Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το ένα πάνω στο άλλο... ή το ένα, είτε το άλλο.

 

Ελεγα μηπως μπροστα εβαζες το skin πανω απο ενα tempered glass που πιανει ολοκληρη την οθονη.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tempered glass εχει δοκιμασει καποιος?κοιταω την vmax και olixar που εχει και περιθωρια για να μην βρισκει η θηκη

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Είδα σήμερα και δοκίμασα της σιλικονατες αλλά δυστυχώς χρώμα μαύρο που ήθελα δεν υπήρχε διαθέσιμο.

Παρόλα αυτά πολύ ωραία αίσθηση η θήκη παιδιά. ac173f8a7b24292be141a6736fa39c8a.jpg

 

Nikos from S8 Plus

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και εγώ.. Με το s7 edge είναι γνωστό ότι έχουμε βρει το μπελά μας με screen protector . σε συνδυασμό με διάφορες θήκες ξεκολλάει στις άκρες. . Γυαλί? Ούτε καν συζήτηση.. Με το s8+ πως πάμε με αυτό το θεμα?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και εγώ.. Με το s7 edge είναι γνωστό ότι έχουμε βρει το μπελά μας με screen protector . σε συνδυασμό με διάφορες θήκες ξεκολλάει στις άκρες. . Γυαλί? Ούτε καν συζήτηση.. Με το s8+ πως πάμε με αυτό το θεμα?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7177786

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και εγώ.. Με το s7 edge είναι γνωστό ότι έχουμε βρει το μπελά μας με screen protector . σε συνδυασμό με διάφορες θήκες ξεκολλάει στις άκρες. . Γυαλί? Ούτε καν συζήτηση.. Με το s8+ πως πάμε με αυτό το θεμα?

 

Εβαλα γυαλι το οποιο ηταν τελειο απο πλευρας φουσκαλας αλλα σε συνδιασμο με απλη θηκη σιλικονη ειχε ολο κραδασμους και ξεκολαγε πολυ ευκολα.

Επισης ειχε πολλη κακη ανταποκριση στην αφη στα σημεια που φουσκωνει.

Του εβαλα samsung γνησια μεμβρανη και παρα τις καποιες φουσκες ολα ΟΚ και με την θηκη

Link to comment
Share on other sites

 

Παιδιά να ρωτήσω και εγώ.. Με το s7 edge είναι γνωστό ότι έχουμε βρει το μπελά μας με screen protector . σε συνδυασμό με διάφορες θήκες ξεκολλάει στις άκρες. . Γυαλί? Ούτε καν συζήτηση.. Με το s8+ πως πάμε με αυτό το θεμα?

Αυτο που κατάλαβα ειναι πάμε safe για αρχή οπως λεει ο Αργυρής και για γυαλί βλέπουμε μετα.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η μπαταρία των S8 δεν είναι και ουαουυ αυτά θα μας χρειαστούν

http://uk.businessinsider.com/best-battery-packs

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έχω αγοράσει αυτή την θήκη για το κινητό μου επειδή μου έπεσε :( ευτυχώς είχα ευχή από τον θεό και δεν έπαθε τίποτε απόλυτος αλλά μαράζωσα. Τώρα είναι προστατευμένο. Samsung Clear View Book Black Galaxy S8

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έχω αγοράσει αυτή την θήκη για το κινητό μου επειδή μου έπεσε :( ευτυχώς είχα ευχή από τον θεό και δεν έπαθε τίποτε απόλυτος αλλά μαράζωσα. Τώρα είναι προστατευμένο. Samsung Clear View Book Black Galaxy S8

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Είναι αυτή που είναι κάνει το κινητό να στέκεται;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτή που είναι κάνει το κινητό να στέκεται;

Καλησπερα ναι αυτη ειναι στεκεται οριζοντια οχι καθετα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την αγόρασα κι εγώ..

 

Αυτή τη φορά η samsung εφτιαξε και ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ θήκες εκτός από τα κινητά της σειράς 8 !!!

 

Πανέμορφη, πανάλφρη και δεν κρυβει καθόλου τον χαρακτήρα του κινητού... η θήκη είναι premium... :up::up::up:

Link to comment
Share on other sites

παιδια λετε να την παραγγειλω και εγω φαινεται πολύ καλή. υπαρχει κατι σε ανταγωνισμο παρομοιο?και ποσο έχει?

ακομα τι λετε και για tempered με αυτη την θήκη?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγω την ορίτζιναλ τύπου alcantara για την πλάτη, απίστευτη αίσθηση.. τα αξίζει τα λεφτά της!
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ μα ποτέ flagship κινητό (με τέτοια αξία) χωρίς θήκη...

Για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο μονο wallet cases

 

Samsung led view flip cover ή κάτι αντισοιχο και όλα καλά...

 

Κάτοχος απο χθές....

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγώ..

Από σήμερα με την συσκευή ξεκίνησα με screen protector iq shield case frienly.

http://www.iqshield.com/iq30418-galaxy-s8-plus-phone-screen-protector.html

Και δύο θήκες.

https://www.spigen.com/products/galaxy-s8-plus-case-liquid-air

https://www.spigen.com/products/copy-of-galaxy-s8-case-rugged-armor

Το Screen protector αφήνει κενό πάνω κάτω (νομίζω καμία θήκη σε αυτα τα σημεία δεν θα το ενοχλεί, και καλύπτει στα πλάγια ως εκεί ακριβώς που φωτίζει η οθόνη.

Δεν φτάνει δηλαδή έως το μέταλλο.

Η liquid Air που έχει ποιο απότομα κοψίματα από την rugged armor φαίνεται να ενοχλεί μερικά δέκατα του χιλιοστου την μεμβράνη.

Έχω την εντύπωση όμως με μερικά βάλε βγάλε που θα ανοίξει (μερικά δέκατα έστω) δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

Την rugged armor δεν την δοκίμασα αρχικά.

Ξανα για την liquid Air, εκεί που ξεκινάει η θήκη τελειώνει το Screen protector.

Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός, θα ανεβάσω και φωτογραφίες μέσα στην εβδομάδα.

Από φορτιστή κράτησα τον ασύρματο σταντ από το s7 edge.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Αλλη θηκη οπως η ορίτζιναλ της σαμσουνγκ που να φαίνεται απο μπροστά η οθόνη του κινητού υπάρχει?? Στο σκρουτζ δεν βλεπω κάτι
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ μα ποτέ flagship κινητό (με τέτοια αξία) χωρίς θήκη...

Για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο μονο wallet cases

 

Samsung led view flip cover ή κάτι αντισοιχο και όλα καλά...

 

Κάτοχος απο χθές....

Tις πιο πολλές ζημιές τις έπαθα από τέτοιες θήκες. Πλέον θήκη που καλύπτει περιμετρικά και πλάτη και tempered glass μπροστά. Βέβαια εδώ το tempered glass είναι ένα θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Με το tempered πάλι το ίδιο πρόβλημα με το s7 edge?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Με το tempered πάλι το ίδιο πρόβλημα με το s7 edge?

Επειδή έχει πιο μικρή καμπυλη πιστεύω πως θα είναι καλύτερη η κατάσταση. Σιγά σιγά θα μάθουμε..

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε S8+ Midnight Black έχω πάρει την κλασσική Nillkin Nature και τη Spigen Ultra Hybrid S https://www.spigen.com/collections/galaxy-s8-plus/products/galaxy-s8-plus-ultra-hybrid-s?variant=31741569025

 

Τις χρησιμοποιώ μόνο όταν είμαι στη δουλειά. Στο σπίτι και όταν βγαίνω εκτός πάντα σκέτο το κινητό. Είναι κόσμημα και χαίρεσαι να το νιώθεις.

 

Ευτυχώς για εμένα από το 2003 που χρησιμοποιώ κινητά με οθόνες αφής ούτε μία φορά δε μου έχει πέσει κανένα. 14 χρόνια ρεκόρ τώρα που το καλοσκέφτομαι. Βέβαια είμαι προσεκτικός μέχρι αηδίας.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, θελω να αγορασω 2ο φορτιστη να τον εχω στο σπιτι της κοπελας μου. Ποιον μου προτεινεται; Αν εχετε καποιο link απο τον επισημο θα το προτιμουσα. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...