Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νταξει το ενα, νταξει το δευτερο αλλα και τα τρια?

 

Με μια πρώτη αναζήτηση στο google γράφει ότι δεν υποστηρίζει. Έπρεπε να το είχες ψάξει εκεί πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε επίπεδο hardware μπορεί να υποστηρίζει, αλλά αν δεν έχει φτιάξει ο κατασκευαστής κάποιο driver ή δεν κατάφερε να τον κάνει να λειτουργήσει χωρίς προβλήματα, οπότε δεν τον συμπεριέλαβε στο λειτουργικό, ουσιαστικά δε θα λειτουργεί.
Link to comment
Share on other sites

Με μια πρώτη αναζήτηση στο google γράφει ότι δεν υποστηρίζει. Έπρεπε να το είχες ψάξει εκεί πρώτα.

Δεν υπαρχει προβλημα το χρησιμοποιω και σαν απλο φλασακι αλλα το δινω και σε φιλο που του δουλευει κανονικα αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει προβλημα το χρησιμοποιω και σαν απλο φλασακι αλλα το δινω και σε φιλο που του δουλευει κανονικα αμεσως.

Με το ίδιο κινητο, s4 mini?

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανεις αντιγραφη του συνδεσμου πας απο browser στο getfbstuff.com επικολλας το λινκ και το κατεβαζεις.Ισως γινεται και με καποια εφαρμογη οπως το tubemate ή το videoder

 

Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα οχι ?? καπου πηρε το ματι μου οτι σε 2καρτο μπορουσες να κατεβασεις 2 viber και να εχεις 2app ταυτοχρονα στο κινητο..
Link to comment
Share on other sites

δεν ειπε για δικαρτο, αλλα ακομα κι ετσι να ειναι, δεν φανταζομαι να διαφερει απ το κανονικο:

το viber οταν το ενεργοποιεις σε μια συσκευη απενεργοποιειται στην αλλη, ετσι παει,

δεν ξερω αν με καμια πατεντα τυπου restore απο titanium backup θα μπορουσε να παιξει

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπε για δικαρτο, αλλα ακομα κι ετσι να ειναι, δεν φανταζομαι να διαφερει απ το κανονικο:

το viber οταν το ενεργοποιεις σε μια συσκευη απενεργοποιειται στην αλλη, ετσι παει,

δεν ξερω αν με καμια πατεντα τυπου restore απο titanium backup θα μπορουσε να παιξει

 

Εχεις δίκιο , δεν ανεφερε δικαρτο :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σε twin sim μπορει να ενεργοποιηθει το viber και στις δυο καρτες και να δουλεψει; ευχαριστω.

 

Σε MIUI 8,υπάρχει Dual app support για Viber.

Link to comment
Share on other sites

Hey dudes. Αγόρασα για την κοπέλα μου ένα J5. Φτιάξαμε ενα Gmail επειδή είχε μονο Yahoo (for shame). Εκανα sub στο Google Music, αγορά 100GB για το Google Drive και αγορά 3 εφαρμογών (Nova, Battery Widget). Στην συνέχεια, επειδή θελει αλλες 4-5 εφαρμογές οταν πάω να τις αγοράσω μου πετάει ενα error BM-CPEC-02. Πήγα στο link για το learn more αλλά δεν ειμαι σε καμία κατηγορία. Η κάρτα δεν ειναι ακυρη, έχει περισσοτερα χρήματα απο οτι χρειάζεται η εφαρμογή αλλά παρ΄ολα αυτα δεν μπορώ να κανω αγορά. Τι στο καλο μπορεί να ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το error είχαμε όταν δεν έπαιρνε ελληνικές κάρτες (εποχές capital controll) κάτι τέτοιο παίζει να γίνεται και τώρα είτε ο dev έβαλε την Ελλάδα στο Black list η κάποιος περιορισμός (κλασσικά) της ελληνικής μας τράπεζας (σχετικά με πόσες κλπ συναλλαγές μπορούν να γίνουν στο σύνολο από την Ελλάδα)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το error είχαμε όταν δεν έπαιρνε ελληνικές κάρτες (εποχές capital controll) κάτι τέτοιο παίζει να γίνεται και τώρα είτε ο dev έβαλε την Ελλάδα στο Black list η κάποιος περιορισμός (κλασσικά) της ελληνικής μας τράπεζας (σχετικά με πόσες κλπ συναλλαγές μπορούν να γίνουν στο σύνολο από την Ελλάδα)

 

χμμ χμμ ειχα ξεχάσει τα capital χαχαχα. Παίζει κατι με τα όρια σε online συναλλαγές; Γιατι νωρίτερα εκανα και μια μεταφορά

Link to comment
Share on other sites

οχι, με τιποτα.. σε μια συσκευη (κινητο) μονο, ισως παιξει αν ειναι tablet η μια

 

Πραγματι εχεις απολυτο δικιο. ηθελα να βαλω το ιδιο νουμερο και στις δυο συσκευες μου γιατι η μια ειναι το xcover3 για την παραλια και δεν εκατσε με τιποτε εφαγα και πεναλτι απο χθες 24 ωρες για να μου ξαναστειλουν το εξαψηφιο.Αλλα επειδη το θεμα το ανεφερα και στο τοπικ της cosmote στο twin sim τα παιδια εκει μου ειπαν μονο αν η πρωτη συσκευη ειναι τηλεφωνο και η δευτερη ταμπλετ τοτε γινεται εκτος και με ρουτ παρανομως δηλωσω την δευτερη συσκευη σαν ταμπλετ, πραγμα που δεν γινεται διοτι ειμαι ακομη στην εγγυηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε MIUI 8,υπάρχει Dual app support για Viber.

 

αυτο πως μπορει να γινει σε samsung s7 & xcover 3 ???

Link to comment
Share on other sites

αυτο πως μπορει να γινει σε samsung s7 & xcover 3 ???

 

Γράψε dual apps, στο play store και δες αν κάποιο app κάνει αυτό που θες. Xiaomi έχω κι εγώ και δεν ξέρω αν όντως λειτουργούν με τον ίδιο τρόπο.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι εχεις απολυτο δικιο. ηθελα να βαλω το ιδιο νουμερο και στις δυο συσκευες μου γιατι η μια ειναι το xcover3 για την παραλια και δεν εκατσε με τιποτε εφαγα και πεναλτι απο χθες 24 ωρες για να μου ξαναστειλουν το εξαψηφιο.Αλλα επειδη το θεμα το ανεφερα και στο τοπικ της cosmote στο twin sim τα παιδια εκει μου ειπαν μονο αν η πρωτη συσκευη ειναι τηλεφωνο και η δευτερη ταμπλετ τοτε γινεται εκτος και με ρουτ παρανομως δηλωσω την δευτερη συσκευη σαν ταμπλετ, πραγμα που δεν γινεται διοτι ειμαι ακομη στην εγγυηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αυτο πως μπορει να γινει σε samsung s7 & xcover 3 ???

2 Line For Viber

 

Δες εδώ

https://m.youtube.com/watch?v=qHDxoyn9zSk

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

μμμ

 

ωραιο site:

URL: http://www.gadjet1st.tk/2015/11/2-lines-for-viber.html

URL Categories: Phishing

 

+deceptive site βγαζει ο firefox, μην ασχοληθειτε παιδια μ αυτα... για το καλο σας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πόδια επειδή είμαι καινούργιος και δεν ξέρω ακριβώς αυτό που θέλω να γράψω που να το γράψω θέλω να κάνω μια ερώτηση έχω ένα iPhone 5c αυθεντικό και θέλω μα το ανταλλάξω με ένα Samsung s7 κλονο τι μα κάνω να το ανταλλάξω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πόδια επειδή είμαι καινούργιος και δεν ξέρω ακριβώς αυτό που θέλω να γράψω που να το γράψω θέλω να κάνω μια ερώτηση έχω ένα iPhone 5c αυθεντικό και θέλω μα το ανταλλάξω με ένα Samsung s7 κλονο τι μα κάνω να το ανταλλάξω
Άμα θες αντάλλαξε το! Εσύ ξέρεις τι σου αρέσει και τι όχι.

Είσαι σε εντελώς λάθος ενότητα όμως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πόδια επειδή είμαι καινούργιος και δεν ξέρω ακριβώς αυτό που θέλω να γράψω που να το γράψω θέλω να κάνω μια ερώτηση έχω ένα iPhone 5c αυθεντικό και θέλω μα το ανταλλάξω με ένα Samsung s7 κλονο τι μα κάνω να το ανταλλάξω

 

Βάλε αγγελία στον ινσόμνια!:lol:

 

Εδώ για να δεις τις αγγελίες θες 150+ ποστ:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...