Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα τελικα το βρηκα και εγω σε κοκκινο και θα το εχω απο τριτη.αποτι ειδα αρχισαν να το φερνουν μερικα μαγαζια στο skroutz
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα τελικα το βρηκα και εγω σε κοκκινο και θα το εχω απο τριτη.αποτι ειδα αρχισαν να το φερνουν μερικα μαγαζια στο skroutz

 

 

 

 

απο που φιλε μου αν επιτρεπεται? εξωτερικο? γιατι αυτη τη στιγμη δε παιζει αυτο το χρωμα στο σκρουτζ

Link to comment
Share on other sites

απο που φιλε μου αν επιτρεπεται? εξωτερικο? γιατι αυτη τη στιγμη δε παιζει αυτο το χρωμα στο σκρουτζ

 

οχι απο ελλαδα mytel.gr αλλα το εχει και για παραγγελια το hellasphone.gr μιλησα μαζι τους και θελουν 2-3 εργασιμες για να το φερουν

Link to comment
Share on other sites

οχι απο ελλαδα mytel.gr αλλα το εχει και για παραγγελια το hellasphone.gr μιλησα μαζι τους και θελουν 2-3 εργασιμες για να το φερουν

 

 

 

χμμμ αρα αν τους παρω θα γινει δουλεια....οκ ευχαριστω πολυ να σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από hellasphone παρήγγειλα. Ελπίζω από βδομάδα να το έχω

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από hellasphone παρήγγειλα. Ελπίζω από βδομάδα να το έχω

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

+1

 

(Ελπίζω να αξίζει τελικά γιατί είναι πολλά λεφτά!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, τελικά έχουμε ασφαλή συμπεράσματα για την μπαταρία; Γενικά άλλου βλέπω να τα πηγαίνει καλά άλλου όχι, έχω λιγάκι μπερδευτεί.. επίσης με τα χρώματα δεν ξέρω αν και δεν τα έχω δει από κοντά, κάποιοι reviewers λένε ότι είναι απλά "stunning!!" κι άλλοι λένε ότι δεν είναι ωραία.. ξέρω υποκειμενικό φυσικά αλλά θέλω κι από εδώ γνώμες. Εμένα αυτό το design μου αρέσει με αισθητήρα εμπρός και οθόνη δίχως κυρτότητα, το S8plus το πήρα και το έδωσα τρεις φορές γιατί απλά δεν με βολεύει στην καθημερινότητα μου, να το έχω να το χαζεύω, ΟΚ ναι είναι κούκλα αλλά κατά τα αλλά δεν μου έκατσε καλά όποτε παρέμεινα στο 7plus που έχω σχεδόν όλη την χρόνια από όταν βγήκε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα παραγγελία το κόκκινο από amazon us, 560€ παρά κάτι ψιλά. Σε κάνα 3βδομαδο θα το έχω. Άντε να δούμε.. το 10 το κράτησα γεμάτο 9μηνο.

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Edited by Shuffle
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα παραγγελία το κόκκινο από amazon us, 560€ παρά κάτι ψηλά. Σε κάνα 3βδομαδο θα το έχω. Άντε να δούμε.. το 10 το κράτησα γεμάτο 9μηνο.

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Κλασσικά Αμερική ε; 670 θα μου βγει εμένα από hellasphone, πρώτη φορά δίνω τόσα για κινητό! Αν φύγει το 10 κάνα 250αρι κάτι κάνουμε!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, από θήκες τι επιλογές έχουμε;
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, τελικά έχουμε ασφαλή συμπεράσματα για την μπαταρία; Γενικά άλλου βλέπω να τα πηγαίνει καλά άλλου όχι, έχω λιγάκι μπερδευτεί.. επίσης με τα χρώματα δεν ξέρω αν και δεν τα έχω δει από κοντά, κάποιοι reviewers λένε ότι είναι απλά "stunning!!" κι άλλοι λένε ότι δεν είναι ωραία.. ξέρω υποκειμενικό φυσικά αλλά θέλω κι από εδώ γνώμες. Εμένα αυτό το design μου αρέσει με αισθητήρα εμπρός και οθόνη δίχως κυρτότητα, το S8plus το πήρα και το έδωσα τρεις φορές γιατί απλά δεν με βολεύει στην καθημερινότητα μου, να το έχω να το χαζεύω, ΟΚ ναι είναι κούκλα αλλά κατά τα αλλά δεν μου έκατσε καλά όποτε παρέμεινα στο 7plus που έχω σχεδόν όλη την χρόνια από όταν βγήκε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

μπαταρια εγω βγαζω 8 ωρες οθονη με wifi ...κλησεις κανω ελαχιστες ομως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, από θήκες τι επιλογές έχουμε;

 

Καλησπέρα, προσωπικά παρήγγειλα από Amazon Αγγλίας, διάφανη TPU, νομίζω είναι η μόνη επιλογή αν θέλει κανείς να φαίνεται το γυαλί πίσω και να έχει μια βασική προστασία.

Link to comment
Share on other sites

μπαταρια εγω βγαζω 8 ωρες οθονη με wifi ...κλησεις κανω ελαχιστες ομως.

 

Και κλήσεις να έκανες πες να έβγαζες στην χειρότερη 6 ώρες όποτε πάλι εξαιρετικός χρόνος... φωτεινότητα; Ποσοι λογαριασμοί συγχρονιζουν (mails, FB, κτλ)??

 

Έχω βρει το 128gb/6gb σε μπλε

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Και κλήσεις να έκανες πες να έβγαζες στην χειρότερη 6 ώρες όποτε πάλι εξαιρετικός χρόνος... φωτεινότητα; Ποσοι λογαριασμοί συγχρονιζουν (mails, FB, κτλ)??

 

Έχω βρει το 128gb/6gb σε μπλε

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

account sync off...φωτεινοτητα γυρω στο 50%

Link to comment
Share on other sites

account sync off...φωτεινοτητα γυρω στο 50%

Θα το δω κι εγώ μιας και τα δικά μου συγχρονίζουν ανελέητα ειδικά τις εργάσιμες μέρες λόγω email δουλειάς... Είμαι περίεργος πάντως να το δω

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα πριν λίγο κι ενώ νόμισα ότι θα ήταν το μπλε είναι το amazing silver! Ωραίο είναι το χρωμα από κοντά, πολύ ιδιαίτερο.. τώρα φορτίζει όποτε θα το δω σε λιγάκι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα πριν λίγο κι ενώ νόμισα ότι θα ήταν το μπλε είναι το amazing silver! Ωραίο είναι το χρωμα από κοντά, πολύ ιδιαίτερο.. τώρα φορτίζει όποτε θα το δω σε λιγάκι

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Καλορίζικο, θήκη αγόρασες;

Εγώ περιμένω να το φέρουν σε μαύρο.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο, θήκη αγόρασες;

Εγώ περιμένω να το φέρουν σε μαύρο.

 

Περιμενουμε να μας πεις εντηπωσεις??

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το πήρα πριν λίγο κι ενώ νόμισα ότι θα ήταν το μπλε είναι το amazing silver! Ωραίο είναι το χρωμα από κοντά, πολύ ιδιαίτερο.. τώρα φορτίζει όποτε θα το δω σε λιγάκι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Περημενουμε να μας πεις ενυηπωσεις??

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγόρασα θήκη μιας και δεν είμαι καθόλου της θήκης αλλά μάλλον θα χρειαστώ αφού γυαλίζει αρκετά!!

 

Πρώτες εντυπώσεις άριστες, πολύ γρήγορο και δείχνει πολύ καλή η κάμερα.. Αύριο θα δω για μπαταρία αλλά δείχνει από τώρα αρκετά καλή αφού δεν την βλέπω να πέφτει εύκολα.. Θα δούμε!

 

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγόρασα θήκη μιας και δεν είμαι καθόλου της θήκης αλλά μάλλον θα χρειαστώ αφού γυαλίζει αρκετά!!

 

Πρώτες εντυπώσεις άριστες, πολύ γρήγορο και δείχνει πολύ καλή η κάμερα.. Αύριο θα δω για μπαταρία αλλά δείχνει από τώρα αρκετά καλή αφού δεν την βλέπω να πέφτει εύκολα.. Θα δούμε!

 

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 

Καλησπέρα, γυαλίζει αρκετά εννοείς την πλάτη του, σωστά;

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Δεν αγόρασα θήκη μιας και δεν είμαι καθόλου της θήκης αλλά μάλλον θα χρειαστώ αφού γυαλίζει αρκετά!!

 

Πρώτες εντυπώσεις άριστες, πολύ γρήγορο και δείχνει πολύ καλή η κάμερα.. Αύριο θα δω για μπαταρία αλλά δείχνει από τώρα αρκετά καλή αφού δεν την βλέπω να πέφτει εύκολα.. Θα δούμε!

 

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 

Θα περιμενουμε να μας πεις αυριο?? Εγω ειχα το δυκατρο και δεν προλαβα να το τεσταρο μου επεσε κατο και ακωμα το κλεω δυο μερες κινητο...

Link to comment
Share on other sites

Θέλουν μεγάλη προσοχή γιατί όλο και πιο λεπτά και γλυστερά γίνονται τα κινητά. ....ειδικά τα κορυφαία μοντέλα. Πολύ περισσότερο το συγκεκριμένο που έχει και τη γυάλινη πλάτη που καμπυλώνει στα άκρα.....Θήκη απαραίτητα!
Link to comment
Share on other sites

Χαθηκε να του βαλουν μια αλουμινένια πλατη σαν τα προηγούμενα μοντελα τους?

Καμια σχεση σε αντοχη αλλα και σε εμφάνιση πιστευω.

Αυτο το γυαλιστερο μαγνήτη δαχτυλικων δεν το μπορω καθόλου...

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άμα θέλετε καλή θήκη spigen, έχω πάρει και της 2 και την διαφανή και την μαύρη, απλά τέλεια εφαρμογή! Τη συστήνω ανεπιφύλακτα, αυτό που δεν έχω βρει ακόμα και έχω δοκιμάσει ίδι 3 με τέσσερα διαφορετικά, είναι Tempered Glass, τρομερή αστοχία από τους κατασκευαστές, καμία δεν μου έχει κάτσει καλά, άλλες στραβά άλλες δε πατάνε καλά πανό στην οθόνη, και όσο για την μπαταρία μπορώ να πω είναι απλά πολύ καλή!! Αυτά ελπίζω να σας βοήθησα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γυαλίζει αρκετά εννοείς την πλάτη του, σωστά;

 

Θα περιμενουμε να μας πεις αυριο?? Εγω ειχα το δυκατρο και δεν προλαβα να το τεσταρο μου επεσε κατο και ακωμα το κλεω δυο μερες κινητο...

 

Θέλουν μεγάλη προσοχή γιατί όλο και πιο λεπτά και γλυστερά γίνονται τα κινητά. ....ειδικά τα κορυφαία μοντέλα. Πολύ περισσότερο το συγκεκριμένο που έχει και τη γυάλινη πλάτη που καμπυλώνει στα άκρα.....Θήκη απαραίτητα!

 

Χαθηκε να του βαλουν μια αλουμινένια πλατη σαν τα προηγούμενα μοντελα τους?

Καμια σχεση σε αντοχη αλλα και σε εμφάνιση πιστευω.

Αυτο το γυαλιστερο μαγνήτη δαχτυλικων δεν το μπορω καθόλου...

Καλημέρα σε όλους, ναι η πλάτη γυαλίζει αρκετά και το πιο άσχημο είναι οι δαχτυλιές.. Δυστυχώς αφήνει πολλές, νομίζω η καλύτερη λύση για αυτή την συσκευή είναι ένα ωραίο διάφανο σκιν αλλά με σκούρο tint, θα φαίνεται το χρώμα και φυσικά δεν θα αφήνει σημάδια χρήσης..

 

Κατά τα άλλα το βρίσκω εξαιρετικό, πολύ γρήγορο σε όλα, φορτώνει περιεχόμενο σαν σφαίρα και φυσικά η περιήγηση στην home screen, εφαρμογές, ρυθμίσεις κτλ είναι ίσως ότι πιο γρήγορο σε Android (μαζί με Oneplus 5 και Pixel φυσικά)

 

Η κάμερα είναι πιο καλή σε χαμηλό φωτισμό από αυτή του iPhone 7 plus που έχω ΑΛΛΑ έχει αργό shutter, πατάς δηλαδή να βγακει την φώτο και καθυστερεί οπότε θέλει σταθερό χέρι ώστε να μην βγει κουνημένη.

 

Η μπαταρία δείχνει αρκετά καλή, χθες στο σπίτι σε χαμηλό φωτισμό το έλιωσα και πήγε από το 90% στο 50% μετά από κάνα 4ωρο χρήσης αλλά με χαμηλή φωτεινότητα (μόνο η τηλεόραση έπαιζε στο σαλόνι μου). Σήμερα το πρωί βλέπω 90% με 40 λεπτά screen on time και κανονική χρήση..

 

Η οθόνη του είναι αρκετά καλή με πολύ ωραία χρώματα, έχουν μια ένταση αλλά όσο πρέπει, γενικά ερχόμενος από το iPhone με LCD δεν μου φάνηκε καλύτερη ή χειρότερη, αν κάποιος έχει Samsung θα του φανεί διαφορετική στην αρχή αλλά φυσικά θα συνηθίσει στην συνέχεια.. Εδώ που μένω Μέση Ανατολή έχει πολύ ήλιο οπότε λίγο πολύ έξω όλες οι οθόνες δυσκολεύουν στην χρήση με εξαίρεση την εξαιρετική οθόνη του S8 Plus καθώς και του 7plus

 

Αυτά τα λίγα προς το παρόν, αν θέλετε κάτι άλλο μου λέτε..

 

Το πιο πιθανό είναι να το δώσω το τηλέφωνο και να μείνω στο iPhone (έχω συνηθίσει και με βολεύει όλο το περιβάλλον της Apple πλέον, μικρές λεπτομέρειες που βρίσκω εμένα να με βολεύουν καθημερινά σε αυτά που κάνω), αν κάποιος ενδιαφέρεται να μου πει καθώς θα είμαι Ελλάδα από 11 Αυγούστου

 

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...