Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετα την ληψη της αναβαθμισης 325mb Ιουνιος 2018 επιπεδο ασφαλειας, θα πρεπει να κανουμε και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων;
Link to comment
Share on other sites

μετα την ληψη της αναβαθμισης 325mb Ιουνιος 2018 επιπεδο ασφαλειας, θα πρεπει να κανουμε και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων;

 

Επρεπε να το δωσω για να ρθει update... :blink::lol:

 

Οχι αστο οπως ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος τι περιελαμβανε η τελευταια ενημερωση ασφαλειας ιουνιος 2018;

Επίσης πότε να περιμενουμε την αναβαθμιση σε P;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος τι περιελαμβανε η τελευταια ενημερωση ασφαλειας ιουνιος 2018;

Επίσης πότε να περιμενουμε την αναβαθμιση σε P;

 

μέσα 2019 και αν

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, παρατήρησα πως η gcam έχει δημιουργήσει φάκελο και αποθηκεύει τις φωτό στην εσωτερική μνήμη στον φάκελο DCIM/Camera. Προσπαθώ να το αλλάξω κ να αποθηκεύονται όλα στην εξωτερική αλλά δε μπορώ να βρω την επιλογή...κάποια βοήθεια?
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα, αγορά μέσω amazon θεωρείται αξιόπιστη?

γιατί εδώ όσο έψαξα δεν μπόρεσα να βρω κάτι σε μεταχειρισμένο

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα, αγορά μέσω amazon θεωρείται αξιόπιστη?

γιατί εδώ όσο έψαξα δεν μπόρεσα να βρω κάτι σε μεταχειρισμένο

Ευχαριστώ

Άμαζον ίσον εγγύηση, ίσον καλύτερο service. Τσίμπα το άφοβα. Εκτός από το com διότι είναι Αμερική. Δες για UK, Italy, Spain, France.

Link to comment
Share on other sites

Άμαζον ίσον εγγύηση, ίσον καλύτερο service. Τσίμπα το άφοβα. Εκτός από το com διότι είναι Αμερική. Δες για UK, Italy, Spain, France.

 

Ευχαριστώ, κοιτάω στο γερμανικό

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Χτες είχε τελειώσει η μπαταρία του κινητού μου και το έβαλα να φορτίσει με δικό μου xiaomi power bank αλλά με καλώδιο και αντάπτορα usb-c φίλου αν έχει σημασία.

Τώρα το κινητό δεν μπουτάρει με τίποτα η μόνη ανάδραση που δίνει είναι το αναβόσβημα του πορτοκαλί led τίποτα άλλο.

Δοκίμασα τα volumu down,volume up,volume up+down για δυο λεπτά αλλά δεν λέει να ξεκινησει.

Το κινητό δεν έπεσε κατω ή σε νερό κτλ.

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια ιδέα για το τι φταίει ? δεν φορτίζει καθόλου ή δεν μπουτάρει για κάποιο λόγο?

Κάνα λίνκ που να έχουν δώσει λύσει στο πρόβλημα μπορεί να ποστάρει κάποιος?

Γκούγκλαρα αλλά δεν βρήκα λύση.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Χτες είχε τελειώσει η μπαταρία του κινητού μου και το έβαλα να φορτίσει με δικό μου xiaomi power bank αλλά με καλώδιο και αντάπτορα usb-c φίλου αν έχει σημασία.

Τώρα το κινητό δεν μπουτάρει με τίποτα η μόνη ανάδραση που δίνει είναι το αναβόσβημα του πορτοκαλί led τίποτα άλλο.

Δοκίμασα τα volumu down,volume up,volume up+down για δυο λεπτά αλλά δεν λέει να ξεκινησει.

Το κινητό δεν έπεσε κατω ή σε νερό κτλ.

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια ιδέα για το τι φταίει ? δεν φορτίζει καθόλου ή δεν μπουτάρει για κάποιο λόγο?

Κάνα λίνκ που να έχουν δώσει λύσει στο πρόβλημα μπορεί να ποστάρει κάποιος?

Γκούγκλαρα αλλά δεν βρήκα λύση.

Ευχαριστώ.

Αυτό το πορτοκαλί δείχνει ότι ξελιγωθηκε αρκετά η μπαταρία. Βρες ορίτζιναλ φορτιστή και καλώδιο και άστο ώρες. Επίσης αν μπαίνει download mode με volume down και power υπάρχει script για να το φορτίσεις

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

 

Το βίντεο της μπροστινής κάμερας πώς σας φαίνεται; Ο ήχος στα βίντεο που τραβάτε με το κινητό; Τραβούσα βίντεο με το Mate 10 pro και το xiaomi mi4 που έχω βγάζει καλύτερα βίντεο συνολικά, μαζί με ήχο, τουλάχιστον με τη μπροστινή κάμερα. Παίζω κιθάρα και τραγουδάω, οπότε κάνω βίντεο και θα με ενδιέφερε να καταλήξω σε κάτι που να μην υστερεί σε αυτό.

 

Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

 

Το βίντεο της μπροστινής κάμερας πώς σας φαίνεται; Ο ήχος στα βίντεο που τραβάτε με το κινητό; Τραβούσα βίντεο με το Mate 10 pro και το xiaomi mi4 που έχω βγάζει καλύτερα βίντεο συνολικά, μαζί με ήχο, τουλάχιστον με τη μπροστινή κάμερα. Παίζω κιθάρα και τραγουδάω, οπότε κάνω βίντεο και θα με ενδιέφερε να καταλήξω σε κάτι που να μην υστερεί σε αυτό.

 

Ευχαριστώ,

 

Δες εδώ ένα βίντεο που τράβηξα με την πίσω κάμερα. Ο ήχος λογικά δεν θα διαφέρει ιδιαίτερα στη μπροστινή. Γενικά έχει πολύ καλό ήχο και το βίντεο ίσως είναι το δυνατότερο σημείο του κινητού.

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πορτοκαλί δείχνει ότι ξελιγωθηκε αρκετά η μπαταρία. Βρες ορίτζιναλ φορτιστή και καλώδιο και άστο ώρες. Επίσης αν μπαίνει download mode με volume down και power υπάρχει script για να το φορτίσεις

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Έβαλα να το φορτίσω με τον original φορτιστή και καλώδιο αλλά δυστυχώς δεν λέει να ανοίξει με τίποτα και έχω και το google authenticator μέσα και είναι πακέτο να το ξαναφτιάξω σε άλλο κινητό συν δεδομένα που δεν θέλω να χάσω...

Έως εκείνη τι στιγμή δεν είχε ξανακάνει το παραμικρό.

Μπορεί να έχει πάθει τίποτα η μπαταρία ή η μητρική του κινητού?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Έβαλα να το φορτίσω με τον original φορτιστή και καλώδιο αλλά δυστυχώς δεν λέει να ανοίξει με τίποτα και έχω και το google authenticator μέσα και είναι πακέτο να το ξαναφτιάξω σε άλλο κινητό συν δεδομένα που δεν θέλω να χάσω...

Έως εκείνη τι στιγμή δεν είχε ξανακάνει το παραμικρό.

Μπορεί να έχει πάθει τίποτα η μπαταρία ή η μητρική του κινητού?

Δοκίμασε με το καλώδιο του σε υπολογιστή που δίνει λιγότερα ampere.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Με το καταραμένο τόσα λεφτά και να πάθει τέτοια βλάβη.

Η αντιπροσωπία της HTC είναι της προκοπής να το στείλω εκεί για φτιάξιμο ή θα με βασανίσουν;

Το κινητό το έχω αγοράσει από εξωτερικό αν έχει σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Με το καταραμένο τόσα λεφτά και να πάθει τέτοια βλάβη.

Η αντιπροσωπία της HTC είναι της προκοπής να το στείλω εκεί για φτιάξιμο ή θα με βασανίσουν;

Το κινητό το έχω αγοράσει από εξωτερικό αν έχει σημασία.

Το είχα πίσω επισκευασμενο σε ένα μήνα περίπου.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εχει δει κανενας απο κοντα το μπλε και το ασημι? το ασημι ερχεται λιγο σε γαλαζιο?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

εχει δει κανενας απο κοντα το μπλε και το ασημι? το ασημι ερχεται λιγο σε γαλαζιο?

 

Έχω το μπλέ (sapphire blue το λέει)... Έψαχνα το Solar Red με εναλλακτική το μπλέ ,το οποίο τελικά και πήρα. Απλά υπέροχο...

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ίσως επειδή έχω συνηθίσει οι συσκευές μου να είναι είτε μαύρες είτε λευκές , μου αρέσει πάρα πολύ το χρώμα του. Κάτι διαφορετικό επιτέλους. Με πιανω κάποιες στιγμές να χαζεύω το πίσω μέρος...
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Γιωργο. Πιστευω θα το ευχαριστηθεις. :)

 

Μετα απο μια βδομαδα χρησης (να στρωσει), μπες boost+. Τρεις μερες μετα θα σου προτεινει κατι αλλαγες (τις αποδεχεσαι). Και μετα απο μερικες μερες ισως καποιες ακομα. Το αποτελεσμα θα ειναι πολυ καλυτερη αυτονομια χωρις να χανει σε ταχυτητα, ειδοποιησεις κλπ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Μου χάλασε το καλωδιάκι του αντάπτορα Type C to jack. Διαπίστωσα δυστυχώς ότι κανένα από αυτά του εμπορίου ακόμα και "καλά" όπως της HUAWEI είναι συμβατά με το U11 τουλάχιστον.

Εχει βρει μήπως κάτι από εδώ που δουλεύει, διότι γνήσιο δεν κυκλοφορεί.

Το ίδιο ισχύει για τα ακουστικά type c? Υπάρχει κάτι με flat ακουστικά? Σόρρυ για τις ερωτήσεις αλλά τα βάζω μέσα από το κράνος και δεν μου κάνουν αυτά που προεξέχουν έστω και λίγο από το αυτί...

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

https://www.techstores.gr/protector-lcd-x-one-htc-u11-tempered-glass-9h.html

 

εχει αποψη κανεις για αυτο το γυαλι? αν οχι κανενα γυαλι που να καθεται ΤΕΛΕΙΑ υπαρχει εν Ελλαδι?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...