα ίδια. Εν τέλει έκανα reset αλλά πάλι το ίδιο. Εχει κανείς το ίδιο πρόβλημα?

 

Τελικά έκανα νεο λογαριασμό και λειτουργεί. Μαλλον κάτι παίχτηκε επειδή είχα τον ιδιο λογαριασμό σε 2 κινητά

 

Και γω εχω τον ίδιο λογαριασμό σε δυο κινητα, μου το εβγαλε κανα δυο φορες και μετα εστρωσε απο μονο του...

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις μετά από 1 εβδομάδα χρήσης εξαιρετικές. Η μπαταρία του ειδικά μου κρατάει πάνω από 3 ημέρες άνετα, χωρίς να κάνω καμία προσπάθεια εξοικονόμησης με 4g και wifi συνέχεια ανοικτό. Είδα και το τελευταίο επεισόδιο του GOT! Ευγε..

ΥΓ. τελικά το ότι δεν υπάρχουν ακόμα διαθέσιμες ανεπίσημες ρομ μου έχει εξοικονομήσει και πολλές ώρες ψαχουλέματος!!!

Edited by azafeiros
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Επειδή το ψάχνω και γω θα ήθελα να μάθω

Μονο σε χρυσό βγαίνει/πωλείται;

 

Ειδα στο gsmarena πως δεν έχει 3.5 είσοδο;

Καλα ειδα;

Και πως ακούς μουσική;

Ειδα κάτι λαθος;

 

Ευχαριστω

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Επειδή το ψάχνω και γω θα ήθελα να μάθω

Μονο σε χρυσό βγαίνει/πωλείται;

 

Ειδα στο gsmarena πως δεν έχει 3.5 είσοδο;

Καλα ειδα;

Και πως ακούς μουσική;

Ειδα κάτι λαθος;

 

Ευχαριστω

 

Εγω μονο σε Χρυσό το εχω δει, ειναι αρκετα ομορφο, δεν εχει 3.5 εισοδο αλλα εχει μεσα στο κουτι αντάπτορα για να συνδεθουν τα ακουστικά σου, εκει που φορτίζει, εχει αρκετα καλο ηχο

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Παίδες εσάς πόσες μέρες σας πήρε με priority direct mail;;;

Currently Owned : Xiaomi Mi Note 2(Scorpio) 4/64 | MiUI 9 || LeEco Le 2 x520(s2) 4/32 | eUI 26s || Xiaomi Redmi note 3 pro(Kenzo) 2/32 | Xiaomi EU | Radon Kernel 5.4 | Stereo Mod | MIUI 9

Ex-owned : Xiaomi Mi5(Gemini) 3/64 | Xiaomi EU | Stereo Mod | MIUI 9 BETA || LeEco Le Max 2(x2) x820 6/64 || LeEco Le Max 2(x2) x829 4/64 || Oneplus One(Bacon) 3/64

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εσάς πόσες μέρες σας πήρε με priority direct mail;;;

 

Το να ρωτας σε διαφορετικα νηματα ποσο καιρο κανει να ερθει ενα κινητο δεν θα σε βοηθησει,καθε παραγγελια εχει τον δικο της χρονο παραλαβης,μπορει 15 εως 30 μερες,υπολογισε το ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα τους χρήστες να συζητούν με ποιο κοσμιες εκφράσεις.

Δεν νομίζω ότι θα βοηθήσει να κλειδώσει το νήμα από τους διαχειριστές.

Ευχαριστώ. :)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Το να ρωτας σε διαφορετικα νηματα ποσο καιρο κανει να ερθει ενα κινητο δεν θα σε βοηθησει,καθε παραγγελια εχει τον δικο της χρονο παραλαβης,μπορει 15 εως 30 μερες,υπολογισε το ετσι.

 

Μιας και το πρηγούμενο μου post διαγράφτηκε από τους διαχειριστές, ένα θα σου πω, στο νήμα του Le Pro 3 το έκανα κατά λάθος post.. σε αυτό το νήμα ήθελα να το κάνω post, (διότι η πλειοψηφία των χρηστών με το Le Pro 3 Elite, το έχουν πάρει από Banggood, και όντας ενημερωμένοι οι περισσότεροι το έχουν πάρει και με priority line..παρόμοια κατάσταση με εμένα δηλαδή), αλλά τα είχα και τα δύο ανοικτά και λόγω της παρόμοιας ονομασίας, μπερδεύτηκα, και το έστειλα στο νήμα του Le Pro 3... Μετά από μερικά λεπτά που το κατάλαβα το έστειλα και εδώ, στου Le Pro 3 Elite...

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα παρακαλούσα τους χρήστες να συζητούν με ποιο κοσμιες εκφράσεις.

Δεν νομίζω ότι θα βοηθήσει να κλειδώσει το νήμα από τους διαχειριστές.

Ευχαριστώ. :)

 

Οκ φίλε, αν και δεν καταλαβαίνω που παρεκτράπηκα; Έβρισα πουθενά και δεν το κατάλαβα;

Currently Owned : Xiaomi Mi Note 2(Scorpio) 4/64 | MiUI 9 || LeEco Le 2 x520(s2) 4/32 | eUI 26s || Xiaomi Redmi note 3 pro(Kenzo) 2/32 | Xiaomi EU | Radon Kernel 5.4 | Stereo Mod | MIUI 9

Ex-owned : Xiaomi Mi5(Gemini) 3/64 | Xiaomi EU | Stereo Mod | MIUI 9 BETA || LeEco Le Max 2(x2) x820 6/64 || LeEco Le Max 2(x2) x829 4/64 || Oneplus One(Bacon) 3/64

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το πρηγούμενο μου post διαγράφτηκε από τους διαχειριστές, ένα θα σου πω, στο νήμα του Le Pro 3 το έκανα κατά λάθος post.. σε αυτό το νήμα ήθελα να το κάνω post, (διότι η πλειοψηφία των χρηστών με το Le Pro 3 Elite, το έχουν πάρει από Banggood, και όντας ενημερωμένοι οι περισσότεροι το έχουν πάρει και με priority line..παρόμοια κατάσταση με εμένα δηλαδή), αλλά τα είχα και τα δύο ανοικτά και λόγω της παρόμοιας ονομασίας, μπερδεύτηκα, και το έστειλα στο νήμα του Le Pro 3... Μετά από μερικά λεπτά που το κατάλαβα το έστειλα και εδώ, στου Le Pro 3 Elite...

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Οκ φίλε, αν και δεν καταλαβαίνω που παρεκτράπηκα; Έβρισα πουθενά και δεν το κατάλαβα;

 

Ουτε εγω σε εβρισα αλλα προτιμησες να με ειρωνευτεις λεγοντας οτι θελω ν αυξησω τον αριθμο των μυνηματων μου,θα μπορουσες να απαντησεις απλαη να μην απαντησεις καθολου.Το ζητημα τελειωνει εδω για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα και εγώ ,δεν άντεξα τον πειρασμό ,με το κουπόνι 9BGESLP32 από banggood βγαίνει με priority 149 € . Τώρα το μόνο που μένει είναι να το πάρει και ο Chris ,και να κάνει τα μαγικά του .
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα και εγώ ,δεν άντεξα τον πειρασμό ,με το κουπόνι 9BGESLP32 από banggood βγαίνει με priority 149 € . Τώρα το μόνο που μένει είναι να το πάρει και ο Chris ,και να κάνει τα μαγικά του .

 

Θα με ψήσετε στο τέλος... :lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Θα με ψήσετε στο τέλος... :lol:

 

Αν το παρεις και περάσεις και ΡΟΜ ΟΡΕΟ based

Θα το πάρω και εγώ....χαχα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...