Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με χαμηλωμένη φωτεινότητα περίπου στο 30 %, με χρηση internet και youtube 4 ώρες SOT ΚΑΙ 50% μπαταρία ακόμα...

 

Η μπαταρία του είναι σούπερ. Με έχει εντυπωσιάσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πλήρης φόρτιση, 5-100% σε 1,5 ώρα. Μια χαρά το λες. Απλά πρέπει να έχεις wifi και data κλειστά για να μπει σε deep sleep ώστε να εκμεταλλευτεί τη φόρτιση quick charge 3.0.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα και συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός, αξίζει η αγορά του le eco le pro 3 από banggood σε πόλη καλή τιμή αυτήν τη στιγμή ευχαριστώ για όποια βοήθεια
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα και συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός, αξίζει η αγορά του le eco le pro 3 από banggood σε πόλη καλή τιμή αυτήν τη στιγμή ευχαριστώ για όποια βοήθεια

Mε χ'ιλια. Αξίζει και παρααξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του είναι σούπερ. Με έχει εντυπωσιάσει.

 

ναι,παει πολυ καλα

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Mε χ'ιλια. Αξίζει και παρααξίζει.

 

για το elite παιζει κ κουπονι 40 και κατι δολαρια κατω

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

δωστε βρε παιδια και ενα feedback για την κάμερα:rolleyes:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρει πολύ η κάμερα και η μπαταρία!

όπως και μια σύγκριση με το Χ720

 

δωστε βρε παιδια και ενα feedback για την κάμερα:rolleyes:

 

Μέρα με σταθερό χέρι,μια χαρά και οι δυο κάμερες, Βράδυ με φλας μια χαρά η πίσω, χωρίς φλας και βράδυ είναι λίγο άσχημα τα πράγματα

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Με χαμηλωμένη φωτεινότητα περίπου στο 30 %, με χρηση internet και youtube 4 ώρες SOT ΚΑΙ 50% μπαταρία ακόμα...

 

Με την φορτιση τι έγινε εστρωσε ή είναι πάλι αργό?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με την φορτιση τι έγινε εστρωσε ή είναι πάλι αργό?

Το έγραψα και πιο πάω. Πλήρης φόρτιση από 10-100% σε 1,5 ώρες. Αλλά με wifi καi data κλειστά, για να μπαίνει το τηλέφωνο σε deep sleep και να λειτουργεί το quick charge.

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα και πιο πάω. Πλήρης φόρτιση από 10-100% σε 1,5 ώρες. Αλλά με wifi καi data κλειστά, για να μπαίνει το τηλέφωνο σε deep sleep και να λειτουργεί το quick charge.

 

Το δικο μου στα ιδια,αν το χω στο χερι και φορτιζει,μονο ζεστενεται και τιποτα αλλο

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου στα ιδια,αν το χω στο χερι και φορτιζει,μονο ζεστενεται και τιποτα αλλο

 

Αν δεν το χρησιμοποιείς φορτίζει κανονικά?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το χρησιμοποιείς φορτίζει κανονικά?

 

1% το λεπτο περιπου μεχρι το 70% και μετα πεφτει κ αλλο

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

1% το λεπτο περιπου μεχρι το 70% και μετα πεφτει κ αλλο

 

Και εμένα τη πρώτη φορά άργησε πολύ, περιπου 3 ώρες. Αλλά τη δεύτερη πήγε μια χαρά. Δοκίμασες α το αφήσεις να φορτίσει σβηστό; Να δεις τη διαφορά;

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα τη πρώτη φορά άργησε πολύ, περιπου 3 ώρες. Αλλά τη δεύτερη πήγε μια χαρά. Δοκίμασες α το αφήσεις να φορτίσει σβηστό; Να δεις τη διαφορά;

 

ναι,περιπου 2 ωρες κανει σβηστό

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

ναι,περιπου 2 ωρες κανει σβηστό

Με ποιά ρομ το έχεις; Λογικά είναι θέμα software και με κάποια άλλη ρομ θα στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Με ποιά ρομ το έχεις; Λογικά είναι θέμα software και με κάποια άλλη ρομ θα στρώσει.

 

20s φοράει, ποια λες να βαλω?

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

20s φοράει, ποια λες να βαλω?

Δυστυχώς, δεν υπάρχουν πολλές επιλογές. Μόνο η 26s official, αλλά διάβασα ότι κλειδώνει το bootloader και δεν σου επιτρέπει να τον ξαναξεκλειδώσεις. Πάντως είμαι αισιόδοξος ότι σε λίγο καιρό θα διαρρεύσει η leeco το kernel source code και θα έχουμε καταιγισμό από νέες ρομ. Λίγη υπομονή στην αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με μια φόρτιση, τρίτη μέρα αναμμένο, 4 ώρες και 10 λεπτά SOT και 41% υπόλοιπο μπαταρίας.Η αλήθεια είναι ότι είμαι σε άδεια και δεν έχω πολλές κλήσεις, αλλά και πάλι.... Από προσωπική πείρα, δεν έχω δει καλύτερη διαχείριση μπαταρίας. Ακούω γνώμες. Edited by arist1976
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με μια φόρτιση, τρίτη μέρα αναμμένο, 4 ώρες και 10 λεπτά SOT και 41% υπόλοιπο μπαταρίας. Από προσωπική πείρα, δεν έχω δει καλύτερη διαχείριση μπαταρίας. Ακούω γνώμες.

 

Οταν λες τριτη μέρα??? το εβγαλες απ τον φορτιστή Τετάρτη πρωι ας πουμε?

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες τριτη μέρα??? το εβγαλες απ τον φορτιστή Τετάρτη πρωι ας πουμε?

 

Τετάρτη 2 η η ώρα τα χαράματα γράφει στα στατιστικα της μπαταρίας. Δεν μου επιτρέπει να ανεβάσω screenshots η σελίδα. Είναι μεγαλυτερα από το όριο,λεει.

Link to comment
Share on other sites

Μέρα με σταθερό χέρι,μια χαρά και οι δυο κάμερες, Βράδυ με φλας μια χαρά η πίσω, χωρίς φλας και βράδυ είναι λίγο άσχημα τα πράγματα
Βράδυ και χωρίς φλας είναι γενικά άσχημα τα πράγματα , όχι μόνο στο συγκεκριμένο :)

Από βίντεο?

Μπορείς να ανεβάσεις κάποιες φωτο σε πλήρη ανάλυση ώστε να δούμε και εμείς τα αποτελέσματα?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Τώρα που πήγε στα 148 ευρώ, https://www.kimovil.com/to/special/V8fAPM

βρήκατε λύση να μην κλειδώνει ο Bootloader στην 26s?

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/leeco-le-pro-3-elite-model-x722-guides-development--and-mods/unlock-bootloader-rom-26s-t3654083

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Τώρα που πήγε στα 148 ευρώ, https://www.kimovil.com/to/special/V8fAPM

βρήκατε λύση να μην κλειδώνει ο Bootloader στην 26s?

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/leeco-le-pro-3-elite-model-x722-guides-development--and-mods/unlock-bootloader-rom-26s-t3654083

άπλα δεν κάνεις αναβάθμισή και τέλος πάντως ρώτησα στο xda ταιριάζει το twrp από Χ720 μάλιστα και unbrick firmware το ίδιο είναι με το Χ720 και X728

Edited by ziaba

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Τώρα που πήγε στα 148 ευρώ, https://www.kimovil.com/to/special/V8fAPM

βρήκατε λύση να μην κλειδώνει ο Bootloader στην 26s?

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/leeco-le-pro-3-elite-model-x722-guides-development--and-mods/unlock-bootloader-rom-26s-t3654083

 

Απ οσα έχω ψάξει κανείς δεν έχει ξεκλειδώσει τον bootloader στην 26s.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Τώρα που πήγε στα 148 ευρώ, https://www.kimovil.com/to/special/V8fAPM

βρήκατε λύση να μην κλειδώνει ο Bootloader στην 26s?

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/leeco-le-pro-3-elite-model-x722-guides-development--and-mods/unlock-bootloader-rom-26s-t3654083

Πραγματικά, από τιμή το ξεφτιλίσανε. Πόσο πιο χαμηλα;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...