Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σαν να μου φαίνεται ότι ήρθε ένα από τα πιο καλά παιχνίδια στο pc...:p

Τι λέτε???

http://www.gamespot.com/pc/action/farcry2/?tag=nl.e579

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσφατα ξεκινησα αυτο το παιχνιδι. Μηπως το παιζει κανεις αλλος να ανοιξουμε καμια συζητησουλα? Εψαξα και δεν βρηκα τιποτα στο Myphone. :happy:
Link to comment
Share on other sites

Αχ... Τι μου θυμισες τωρα... Ειχε λιωσει το πρωτο... Ιδικα η πρωτες πιστες... τις ειχα λατρεψει...

Μου φενεται πρεπει να παρω ενα γερο game-ο-μηχανιμα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! έχω μια φίλη μου η οποία έχει πορωθεί με παιχνίδια όπου λύνεις γρύφους! να σαν και αυτό κάτι http://mystikes.selid.es/

Το οποίο φυσικά έχει τερματίσει!!!:)

Θα μπορούσατε να με βοηθήσετε στο να βρούμε κάποιο αντίστοιχο???

Παιχνιδι με γρίφους στο inernet να είναι και ότι να 'ναι!!!:P

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Thx φίλε μου!!! είναι ένα ωραίω site όπου θα έχω να ασχολιέμαι για λίγο καιρό... φυσικά περιμένω και άλλα!! :P:P:P
Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! πριν από λίγο μου έστειλαν σε μνμ (μάλλον από τα στοιχεία που έδωσα στο ikariam.gr) αυτο εδώ http://metin2.gr/index.php το παιχνίδι το οποίο είναι δωρεάν!

Κάτι σαν το line age μου μοιάζει αλλά δεν ξέρω...τώρα το κατεβάζω και εγώ!!!! Πάντως καλό μου φένεται...:p

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Kαταπληκτικο παιχνιδι fps.

Πολεμος καπου στο 2020 για τα πετρελαια (η πλακα ειναι οτι ξεκιναει την αφηγηση και λεει οτι μια κριση,λογο ελειψης πετρελαιου,ξεκιναει το καλοκαιρι του 2008(!!!!!) οτι δηλαδη συμβαινει και τωρα.

Ειναι η γνωστη καλη δυση και η κακη ανατολη.

Η ιστορια εξελισεται καπου στην κασπια,οπου σκοπος ειναι να γινει καταληψη

εχθρικων εδαφων.

Το κλου ειναι οι πολεμικες μινιατουρες-τηλεχειριζομενες!

Ελικοπτερακι οπου περαν του οτι ειναι εξοπλισμενο με ρουκετες(!!!!)κανεις και κατοψη των εχθρικων εδαφων!

Ρομποτ τανκ,αυτοκινητακι βομβα,αεροπλακακι βομβα κτλ.

Ο εξοπλισμος ειναι πλουσιος,ενω μπορεις να κουβαλας.....τα παντα!!!!!

Oδηγεις τα παντα,τανκ,ελικοπτερα κτλ.

Τα γραφικα-ηχος φοβερα αφου το παιχνιδι ειναι 12gb (crisis 3,5gb)

Στηριζεται στη μηχανη του unreal.

Tιμη 14,99 στο μεντια-μαρκτ

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Mεγα μειονεκτιμα

Μικρη διαρκεια.7 αποστολες με 2 εως 7 ενοτητες η καθε μια,μικρες δε διαρκεια.

Με το που συνηθησα,ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!!!!!

Παντως για τα χρηματα του,αξιζει.

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

βγηκε το τρειλερ σημερα...http://www.youtube.com/watch?v=z_-tZCaBB7E

 

αν και δεν βλεπω να δείχνετε μεγαλο ενδιαφέρον...:p

Link to comment
Share on other sites

Μα η αξία του Fuel of War είναι το online. Γίνεται χαμός, πάει να φάει το Battlefield. 15 ευρ στο Media Markt ισχύει???

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

βγηκε το τρειλερ σημερα...http://www.youtube.com/watch?v=z_-tZCaBB7E

αν και δεν βλεπω να δείχνετε μεγαλο ενδιαφέρον...:p

Eίναι που περιμένουμε με μεγαλύτερη αγωνία το White Council :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το White Council κατά 99,9% έχει ακυρωθεί.:lol:

Εξαρτάται... Το IGN π.χ. λέει ότι ακυρώθηκε, ενώ το GameSpot το έχει ως TBA (to be announced). Εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν έχει εγκαταλειφθεί το project ενός σοβαρού LOTR RPG... ;)

Αν και το Third Age δεν ήταν άσχημο, ενώ τα screenshots του Conquest φαίνονται... promising!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια...αγόρασα ενα παιχνίδι αντιγραφή απο ένα μαγαζί...για την ακρίβεια το sims 2.... Εγώ δεν είμαι και πολύ σχετικός με αυτά....το έκανα εγκατάσταση, και το ***** και όλα....τώρα όταν πηγαίνω να τον ανοίξω μου βγαίνει παράθυρο που λέει ''unspecified error'' ....τι να κάνω???:wacko:

HELP ME PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πολλα μπορει να συμβαινουν οπως να μην το σηκωνει ο υπολογιστης,να θελει καινουργιους drivers η καρτα γραφικων η να μην εγινε σωστα η αντιγραφη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορει να συμβαινει κατι απο αυτα που ειπε ο zyp3r, αλλα μηπωε δεν εγινε σωστη εγκατασταση?

κανε το απεγκατασταση και επειτα εγκατασταση.μηπως εχει επιλογη για full instalation ή minimum instalation?

αν ναι τοτε κανε εγκατασταση το minimum instalation

Link to comment
Share on other sites

1. Πριν ανοίξεις νέο topic πρέπει να ψάχνεις με την Αναζήτηση για να βρεις το αρμόδιο topic.

2. Tα κεφαλαία απαγορεύονται.

3. Πρέπει να επιλέγεις περιγραφικούς τίτλους για τα topics που ανοίγεις και όχι "βοήθεια", "help", "επείγον" κλπ. παρόμοια.

 

Το topic για το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι αυτό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=42945

Γράψε εκεί αναλυτικά το πρόβλημα σου, με προτάσεις που έχουν αρχή και τέλος, χωρίς "βοήθεια", "help me" κλπ.

Link to comment
Share on other sites

γενικα ποιο παιχνιδι που παιζατε παλια σας εχει μεινει?εγω θυμαμαι ενα με ενα αγορακι στο playstation και στο pc που του εκλεψε ενας κακος το σκυλι και εκεινος πηγαινε να το βρει...και στην πρωτη πιστα ηταν σε κατι βραχια-βουνα και χτυπαγε με κατι σαν ηλεκτροσοκ σκιες που ερχοντουσαν ...ξερετε πως λεγετε?γιατι δν θυμαμαι?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Heart of Darkness.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Heart of Darkness.

ναι αυτο ειναι...ωραιο παιχνιδι για την εποχη του...

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται... Το IGN π.χ. λέει ότι ακυρώθηκε, ενώ το GameSpot το έχει ως TBA (to be announced). Εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν έχει εγκαταλειφθεί το project ενός σοβαρού LOTR RPG... ;)

Αν και το Third Age δεν ήταν άσχημο, ενώ τα screenshots του Conquest φαίνονται... promising!

 

εμανα παντως μου φαινοντε μετρια...θα μπορουσε να ειχε πολυ καλυτερα γραφικα...:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...