Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.

Μια βοήθεια βρε παιδιά.

A)Έρχονται τα email, κάποια από αυτά παραπέμπουν σε ιστοσελίδες, κλικαρω και μου ανοίγει την σελίδα μόνο με τον default browser

B)Κατέβασα το app του real fm, θέλω να ακούσω μια πιο παλιά εκπομπή, κλικαρω και μου ανοίγει πάλι μόνο με τον default browser.

Πριν γράψω στο φόρουμ το έψαξα πάρα πολύ, αλλά δεν κατάφερα κάτι, όπως για παράδειγμα να τον απενεργοποίησω- κατάργησης ή να ορίσω τον chrome ως default browser.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα.

Μια βοήθεια βρε παιδιά.

A)Έρχονται τα email, κάποια από αυτά παραπέμπουν σε ιστοσελίδες, κλικαρω και μου ανοίγει την σελίδα μόνο με τον default browser

B)Κατέβασα το app του real fm, θέλω να ακούσω μια πιο παλιά εκπομπή, κλικαρω και μου ανοίγει πάλι μόνο με τον default browser.

Πριν γράψω στο φόρουμ το έψαξα πάρα πολύ, αλλά δεν κατάφερα κάτι, όπως για παράδειγμα να τον απενεργοποίησω- κατάργησης ή να ορίσω τον chrome ως default browser.

 

Μπορείς να τον ορίσεις ως default πηγαίνοντας ρυθμισεις-εφαρμογες-προεπιλεγμενες εφαρμογές - περιηγητής και εκεί να ορίσεις αυτόν που θέλεις ως προεπιλεγμενο. (Στα έγραψα στα ελληνικά, ακολούθησε την αντίστοιχη διαδρομή). Για να απενεργοποιησεις τον περιηγητή του συστήματος, κατέβασε κάποια εφαρμογή για να τον "παγωσεις", όπως π.χ το titanium backup.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις παρέλαβα και φυσικά είδα τη Ρομ 20sμετα δικά μου Ελληνικά μέσα και τα όποια ορθογραφικά λάθη είχα από την 20s που έβαλα τότε στο max2..:lol::p:D

Άντε να πιάσουμε δουλειά σιγά σιγά γιατί θέλει βελτιώσεις και τα πρόσθετα πραγματάκια μας...;)

IMG_20171103_105908.jpg

IMG_20171103_111537.jpg

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις παρέλαβα και φυσικά είδα τη Ρομ 20sμετα δικά μου Ελληνικά μέσα και τα όποια ορθογραφικά λάθη είχα από την 20s που έβαλα τότε στο max2..:lol::p:D

Άντε να πιάσουμε δουλειά σιγά σιγά γιατί θέλει βελτιώσεις και τα πρόσθετα πραγματάκια μας...;)

IMG_20171103_105908.jpg

IMG_20171103_111537.jpg

Αυτά είναι! Περιμένουμε!!

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, δώσε και ένα feedback για τα tempereds

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, δώσε και ένα feedback για τα tempereds

 

Sent from my 1+3T

 

Το συγκεκριμένο tempered το πήρα και εγω. Με μια λέξη απαράδεκτο. Υποτίθεται δεν καλύπτει τελείως ολο το μπροστά μέρος γτ το κινητό είναι curved στην άκρη. Ωστόσο ακόμα και έτσι, το tempered glass δεν εφαρμόζει σωστά στην οθόνη του κινητού και περιμετρικά σε βάθος περίπου 3-4 χιλιοστά δεν πατάει σωστά και έχει αέρα. Στο bangood έχει χαρακτηριστικές φωτογραφίες του προβλήματος. Φαντάζομαι είναι θέμα χρόνου να μπουν σκόνες κλπ και να χειροτερέψει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τον ορίσεις ως default πηγαίνοντας ρυθμισεις-εφαρμογες-προεπιλεγμενες εφαρμογές - περιηγητής και εκεί να ορίσεις αυτόν που θέλεις ως προεπιλεγμενο. (Στα έγραψα στα ελληνικά, ακολούθησε την αντίστοιχη διαδρομή). Για να απενεργοποιησεις τον περιηγητή του συστήματος, κατέβασε κάποια εφαρμογή για να τον "παγωσεις", όπως π.χ το titanium backup.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλα εντάξει, ευχαριστώ.

Δεν μπορούσα να το βρω με τίποτα, παρόλο ότι έχω το χ727

Link to comment
Share on other sites

Όλα εντάξει, ευχαριστώ.

Δεν μπορούσα να το βρω με τίποτα, παρόλο ότι έχω το χ727

 

Αν είχες το 722 σέ 2 3 μέρες θα τα είχες όλα τα καλά μέσα. Θα μιλήσω με τον Γιώργο torra33 που στήνει τις Ρομ για το χ720 να του τα στείλω να τα βάλει.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο tempered το πήρα και εγω. Με μια λέξη απαράδεκτο. Υποτίθεται δεν καλύπτει τελείως ολο το μπροστά μέρος γτ το κινητό είναι curved στην άκρη. Ωστόσο ακόμα και έτσι, το tempered glass δεν εφαρμόζει σωστά στην οθόνη του κινητού και περιμετρικά σε βάθος περίπου 3-4 χιλιοστά δεν πατάει σωστά και έχει αέρα. Στο bangood έχει χαρακτηριστικές φωτογραφίες του προβλήματος. Φαντάζομαι είναι θέμα χρόνου να μπουν σκόνες κλπ και να χειροτερέψει.

 

Έτσι ακριβώς κι δεν ταιριάζει κι σωστά στις εγκοπές κάμερας καθώς και στα soft keys με αποτέλεσμα να φύγει και ο φωτισμός εκτός. Γι αυτό θέλω τα διάφανα Nillkin ή Mofi αλλά που να τα βρεις. Το πάλεψα βέβαια αρκετά και το έφερα όσο το δυνατόν πιο κοντά. Με την μαύρη θήκη όμως που είναι ίδια με αυτή που έχω στο max2 ειναι οκ προς το παρόν.

Πρώτες εντυπώσεις από το κινητό. Ένα μικρότερο max2:lol: ιδια απόκριση λίγο χειρότερη οθόνη λόγω ανάλυσης και ποιότητας χρωμάτων. Μπαταρία ελπίζω πολύ καλύτερη και αν βάλω και τα καλά tweaks να βγαζει 3 μερες όπως το rn3 pro. Η Ρομ η γνωστή κινεζομαγαζιώτικη 20s χωρίς το μαμά update. Συμπέρασμα. Καλό τηλέφωνο όπως το max2 καλυτερο fingerprint (νομίζω λίγο ποιο γρήγορο) κάμερα λόγω έκθεσης σταθεροποιητή OIS τα ίδια παρόλα που το max2 έχει τα 21,3 mpxl. Από αύριο λοιπόν τελειώνω ένα 2ο update που έχω να δώσω στο max2 με την 28s και πιάνω την Ρομ που έχω σχεδόν έτοιμη να δώσω για το Elite.;)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες το 722 σέ 2 3 μέρες θα τα είχες όλα τα καλά μέσα. Θα μιλήσω με τον Γιώργο torra33 που στήνει τις Ρομ για το χ720 να του τα στείλω να τα βάλει.

 

Μας έφτιαξες Χρησταρα......

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο tempered το πήρα και εγω. Με μια λέξη απαράδεκτο. Υποτίθεται δεν καλύπτει τελείως ολο το μπροστά μέρος γτ το κινητό είναι curved στην άκρη. Ωστόσο ακόμα και έτσι, το tempered glass δεν εφαρμόζει σωστά στην οθόνη του κινητού και περιμετρικά σε βάθος περίπου 3-4 χιλιοστά δεν πατάει σωστά και έχει αέρα. Στο bangood έχει χαρακτηριστικές φωτογραφίες του προβλήματος. Φαντάζομαι είναι θέμα χρόνου να μπουν σκόνες κλπ και να χειροτερέψει.

 

Τα tempered από BG είναι χάλια ως προς τις διαστάσεις.. αφήνουν κενά.

Έχει πάρει κάποιος από άλλο κατάστημα που να ταιριάζει ακριβώς.??????

Link to comment
Share on other sites

Τα tempered από BG είναι χάλια ως προς τις διαστάσεις.. αφήνουν κενά.

Έχει πάρει κάποιος από άλλο κατάστημα που να ταιριάζει ακριβώς.??????

Leeco Le pro 3 Full Cover screen protector tempered glass Film For Letv Le2 2 Pro Cool 1 HD 9H protective Full Coverage glass

http://s.aliexpress.com/Mv2Ivqym

(from AliExpress Android) Εγώ πήρα αυτό και είναι μια χαρά!! Το πήρα σε μαύρο και έχει αλλάξει το κινητό! Περιμένω τώρα και μια μαύρη θήκη!

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Leeco Le pro 3 Full Cover screen protector tempered glass Film For Letv Le2 2 Pro Cool 1 HD 9H protective Full Coverage glass

http://s.aliexpress.com/Mv2Ivqym

(from AliExpress Android) Εγώ πήρα αυτό και είναι μια χαρά!! Το πήρα σε μαύρο και έχει αλλάξει το κινητό! Περιμένω τώρα και μια μαύρη θήκη!

 

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση.!!!!!

θα το παραγγείλω.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

 

2 πακετα μου με τρακινγκ ναμπερ priority Banggood.

 

Το ένα υποτιθεται ήταν το 722....

 

Σήμερα παραδόθηκαν τα συγκεκριμένα δεματα στην πολη που μενω, σύμφωνα με το τρακινγκ του ΕΛΤΑ, αλλά δεν παραδόθηκαν σε εμένα!!!!

 

Πρώτη φορά είμαι αντιμέτωπος με κατι τέτοιο....

 

Παράλληλα μίλησα με το τηλεφωνικο κέντρο του ΕΛΤΑ και μ είπαν πως παραδόθηκαν όντως τα δέματα(!) Αλλά σε άλλο άτομο και πως το Banggood μου έδωσε λάθος νούμερα τρακινγκ.....

 

Ήδη έστειλα μήνυμα Banggood.....

 

Τι πρέπει να κάνω;

Συγγνώμη για το ημι-ασχετο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

 

2 πακετα μου με τρακινγκ ναμπερ priority Banggood.

 

Το ένα υποτιθεται ήταν το 722....

 

Σήμερα παραδόθηκαν τα συγκεκριμένα δεματα στην πολη που μενω, σύμφωνα με το τρακινγκ του ΕΛΤΑ, αλλά δεν παραδόθηκαν σε εμένα!!!!

 

Πρώτη φορά είμαι αντιμέτωπος με κατι τέτοιο....

 

Παράλληλα μίλησα με το τηλεφωνικο κέντρο του ΕΛΤΑ και μ είπαν πως παραδόθηκαν όντως τα δέματα(!) Αλλά σε άλλο άτομο και πως το Banggood μου έδωσε λάθος νούμερα τρακινγκ.....

 

Ήδη έστειλα μήνυμα Banggood.....

 

Τι πρέπει να κάνω;

Συγγνώμη για το ημι-ασχετο

σε γενικές γραμμές θα πρέπει να πάς στα ελτά και να βρεις ποιος παρέλαβε , έχοντας όμως κάποια στοιχεία να αποδείξεις ότι η αποστολή είναι για σένα. Από εκεί και πέρα dispute και claim αμέσως στο paypal .

Καλυτερα όμως να ρωτήσεις και στο θέμα για τις αποστολές κλπ, θα το δουν περισσότεροι και πιο έμπειροι από ότι έδω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που σκέφτομαι καθώς χωρίς ταυτότητα δεν παραδίδεται τίποτα, είναι να είναι σωστό το tracking στο mail αλλά να έβαλαν καταλάθος άλλο στο δέμα... προφανώς η πόλη σου έχει κι άλλο πελάτη του banggood και τα μπέρδεψαν οι Κινέζοι. Τράβα τους ένα dispute μπας και στρώσουν. Στην καλύτερη να πάρεις 2 τηλέφωνα με 1 πληρωμένο, στη χειρότερη να πάρεις τα λεφτά σου πίσω. Το PayPal δεν αστειεύεται.
Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

 

2 πακετα μου με τρακινγκ ναμπερ priority Banggood.

 

Το ένα υποτιθεται ήταν το 722....

 

Σήμερα παραδόθηκαν τα συγκεκριμένα δεματα στην πολη που μενω, σύμφωνα με το τρακινγκ του ΕΛΤΑ, αλλά δεν παραδόθηκαν σε εμένα!!!!

 

Πρώτη φορά είμαι αντιμέτωπος με κατι τέτοιο....

 

Παράλληλα μίλησα με το τηλεφωνικο κέντρο του ΕΛΤΑ και μ είπαν πως παραδόθηκαν όντως τα δέματα(!) Αλλά σε άλλο άτομο και πως το Banggood μου έδωσε λάθος νούμερα τρακινγκ.....

 

Ήδη έστειλα μήνυμα Banggood.....

 

Τι πρέπει να κάνω;

Συγγνώμη για το ημι-ασχετο

 

Αν μένεις σε Αθήνα θα έλεγα πως έκανε λάθος το BG και σου έδωσε λάθος tracking.

 

Αν μένεις όμως σε επαρχία, και βάση ημερομηνίας είναι να παραλάβεις αυτές τις μέρες, είναι πολύ δύσκολη η σύμπτωση.

Να πας στα ελτα, να δεις ποιός υπέγραψε για το εν λόγο tracking.

Κάτι μου λέει πως δεν θα βρεις υπογραφή.

 

Παρ όλα αυτά εξακρίβωσε πως το tracking που σου έδωσαν είναι το σωστό με το BG...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν μένεις σε Αθήνα θα έλεγα πως έκανε λάθος το BG και σου έδωσε λάθος tracking.

 

Αν μένεις όμως σε επαρχία, και βάση ημερομηνίας είναι να παραλάβεις αυτές τις μέρες, είναι πολύ δύσκολη η σύμπτωση.

Να πας στα ελτα, να δεις ποιός υπέγραψε για το εν λόγο tracking.

Κάτι μου λέει πως δεν θα βρεις υπογραφή.

 

Παρ όλα αυτά εξακρίβωσε πως το tracking που σου έδωσαν είναι το σωστό με το BG...

επαρχια ειμαι σε μεγαλη Πολη ομως

πηρα τα ΕΛΤΑ τηλεφωνο...

Μου ειπαν πως ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να εδιναν κατι χωρις υπογραφη,,,,......

μαλλον παιζει λαθος τρακινγκ...

ΑΝ ΟΜΩΣ χωρις υπογραφη ομως αν εχουν δωσει τα ΕΛΤΑ το δεμα....τι μπορω να κανω?

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

επαρχια ειμαι σε μεγαλη Πολη ομως

πηρα τα ΕΛΤΑ τηλεφωνο...

Μου ειπαν πως ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να εδιναν κατι χωρις υπογραφη,,,,......

μαλλον παιζει λαθος τρακινγκ...

ΑΝ ΟΜΩΣ χωρις υπογραφη ομως αν εχουν δωσει τα ΕΛΤΑ το δεμα....τι μπορω να κανω?

 

Τους χορεύεις απλά...

Θα ταλαιπωρηθεις βέβαια, αλλά η υπόθεση σηκώνει "αίμα"...

 

Επειδή μου το έχει κάνει το Ελτα αυτό το λάθος έφτασα στον προϊστάμενο τρελαμένος και απαιτουσα να μου δείξει υπογραφή αφού είχα στα χέρια μου το invoice απο GB, και τελικά αποδείχτηκε οτι έκανε λάθος ενας καινούριος υπάλληλος το έδωσε "και καλά" σαν unregistered (ήθελα να μάθω αν ίσχυε, αυτός που το πήρε δεν είχε μπέσα να το πάει πίσω ή να με πάρει τηλ; ) μου ζήτησαν απόδειξη για να με αποζημιώσουν, κλασσικά σαν ελληναρας εγώ τους πήγα απόδειξη 1000% πάνω :p ... μου είπαν πως δεν μπορούν να με αποζημιώσουν τόσα πολλά βάση νόμων και μπλα, μπλα, μπλα. Και μετά απο ένα αγώνα μιας βδομάδας κατάφερα και πήρα τα χρήματα μου + το χαρτζιλίκι μου.

Μη σου τύχει που λένε...

 

Μη ξεχάσω, αν επιβεβαιωθεί απο το BG οτι το tracking number είναι δικό σου, ζητάς αποδεικτικό παράδοσης απο τα Ελτα και αν δεν σε αποζημιώσουν ανοίγεις υπόθεση στο PayPal.

 

Και κάτι άλλο, κυνηγάς όπου ήταν τελευταία το δέμα σου, δλδ αν ήταν παράδοση απο ΚΔ (Κέντρο διαλογής) ή Ελτα (τοπικό κατάστημα περιοχής)

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Χθές παρέλαβα το Χ722, έκοψα τις 2 mini sim και τις τοποθέτησα στο τηλέφωνο. Σε διάφορετικές επαφές μου θα πρέπει να τηλεφωνώ από άλλη κάρτα. Αναρωτιέμαι αν υπάρχει δυνατότητα όταν ανοίγω μία επαφή, να διαλέγω από ποιά κάρτα θα τηλεφωνήσω, χωρίς κάθε φορά να αλλάζω κεντρικά την ρύθμιση, και η επαφή να κρατάει αυτή τη ρύθμιση για την επόμενη φορά που θα τηλεφωνήσω. Αυτό συνέβαινε στο προηγούμενό μου τηλέφωνο (Windows 10) και δεν βλέπω πως και αν μπορεί να γίνει εδώ και γενικώτερα στο android (νομίζω ότι παλιότερα το έκανα αλλά πλέον έχω καιρό να χρησημοποιήσω android)

 

-ok, στην κεντρική ρύθμιση επιλέγουμε ask first

Edited by thermigr
Link to comment
Share on other sites

Τους χορεύεις απλά...

Θα ταλαιπωρηθεις βέβαια, αλλά η υπόθεση σηκώνει "αίμα"...

 

Επειδή μου το έχει κάνει το Ελτα αυτό το λάθος έφτασα στον προϊστάμενο τρελαμένος και απαιτουσα να μου δείξει υπογραφή αφού είχα στα χέρια μου το invoice απο GB, και τελικά αποδείχτηκε οτι έκανε λάθος ενας καινούριος υπάλληλος το έδωσε "και καλά" σαν unregistered (ήθελα να μάθω αν ίσχυε, αυτός που το πήρε δεν είχε μπέσα να το πάει πίσω ή να με πάρει τηλ; ) μου ζήτησαν απόδειξη για να με αποζημιώσουν, κλασσικά σαν ελληναρας εγώ τους πήγα απόδειξη 1000% πάνω :p ... μου είπαν πως δεν μπορούν να με αποζημιώσουν τόσα πολλά βάση νόμων και μπλα, μπλα, μπλα. Και μετά απο ένα αγώνα μιας βδομάδας κατάφερα και πήρα τα χρήματα μου + το χαρτζιλίκι μου.

Μη σου τύχει που λένε...

 

Μη ξεχάσω, αν επιβεβαιωθεί απο το BG οτι το tracking number είναι δικό σου, ζητάς αποδεικτικό παράδοσης απο τα Ελτα και αν δεν σε αποζημιώσουν ανοίγεις υπόθεση στο PayPal.

 

Και κάτι άλλο, κυνηγάς όπου ήταν τελευταία το δέμα σου, δλδ αν ήταν παράδοση απο ΚΔ (Κέντρο διαλογής) ή Ελτα (τοπικό κατάστημα περιοχής)

 

στην τοπικη διανομη εγινε

βρηκα ακρη απο μεσα

θα μαθω απο εβδομαδα...

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

μακαρι ,με το καλο!

 

ελα μη χαλαρωνεις εσυ...

φτιαξε τη ρομ....

παντως αν οντως το εχουν χασει/ψειρισει και παρω πισω τα χρηματα μου(το 722 το ειχα παραγγειλει με κατι δερματινες παντοφλες...χαχαχαχα) θα το ξαναπαραγγειλω ανετα....

ειναι θηριο και χρειαζομαι αυτονομια και κορυφαιο επεξεργαστη...με καλη ρομ...

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ε, ε, έρχεται...

Μερικές βελτιώσεις ακόμα...

Screenshot_2017-11-05-16-01-41.jpg Screenshot_2017-11-05-16-46-33.jpg Screenshot_2017-11-05-16-47-20.jpg Screenshot_2017-11-05-16-47-25.jpg Screenshot_2017-11-05-16-47-31.jpg Screenshot_2017-11-05-16-47-38.jpg Screenshot_2017-11-05-16-47-46.jpg Screenshot_2017-11-05-16-47-52.jpg Screenshot_2017-11-05-16-48-03.jpg Screenshot_2017-11-05-16-48-11.jpg Screenshot_2017-11-05-16-48-21.jpg Screenshot_2017-11-05-16-48-39.jpg Screenshot_2017-11-05-16-48-43.jpg Screenshot_2017-11-05-16-48-54.jpg Screenshot_2017-11-05-16-50-17.jpg

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...