Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια δεν γινετε αλλο με αυτη την συσκευη , την βαρεθηκα.

δουλευει εκνευριστηκα καλα.

θα το δωσω για να παρω κατι αλλο :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά καμιά θήκη σας περισσεύει? Δεν έχω χρόνο να φορτώσω κάρτες τα πρωινά για να παραγγείλω και ψάχνω άμεσα κάτι σε θήκη πλάτης αν έχει κανείς.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

400 ευρώ έχει πέσει η απλή έκδοση. Λογικά αξίζει σε αυτή την τιμή. Στον τομέα της μουσικής από τα ακουστικά, πως τα πάει;
Link to comment
Share on other sites

Ενα θεματάκι που έχω παρατηρήσει είναι η καθυστέρηση στην αποστολή sms. Δηλαδή κάποιες φορές μπορεί να στείλω sms και ο λήπτης δεν το λαμβάνει αμέσως, αλλά ώρα αργότερα.

Έχει τύχει σε κανέναν?

Link to comment
Share on other sites

Ενα θεματάκι που έχω παρατηρήσει είναι η καθυστέρηση στην αποστολή sms. Δηλαδή κάποιες φορές μπορεί να στείλω sms και ο λήπτης δεν το λαμβάνει αμέσως, αλλά ώρα αργότερα.

Έχει τύχει σε κανέναν?

 

Δεν χρησιμοποιω την μανισια εφαρμογη, οποτε δεν μπορω να βοηθησω. Καποιος αλλος ισως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια δεν γινετε αλλο με αυτη την συσκευη , την βαρεθηκα.

δουλευει εκνευριστηκα καλα.

θα το δωσω για να παρω κατι αλλο :p

 

:lol::lol::lol:

 

Τελικα το εβαλε αγγελια:p

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

400 ευρώ έχει πέσει η απλή έκδοση. Λογικά αξίζει σε αυτή την τιμή. Στον τομέα της μουσικής από τα ακουστικά, πως τα πάει;
Εγώ δεν βλέπω καμία πτώση τιμής άστο επίσημο site τουλάχιστον

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καμιά θήκη σας περισσεύει? Δεν έχω χρόνο να φορτώσω κάρτες τα πρωινά για να παραγγείλω και ψάχνω άμεσα κάτι σε θήκη πλάτης αν έχει κανείς.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

¨εφτασε γιατί πήρα χαρτάκι από ΕΛΤΑ..κόκκινη!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω καμία πτώση τιμής άστο επίσημο site τουλάχιστον

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και ουτε προκεται να δεις ποτε καποια πτωση στο επισημο site, εστω και 1 ευρω. Δεν εχει γινει σε κανενα μοντελο της.

 

http://www.geekbuying.com/item/OnePlus-5-5-5-Inch-6GB-64GB-Smartphone---Slate-Gray-379084.html

 

Σε αυτη τη τιμη ψηνομαι παντως.. Γιατι ειχα σκοπο με τα ιδια λεφτα να αγορασω το lg g6.

Link to comment
Share on other sites

Όπως ξανα είχα γράψει σε προηγούμενο post , προσέξτε το τελωνείο.

Εννοώ να υπολογίσετε και πιθανό κόστος από εκεί ,

μία και έχουν αυξηθεί τρελλα οι έλεγχοι. !!

Link to comment
Share on other sites

και πως θα ξερουμε αν εχει τριγωνική. Καλα με τον χαμό που γίνεται στα ελτα ουτε τα Χριστούγεννα δεν θα ερθει αν παραγγείλεις τωρα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από το επίσημο πόσο καιρό κάνει για να έρθει; εγγύηση από τα κινέζικα έχεις αν το πάρεις που το έχουν πιο φτηνά;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από το επίσημο πόσο καιρό κάνει για να έρθει; εγγύηση από τα κινέζικα έχεις αν το πάρεις που το έχουν πιο φτηνά;

 

Εγγυηση εχεις απο τα κινεζικα site (αν καταφερεις και συνεννοηθεις και βγαλετε ακρη) αλλα το προβλημα ειναι πως με το πηγαινελα στην Κινα και πισω, θα περιμενεις κανα διμηνο χωρις συσκευη. Συν οτι θα πληρωσεις κιολας τα οποια εξοδα, συν οτι μπορει να φας και τελωνειο σε αυτη την διαδικασια.

 

Απο την OnePlus αν το παραγγειλεις, μπορεις να το εχεις στα χερια σου η σε δυο μερες με την γρηγορη και λιγο ακριβοτερη αποστολη η σε κανα δεκαημερο και παραπανω με την απλη. Με την εγγυηση ομως εισαι πιο καλυμμενος και τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από το επίσημο πόσο καιρό κάνει για να έρθει; εγγύηση από τα κινέζικα έχεις αν το πάρεις που το έχουν πιο φτηνά;

Εγω το παρειγγειλα πρωτη Ιουλιου, και το παρελαβα 11.

Απο τα Κινεζικα να το αποφυγεις. Ειπαμε το Hardware ειναι πλεον το ιδιο, αλλα το software μπορει να διαφερει, και να θελει παρεμβασεις. Η κινεζικη εκδοση "δεν πιανει" google (ολες τις υπηρεσιες), επισης κανενα δυτικο μεσο κοινωνικης δυσκτιωσης

Link to comment
Share on other sites

Βελτιώθηκε αρκετά με το EIS η λήψη βίντεο σε 4K. Άντε και security patch Ιουλίου. Η μπαταρία να δούμε αν και πόσο βελτιώθηκε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Βελτιώθηκε αρκετά με το EIS η λήψη βίντεο σε 4K. Άντε και security patch Ιουλίου. Η μπαταρία να δούμε αν και πόσο βελτιώθηκε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολύ καλό το EIS για το 4Κ!.Ωραια και η νέα γραμματοσειρά ;) !

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το EIS για το 4Κ!.Ωραια και η νέα γραμματοσειρά ;) !

 

πως αλλαζεις γραμματοσειρα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

πως αλλαζεις γραμματοσειρα;
Πρέπει να γυρίσεις την γλωσσα της συσκευής στα αγγλικά και στις ρυθμίσεις να βρεις την επιλογή font. Μη νομίζεις ότι έχει και ιδιαίτερη διαφορά από την roboto που είχε μαμά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

κατι ετοιμαζουν...προφανως καινουργιο χρωμα κ μακαρι χωρις jello effect.

https://www.facebook.com/oneplusunitedkingdom/photos/a.772539289534745.1073741828.767405213381486/1298472903608045/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια! ενδιαφέρομαι να αγοράσω νέο κινητό και έχω κολλήσει αρκετά με το 1+ 5. Θέλω να μου πείτε τα υπέρ και τα κατά,( η χρήση που το θέλω είναι ίντερνετ παιχνίδια κτλπ) και από που μπορώ να το παραγγείλω. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...