Jump to content

Περί Πνευματικών Ταγών


apostolis13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@labis

Ιστιοσελίδα;;; Τι είναι αυτό;;; :D Τίποτα με πανιά φαντάζομαι! :o

Ίσως ανεπιτυχώς να ήθελες να αναφερθείς στην Ιστοσελίδα του Myphone!

Λοιπόν αγαπητέ, μπορείς να χαρακτηρήσεις τα μέλη του myphone όπως θέλεις, το κακό της δημοκρατίας, αλλά μπορούν και τα μέλη του Myphone να σε κρίνουν αναλόγως! Εγώ μπορώ να σε χαρακτηρίσω σαν ανώμαλο για παράδειγμα!

Εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ο λόγος για τον οποίο μπήκες στον κόπο να κάνεις register και να γράψεις αυτό το σχετικά μεγάλο (και γεμάτο ανοησίες) post! :o

Αφού δεν σου αρέσει το συγκεκριμένο μέρος μην το επισκέπτεσαι καθόλου! Όταν κάτι δεν μας ενδιαφέρει δεν ασχολούμαστε! Ωστόσο εσύ είχες μια βαθειά επιθυμία να τα πείς τα παραπάνω! Άρα το όλο θέμα μάλλον σε ενδιαφέρει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 73
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

@labis

Ιστιοσελίδα;;; Τι είναι αυτό;;; :D Τίποτα με πανιά φαντάζομαι! :o

Ίσως ανεπιτυχώς να ήθελες να αναφερθείς στην Ιστοσελίδα του Myphone!

Λοιπόν αγαπητέ, μπορείς να χαρακτηρήσεις τα μέλη του myphone όπως θέλεις, το κακό της δημοκρατίας, αλλά μπορούν και τα μέλη του Myphone να σε κρίνουν αναλόγως! Εγώ μπορώ να σε χαρακτηρίσω σαν ανώμαλο για παράδειγμα!

Εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ο λόγος για τον οποίο μπήκες στον κόπο να κάνεις register και να γράψεις αυτό το σχετικά μεγάλο (και γεμάτο ανοησίες) post! :o

Αφού δεν σου αρέσει το συγκεκριμένο μέρος μην το επισκέπτεσαι καθόλου! Όταν κάτι δεν μας ενδιαφέρει δεν ασχολούμαστε! Ωστόσο εσύ είχες μια βαθειά επιθυμία να τα πείς τα παραπάνω! Άρα το όλο θέμα μάλλον σε ενδιαφέρει!

 

 

μπραβο φιλε μου , καλα του τα ειπες , αλλη δουλεια δεν εχει ο τυπος να κανει παρα να κρινει αυτους που κανουν την ΚΑΛΥΤΕΡΗ δουλεια κατα την ταπεινη μου γνωμη ? :wacko:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον labis

 

αγαπητοι φιλοι

 

 

μια φορα ετυχε να γνωρισω τον αλεξ που ειναι και το πραγματικο του ονομα και μου ανεφερε με ενθουσιασμο την ιστιοσελιδα και το φορουμ.Στο πρόσωπό του είδα ενα καθυστερημένο παιδάκι, ανασφαλές, το οποίο προσπαθουσε να κρύψει το υπερτατο κενο και τη βλακεια του πισω απο κινητα, ppc, και τα υποτιθέμενα "κοννε", προφανως με μεταναστες, για να μεταπουλα κινητα "σε φοβερες τιμες" (κλεπταποδοχή λεγεται αυτό). Με εντυπωσίασε μάλιστα πως το ελληνικό εκπαιδευτικό σύστημα τον κατέταξε στους διαννοητικούς ταγους αυτής της χώρας. Αλλοι προσπαθούν να δείξουν κατιτις με εξατμίσεις, αλλοι με γκόμενες, αλλοι ξοδεύοντας λεφτα, αλλοι διαβάζουν αθλητικές εφημερίδες, αλλοι πίνουν φραπέ, ο αλέξης με κινητα.

 

Μπαινοντας στον ιστιοχώρο, όπως θα εγραφε και ο πρωτεργάτης του συγκεκριμενου θεματος, ειχα την τύχη να πέσω σε αυτό το θέμα. Αντι να συναντησω ανθρώπους, οι οποίοι να ενδιαφερονται για τη φυση της τεχνολογιας ή τι θα πρέπει να κανουν οταν πεσει νερο στη μπαταρια τους, είδα πολλους αλεξηδες. Ανθρώπους που δεν έχουν με τι να ασχοληθούν και λένε το κοντο και το μακρύ τους. Μερικοί δε έχουν και τοσο απλό λογο, ωστε με πείθουν πως το μονο που έχουν διαβάσει ποτέ ειναι αγγελίες του τύπου "ζητουνται νεοι"

 

 

Γιατί σας γραφω? Γιατι είστε ημιγελοιοι. Φυσικα οχι το καθε μελος του φορουμ αλλα σίγουρα παρα πολλοι και δη οσοι

κτοξευουν πομφολυγες εναντιον ενος τύπου που προφανώς γελάει μαζι σας και σας εμπαίζει με τον πιο αστειο τροπο. Μια λεξουλα είπε για το χαζοκοσμο που έχετε δημιουργήσει και αμεσως αρχισατε να φτιαχνετε σεναρια και να σπεκουλαρετε και να σχολιαζετε ενα στυλιζαρισμενο υφος, το οποιο παω στοιχημα την παρθενια των οπισθιων μου δεν μπορειτε να πετύχετε.

 

 

Οφείλω να ομολογήσω πως με διασκεδασε ο τύπος με τον πεθερo φιλόλογο. Και εμένα o δικος μου καθαρίζει φασολακια εκ μερους μεγάλου χρηματοπιστωτικού οργανισμού.Χεστηκε η φοραδα στο αλώνι. Δε μου λες φίλε σου κάνει και έκπτωση όταν κάνει ιδιαιτερα στα παιδια σου? Ασε με να μαντέψω. Δεν εχεις κανει παιδια για να αφιερώνεις το χρονο σου στο site. Ο δε Msk έχει πορωθεί. Θυμίζει rambo σε ταινία.....Να 'ναι καλά

 

 

Φίλε μπορεί ορισμένα από αυτά που λες να έχουν κάποια στοιχεία αλήθειας (αν και πολύ αμφιβάλλω) αλλά αν πραγματικά τα οπίσθια σου είναι παρθένα κάνε Post με πραγματικά στοιχεία και μη φτιάχνεις ανώνυμα accounts του τύπου apostolis13, Bucanneer και τώρα labis (γιατί και τα 3 το ίδιο είναι)

 

Τουλάχιστον ο Αλεξ όπως ο ίδιος είπες post-άρει με το όνομα του και το επίθετο του και δεν κρύβει τα στοιχεία του πίσω από new accounts..

(Γιατί προφανώς από όλα αυτά που αναφέρεις δεν μπορεί κανείς να πιστέψει ότι γράφτηκες σήμερα στο forum..σαν παλιό μέλος φαίνεσαι)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον labis

 

 

Φίλε Λάμπη, μας είπες σε ποια κατηγορία κατατάσσεις τον Αλέξη και τα υπόλοιπα μέλη του forum όχι κάθε ένα εξ ημών αλλά όλους μαζί συνολικά. Εσύ άραγε σε ποια ακριβώς κατηγορία κατατάσσεις τον εαυτό σου; Τι προσφέρει το μήνυμα σου πέρα από το να κοροϊδεύει τους "χασομέρηδες" που ασχολούνται με τα κινητά; Μήπως ανήκεις στην κατηγορία των άλλων χασομέρηδων που λόγω ανίας είναι έτοιμοι να τσακωθούν με τους πάντες και τα πάντα - βλέπουμε πολλούς τέτοιους να παρελαύνουν σε χαζοεκπομπές της μικρής οθόνης. Σε τελική ανάλυση τι κάθεσαι και ασχολείσαι αν δεν έχεις κάτι εποικοδομητικό να πεις;

 

Για ιστιοσελίδες και για ιστιοχώρους απευθύνσου εδώ. Και αν δεν κατάλαβες, πέρνα μαζί με τον πεθερό σου όταν τελειώσει με τα φασολάκια να μάθεις τι διαφορά κάνει ένα ι - πρωτού μιλήσεις για στυλιζαρισμένο ύφος, θυμήσου ότι τα μεταξωτά βρακιά απαιτούν και επιδέξιους κώλους.

Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ που το θυμήθηκαν αυτο το thread πάλι? Μήπως φταίει ο counter κάτω χαμηλά στην πρώτη σελίδα του forum που αυξάνεται εκθετικά; Μήπως φταίει η αναγνώριση του site σε πανελλαδικό επίπεδο σε μόλις 3 μήνες; :rolleyes:

 

Φίλε labis κουράστηκες πολύ να γράψεις το κείμενο σου. Ούτε τις απόψεις σου πέρασες, ούτε το επίπεδό σου έδειξες... ούτε καν μας κίνησες την περιέργεια. Αντιθέτως... μας κούρασες πολύ, σε βαρεθήκαμε και εσένα και τα κολλητάρια σου και το επίπεδό σας... :whistle:

 

Α και αντίο ε; :happy:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι το κειμενο του το αλλαξε τουλαχιστον 3 φορες ο λαμβης , αλλα αυτα ανηκουν πλεων στο παρελθον , και εμεις κοιταμε μπροστα , σε καλη δοθλεια απο ολους ( admin , staff , mods αλλα ΚΑΙ απλα μελη )
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αλέξη,

 

για να ασχολούνται μαζί σου-μαζί μας, πάει να πει ότι τους έχεις-έχουμε ξεπεράσει κατά πολύ φίλε μου :)

 

"Τρέχουν" να κάνουν "κάτι" και δεν φτάνουν μάλλον... :whistle:

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Αλέξη σε ζηλεύουν ρε!!!!

 

:)

 

Τι εύκολο που είναι να κάνεις ένα account σε ένα forum και να γράφεις ποστ πίσω από την ανωνυμία μιας πιθανώς δυναμικής IP address.

 

Και τι ωραία που είναι που αυτό το forum καθώς φαίνεται έχει μέλη που μπορούν να κρίνουν μόνα τους και δεν χρειάζονται τον κάθε apostolis13, Bucanneer και labis...

 

Και που να ξέρατε εσείς οι 3 τι καλό μας κάνατε/κάνετε.

(πέρα από το γέλιο που ρίχνουμε :p)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον labis

 

Αντι να συναντησω ανθρώπους, οι οποίοι να ενδιαφερονται για τη φυση της τεχνολογιας ή τι θα πρέπει να κανουν οταν πεσει νερο στη μπαταρια τους,

 

 

 

Βέβαια η τεχνολογία δεν προσδιορίζεται και σαφώς δεν περιορίζεται σε και από αέναους αφηρημένους στοχασμούς ( "ποιοι είναι αυτοί που ασχολούνται με τη φύση της τεχνολογίας", "τι είναι η φύση της τεχνολογίας και πως την ορίζουμε", και λοιπές σαχλαμάρες ).

 

Η μόνη επαφή που μάλλον έχεις με την τεχνολογία περιορίζεται στα δυσεπίλυτα προβλήματα που εσύ ο ίδιος έθεσες ("Έπεσε η νερό στην μπαταρία, και τώρα τι κάνω") και πιθανόν στο γόρδιο δεσμό ( "τι είναι αυτό το ριν που ζητάει το κινητό"?).

 

Θα σε βοηθήσω λοιπόν να τερματίσεις την αγωνιώδη αναζήτηση σου για την "φύση της τεχνολογίας": Όταν πέσει νερό στην μπαταρία την βγάζεις, την σκουπίζεις και αν δεν δουλεύει αγοράζεις άλλη. (δεν είναι μαγικός ο κόσμος της τεχνολογίας?)

 

Όπως πολύ σαρκαστικά έθεσες, (με το αναμφισβήτητο ταλέντο σου στο λόγο) υπάρχει κόσμος και κοσμάκης σε αυτή την ιστοσελίδα, όπως παντού άλλωστε. Άλλοι ασχολούνται με κινητά, άλλοι με υπολογιστές, άλλοι με μουσική, άλλοι με κινηματογράφο. Άλλοι είναι σοβαρά άτομα, άλλοι είναι τσαρλατάνοι. Άλλοι έχουν γνώσεις, άλλοι δεν έχουν. Άλλοι λένε ότι έχουν γνώσεις, άλλοι έχουν και δεν το λένε. Άλλοι κάθονται, άλλοι δουλεύουν όλη μέρα, άλλοι δουλεύουν τον κόσμο. Αλλά παντού δεν υπάρχει αυτό? Με ποια λογική εσύ τους έβαλες όλους σε ένα καζάνι και τους χαρακτηρίζεις "ημιγελοίους", αυτό δεν το έχω καταλάβει. Και ακόμα παραπέρα, αν κάποιοι είναι ημιγελοίοι εσένα τι σε νοιάζει? Πρώτη φορά βλέπεις και καίγεσαι να το/τους καυτηριάσεις? (αν ναι, τότε υπάρχει μια συσκευή, λέγεται τηλεόραση...άνοιξέ τη...συντόνισέ τη και θα δεις πολλούς και επικίνδυνους ηλίθιους ). Αν το ότι μερικοί ζουν για την τεχνολογία, κάνοντας ή όχι επίδειξή της/τους, εσένα τι σε ενοχλεί? Είναι άραγε το μόνο στραβό που βλέπεις στον κόσμο (σου?).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον labis

 

Οφείλω να ομολογήσω πως με διασκεδασε ο τύπος με τον πεθερo φιλόλογο. Και εμένα o δικος μου καθαρίζει φασολακια εκ μερους μεγάλου χρηματοπιστωτικού οργανισμού.Χεστηκε η φοραδα στο αλώνι. Δε μου λες φίλε σου κάνει και έκπτωση όταν κάνει ιδιαιτερα στα παιδια σου?

 

 

Ο πεθερός μου έχει πάψει εδώ και πολλά χρόνια να κάνει ιδιαίτερα :lol:

Για τα ιδιαίτερα φροντίζει η μητέρα τους (αν δεν πρόσεξες είναι κι αυτή φιλόλογος) και, πίστεψέ με, τα αξίζει τα λεφτά της :lol:

Όταν όμως είναι απασχολημένη, μήπως θα ήθελες να κάνεις εσύ τα ιδιαίτερα; :lol:

Είναι προφανές ότι εσύ, ως μη αργόσχολος, θα είσαι και ακριβός; :lol:

Πόσο πάει η ώρα αγαπητέ φίλε; :lol:

Α, κάνε μου και μια μικρή έκπτωση ... :lol:

 

Άντε στο καλό σου ... :lol:

Μ' έκανες και γέλασα πρωί πρωί :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτά που είπε ο Λάμπηs, κρατάω κάτι.Πωs δεν πρέπει να υπερβάλουμε στην ενασχόληση μαs με την τεχνολογία, αλλα να ασχολούμαστε πολύ και με άλλα θέματα στην όμορφη και μοναδική ζωή μαs. Τα υπόλοιπα που είπε τα πετάω διοτι για ορισμένα δεν γνωρίζω και για τα υπόλοιπα δεν συμφωνώ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον VIDEOMIX

 

Απο αυτά που είπε ο Λάμπηs, κρατάω κάτι.Πωs δεν πρέπει να υπερβάλουμε στην ενασχόληση μαs με την τεχνολογία, αλλα να ασχολούμαστε πολύ και με άλλα θέματα στην όμορφη και μοναδική ζωή μαs. Τα υπόλοιπα που είπε τα πετάω διοτι για ορισμένα δεν γνωρίζω και για τα υπόλοιπα δεν συμφωνώ.

 

 

Γενικότερα δεν πρέπει να υπερβάλουμε στη ζωή μας και όχι μόνο στην ενασχόλησή μας με την τεχνολογία. Το θέμα όμως με τα γραφόμενα των/του apostolis13, Bucanneer και labis είναι ότι είναι εμφανώς γραμμένα με εμπάθεια, ειρωνία, "δήθεν" ανωτερώτητα και στρέφονται πρωταρχικά εναντίον ενός και μόνο ανθρώπου, του Αλέξη, για λόγους που οι/ο παραπάνω δεν μπαίνουν/ει στον κόπο να μας εξηγήσουν/ει, αλλά με αφορμή το γενικό ("τεχνολογία", "απλή μετάφραση" κ.α.), επιχειρείται μια, χωρίς προηγούμενο, επίθεση. Εγώ δεν τον γνωρίζω τον Αλέξη, καταλαβαίνω όμως το "ψώνιο" του και θεωρώ ότι είναι τουλάχιστον αηθές, να επιτίθεσαι σε κάποιον για το "ψώνιο" του.

Τέλος πάντων, περιμένω να δω τι άλλο θα σκαρφιστεί ο νεαρός φιλολογίσκος για να κρατήσει το θέμα στην επιφάνεια.

Για μένα είναι πλέον διασκεδαστικός ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε κανέναν δηλαδή δεν θυμίζει αυτό το thread την κατάσταση στο unwired (λίγο καιρό πριν την κατάρρευση) με ένα παρόμοιο thread στο οποίο συμτωματικά έγινε παρόμοια "επίθεση" από κάποιον-κάποιους που έμπαιναν με διάφορα nick? Νομίζω μάλιστα ότι η επίθεση είχε γίνει στο ίδιο άτομο και αφορμή ήταν οι αγοραπωλησίες που αναφέρθηκαν κι εδώ από έναν από τους τρεις διανοούμενους :p :p (που όπως ήδη παρατήρησαν αρκετοί είναι ένα άτομο στην πραγματικότητα)
KCB
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έγινε τόσο μεγάλο θέμα; Δώσαμε αξία σε κάτι που δεν αξίζει. Από την αρχή έπρεπε να κλειδωθεί ή να αγνοηθεί το thread εφόσον φαίνονται ο προθέσεις του ατόμου...
Link to comment
Share on other sites

<<Και εαν η σάλπιγγα δώση φωνήν όπου δεν σημαίνει τίποτε, τις θέλει ετοιμάσθη εις πόλεμον; Έτσι και σεις εαν δεν δώσετε λόγον ευκολοσήμαντον δια μέσου της γλώσσης, πως θέλει γνωρισθή εκείνο όπου λαλείται; Θέλετε λαλεί εις τον αέρα>>

ΠΑΥΛΟΣ

 

 

Χάσαμε, αλήθεια, πολύ καιρό. Είναι περίεργο πόσο σπαταλούμε κάποτε τα υπάρχοντά μας. Και η γλώσσα μας χάνει ολοένα ευκαιρίες για να γίνει μια γλώσσα εύρωστη, γυμνασμένη

και αποτελεσματική. Θα είχε πολλά να ωφεληθεί, αν αποφάσιζε να ασκηθεί πάνω σε αυτά τα κείμενα (αναφέρομαι σε πεθερούς, κουμπάρους και μπατζανάκηδες αποκλειστικά).

Συλλογίζομαι τους άλλους λαούς. Δε θέλω φυσικά να τους παραβάλω με τη δική μας περίπτωση, που είναι όλωσδιόλου ιδιόμορφη και χρειάζεται ιδιαίτερη, αφανάτιστη και σοβαρή

μελέτη, γιατί αυτά τα κείμενα ήταν δικά μας εξ αρχής.

 

Τούτη η εργασία είναι ο καρπός μιας στιγμής: της αυγής της Παρασκευής 16 Σεπτεμβρίου 1955. Την παραμονή, λίγο πριν γυρίσει η μέρα εγενόμην εις το πατρικόν ημών εις τα Δολιανά

Αρκαδίας. (Αρχικώς γραφείσα εις πολυτονικό Σύστημα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Dromeas

 

Na fantasto pos gia ola ta parapano fteei o syndiasmos Tavor, Lexotanil, Valium kai Ardan mazi me Ipnostedon? :blink: :whistle:

 

 

νομίζω και Dofrizon.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον v@g

 

νομίζω και Dofrizon.

 

 

Nai, ayto! Ma pos mou ksefige? :p ...Les na mhn ksefige se "aytous" omos, eee, leeesss? :whistle: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω πωs απλά ειρωνεύεται. Γιατι; Διοτι έχασε πιά κάθε σημείο επικοινωνίαs μαζί μαs. Πιστεύω πωs θα μπορούσαμε κάτι τέτοιο να το πετύχουμε εαν είχαμε την υπομονή υπιώτερου διαλόγου εξαρχήs. Kατόπιν αφού χάλασε το κλίμα, ήταν πια αργά για σύγκλιση και επήλθε η ανακατωσούρα που κατήντησε βεντέτα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον v@g

 

Γιατί έγινε τόσο μεγάλο θέμα; Δώσαμε αξία σε κάτι που δεν αξίζει. Από την αρχή έπρεπε να κλειδωθεί ή να αγνοηθεί το thread εφόσον φαίνονται ο προθέσεις του ατόμου...

 

Έλα ρε Vag! και με τι/ποιους θα γελάμε μετά;; :whistle:

 

KCB, όπως είπες και εσύ, πολλές συμπτώσεις, ε; ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον labis

 

...το οποιο παω στοιχημα την παρθενια των οπισθιων μου δεν μπορειτε να πετύχετε....

 

 

αν συνεχίζεις να το στοιχηματίζεις συχνά αυτό πάντως, τότε δεν θ αργήσει η στιγμή να πάς ...κουβά... :)

 

 

κλείνοντας, να ευχαριστήσω την γραφική 3άδα που μπήκε στον κόπο να χλευάσει και να προσβάλλει συγκεκριμένα χρήστη του myphone.gr αλλά και πολλούς περισσότερους γενικότερα, ίσως για να στηρίξει το "επιχείρημά του"...

 

θλίβομαι που βλέπω άτομο να καταντάει έτσι, να βγάζει όλα τα κόμπλεξ του και τη κακία του "όμορφα περιτυλιγμένα" με μία γυμνασμένη γλώσσα... κρίμα.... ίσως πάλι ο φίλος μας είναι ένα φωτεινό παράδειγμα... παράδειγμα που μας λέει ότι η μόρφωση δεν σημαίνει και ήθος, ποιότητα...

 

φυσικά, και στα 3 accounts δεν θε επιτραπεί στο μέλλον η είσοδος στα φόρα του myhpone.gr... αλλά ξέρω.. τι 3 τι 4.... εξ άλλου ο μόνος λόγος παρουσίας τους και δημιουργίας τους ήταν να προσβάλουν και να θίξουν πρόσωπα... να ναι καλά...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κλειδώνετε κι όλας; Δεν έχει νόημα να μένει ανοιχτό και να περιμένει τον 4ο! :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...