Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σήριαλ τελείωσε....!!

S8 από cosmote και όλα καλά!! :D

Δεν έχει boot logo cosmote και από update είναι G950FXXU1AQF7 (ένα πριν από το τελευταίο EUR)

Όταν είμαι έτοιμος ψυχολογικά θα φλασάρω και την EUR....

Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας...!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε ενεργοποιήσει όσοι είστε στη cosmote το wifi calling ; Εκτός από το sms στο 1333 τι άλλες ενέργειες χρειάζονται;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την stock εφαρμογή του καιρού...?

Ενώ χθες είχε βρει το location και έκανε κανονικά update....από το πρωί δεν βρίσκει location ούτε κάνει update...

Έχω κάνει clear cache / clear data ...αλλά το πρόβλημα παραμένει...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την stock εφαρμογή του καιρού...?

Ενώ χθες είχε βρει το location και έκανε κανονικά update....από το πρωί δεν βρίσκει location ούτε κάνει update...

Έχω κάνει clear cache / clear data ...αλλά το πρόβλημα παραμένει...

 

Το ίδιο και μένα, μου βγάζει service is not available temporarily.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ερωτηση,το κινητο αν το βαλω στην θαλασσα για 5 - 10 λεπτα να τραβηξω φωτο και βιντεο και μετα το ξεπλυνω με νερο θα παθει κατι? ενας γνωστος μου εδω εχει το iphone7 και το ειχε κανα 15 στο νερο μετα το ξεπλυνε και δεν επαθε τιποτα..πρωτα ειπα θα ρωτησω τα παιδια εδω και μετα αν ειναι θα το επειχειρησω να μην καλιω τα φτα μου!! εσεις τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την stock εφαρμογή του καιρού...?

 

Ενώ χθες είχε βρει το location και έκανε κανονικά update....από το πρωί δεν βρίσκει location ούτε κάνει update...

 

Έχω κάνει clear cache / clear data ...αλλά το πρόβλημα παραμένει...

 

Το ίδιο και μένα, μου βγάζει service is not available temporarily.

 

Θέμα εφαρμογής είναι.

Και σε εμένα έχει το ίδιο θέμα και το κατάλαβα από το edge weather μιας και ο βασικός μου weather app δεν είναι Samsung.

 

Edit: Έστρωσε βλέπω μόλις που κοίταξα.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ερωτηση,το κινητο αν το βαλω στην θαλασσα για 5 - 10 λεπτα να τραβηξω φωτο και βιντεο και μετα το ξεπλυνω με νερο θα παθει κατι? ενας γνωστος μου εδω εχει το iphone7 και το ειχε κανα 15 στο νερο μετα το ξεπλυνε και δεν επαθε τιποτα..πρωτα ειπα θα ρωτησω τα παιδια εδω και μετα αν ειναι θα το επειχειρησω να μην καλιω τα φτα μου!! εσεις τι λετε?

 

Ρίσκαρε ο φίλος σου και θες να ρισκάρεις και εσύ... Οι κατασκευαστές σου δίνουν έναν αριθμό....στο iphone7 δίνει τον IP67 και στο s8 τον IP68... Η διαφορα τους ειναι στην αποσταση βύθισης...Στο iphone μέχρι 30 cm στο s8 πάνω από 30cm....ΑΛΛΑ.... Και οι δύο μιλάνε για καθαρό νερό και για τυχαίες πτώσεις... και χωρις μα λειτουργει καποια εφαρμογη...λένε ότι και στην βροχή μπορείς να λειτουργησεις άνετα την συσκευή...

Τώρα για την θάλασσα ή την πισίνα οι απόψεις είναι διαφορετικές...Εχουν αναφερθεί περιστατικά που συσκευή έπεσε στην θάλασσα στα ρηχά και ενώ δουλεύει κανονικά η οθόνη έχει πάρει υγρασία...

Για εμένα καλό είναι να το αποφυγεις να βάλεις σκέτη την συσκευή στηνβθαλασσα...Υπαρχουν ωραιότατες αδιάβροχες θυκουλες που μπορείς να δουλέψεις το τηλέφωνο κάτω από το νερό χωρίς φόβο...

Τώρα αν θες να το ρισκάρεις...πςς μας και εμας τα αποτελέσματα μετά...

Αλλά να θυμάσαι δεν είναι όλες οι συνθήκες ίδιες....

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είναι απλή λογική, όλοι ξέρουμε τι κάνει το αλάτι, είναι λογικό αν το βάλεις εκεί να αυξήσεις την φθορά του κινητού στα σημεία που δε θα μπορεί να ξεπλυθει καλά. Επίσης αν χαλάσει η είσοδος θαλασσινού νερού φαίνεται και δεν καλύπτουν.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια για της απαντησεις..εχετε δικιο,αν χαλασει τοτε θα κλαιω τα λεφτα μου οποτε το αφηνω εδω που ειναι ομορφα και ωραια :)
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια για της απαντησεις..εχετε δικιο,αν χαλασει τοτε θα κλαιω τα λεφτα μου οποτε το αφηνω εδω που ειναι ομορφα και ωραια :)

 

φιλε μου εγω ολα τα αδιαβροχα κινητα μου τα εχω βαλει σε νερο, αλλα οχι θαλασσινο. Ποτε δεν ειχα θεμα, και ισως ουτε στο θαλασσινο να εχεις. Ομως η διαβρωση που προκαλει το αλατι ειναι τετοια που αν καπου μεινει λιγο ισως υποστεις τις συνεπειες. Οποτε καλυτερα μην το ρισκαρεις, δεν αξιζει τον κοπο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είναι απλή λογική, όλοι ξέρουμε τι κάνει το αλάτι, είναι λογικό αν το βάλεις εκεί να αυξήσεις την φθορά του κινητού στα σημεία που δε θα μπορεί να ξεπλυθει καλά. Επίσης αν χαλάσει η είσοδος θαλασσινού νερού φαίνεται και δεν καλύπτουν.

 

Παλιότερα διάβασα στη σελίδα της samsung, πως αν η συσκευή, πάρει νερό άσχετα αν είναι γλυκό ή ακόμη χειρότερα αλμυρό.

Η εγγύηση δεν ισχύει.

Το εργοστάσιο κατασκευάζει αδιάβροχες συσκευές, κάνοντας τις δοκιμές αντοχής, ΟΧΙ όμως για να γίνεται τέτοια χρήση.

Απλά για επιπλέον προστασία σε βροχή, χιόνια η για τυχόν ατύχημα.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Ρίσκαρε ο φίλος σου και θες να ρισκάρεις και εσύ... Οι κατασκευαστές σου δίνουν έναν αριθμό....στο iphone7 δίνει τον IP67 και στο s8 τον IP68... Η διαφορα τους ειναι στην αποσταση βύθισης...Στο iphone μέχρι 30 cm στο s8 πάνω από 30cm....ΑΛΛΑ.... Και οι δύο μιλάνε για καθαρό νερό και για τυχαίες πτώσεις... και χωρις μα λειτουργει καποια εφαρμογη...λένε ότι και στην βροχή μπορείς να λειτουργησεις άνετα την συσκευή...

Τώρα για την θάλασσα ή την πισίνα οι απόψεις είναι διαφορετικές...Εχουν αναφερθεί περιστατικά που συσκευή έπεσε στην θάλασσα στα ρηχά και ενώ δουλεύει κανονικά η οθόνη έχει πάρει υγρασία...

Για εμένα καλό είναι να το αποφυγεις να βάλεις σκέτη την συσκευή στηνβθαλασσα...Υπαρχουν ωραιότατες αδιάβροχες θυκουλες που μπορείς να δουλέψεις το τηλέφωνο κάτω από το νερό χωρίς φόβο...

Τώρα αν θες να το ρισκάρεις...πςς μας και εμας τα αποτελέσματα μετά...

Αλλά να θυμάσαι δεν είναι όλες οι συνθήκες ίδιες....

Να αναφέρω και εγώ το δικό μου περιστατικά στο θέμα αδιαβροχοποίησης. Είχα το Galaxy S7 Edge και το χα βάλει κανονικά σε πισίνα τραβαγα φωτογραφίες βίντεο το είχα χρησιμοποιήσει πολλές φορές ,το έπλενα σε τακτά χρονικά διαστήματα, Δεν μου έχει παρουσιάσει το παραμικρό..

Αγόρασα το s8 το χρησιμοποιήσα μία φορά στο μπάνιο χωρίς να βρέχεται και μετά για 4 μέρες έβγαζε συνεχώς μήνυμα USB connected και στα καπάκια USB disconnected Αυτό μου το έκανε ασταμάτητα ως αποτέλεσμα να ανοίγει η οθόνη από μόνη της και να μου τελειώνει την μπαταρια..Επίσης παρατηρώ ότι η γρήγορη φόρτιση μια λειτουργει μια όχι.

 

Μετά από πολύ ψάξιμο πολλές εργοστασιακές επαναφορες, καθαρισμός cache αλλαγή φορτιστων ,συνειδητοποίησα Ότι έφταιγε υγρασία στο USB προφανώς κάποια οξειδωση. Το είχα ξανά στο μπάνιο και μου έβγαλε μήνυμα πρώτη φορά ότι έχει υγρασία το πορτ και μετά πήγε να ξαναρχίσει το notification με το USB αλλά ευτυχώς σταμάτησε.

 

Εν κατακλείδι Δεν μου το έχει ξανακάνει αλλά θεωρώ ότι όλες οι συσκευές δεν είναι για χρήση σε νερό και ειδικά σε θάλασσα, είναι μόνο για περιπτώσεις βροχής η ατυχήματος.

Επίσης από όσο ξέρω δεν σε καλύπτει η εγγύηση, οι συσκευές έχουν ειδικά αυτοκόλλητα μέσα σου αλλάζουν χρώμα αν πέσει νερό πάνω τους οπότε ξέρουν ..

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Edited by tsamers
Link to comment
Share on other sites

Εάν φλασαρω με Odin και βάλω το firmware της cosmote για να έχω την υπηρεσία wifi calling μετά θα δέχομαι ενημερώσεις με OTA ;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους νέος κάτοχος τις συσκευής απο εχθές πρώτες εντυπώσεις καλές έχει να μου προτείνει κανείς καμία χρήσιμη εφαρμογή ?

Σκέφτομαι να αγοράσω και tempered glass αλλα διάβασα οτι μετα η αφή δεν πιάνει και τόσο καλα λογικά ανάλογα το γυαλί πιστεύω.

Για τον φίλο που λέει να το δοκιμάσει στην θάλασσα σεν θα το πρότεινα ποτε δεν ξέρεις τι μπορεί να πάθει και μετα να κλαις και τα χρήματα που έδωσες διότι αν δεν κανω λάθος η εγγύηση δεν το καλύπτει προσωπικά δεν πρόκειται να το ρισκάρω ουτε στο νερό μπάνιου η πισίνας.

Απο πάνω για τον φίλο που λέει να περάσει αν δεν κανω λάθος ρομ της COSMOTE μέσω Odin αν βρεις απο το επίσημο site της Samsung τότε ναι θα έρχονται οι ενημερώσεις όταν ειναι να βγουνε αλλα να ειναι η επίσημη της COSMOTE

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω και εγώ το δικό μου περιστατικά στο θέμα αδιαβροχοποίησης. Είχα το Galaxy S7 Edge και το χα βάλει κανονικά σε πισίνα τραβαγα φωτογραφίες βίντεο το είχα χρησιμοποιήσει πολλές φορές ,το έπλενα σε τακτά χρονικά διαστήματα, Δεν μου έχει παρουσιάσει το παραμικρό..

Αγόρασα το s8 το χρησιμοποιήσα μία φορά στο μπάνιο χωρίς να βρέχεται και μετά για 4 μέρες έβγαζε συνεχώς μήνυμα USB connected και στα καπάκια USB disconnected Αυτό μου το έκανε ασταμάτητα ως αποτέλεσμα να ανοίγει η οθόνη από μόνη της και να μου τελειώνει την μπαταρια..Επίσης παρατηρώ ότι η γρήγορη φόρτιση μια λειτουργει μια όχι.

 

Μετά από πολύ ψάξιμο πολλές εργοστασιακές επαναφορες, καθαρισμός cache αλλαγή φορτιστων ,συνειδητοποίησα Ότι έφταιγε υγρασία στο USB προφανώς κάποια οξειδωση. Το είχα ξανά στο μπάνιο και μου έβγαλε μήνυμα πρώτη φορά ότι έχει υγρασία το πορτ και μετά πήγε να ξαναρχίσει το notification με το USB αλλά ευτυχώς σταμάτησε.

 

Εν κατακλείδι Δεν μου το έχει ξανακάνει αλλά θεωρώ ότι όλες οι συσκευές δεν είναι για χρήση σε νερό και ειδικά σε θάλασσα, είναι μόνο για περιπτώσεις βροχής η ατυχήματος.

Επίσης από όσο ξέρω δεν σε καλύπτει η εγγύηση, οι συσκευές έχουν ειδικά αυτοκόλλητα μέσα σου αλλάζουν χρώμα αν πέσει νερό πάνω τους οπότε ξέρουν ..

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

Φιλε μου δυστυχώς το κινητό σου πηρε υγρασία. Άλλο πράγμα το νερό και άλλο πράγμα ο ατμός. Στον ατμό μιλάμε για άλλη δομή με τα μικροσοματίδια να εισχωρούν πανεύκολα παντού! Πολύ πιθανόν να έχουν γράψει κοκκινο και οι ταινίες υγρασίας

Link to comment
Share on other sites

Εχει μήπως καταφέρει κανείς να κανει εγκατασταση το ps4 remote play στο s8 ξέρω οτι ενδέχεται να μην λειτουργει πλέον πέραν απο Sony μετα την αναβάθμιση αλλα δεν γίνεται ουτε καν εγκατασταση μου βγάζει αδύνατη εγκατασταση ενω το s4 και το lg g3 είχαν κανει κανονικά εγκατασταση την εφαρμογή και μου έκανε εντύπωση
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα διάβασα στη σελίδα της samsung, πως αν η συσκευή, πάρει νερό άσχετα αν είναι γλυκό ή ακόμη χειρότερα αλμυρό.

Η εγγύηση δεν ισχύει.

Το εργοστάσιο κατασκευάζει αδιάβροχες συσκευές, κάνοντας τις δοκιμές αντοχής, ΟΧΙ όμως για να γίνεται τέτοια χρήση.

Απλά για επιπλέον προστασία σε βροχή, χιόνια η για τυχόν ατύχημα.

 

Που το διάβασες αυτό ? Κάνα ποστ κάποιου άσχετου εδώ ή καμιά αναφορά της Samsung ότι δεν καλύπτει τα πάντα ? Προφανώς και οι εταιρείες έχουν βρει τον μπελά τους και θέλουν να ελάχιστοποιησουν τα προβλήματα με εγγυήσεις όμως

1ον μπορούν να διαπιστώνουν κάθε φορά που οφείλεται το πρόβλημα, αν ήταν δηλαδή αστοχια ή δική μας βλακεια

2ον σε καλύπτουν κανονικά.

 

3ον έχω μιλήσει με το επίσημο σέρβις και έχω δει να κάνουν αντικατάσταση λόγω νερού όπου δεν έφταιγε ο χρήστης.

 

Αυτά από εμένα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι και εγώ κάτοχος από έχθες του τηλεφώνου, και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος, σε σχέση και με το προηγούμενο s7 που ειχα. .

 

Όσο αναφορά τα προηγούμενα σχολία περί αδιάβροχοποιηση, ήθελα να πω προσωπικά ότι και το s7 Όσο και z3 compact είχα, τα είχα βάλει αρκετές φορές στη θάλασσα, και δεν είχαν πάθει τίποτα! Φυσικά Μετά τα ξεπλινα με γλυκό νερό. Ειδικότερα το z3 compact το είχα αρκετή ώρα στη θάλασσα και μάλιστα, είχα πάει πάνω από 1,5 μέτρα βάθος.

Edited by gkai27
Link to comment
Share on other sites

Από την ιστοσελίδα http://www.sammobile.com φλάσαρα με το firmware της Greece Cosmote και πλέον λειτουργεί το wifi calling . Το πρόβλημα είναι ότι όταν έκανα την εγκατάσταση στο τηλέφωνο ήταν στα γερμανικά και είχε το λογότυπο της T-Mobile και είχε εφαρμογές της T-Mobile . Τις αφαίρεσα μετά και όλα δείχνουν να δουλεύουν. Αλλά έχασα την εμπιστοσύνη μου στη συγκεκριμένη ιστοσελίδα .
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι και εγώ κάτοχος από έχθες του τηλεφώνου, και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος, σε σχέση και με το προηγούμενο s7 που ειχα. .

 

Όσο αναφορά τα προηγούμενα σχολία περί αδιάβροχοποιηση, ήθελα να πω προσωπικά ότι και το s7 Όσο και z3 compact είχα, τα είχα βάλει αρκετές φορές στη θάλασσα, και δεν είχαν πάθει τίποτα! Φυσικά Μετά τα ξεπλινα με γλυκό νερό. Ειδικότερα το z3 compact το είχα αρκετή ώρα στη θάλασσα και μάλιστα, είχα πάει πάνω από 1,5 μέτρα βάθος.

 

Προφανώς και εφόσον είναι αδιάβροχα αντέχουν, όμως αν κάτσει η στραβή δε θα σε καλύψουν, εκτός αν τύχει και δεν το δουν, και τέλος με το αλάτι επιταχύνεις την φθορά όσο και να το πλενεις. Κατά τα άλλα σαφώς και αντέχουν το νερό οι συσκευές ότι και να είναι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν φλασαρω αλλο firmware μεσω odin γραφει ο knox ;Κσι κατι αλλο το wifi calling μονο σε συμβολαια ειναι η και σε κσρτοκινητη και πως λειτουργει? Edited by sifario

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Αν φλασαρω αλλο firmware μεσω odin γραφει ο knox ;Κσι κατι αλλο το wifi calling μονο σε συμβολαια ειναι η και σε κσρτοκινητη και πως λειτουργει?

 

Δεν γράφει ο Knox. Το χω κάνει και στο s8 που πέρασα firmware. Επίσης χρησιμοποι το wifi calling εδώ και δυο μήνες . Γενικά είμαι ευχαριστημένος μιας και τωρα είμαι σε σημείο που χωρίς wifi calling η cosmote έχει μηδέν σήμα.... κυριολεκτικά.

Στη Ερώτηση σου αν ειναι με συμβόλαιο η και καρτοκινητή έχει κατι πληροφορίες ττο παρακάτω

 

https://www.cosmote.gr/mobile/content/el/attached_files/Company/COSMOTE-WiFiCalling-FAQs.pdf

https://help.cosmote.gr/system/templates/selfservice/gnosisgr/#!portal/201600000002048/article/PROD-10223/WiFi-Calling-Android

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...