Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να μου κάποιος αν του έχει έρθει το update για την ροζ το οθονη;

Ευχαριστώ!!!

 

Την προηγούμενη Παρασκευή που το πήρα εδώ Γερμανία με το που το άνοιξα ήρθε και η αναβάθμιση για την οθόνη. Την πέρασα και όλα καλά. Δεν έχω θέματα.. Δεν ξέρω αν είχε η όχι θέμα το κινητό που πήρα γιατί δεν κάθησα να το επεξεργαστώ πριν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μείνε Γερμανία φίλε.Τρως στη δουλειά σου το 70% της μπαταρίας του κινητού σου και αυτό είναι σούπερ!!!!

 

Με το V10 άδειαζε 2 φορές ωμή μπαταρία του με την ίδια χρήση. Όλο με το power bank ήμουν..Το καλό είναι εδώ Γερμανία το πρόγραμμα συμβολαίου έχει απεριόριστο ίντερνετ κινητά και σταθερά. Να δω Ελλάδα οι εταιρίες πότε θα σταματήσουν να κλέβουν τον κόσμο.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την προηγούμενη Παρασκευή που το πήρα εδώ Γερμανία με το που το άνοιξα ήρθε και η αναβάθμιση για την οθόνη. Την πέρασα και όλα καλά. Δεν έχω θέματα.. Δεν ξέρω αν είχε η όχι θέμα το κινητό που πήρα γιατί δεν κάθησα να το επεξεργαστώ πριν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Με το V10 άδειαζε 2 φορές ωμή μπαταρία του με την ίδια χρήση. Όλο με το power bank ήμουν..Το καλό είναι εδώ Γερμανία το πρόγραμμα συμβολαίου έχει απεριόριστο ίντερνετ κινητά και σταθερά. Να δω Ελλάδα οι εταιρίες πότε θα σταματήσουν να κλέβουν τον κόσμο.

Οκ Ευχαριστώ....εμενα που το firmware είναι (Greece EUR) δεν έχει έρθει ακόμα...

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Σε Ελληνική συσκευή αγορασμένη από Public χθες το απόγευμα, με το που την άνοιξα μου ήρθε update ~630mb.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες. Επειδη εχει αρχισει και με τρωει για δοκιμη, και μιας και το s7 edge Μου μου το εκαναν αντικατασταση και θα φυγει ως καινουριο-ελληνικο, λεω να το χτυπησω καθως η χρηματικη διαφορα ειναι μικρη πλεον.

εχω ομως 2 ερωτησεις:

1ον επειδη δεν το εχω δει απο κοντα, το μαυρο χρωμα εχει μαυρο γυαλιστερο σασι? το βλεπω στα βιντεο και μοιαζει πλαστικουρα ενω δε θα επρεπε. Ομως απο κοντα μπορει να ειναι καλυτερο. Αντιστοιχα το ασημι γιατι το βλεπω πολυ γυαλιστερο στο σασι? Στα s7 edge ενιωθες μεταλλο, εδω με μπερδευουν τα βιντεο και θα ηθελα τη γνωμη σας οσοι εχετε αυτα τα 2 χρωματα.

 

2ον, οσοι ειχατε s7 edge βλεπετε οτι οντως η μπαταρια ειναι στα ιδια επιπεδα? (οπως ηταν το s7 edge σας καινουριο, οχι μετα απο 1 χρονο) γιατι ειναι βασικη η αυτονομια για μενα (οι ωρες οθονης δε μου λενε τιποτα, εβγαζα σταθερα 2 ημερες, με χρηση και gps 3ωρες-sportstracker εννοω και 4G 50-50 με το wifi και οθονη κανα 5ωρο με 20% υπολοιπο, δηλαδη 6ωρο αν καθομουν και το εφτανα στο 5%.)

 

Και κατι ακομα, ισχυει οτι το βιντεο δεν ειναι τοσο καλο? λενε οτι ειναι απο τα χειροτερα σε σχεση με αλλα κορυφαια κινητα και απορησα.

Καλησπέρα, γιατί σκέφτεσαι τη μετάβαση στο + και όχι στο απλό που είναι πιο κοντά στο s7 edge; για την μπαταρία μόνο ή και για άλλον λόγο; ρωτάω γιατί σε μένα πχ το μικρό s8 μου φάνηκε καλύτερο στο πιάσιμο και πιο εύκολο στον χειρισμό με το ένα χέρι.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στα Public του Βόλου για να δω το S8 και το Tab S3 .

Σαν κάτοχος Ζ5 compact και του Tab S2 να σας πω την αλήθεια αν και το κινητό είναι πραγματικά πολύ καλό η οθόνη του τα σπαει πραγματικα ωστόσο δεν μου έκανε το κλικ που χρειάζομαι για να αλλάξω.... Το επεξεργαστικα αρκετή ώρα... Είναι ένα καταπληκτικό τηλέφωνο αλλά δεν υπάρχει χαωδης διαφορά ανάμεσα στο δικό μου και σε αυτό σε καθημερινή χρηση... Είναι καλύτερο ασυζητητί αλλά από νέες τεχνολογίες πιστεύω ψιλοπασχει... Δεν μου δίνει το έξτρα κίνητρο για να το κρατάω στα χέρια μου... Το ίδιο ισχύει και με το Tab S3 .... Δεν το κατηγορώ προφανώς γιατί πρόκειται περί εξαιρετικης συσκευής αλλά νομίζω δεν έχει το κάτι παραπάνω που όλοι ζητάμε....

Υ.Γ. Δε ξέρω τι σκατα θα παρουσιάσει η Sony με το ΧΖΡ πάντως η οθόνη του S8 απλά δεν υπάρχει στο χάρτη... Είναι από άλλο πλανήτη!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γιατί σκέφτεσαι τη μετάβαση στο + και όχι στο απλό που είναι πιο κοντά στο s7 edge; για την μπαταρία μόνο ή και για άλλον λόγο; ρωτάω γιατί σε μένα πχ το μικρό s8 μου φάνηκε καλύτερο στο πιάσιμο και πιο εύκολο στον χειρισμό με το ένα χέρι.

Εγώ πάντως αν είναι να πάρω κάτι κοντινό, κρατάω το s7 edge :)

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στα Public του Βόλου για να δω το S8 και το Tab S3 .

Σαν κάτοχος Ζ5 compact και του Tab S2 να σας πω την αλήθεια αν και το κινητό είναι πραγματικά πολύ καλό η οθόνη του τα σπαει πραγματικα ωστόσο δεν μου έκανε το κλικ που χρειάζομαι για να αλλάξω.... Το επεξεργαστικα αρκετή ώρα... Είναι ένα καταπληκτικό τηλέφωνο αλλά δεν υπάρχει χαωδης διαφορά ανάμεσα στο δικό μου και σε αυτό σε καθημερινή χρηση... Είναι καλύτερο ασυζητητί αλλά από νέες τεχνολογίες πιστεύω ψιλοπασχει... Δεν μου δίνει το έξτρα κίνητρο για να το κρατάω στα χέρια μου... Το ίδιο ισχύει και με το Tab S3 .... Δεν το κατηγορώ προφανώς γιατί πρόκειται περί εξαιρετικης συσκευής αλλά νομίζω δεν έχει το κάτι παραπάνω που όλοι ζητάμε....

Υ.Γ. Δε ξέρω τι σκατα θα παρουσιάσει η Sony με το ΧΖΡ πάντως η οθόνη του S8 απλά δεν υπάρχει στο χάρτη... Είναι από άλλο πλανήτη!

 

Στην ίδια φάση και εγώ πήγα και τα είδα στο plaisio αλλά με διαφορετικό αποτέλεσμα. Πήρα το S8+ (είχα το S7 edge) και έκλεισα το Tab S3 με τη θήκη πληκτρολόγιο (δεν έχω το Tab S2) :lol:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γιατί σκέφτεσαι τη μετάβαση στο + και όχι στο απλό που είναι πιο κοντά στο s7 edge; για την μπαταρία μόνο ή και για άλλον λόγο; ρωτάω γιατί σε μένα πχ το μικρό s8 μου φάνηκε καλύτερο στο πιάσιμο και πιο εύκολο στον χειρισμό με το ένα χέρι.

 

Ναι για την μπαταρία το σκέφτομαι. Επειδή μιλάω αρκετά υπάρχουν μέρες που δε θα με βγάζει. Το S7 edge με έβγαζε 2 σταθερά ενώ αν το ελιωνα τη μια την είχε στο νερό ακόμα και με 7 ώρες sports tracker συνεχόμενα. ( είχε πέσει στο 50%) και με 100++ φώτο και βίντεο.

Δε μπορώ να σκέφτομαι λοιπόν αν θα με βγάλει ή να κουβαλάω power bank και βλακειες.

Κατά τα άλλα είμαι σίγουρος ότι δε θα με βολεύει το ύψος αλλά λέω να το ρισκάρω και το διώχνω άμεσα ή το κρατάω και διώχνω g5 το οποίο δε με καλύπτει σε αυτονομία και αδιάβροχο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι για την μπαταρία το σκέφτομαι. Επειδή μιλάω αρκετά υπάρχουν μέρες που δε θα με βγάζει. Το S7 edge με έβγαζε 2 σταθερά ενώ αν το ελιωνα τη μια την είχε στο νερό ακόμα και με 7 ώρες sports tracker συνεχόμενα. ( είχε πέσει στο 50%) και με 100++ φώτο και βίντεο.

Δε μπορώ να σκέφτομαι λοιπόν αν θα με βγάλει ή να κουβαλάω power bank και βλακειες.

Κατά τα άλλα είμαι σίγουρος ότι δε θα με βολεύει το ύψος αλλά λέω να το ρισκάρω και το διώχνω άμεσα ή το κρατάω και διώχνω g5 το οποίο δε με καλύπτει σε αυτονομία και αδιάβροχο.

Νίκο σχεδόν ίδια ώρα βγάζουν οι μπαταρίες και στα δύο s8 +- 30 λεπτά διαφορά. Οπότε εσένα ότι και να διαλέξεις θα είσαι στην χειρότερη στα ίδια και ίσως και καλύτερα σε σχέση με το s7edge.

Εγώ με το plus είναι περίπου 1 ώρα παραπάνω οθόνη στο 38 ωρο χρήσης μεταξύ του s8plus and s7edge

 

Nikos from S8 Plus

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Νίκο σχεδόν ίδια ώρα βγάζουν οι μπαταρίες και στα δύο s8 +- 30 λεπτά διαφορά. Οπότε εσένα ότι και να διαλέξεις θα είσαι στην χειρότερη στα ίδια και ίσως και καλύτερα σε σχέση με το s7edge.

Εγώ με το plus είναι περίπου 1 ώρα παραπάνω οθόνη στο 38 ωρο χρήσης μεταξύ του s8plus and s7edge

 

Nikos from S8 Plus

 

μακαρι να ειναι ετσι τα νουμερα. μου φαινονται εντυπωσιακα (δεν λεω υπερβολικα γιατι σας πιστευω αλλα παντα κρινω απο ατομα που ειτε ξερω ακριβως πως τα χρησιμοποιουν ειτε απο εμενα που ειναι η πιο ασφαλης συγκριση σε σχεση με το προηγουμενο μου και ιδια χρηση). Απο εκει και περα, θα ξεκινησω με το plus γιατι το παιρνω πολυ φθηνα και αν δεν με βολεψει(το μεγεθος) και εφοσον εχω δει οτι οντως ειναι τοσο καλυτερη η μπαταρια του απο το s7 edge θα παω και στο μικρο. Αν δω μετρια μπαταρια δεν παω στο μικρο γιατι σιγουρα θα ειναι χειροτερη. Απο εκει και περα, 1 πραγμα δε μου αρεσει: ειδα αυτο το γυαλιστερο στο σασι του και πραγματικα ξενερωσα, μπορει απο κοντα να ειναι ωραιο, αλλα θα το ηθελα πιο ματ οπως τα αι φον, το s6/s7 κτλ. Η γυαλαδα ειναι γυφτε για μενα και στο μαυρο ειναι σαν πλαστικο, παντα οπως τα βλεπω μεσα απο τα βιντεο. Το επομενο διαστημα θα εχω κατασταλαξει και θα δω τι θα κανω αναλογα και με το αν καταφερω να τα δω απο κοντα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν είναι να πάρω κάτι κοντινό, κρατάω το s7 edge :)

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό ακριβώς θα κάνω. Το θέμα είναι μέχρι πότε θα αντέξω;;; :)

Γιατί όταν λυγισω θα πρέπει να ξέρω ακριβώς ποιο θα πάρω, μην την πάθω σαν το s7 που πήρα πρώτα το μικρό και μετά πάλευα να το πουλήσω για να πάω στο edge...

Στην ίδια φάση και εγώ πήγα και τα είδα στο plaisio αλλά με διαφορετικό αποτέλεσμα. Πήρα το S8+ (είχα το S7 edge) και έκλεισα το Tab S3 με τη θήκη πληκτρολόγιο (δεν έχω το Tab S2) :lol:.

Μήπως να βγαίνεις λιγότερο; :lol:

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

:!:Για Official Euro-Rom περασμα με Odin Να μη ξεχνιομαστε

Euro Greece ---- > https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G955F/EUR/download/G955FXXU1AQDD/128848/

Cosmote Greece ---- > https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G955F/COS/

Vodafone Greece ---- > https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G955F/VGR/

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση η άμεση διαθεσιμότητα και των δύο μοντέλων σχεδόν σε όλα τα site που επισκέφτηκα, είτε Σκρουτζ, είτε site εξωτερικού.

Άλλες χρονιές θυμάμαι την πρώτη περίοδο κυκλοφορίας νέου Galaxy δεν το έβρισκες και πολύ εύκολα άμεσα(ειδικά το S6).

Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς;

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση η άμεση διαθεσιμότητα και των δύο μοντέλων σχεδόν σε όλα τα site που επισκέφτηκα, είτε Σκρουτζ, είτε site εξωτερικού.

Άλλες χρονιές θυμάμαι την πρώτη περίοδο κυκλοφορίας νέου Galaxy δεν το έβρισκες και πολύ εύκολα άμεσα(ειδικά το S6).

Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς;

 

Φαίνεται ότι η Samsung κάνει καλύτερη δουλειά φέτος στη διαχείριση της παραγωγής της και στην αναπλήρωση των stock της με αποτέλεσμα να υπάρχουν μικρές ελλείψεις.

Από την άλλη είναι 2 πανάκριβες συσκευές και οι περισσότεροι θα περιμένουν 2-4 μήνες για να πέσουν οι τιμές σε λογικά επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να βγαίνεις λιγότερο; :lol:

Χαχαχαχαχαχα!!

Φαίνεται ότι η Samsung κάνει καλύτερη δουλειά φέτος στη διαχείριση της παραγωγής της και στην αναπλήρωση των stock της με αποτέλεσμα να υπάρχουν μικρές ελλείψεις.

Από την άλλη είναι 2 πανάκριβες συσκευές και οι περισσότεροι θα περιμένουν 2-4 μήνες για να πέσουν οι τιμές σε λογικά επίπεδα.

Εδώ που είμαι πάντως είχε άμεση διαθεσιμότητα αλλά κάποια χρώματα τελείωσαν γρήγορα και θα έχουν πάλι στοκ σε 2 εβδομάδες περίπου.. Πάντως δεν γίνεται και ιδιαίτερα χαμός όπως με τα μήλα, αυτό μου έλεγε γνωστός με κατάστημα ότι όταν βγαίνουν τα πρώτα iphones παίζουν και 1500€ στην μαύρη αγορά τα πρώτα κομμάτια

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα! Θα ηθελα να αναφερω ενα προβλημα που αντιμετωπιζω με το κινητο μηπως υπαρχουν και αλλοι με το προβλημα αυτο. Απο την πρωτη μερα που το πηρα,οχι παντα, ενω μιλαω πεφτει η γραμμη. Οταν παω να ξανακαλεσω ή και να δεχτω κληση το τηλεφωνο ειναι "μουγκο". Τι εννοω: Αν καλεσω ή δεχτω κληση ενω η οθονη δειχνει πως εχω δεχτει/εχει δεχτει την κληση ο συνομιλητης μου δν ακογγεται τπτ. Καθως επισης αν δεχφω κληση το κινητο απλα δονει. Αντιμετωπιζει κανεις αλλος το προβλημα αυτο?

Να προσθεσω πως το προβλημα λυνεται μονο μσ επανεκκινηση της συσκευης.

Φίλε πριν λίγο καιρό είχα το ίδιο πρόβλημα...έκανα τα πάντα μέχρι και η Samsung μπήκε εξ αποστάσεως για την διόρθωση του προβλήματος....Τελικά αντικατέστησα συσκευή DOA ,η επόμενη είχε τεράστιο θέμα με την οθόνη και σε 4 ώρες αντικατέστησα συσκευή πάλι, όπου τέλος καλό όλα καλά..στάθηκα λίγο άτυχος και είμαι σίγουρος ότι όταν θα με βλέπουν στο κατάστημα κάνεις δεν θα με εξυπηρετεί........σου προτείνω λοιπόν να κάνεις το ίδιο...αντικατάσταση.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by BlackEternity
Link to comment
Share on other sites

έχω επιλέξει να ξεκλειδώνει όταν βρίσκομαι στο σπίτι. το θέμα είναι μου ζητάει κωδικό ξανά και είναι σπαστικό. τι μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

... ειδα αυτο το γυαλιστερο στο σασι του και πραγματικα ξενερωσα, μπορει απο κοντα να ειναι ωραιο, αλλα θα το ηθελα πιο ματ οπως τα αι φον, το s6/s7 κτλ. Η γυαλαδα ειναι γυφτε για μενα και στο μαυρο ειναι σαν πλαστικο...

 

Έτσι είναι, για εμένα το S7 είναι καλύτερο όπως και το S6 ακόμα καλύτερο σε αυτόν τομέα. Το ματ θα του πήγαινε καλύτερα αλλά αυτά είναι γούστα :cool:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, για εμένα το S7 είναι καλύτερο όπως και το S6 ακόμα καλύτερο σε αυτόν τομέα. Το ματ θα του πήγαινε καλύτερα αλλά αυτά είναι γούστα :cool:.

 

Σου λέω ήμουν έτοιμος να ρίξω παραγγελία μιας και μου βγαίνει κάτω από 200 ευρώ διαφορά από το S7 edge που λόγω doa έφυγε. Όμως κάτι το βίντεο που λένε ότι είναι μέτριο κάτι η γυαλαδα αυτή, το παράτησα. Θα περιμένω μπας και το δω από κοντά και μετά θα αποφασίσω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σου λέω ήμουν έτοιμος να ρίξω παραγγελία μιας και μου βγαίνει κάτω από 200 ευρώ διαφορά από το S7 edge που λόγω doa έφυγε. Όμως κάτι το βίντεο που λένε ότι είναι μέτριο κάτι η γυαλαδα αυτή, το παράτησα. Θα περιμένω μπας και το δω από κοντά και μετά θα αποφασίσω.

 

Νικο η οθονη θα σε αποζημειωσει και μολις το πιασεις στα χερια σου καθε αμφιβολια θα φυγει. Οι κορεατες σε αυτο ειναι πολυ μπροστα απο τον ανταγωνισμο.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι τέλειο.. Την μέρα την βγάζει άνετα.. Σας μιλάει κάτοχος που είχε LG ναυαρχίδες και όλο είχα και ένα power bank μαζί μου. Με θύμισε καλές εποχές Sony Xperia z ultra
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό είναι απίστευτο...εχω και το s6 edge plus... η γυναίκα μου το s7 edge και αμα τα συγκρίνω και τα 3 μαζί το s8+ είναι άλλο επίπεδο...εχει άλλη αίσθηση στο χέρι...και η γυαλάδα που κάνει στο πλαίσιο περιμετρικά αμα την συνηθίσεις φαίνεται πολύ premium!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Νικο η οθονη θα σε αποζημειωσει και μολις το πιασεις στα χερια σου καθε αμφιβολια θα φυγει. Οι κορεατες σε αυτο ειναι πολυ μπροστα απο τον ανταγωνισμο.

Το μόνο που θα σου πω είναι ότι με το s6 edge plus όταν χτυπούσε ο ήλιος δεν έβλεπα τίποτα με το s8+ δε παιζεται η οθόνη! Βλέπω της σειρές μου χωρίς κανένα πρόβλημα.κσθε μέρα έχω 8 ώρες οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Την οθόνη δεν μπορώ να καταλάβω διαφορά αν την έχω στο FHD+ η στο πιο πολύ. Οπότε το αφήνω εκεί που ήταν και επιλογή από unbox.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Βίντεο στο YouTube γιατί δεν μπορώ να τα δω σε μεγαλύτερη ανάλυση από 1080p ακόμα και αν έχω την ανάλυση στο κινητό στη μεγάλη;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...