Jump to content

Xiaomi Watch AMAZFIT Pace


yorgos00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι στο δικό μου ρολόι, εγώ το πίεζα αρκετά για να ξεκινήσει η φόρτιση, η ζημιά είναι πιο μέσα, ίσως θέλει αλλαγή το πίσω καπάκι που έχει τις επαφές. Αν μάθεις αν επισκευάζεται και κόστος, ενημέρωσε μας..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 792
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σαν μια τελευταία ενέργεια κοιτάξτε τις ακίδες φόρτισης στη βάση μήπως κάποια έχει στραβωσει η έχει υποχωρήσει και δεν κάνει καλή επαφή. Εκεί αν είχατε την ευχέρεια να δοκιμάσετε μια άλλη βάση μπας και...
Link to comment
Share on other sites

Στον 2o φορτιστή που έχω, και εχει ενσωματωμένο το καλώδιο στο φορτιστη, τον ξεβιδωσα και έβαλα απευθείας το καλωδιο με τις ακίδες πανω στις επαφές το ρολογιού για να σιγουρευτώ ότι βρίσκονται όλα σε επαφή, αλλά τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας,

Σήμερα διέθεσα 2 ώρες αλλά έβγαλα άκρη.

Το επίσημο σερβις (τηλ: 211 999 1515) αναλαμβάνει να επισκευάσει ρολόγια (και γενικά συσκευές της σαομι) μόνο αν η αγορά έγινε από επίσημο πωλητή. Αν έγινε από αλλού δεν αναλαμβάνουν.

Το σκρουτζομαγαζο από το οποίο έγινε η αγορά μου είπε ότι η επισκευή (αλλαγή υποδοχών) θα πήγαινε 80 ευρώ οπότε δεν το φτιάχνω.

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές. Ευχαριστώ το παλικάρι που μου είπε το λινκ από xda, δυστυχώς δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω.

Θα τα πούμε ξανά κάπου στο my phone.

Τώρα ψάχνω για άλλο ρολόι. Να είστε καλά.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα.

Ήρθε 2.8.5.0

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να μου προτείνετε smarrwatch της xiaomi μέχρι 200€.

Το θέλω κυρίως να βλεπω ειδοποίησεις και να μιλάω μέσα από αυτό στις κλήσεις (αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να μου προτείνετε smarrwatch της xiaomi μέχρι 200€.

Το θέλω κυρίως να βλεπω ειδοποίησεις και να μιλάω μέσα από αυτό στις κλήσεις (αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα)

 

Πάρε το verge ή το καινούριο nexo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το Pace και στην εφαρμογή amazfit δεν μου βγάζει τα δεδομένα ύπνου ενώ στο ρολόι υπάρχουν και τα βλέπω κανονικά. Έκανα συγχρονισμό στην εφαρμογή αλλά και από το ρολόι μέσο WiFi αλλά τίποτα μόνο την τελευταία νύχτα μου δείχνει. Καμία ιδέα?

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Έκανε update σήμερα η εφαρμογή, για κοίτα μήπως λύθηκε το πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μετά τα updates δεν εμφανίζει τίποτα στο Stratos. Ούτε βήματα, ούτε αυτά που αναφέρεις.

 

Μόνο ειδοποιήσεις έχω στο ρολόι.

 

Είναι η 2η ή 3η φορά που την πατάω με update. Θέλει τη συγκεκριμένη εφαρμογή να μην την κάνω update για κάποιο διάστημα από τη στιγμή που θα εμφανιστεί στο Google Play.

 

Sent from my Nexus 7 with Android 10 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια επανεκκίνηση στο ρολόι, εμένα κανονικά συνδέεται

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι συνδεδεμένο είναι.

Και ειδοποιήσεις έρχονται, και στην εφαρμογή δείχνει ότι είναι συνδεδεμένο και πόσο μπαταρία έχει.

Τα βήματα όμως που περπάτησα, και τα υπόλοιπα, δεν τα κάνει sync!!!

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά. Θέλω να ρωτήσω κάτι αν κάποιος έχει την ελληνική έκδοση στο ρολόι προσπαθώ να συνδέσω το mi fit ,3.5.2 και μου βγάζει το εξής μήνυμα (invalid redirect uri) κατά συνέπεια αν βάλω κάποια άλλη έκδοση του mi fit να μου γυρνάει το ρολόι στην αγγλική έκδοση. ευχαριστώ..

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

https://itechnews.gr/2020/01/xiaomi-amazfit-bip-neo-firmware-kalytero-pliros-elliniko/

Τελικά βρήκα λύση στο παραπάνω link το ποστάρω μήπως το χρειαστεί και κάποιος άλλος.

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ παίδες λάθος thread....

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μου χάλασαν κάτι No name κινέζικα Bluetooth ακουστικά που είχα για το τρέξιμο και πήρα κάτι Awei.Δεν μπορώ να τα συνδέσω με το ρολόι με τίποτα.Δοκίμασα και κάνα δυο ακόμα από φίλους αλλά ούτε με εκείνα είδα προκοπή.Μενει συνέχεια στο connecting χωρίς να συνδέονται ποτέ.Εχει κανείς καμιά ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με τα awei 845 συνδεθηκε αμεσως. Μήπως θελει κανα hard reset το ρολόι; Δεν εχει και το πιο σταθερο λογισμικο...
Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν έχει το πιο σταθερό λειτουργικό δεν το έχει.Βρήκα λύση από το Reddit τελικά ήθελε να το βάλω σε airplane mode μία φορά και μετά συνδέθηκε κατευθείαν.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Υπαρχει καποιος τροπος να μηδενισει η συνολικη αποσταση που εχει καλυφθει με activities; ή τουλαχιστον, γνωριζετε αν καποια στιγμη μετα απο συγκεκριμενο χρονικο διαστημα (π.χ.1 μηνα, 3 μηνες, 6 μηνες, εναν χρονο) οντως μηδενιζει απο μονη της;

 

Βγαζει τωρα π.χ. 60χλμ και βλεπω αυτο το νουμερο να αυξανει συνεχως, με καθε αθλητικη δραστηριοτητα που κανω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γενικά τι διαφορά έχουν μεταξύ τους? Γιατί το Netherlands Registered είναι ακριβότερο και έχει παράδοση 10-35 business days ενώ το EU priority Line 7-25 business days
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...