Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 

Όσοι την έχουμε εγκαταστήσει την CRAP τι γίνεται; Θα πάρουμε update;

Link to comment
Share on other sites

 

για αυτο τον λογο(κ αλλους ) δεν βιαζομαστε ποτε να περασουμε καινουρια fw περιμενουμε υπομονετικα το over the air

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή δεν ανοίγει το link. Αν είναι εύκολο τι ακριβώς λέει? Η αν γίνεται να ξαναδημοσιευτει να το διαβάσω. Ευχαριστώ!!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα χουμε πει αυτά. Αν δεν ανακοινωθεί το επόμενο S αναβάθμιση δεν παίρνουμε!
Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή δεν ανοίγει το link. Αν είναι εύκολο τι ακριβώς λέει? Η αν γίνεται να ξαναδημοσιευτει να το διαβάσω. Ευχαριστώ!!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λεει οτι η Samsung σταματαει το update, το Sammobile ηδη αφερεσαι τα firmware απο τα downloads. Δεν ξερουν τον λογο αλλα λεει οσοι το εβαλαν ηδη δεν χρειαζεται να το βγαλουν

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμιά αλλαγή στο ui, touchwiz, stock apps στην Oreo ή είναι τα ιδια πραγματα;

 

YouTube φιλε μου να δεις με τα μάτια σου τι αλλαγες έχουν γίνει! Κατι είπαν οτι δεν φαίνεται πλέον η αναβάθμιση... - _-

Link to comment
Share on other sites

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8+/development/rom-galaxy-s8-t3749444

 

Για όποιον έχει κατεβάσει την ρομ η από το λινκ που δίνει φλασαρουμε με Prince Comsy Odin.

(στο ποστ έχει και λινκ για s8 plus).

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

ρυθμήσεις-εφαρμογές-επανω δεξια τις τελίτσες-ειδική πρόσβαση-βελτιστοποίηση χρήσης μπαταρίας-ολες οι εφαρμογές- και επιλεγεις το messenger δεξιά την μπάρα να γίνει μπλε. εγω οταν το εκανα και μετά δεν ειχα θέμα να ερχονται όποτε θέλουν οι ειδοποίσεις του messenger

 

Ήταν μπλε εμένα η επιλογή,το ξετικαρα και το ξαναέκανα και θα δω πως θα πάει!σε ευχαριστώ φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8+/development/rom-galaxy-s8-t3749444

 

Για όποιον έχει κατεβάσει την ρομ η από το λινκ που δίνει φλασαρουμε με Prince Comsy Odin.

(στο ποστ έχει και λινκ για s8 plus).

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι εννοεις;; εχω φλασαρει με την βοηθεια αυτου του οδηγου http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=464140 και ολα πηγαν καλα, πρεπει να κανω κατι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες.

(Δεν έχω καν την συσκευή)

 

Φίλη μου πήρε χθες το s8+ και σήμερα το απόγευμα πρόσεξε οτι κάτω αριστερά, έχει κάποια γρατζουνια που δεν φαίνεται πάρα πολύ, αλλά το καταλαβαίνεις με το που το ακουμπάς.

Μπορεί να κάνει κάτι για αυτό;

 

EDIT: Παραπάνω από μια.

PS: Δεν έχει νύχια :P

Edited by UsualSuspect
Link to comment
Share on other sites

για αυτο τον λογο(κ αλλους ) δεν βιαζομαστε ποτε να περασουμε καινουρια fw περιμενουμε υπομονετικα το over the air
Μα ΟΤΑ την περάσαμε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες.

(Δεν έχω καν την συσκευή)

 

Φίλη μου πήρε χθες το s8+ και σήμερα το απόγευμα πρόσεξε οτι κάτω αριστερά, έχει κάποια γρατζουνια που δεν φαίνεται πάρα πολύ, αλλά το καταλαβαίνεις με το που το ακουμπάς.

Μπορεί να κάνει κάτι για αυτό;

 

EDIT: Παραπάνω από μια.

PS: Δεν έχει νύχια :P

 

Να το επιστρέψει στο κατάστημα που το πήρε,και να πει αυτό ακριβώς που αντίκρισε μόλις το άνοιξε!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά βρωμάει λίγο η δουλειά. Υποτίθεται ότι πέρασε πόσα στάδια σε beta testing τόσο καιρό. Για να σταματήσει έτσι ξαφνικά και να αποσυρθεί από παντού σημαίνει ότι ίσως βρήκανε κάποιο σημαντικό bug συνολικά και τώρα προσπαθούν αν το διορθώσουν. Αλλιώς δεν βγαίνει νόημα.
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα δεν εντόπισα προσωπικά στην λειτουργία ακόμα.

Ούτε και καμία διαφορά στις ήδη καλές επιδόσεις και μπαταρία βέβαια.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από ότι διάβασα σε άλλο άρθρο στο site αυτό ένας λόγος μάλλον είναι αναφορές για θέμα με φλασαρισμα μέσω odin!!!!

 

Sent using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ας με βοηθήσει καποιος στο φωτισμό οθόνης edge γιατί ενώ εχει όλες της εφαρμογες δεν εχει με τιποτα το messenger πως μπορουμε να το βαλουμε;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ας με βοηθήσει καποιος στο φωτισμό οθόνης edge γιατί ενώ εχει όλες της εφαρμογες δεν εχει με τιποτα το messenger πως μπορουμε να το βαλουμε;;

 

Αφαιρείς μία που δεν θες και βάζεις άλλη. Άκυρο δεν πρόσεξα ότι εννοούσες τον φωτισμό ειδοποίησης.

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ας με βοηθήσει καποιος στο φωτισμό οθόνης edge γιατί ενώ εχει όλες της εφαρμογες δεν εχει με τιποτα το messenger πως μπορουμε να το βαλουμε;;
Ο messenger έχει chat heads ήδη.

Δεν έχει λόγο να μπει στο edge lighting ούτως ή άλλως.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο messenger έχει chat heads ήδη.

Δεν έχει λόγο να μπει στο edge lighting ούτως ή άλλως.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

Υπάρχει ομως τροπος να δουλέψει οπως και στο viber δουλευει καλα

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις;; εχω φλασαρει με την βοηθεια αυτου του οδηγου http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=464140 και ολα πηγαν καλα, πρεπει να κανω κατι;
Ακριβως κι εγω μια χαρα το περασα και δουλευουν ολα μια χαρα ....τωρα γιατι το απεσυραν στο επισημο ,προφανος καποιο θεμα υπαρχει εκει ...

 

και δυο ερωτησουλες παιδια

1. ξερει κανεις πως δουλευει το volte ??

2. εχουμε ενσωματωμενη και εμεις την δνατοτητα rcs

ξερει κανεις γιαυτα ?

Edited by aetos100

nokia n95/omnia/omnia2/hd2/galaxy s/s2/s3/S4/S5/note2/note 3- 4-9-10+/ S7/S7 EDGE/S8 PLUS/S9 PLUS/A9 PLUS/huawei mate7-8-9 /MATE 10 LITE

GPS PRIMO 2.4-STREAT PILOT--COPILOT--NAVITEL-D/PAN-AUTOMAPA-NDRIVE-B/NROAD-NAVIGO-SYGIC-NAVITEL[/colorht]

Link to comment
Share on other sites

2 Ημερες με Oreo..διακρινω καποια κολληματα, ειδικα οταν παταω το back button...κατι αλλο τραγικο δεν εχω εντοπισει
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα που έχω την Oreo για 4-5 μέρες, όλα δουλεύουν μια χαρά. Δεν έχω διαπιστώσει κολλήματα. Είναι γρήγορη και ομαλή. Η μπαταρία είναι όπως την ξέραμε.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αποσύρθηκε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...