Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κοιτα πριν 3ς μηνες ειχα παρει αυτο (2 εχει μεσα)

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B06Y6M6KR7/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

και ειμαι ευχαριστημενος(ποιοτικο οκ σε ολα του δε χανει σε χρωματα )

βεβαια συγρινω τωρα τις τιμες στο σκρουτζ κ εχει διαφορα κοστους

 

Σ' ευχαριστώ φίλε! Χρήσιμη η άποψή σου! Θα το τσεκάρω. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάνε μια ασφάλεια με 22 ευρώ και είσαι οκ. Για μένα πλέον αυτό είναι η καλύτερη εγγύηση. Αρκεί να μην το πάρεις για 1 μήνα, αλλά και για τόσο, πάλι το πουλάς πιο εύκολα..

 

Για πες λεπτομέρειες για την εγγύηση;

 

Που

Πως κτλ κτλ;

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται συμβόλαιο σε συσκευη εισαγωγής, για την οποία η αντιπροσωπεία δεν προσφέρει σέρβις;
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται συμβόλαιο σε συσκευη εισαγωγής, για την οποία η αντιπροσωπεία δεν προσφέρει σέρβις;

 

Ποιος το κάνει, κάποιο λινκ η τηλέφωνο επικοινωνίας?

Ευχαριστώ πολύ

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εκείνο που κατάλαβα ότι να κάνει επιπλέον εγγύηση για περίπτωση θραύσης ή "υγρασίας" όχι για συμβόλαιο....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Το απόγευμα θα είμαι Πάτρα. Που να πάω σε ποιο μαγαζί εννοώ να το δω από κοντά; αν γνωρίζει κανείς...

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το απόγευμα θα είμαι Πάτρα. Που να πάω σε ποιο μαγαζί εννοώ να το δω από κοντά; αν γνωρίζει κανείς...

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

Edit.. Το έχει στο πλαίσιο θα πάω να το δω...

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Πάει και το φράγμα των 400 ευρώ. Απίστευτη πτώση 300 ευρώ κάτω σε λίγους μήνες.

 

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Το ίδιο είδαμε στο G5

Μετά σταθερά στα 360-380

Πολυ καλή τιμή για ναυαρχίδα παντός

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα;

Είχα περάσει πριν καιρό βέβαια και δεν το είχαν.

Το απόγευμα θα είμαι Πάτρα. Που να πάω σε ποιο μαγαζί εννοώ να το δω από κοντά; αν γνωρίζει κανείς...

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Edit.. Το έχει στο πλαίσιο θα πάω να το δω...

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα;

Είχα περάσει πριν καιρό βέβαια και δεν το είχαν.

Πήγα χθες κ όχι δεν το είχαν... Ξενερωμα...

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, θα ποσταρω μερικές φώτο !! Μπορώ να πω ότι σε δοκιμή που έκανα με S7 και S8 φίλων, σε όλες τις περιστάσεις ήταν καλύτερες οι φωτό του G6!! Και ασχολούμαι αρκετά με την φωτό, ;)9e626370b73891c49ba86c27e8e8fe32.jpg990f5fb9f5778920c6131d69483c7898.jpgfe2541dbb1bd6537c75122618878ab37.jpgd21adaebd698f4a6b277a4a29d456d5b.jpg7bd01de068e7713cd5888307a780ce45.jpg42fbe5654a04b4987f946978013546ea.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και εδώ http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s8-plus-review-760314/ έχουν σε υψηλότερη βαθμολογία την κάμερα του g6 σε σχέση με το s8

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, θα ποσταρω μερικές φώτο !! Μπορώ να πω ότι σε δοκιμή που έκανα με S7 και S8 φίλων, σε όλες τις περιστάσεις ήταν καλύτερες οι φωτό του G6!! Και ασχολούμαι αρκετά με την φωτό,

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πολυ ενδιαφερουσα διαπιστωση.

ΚΑι σε βραδινες ειναι ετσι?

 

edit: επισης θα μπορουσες να βγαλεις ταυτοχρονα και με τα 2 για αμεση συγκριση. Θα το ειχα παρει το G6 μιας και η τιμη του ειναι πειρασμος, αλλα χτυπησα ρολοι τελικα.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, θα ποσταρω μερικές φώτο !! Μπορώ να πω ότι σε δοκιμή που έκανα με S7 και S8 φίλων, σε όλες τις περιστάσεις ήταν καλύτερες οι φωτό του G6!! Και ασχολούμαι αρκετά με την φωτό, ;)9e626370b73891c49ba86c27e8e8fe32.jpg990f5fb9f5778920c6131d69483c7898.jpgfe2541dbb1bd6537c75122618878ab37.jpgd21adaebd698f4a6b277a4a29d456d5b.jpg7bd01de068e7713cd5888307a780ce45.jpg42fbe5654a04b4987f946978013546ea.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πραγματικά οι 2 τελευταίες ειναι υπέροχες...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να τις ανεβάσεις σε κανένα flickr για να τις δούμε σε full ανάλυση?

Αν μπορείς και του S8 για να συγκρίνουμε ....

Σ' αυτές που βλέπω έτσι, μάλλον μέτριο θα το έλεγα το αποτέλεσμα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ εντυπωσιάστηκα, το αντίθετο μάλιστα. Αλλά ίσως να φταίει ότι έχουν ανέβει εδώ και η ανάλυση μπορεί να έχει πάει περίπατο.

 

btw μη δίνετε τόσο σημασία στο τι λένε τα διάφορα sites, πχ στο gsmarena σε κρυφή ψηφοφορία, βγήκε πρώτο το S8. Όπως και στο dxοmark και με αρκετή διαφορά μάλιστα. Αλλού βγάζουν την κάμερα του G6 καλύτερη (πχ. phonearena). Η αλήθεια πιστεύω είναι κάπου στη μέση. Κάπου υπερτερεί το ένα, κάπου το άλλο. Αλλά και τα 2 τρώνε ξύλο από το U11 :P

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Πλέον έχω και το S8 plus

Και όχι το LG G6 δε βγάζει καλύτερες φωτογραφίες.

Το plus είναι λίγο καλύτερο απ το edge που ήταν λίγο καλύτερο απ το G6

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παίδες κινητο ειναι οχι φωτογραφικη μηχανη οι διαφορες δεν ειναι τεραστιες ες8 με τζι6. :)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα το g6.

απαλλάχτηκα απ την γάγγραινα s7 edge....

Είμαι ήδη με 5 ώρες sot με 23% υπόλοιπο...κάνα 2ωρο 4g,στήσιμο,συγχρονισμοί,πήρε και αναβάθμιση,αναβάθμιση εφαρμογών,κατέβασμα εφαρμογών,κτλ.

μου δείχνει γενικά ότι από μπαταρία πάει καλά,αν και με φόβισε γιατί το άνοιξα με 0%μπαταρία,κάτι το οποίο δεν έχω συναντήσει ξανά.σίγουρα η απόδοση θα πέσει με περισσότερες εφαρμογές να βαράνε παρασκήνιο.αν παίξει με 4 ώρες μ.ο. θα είναι σούπερ.

Πολύ πιο σναπυ απ το s7 edge.

εργονομία άριστη,χωρίς κατά λάθος touch σαν το καθρεφτάκι των ιθαγενών s7.

Από φώτο δεν μπορώ να πω ακόμα....δείχνει όμως άριστο απ τα λίγα δείγματα που τράβηξα.

φοβερό γκριπ,ορισμός για λειτουργία μ ένα χέρι.

....lg v10 άριστη συνεργασία για ένα χρόνο.

....s7 edge,μου τα τα έκανε τσουρέκια σε λιγότερο από 2 μήνες.μακριά κι αγαπημένοι.

....lg g6,από day one μου δείχνει ότι θα πάμε για χρόνο.http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=66803&stc=1&d=1500063276

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα το g6.

απαλλάχτηκα απ την γάγγραινα s7 edge....

Είμαι ήδη με 5 ώρες sot με 23% υπόλοιπο...κάνα 2ωρο 4g,στήσιμο,συγχρονισμοί,πήρε και αναβάθμιση,αναβάθμιση εφαρμογών,κατέβασμα εφαρμογών,κτλ.

μου δείχνει γενικά ότι από μπαταρία πάει καλά,αν και με φόβισε γιατί το άνοιξα με 0%μπαταρία,κάτι το οποίο δεν έχω συναντήσει ξανά.σίγουρα η απόδοση θα πέσει με περισσότερες εφαρμογές να βαράνε παρασκήνιο.αν παίξει με 4 ώρες μ.ο. θα είναι σούπερ.

Πολύ πιο σναπυ απ το s7 edge.

εργονομία άριστη,χωρίς κατά λάθος touch σαν το καθρεφτάκι των ιθαγενών s7.

Από φώτο δεν μπορώ να πω ακόμα....δείχνει όμως άριστο απ τα λίγα δείγματα που τράβηξα.

φοβερό γκριπ,ορισμός για λειτουργία μ ένα χέρι.

....lg v10 άριστη συνεργασία για ένα χρόνο.

....s7 edge,μου τα τα έκανε τσουρέκια σε λιγότερο από 2 μήνες.μακριά κι αγαπημένοι.

....lg g6,από day one μου δείχνει ότι θα πάμε για χρόνο.http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=66803&stc=1&d=1500063276

Mε μια φορτιση δε βγαζουμε συμπερασματα, 3 4 θελει να στρωσει αλλα γενικα εχει καλες περγαμηνές σαν μπαταρια και ωρες οθονης, 5 6 ώρες τις βγάζει εκτος απο κατι "καμενους" με τερμα φωτεινοτητα ακομα και στο απολυτο σκοτάδι ανοιχτα μπλε δοντι τοποθεσία και 40 εφαρμογες να τρεχουν απο πισω παιζουν και ασηκωτα παιχνίδια και με το ζορι τους βγαζει 3,30 ωρες αυτοι δεν ειναι για κινητα αλλα για τον γιατρό :lol::lol:

Καλοριζικο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σκέφτομαι να παραγγείλω το g6 από eglobal, αναμενεται και αλλη πτωση τιμης σε συντομο χρονικο ορίζοντα ή να το χτυπήσω τώρα? Ποια η άποψή σας?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...