Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπωσδηποτε θα εχει πανω απο 500. Εδω 400 το πουλανε στις αγγελιες.. Με 400€ Κινα, το ΦΠΑ μονο ειναι 96€. Οχι οτι το παιρνουν 400, αλλα γιατι να το υπολογισουν διαφορετικα;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

499 το mi6 ελληνικό με 2 χρονιά εγγύηση. Επίσημη τιμή το έμαθα πριν λίγο.. ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

499 το mi6 ελληνικό με 2 χρονιά εγγύηση. Επίσημη τιμή το έμαθα πριν λίγο.. ;)
συγχαρητήρια στην infoquest

IPhone 15 Pro 

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι οντως 499 παρόλο που προσωπικά το πήρα 150 κάτω από Κίνα, σήμερα θα το έπαιρνα σε αυτή την τιμή για τα 2 χρονια εγγύηση. Η συσκευή μετράει και αυτά τα λεφτά τα αξιζει
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή που πουλάει η infoquest γράφει επάνω στο κουτί Global Version!!!:ninja:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανονικά mi6 global version, με ευρωπαϊκό φορτιστή και αγγλικό manual, αλλά δυστυχώς χωρίς την B20...

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανονικά mi6 global version, με ευρωπαϊκό φορτιστή και αγγλικό manual, αλλά δυστυχώς χωρίς την B20...

Μάλιστα...είχα την ψευδαίσθηση ότι Global Version σημαίνει αυτόματα και Β20.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήταν έτσι... Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τούς είναι τόσο δύσκολο να βάλουν τη ριμάδα B20....

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, αύριο παραλαμβάνω το mi6 128 ceramic και θα βγεί προς πώληση το mi6 64gb οποίος ενδιαφέρεται με π.μ.
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι προωθητική ενέργεια για τα εγκαίνια του Mi store για ένα τριήμερο: 499 Ευρώ και δυνατότητα 36 άτοκων δόσεων.
Link to comment
Share on other sites

τοσο ωραιο κινητο και φοβαμαι μη το γρατζουνισω κοντευω να χαλασω σε tempered glass (full cover) και εγω δεν ξερω ποσα λεφτα και ακομα δεν εχω βρει κανενα που να καθεται καλα ...

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να υπαρχει, καλυτερα screen film με τους αμπαλους, αφου δε μπορουν να φτιαξουν ενα καμπυλωτο tempered glass

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα αυτές από αγγλικό ebay

http://www.ebay.co.uk/itm/192286135691

 

 

Λογικά θα έρθουν πολύ γρήγορα

Άλλες φορές έρχονται σε 3 4 μέρες

Link to comment
Share on other sites

παρηγγειλα αλλες 3-4 απο aliexpress φθηνες να δω τι θα ερθει.. οι περισσοτερες μου κανουν στο κεντρο της οθονης αυτο σαν στρογγυλο σημαδι απο σαν λαδι που φαινεται

τελος πηρα πριν λιγο και μια πιο ακριβη https://www.amazon.co.uk/gp/product/B073XL3GG9/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

αντε να δουμε

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα σε αυτά είναι να κολαει και στην μέση το τζάμι και όχι μόνο περιμετρικά

 

Ακριβώς ετσι Μανώλη αυτά τα τζαμια με χρώμα στην μέση δεν εχουν σιλικόνη παρά μόνο περιμετρικά κόλλα και σιγά σιγά περνά σκόνη κάτω από το τζάμι.

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Είχα δοκιμάσει ένα σε άλλο κινητό και νόμιζα ότι ήταν έτσι το συγκεκριμένο φτηνό tempered glass. Όλα έτσι είναι; τραγικό

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υποτιθεται το κεραμικο ειναι ποιο ανθεκτικο. χρειαζεται tempered και θηκη???? ποια η διαφορα του κεραμικου με το απλο?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υποτιθεται το κεραμικο ειναι ποιο ανθεκτικο. χρειαζεται tempered και θηκη???? ποια η διαφορα του κεραμικου με το απλο?

 

εμφανισιακα η μονη διαφορα ειναι ενα χρυσο περιγραμμα γυρω γυρω απο τις πισω καμερες

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω πάρει οθόνη από mi4 και με κοπίδι δεν κατάφερα να τη χαραξω. Το πίσω γυαλί όμως πιστεύω με τον καιρό θα κάνει γρατζουνιές. Εγώ που τα προσέχω δε θα πάθει τίποτα. Το 99,9% όμως του κόσμου δεν τα προσέχει τα κινητά, από φίλους μου έχω δει στην πρώτη βδομάδα να θυμίζουν οι θήκες τους χρήση 8μηνου δικιά μου (από όλους όμως).

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Το κεραμικό ειναι λιγο ποιο βαρή στο χέρι, το χρώμα ειναι λίγο διαφορετικό δεν ειναι ακριβώς μαύρο.Δεν ξερω εαν αντέχει εγω του φοράω θήκη σιλικόνης.
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

εγω παρηγγειλα αυτην Carbon Fiber Soft TPU case διοτι διαβασα καλα λογια και ψαχνω να βρω ενα ποιοτικο tempered glass.αν εχει καποιος καποιο καλο ας σφυριξει "κλεφτικα" παρακαλω
Link to comment
Share on other sites

εγω παρηγγειλα αυτην Carbon Fiber Soft TPU case διοτι διαβασα καλα λογια και ψαχνω να βρω ενα ποιοτικο tempered glass.αν εχει καποιος καποιο καλο ας σφυριξει "κλεφτικα" παρακαλω

 

Κι εγώ αυτήν φοράω πολύ όμορφη μαζεμένη σε όγκο και πολύ καλή εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...