Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατεβασα την εκδοση που ειπε ο ηλεκτροματος :D

μονο που δεν ειχα προσεξει την λεπτομερεια στο σπασιμο. Ελπιζω να βγει καποιο καλυτερο. Ισως το βαλω μονο για να δω γραφικα, αν ειναι θα πω εντυπωσεις!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν και το εχω, δεν το εχω δει ακομα. Απο οτι εχω διαβασει ειναι συνεχεια του παλιου, ουσιαστικα βελτιωση. το θεωρουν πλεον απο τα καλυτερα στο ειδος του, ισως το Νο1. Αν και εχει βελτιωθει απο αλλη εταιρια η δουλεια λενε ειναι πολυ καλη. Ψαξε για reviews και θα βρεις περισσοτερες πληροφοριες.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα πιο ρεαλιστικά παιχνίδια εξομοίωσης μαχητικού αεροσκάφους!Η λεπτομέρεια σε όλο της το μεγαλείο,νομίζεις πώς πετάς κανονικό αεροπλάνο! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

μήπως γνωρίζει κανείς πώς μπορώ να κατεβάσω και από που άλλα πρωταλθήματα για το fifa 2004

 

ευχαριστώ :) :)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έπαιξα λίγο, μούφα το παιχνίδι (τουλάχιστον από γραφικά). Σε μηχάνημα με 1 GB RAM, 3.2 GHz P4 και GeForce 6800 GT Ultra, έβαλα ανάλυση 1600x1200, Ultra detail και anisotropic στο 16x και το παιχνίδι σερνότανε με lag 2-3 sec. Και ενώ θα νόμιζε κανείς τα γραφικά τέλεια, τελικά δεν είναι και τόσο καλά, ενώ σε μερικά σημεία πιξελιάζει!

 

P.S.: Έχει βγει σωστό σπάσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι μου λέτε είναι άξια συνέχεια του Falcon 4.0. Πολύ θα ήθελα να είναι σαν το πακέτο του Falcon 4.0 με όλα τα περιεχόμενα όπως manual και χάρτης...
http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

paidia eno prospatho na egatastiso to expansion tou call of duty mou vgazei ena error 2349 kai meta allo ena error 1603 kai stamatai to install....giati?kserei kanis ti prepei na kano?pls help
Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει ασχοληθει με το παιχνιδι ισως να μπορει να βοηθησει.Εχω μεινει στο σημειο που αποκτω την δυνατοτητα να ανεβαινω τοιχους.Τρεχω λοιπον στο επιπεδο που για να προχωρισω πρεπει να ανεβω εναν τοιχο.Λοιπον δεν μπορω να ανεβω με τιποτα.Φτανω σε ενα σημειο και ξαναπευτω κατω.Δεν ξερω τη συνδυασμους πληκτρων να δοκιμασω.Οποιο παιδι εχει παιξει το παιχνιδι(σε ps2) και εχει καταλαβει σε ποιο σημειο αναφερομαι ας με βοηθησει.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι το εχεις αυθεντικο ή κοπια...?
Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει ασχοληθει με το παιχνιδι ισως να μπορει να βοηθησει.Εχω μεινει στο σημειο που αποκτω την δυνατοτητα να ανεβαινω τοιχους.Τρεχω λοιπον στο επιπεδο που για να προχωρισω πρεπει να ανεβω εναν τοιχο.Λοιπον δεν μπορω να ανεβω με τιποτα.Φτανω σε ενα σημειο και ξαναπευτω κατω.Δεν ξερω τη συνδυασμους πληκτρων να δοκιμασω.Οποιο παιδι εχει παιξει το παιχνιδι(σε ps2) και εχει καταλαβει σε ποιο σημειο αναφερομαι ας με βοηθησει.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.

 

Μήπως μπορείς να μου πεις πόσο τις εκατό είσαι για να καταλάβω?Έφτασα στο 22%

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους το βρηκα.Ηταν μπροστα μου το προβλημα και δεν το εβλεπα.Φιλε εχω φτασει στο 50%.Παντως να ξερεις οτι το ποσοστο ανεβαινει και αλλο αν εχεις βρει μυστικα.Ειμαι αρκετα κοντα στο τελος
Link to comment
Share on other sites

xexe einai fobero games e? nomizw prepei na me kapou sto 25-30 egw to exw psiloparatisei giati epeza shadow of colossus lol
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει εσύ ξέφυγες!!Μηπως μπορείς να μου πεις πως θα περάσω το μεγάλο φίδι? Ευχαριστώ.

 

Αφου χτυπησεις τον τοιχο και πεσει θα μπορεις να ανεβεις πανω στον οροφο.Γρηγορα θα μελετας τις κινησεις του φιδιου για να προχωρας και οπου σε πλοκαρει τοιχος να τον χτυπας .Δεν ειναι δυσκολο αρκει να εχεις υπομονη.Μολις το περασεις θα αντιμετωπισεις τον reptile.

Link to comment
Share on other sites

Είδα αυτό το παιχνίδι και το μυαλό μου πήγε στο θρυλικό Falcon 4.0 της Microprose. Έχει καμία σχέση αυτό?Το έχει παίξει κανείς? Αξίζει?

Η Microprose ανέκαθεν έβγαζε από τους καλύτερους εξομοιωτές σε όλους τους τομείς (βλέπε Formula 1, GP500, flight simulators).

Στο Falcon 4.0 μπορείς να μπεις σε forums σαν κι αυτό όπου θα μοιραστείς το πάθος σου με άλλους εξίσου τρελαμένους με σένα. ;)

Πιθανόν να είναι ένα από τα πολλά forum που ασχολούνται με το συγκεκριμένο παιχνίδι όπου έχουν προσθέσει κι άλλες πίστες,αποστολές κτλ. :)

 

Στο λεω γιατί το ίδιο έχω δει και για το GP500 (καινούργιες μηχανές,κράνη κτλ) :!:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

mipws exei problima to cd drive sou kai den mporei na diabasei kapoia arxeia pou 8elei kai giauto sou bgazei ta error?to idio to eixe kanei se ena filo mou kai auto itan to problima....
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

pedia pira to age of mythology gold edition afthediko afto pou thelw na rwtisw ine giati den borw na pexw random map to aplo kai mono to titans expansion? episis iparxei tropos na mi zitaei cd? (xwris cr**k) ine spasimo se merika pexnidia kaneis olokliri tin egatastasi kai oxi sidomi kai etsi de zitaei cd edw ti ginete?
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος που εχει το παιχνιδι να ανεβασει το αρχειο setup.exe που βρισκεται στο πρωτο cd γιατι μου εχει καταστραφει?Το μεγεθος του ειναι πολυ μικρο (κατι ΚΒ) και μπορει ακομα και να ανεβει και σαν συννημενο σε post ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

fifa 2006 vs pro06
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Gia pc pio einai kalitero to fifa06 i to proevu5?
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...