Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν 5 μέρες μου ήρθε και εμένα black carbon...απόλυτη εφαρμογή σαν εργοστασιακό...

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εμενα ηρθε η vmax γιατι δεν ακυρωθηκε τελικα!την εβαλα τι να κανω.. σαν εφαρμογη ειναι μια χαρα και δεν ενοχλειτε καθολου απο την θηκη αλλααα η αισθηση του touch της οθονης εχει μειωθει κατα 30%. το αρνητικο της ειναι ακομα οτι ειναι μικρη και φιανεται ευκολα οτι εχει κατι... πανω στην οθονη!
Link to comment
Share on other sites

Πριν 5 μέρες μου ήρθε και εμένα black carbon...απόλυτη εφαρμογή σαν εργοστασιακό...

Ελπίζω να την περάσω εύκολα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χτύπησα μία Samsung Memory Evo Plus (όχι +) 128 GB τις νέου τύπου με ταχύτητες 100 MB/s read & 90 MB/s write, class 10/U3.

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B06XFHQGB9/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

Έχει κανείς κάποια εικόνα;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν δυσκολεύτηκα να το περάσω, αλλά κάνει πανεύκολα δοκιμές (μεμβράνη Samsung). Ίσως κάποια στιγμή παραγγείλω το tempered της nillkin.

 

6b59ee944db3a5b80a8ebb731b540582.jpg

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ένας φορτιστής που να υποστηρίζει το πρότυπο ταχείας φόρτισης; Κατά προτίμηση από κάποια αλυσίδα ελληνική;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ένας φορτιστής που να υποστηρίζει το πρότυπο ταχείας φόρτισης; Κατά προτίμηση από κάποια αλυσίδα ελληνική;

 

Καλημέρα. Για ρίξε μια ματιά σε αυτούς:

 

http://www.e-shop.gr/samsung-charger-eta-u90e-2000mah-black-bulk-p-TEL.028611

 

http://www.e-shop.gr/samsung-charger-ep-ta12ebeu-black-bulk-p-TEL.032961

Edited by JIMBOAthens
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Κάποιο καλώδιο όπως αυτό http://www.e-shop.gr/samsung-usb-type-c-data-cable-ep-dg950cbe-black-bulk-p-TEL.034000 κάνει και για τη φόρτιση; Αναφέρει μόνο data και με προβληματίζει.
Link to comment
Share on other sites

Στο you μπορείς να βρεις τον μαύρο που έχει η συσκευασια. Στο public έχει τον λευκό (με καλώδιο type c) στα 24.90.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο you μπορείς να βρεις τον μαύρο που έχει η συσκευασια. Στο public έχει τον λευκό (με καλώδιο type c) στα 24.90.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ! Έκανα παραγγελία αυτόν του public

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω την αυθεντικη μεμβράνη της Samsung. Δεν με τρολανε απο ποιοτητα η αληθεια ειναι. Αλλα τι να κανεις...
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα ακουστικά του S8 ( ή του S8+ φαντάζομαι ίδια είναι ) πωλούνται ξεχωριστά και αν ναι από που μπορεί κανείς να τα πάρει και αν γνωρίζουμε το κόστος τους;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά πήρα την clear view πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση;δεν μου δείχνει κάτι το cover όταν είναι κλειστό.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά πήρα την clear view πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση;δεν μου δείχνει κάτι το cover όταν είναι κλειστό.

Με το πυ την εβαλα την αναγνωρισε το τηλεφωνο αμεσωσ.δν νομιζω οτι χρειαζεται κατι.

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου και μένα την αναγνώρισε αλλά δεν είναι ενεργή όταν είναι κλειστό το cover,και από ότι διάβασα έτσι είναι δείχνει για λογικό και μετά μαυρίλα,δεν είναι σαν την aod τεσπα.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει θέμα το cover δεν βγάζω άκρη εμένα μου δείχνει αυτό για 5" και μετά μαυρίλα Edited by hittman
Link to comment
Share on other sites

Οταν ανοιγεισ τη θηκη ενεργοποιειται το κινητο; η οταν κανεισ κλήση τι δειχνει η οθονη με τη θηκη κλειστη;;
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Οταν ανοιγεισ τη θηκη ενεργοποιειται το κινητο; η οταν κανεισ κλήση τι δειχνει η οθονη με τη θηκη κλειστη;;

 

Και ενεργοποιείται και απαντάω κανονικά σε κλήση αλλά μετά μαυρίλα.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. Τι εννοείς μαυριλα; δειχνει το ρολοι και μετα απενεργοποιειται. Δεσ και στοyoutube βίντεο. Ετσι λειτουργεί
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει θέμα το cover δεν βγάζω άκρη εμένα μου δείχνει αυτό για 5" και μετά μαυρίλα

 

Φιλε μου μαλλον εχεις μπερδευτεί. Ετσι δουλευει η θηκη...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μαλλον εχεις μπερδευτεί. Ετσι δουλευει η θηκη...

 

Άρα είμαι οκ εγώ νόμιζα ότι θα δείχνει συνεχώς όπως η aod δυστυχώς όμως δεν είναι έτσι. Ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. Τι εννοείς μαυριλα; δειχνει το ρολοι και μετα απενεργοποιειται. Δεσ και στοyoutube βίντεο. Ετσι λειτουργεί

 

Φιλε μου απλά λεω ποιο το νόημα της ενεργής?θηκης αφου δεν είναι και τοσο ενεργή τελικά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...