Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο αισθητήρας πίσω είναι και power button πάλι; Σε σχέση με το Mate 9 το G6 που είναι καλύτερο;

 

Στην ακτινοβολια.Το mate 9 σε ψηνει λεμε.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην ακτινοβολια.Το mate 9 σε ψηνει λεμε.:)

 

Σχεδόν πάντα με Bluetooth ακουστικά μιλάω.....;)

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι πλεον είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις που θα μιλήσει κάποιος απευθείας απο την συσκευή.

Τα Car kit έχουν πλεον γίνει στάνταρ εξοπλισμός στα αυτοκίνητα και τα Bluetooth, ακόμη και τα "πολύ προσιτά", έχουν πολύ καλή απόδοση.

Ποιός ο λόγος να έχουμε το τηλέφωνο κολλημένο στο κεφάλι μας και να μιλάμε με τις ώρες? Κουτό (μην πω τίποτα χειρότερο) δεν είναι?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ανέκαθεν ακουστικά και μετά Bluetooth hands-free όταν βγήκαν. Στο αμάξι έχω Bluetooth. Σπάνια θα μιλήσω με κινητό στο αυτί και αυτό αν είναι απρόοπτο για λίγο.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι και το λογικό, πλέον.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα δεν είναι αν θα δώσει κάποιος το G5 για το G6, που μεταξύ μας δεν είναι στην ίδια κατηγορία... Αλλά αν αξίζει η μετάβαση από V20 σε G6.

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγω θα δωσω το g5 μου για το g6 και με πολυ χαρα μαλιστα...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι πλεον είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις που θα μιλήσει κάποιος απευθείας απο την συσκευή.

Τα Car kit έχουν πλεον γίνει στάνταρ εξοπλισμός στα αυτοκίνητα και τα Bluetooth, ακόμη και τα "πολύ προσιτά", έχουν πολύ καλή απόδοση.

Ποιός ο λόγος να έχουμε το τηλέφωνο κολλημένο στο κεφάλι μας και να μιλάμε με τις ώρες? Κουτό (μην πω τίποτα χειρότερο) δεν είναι?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

 

Θα αστειευεσαι βεβαια κοιτα γυρω σου ποσοι γιωταχηδες μιλανε με κολλημενο το κινητο στο αυτι και εππαγελματιες,ακομα και εθνικη οδο και αττικη οδο εγω βλεπω εκατονταδες καθε μερα λογω δουλειας επισης σε καφετεριες που συχναζω και στο δρομο που περπαταω ολοι με ενα κινητο στο αυτι ειναι εσυ μιλας για μειοψηφια να εισαι σιγουρος εχω τσακωθει φραστικα με καμμια 20αρια οδηγους γιαυτο τον λογο αλλα βαρεθηκα πια σιχαθηκα και τους σιχαθηκα εχουν χαθει ζωες.Εγω προσωπικα οταν οδηγω δε μιλαω στο τηλεφωνο αν πρεπει ναι εχω μπλε δοντι η ανοιχτη ακροαση,αλλα στις αλλες φασεις της ζωη ς μου που δε βολευει συνεχεια ενα σκουλαρικι στο αυτι[μπλε δοντι]μιλαω με το κινητο αλλα ποτε πανω απο δεκαλεπτο ετσι και αλλιως παιρνω ΠΑΝΤΑ κινητα με χαμηλη ακτινοβολια και μετα κοιταω τα τεχνικα χαρακτηριστικα.Παντως ευγε που χρησιμοποιεις μπλε δοντι μακαρι ο κοσμος να ηταν σωστος και υπευθυνος αλλα αλλα........:):):)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω θα δωσω το g5 μου για το g6 και με πολυ χαρα μαλιστα...

 

και πολυ καλα θα κανεις..μην ακους κανενα.:):):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

To G6 Gorilla glass 3 μπροστά; Τι πισωγύρισμα είναι αυτό; Παιδιά καλό το κινητό αλλά έχει κάποια μειονεκτήματα που όσοι έχουμε LG τα ζούμε. Το κινητό με τέτοια ανάλυση και διαχείριση με αυτή την μπαταρία θα την αδειάζει για πλάκα. Καλή μεν η κάμερα με την γωνία που έχει στυλ gopro αλλά η μπροστά σε σχέση με Mate 9 και S7 δεν πιστεύω να έχει την φωτεινότητα τους. Πίσω το δαχτυλικό αποτύπωμα είναι και κουμπί οπότε πάλι με σβηστεί οθόνη δεν θα ανάβει θα θέλει να το πατάς πρώτα. Κακό αυτό και αργό σε σχέση με άλλα κινητά. Είναι αδιάβροχο με γυαλί ωραία αλλά τι είναι αυτό με της διαφορετικές εκδόσεις; πλέον τα 32 GB είναι λίγα. Στάνταρ οι ναυαρχίδες πρέπει να έχουν 64 GB. Edited by CjGeorgio
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

To G6 Gorilla glass 3 μπροστά; Τι πισωγύρισμα είναι αυτό; Παιδιά καλό το κινητό αλλά έχει κάποια μειονεκτήματα που όσοι έχουμε LG τα ζούμε. Το κινητό με τέτοια ανάλυση και διαχείριση με αυτή την μπαταρία θα την αδειάζει για πλάκα. Καλή μεν η κάμερα με την γωνία που έχει στυλ gopro αλλά η μπροστά σε σχέση με Mate 9 και S7 δεν πιστεύω να έχει την φωτεινότητα τους. Πίσω το δαχτυλικό αποτύπωμα είναι και κουμπί οπότε πάλι με σβηστεί οθόνη δεν θα ανάβει θα θέλει να το πατάς πρώτα. Κακό αυτό και αργό σε σχέση με άλλα κινητά. Είναι αδιάβροχο με γυαλί ωραία αλλά τι είναι αυτό με της διαφορετικές εκδόσεις; πλέον τα 32 GB είναι λίγα. Στάνταρ οι ναυαρχίδες πρέπει να έχουν 64 GB.

 

Μια χαρα θα αναβει με διπλο ταπ ταπ δε χρειαζεται να πατησεις τιποτα.Η μπαταρια μια χαρα θα πηγαινει αν το αφηνεις αφηνουμε απο τα χερια μας.Θεωρω οτι ειναι αξιολογοτατο με τις οποιες ελειψεις για καποιους ir πχ οσο για το gorilla 3 δεν εχει διαφορα ιδιαιτερη με το 4 μη σου πω οτι ειναι πιο γερο το 3αρι εξαλου ποσοι δεν βαζουν τζαμακι εξτρα οποτε?Αν κρατηθει καλα τιμολογιακα και πιστευω ελπιζω δηλαδη να ειναι ο απογονος του τζι2 φυσικα θα το προτιμηει πολυς κοσμος.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Από μπροστά μου αρέσει πολύ!

Το πίσω μέρος είναι αδιάφορο.

Μην κολλάτε με την αρχική τιμή. Και το flex 2 σχεδόν 800 ευρώ έκανε.

Για εμένα το θέμα παραμένει στο quality control. Ελπίζω να έχουν βάλει μυαλό στην lg και να μην γίνουν ταρζανιές με bootloops και οθόνες που έχουν κιτρινίλες και image retension που τις βαφτίζουμε "χαρακτηριστικά της οθόνης".

Τέλος θα ήθελα επιτέλους ακόμα μεγαλύτερη μπαταρία....

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα αναβει με διπλο ταπ ταπ δε χρειαζεται να πατησεις τιποτα.Η μπαταρια μια χαρα θα πηγαινει αν το αφηνεις αφηνουμε απο τα χερια μας.Θεωρω οτι ειναι αξιολογοτατο με τις οποιες ελειψεις για καποιους ir πχ οσο για το gorilla 3 δεν εχει διαφορα ιδιαιτερη με το 4 μη σου πω οτι ειναι πιο γερο το 3αρι εξαλου ποσοι δεν βαζουν τζαμακι εξτρα οποτε?Αν κρατηθει καλα τιμολογιακα και πιστευω ελπιζω δηλαδη να ειναι ο απογονος του τζι2 φυσικα θα το προτιμηει πολυς κοσμος.:)

 

Καλό το διπλό χτύπημα στην οθόνη αλλά άλλη φάση αν έβαζες το δάχτυλο στον αισθητήρα και άναβε απευθείας...

Όπως στο Mate 9..

Και ένα Smartphone το παίρνεις για να το χρεισιμοποιεις. Να είναι όλα ανοιχτά και να κάνεις τα πάντα. Αυτός είναι ο σκοπός του. Θα δείξει με την μπαταρία πως θα πάει. Το βλέπω στα ίδια επίπεδα με V20.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

AΥΤΟ ΜΕ την μπαταρια πρεπει να το αποβαλετε ολες οι ''ναυρχιδες'' με την ιδια αναλυση και με μικροτερη οθονη και καποιες με ιδια διασταση οι μπαταριες ειναι πανω κατω ιδιες και μικροτερες σας παραθετω.

 

ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΟΘΟΝΗ ΜΝΗΜΗ

 

samsung s7 edge 3600 5,5 32

 

lg g4 3000 5,5 32

 

microsoft 950 xl 3340 5,7 32

 

motorola x style 3000 5,7 32

 

sony experia z5 3430 5,5 32

 

zte axon 7 3250 5,5 64

 

motorola moto z 2600 5,5 32

 

google pixel 3450 5,5 32

 

 

htc 10 evo 3200 5,5 32

 

huawei nexuw 6p 3450 5,7 64

 

vodafone smart 3000 5,5 32

 

Leeco le max 2 3100 5,5 64

 

blackberry dteck 60 3000 5,5 32

 

htc ultra c 3000 5,7 64

 

lg v 10 3000 5,7+1,9 32

 

 

LG G6 3300 5,7 32

 

 

οποτε φιλτατοι μη λετε συνεχεια για μπαταριες και μνημη τα πιο πολλα εκει παιζουν με μικροδιαφορες.:rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

To G6 Gorilla glass 3 μπροστά; Τι πισωγύρισμα είναι αυτό; Παιδιά καλό το κινητό αλλά έχει κάποια μειονεκτήματα που όσοι έχουμε LG τα ζούμε. Το κινητό με τέτοια ανάλυση και διαχείριση με αυτή την μπαταρία θα την αδειάζει για πλάκα. Καλή μεν η κάμερα με την γωνία που έχει στυλ gopro αλλά η μπροστά σε σχέση με Mate 9 και S7 δεν πιστεύω να έχει την φωτεινότητα τους. Πίσω το δαχτυλικό αποτύπωμα είναι και κουμπί οπότε πάλι με σβηστεί οθόνη δεν θα ανάβει θα θέλει να το πατάς πρώτα. Κακό αυτό και αργό σε σχέση με άλλα κινητά. Είναι αδιάβροχο με γυαλί ωραία αλλά τι είναι αυτό με της διαφορετικές εκδόσεις; πλέον τα 32 GB είναι λίγα. Στάνταρ οι ναυαρχίδες πρέπει να έχουν 64 GB.

 

Καλό το διπλό χτύπημα στην οθόνη αλλά άλλη φάση αν έβαζες το δάχτυλο στον αισθητήρα και άναβε απευθείας...

Όπως στο Mate 9..

Και ένα Smartphone το παίρνεις για να το χρεισιμοποιεις. Να είναι όλα ανοιχτά και να κάνεις τα πάντα. Αυτός είναι ο σκοπός του. Θα δείξει με την μπαταρία πως θα πάει. Το βλέπω στα ίδια επίπεδα με V20.

Ποιος σας είπε ότι θα θέλει πάτημα το κουμπί για να δουλέψει το δακτυλικό αποτύπωμα;;;

Μην λέμε πράγματα που δεν γνωρίζουμε...

Για δείτε στο G5 πόσο ταχύτατο είναι...

 

Οπως είπε μια ψυχή, ακόμα δεν το είδαμε "Γιάννη" τον βαφτίσαμε!!

 

G5. -

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

AΥΤΟ ΜΕ την μπαταρια πρεπει να το αποβαλετε ολες οι ''ναυρχιδες'' με την ιδια αναλυση και με μικροτερη οθονη και καποιες με ιδια διασταση οι μπαταριες ειναι πανω κατω ιδιες και μικροτερες σας παραθετω.

 

ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΟΘΟΝΗ ΜΝΗΜΗ

 

samsung s7 edge 3600 5,5 32

 

lg g4 3000 5,5 32

 

microsoft 950 xl 3340 5,7 32

 

motorola x style 3000 5,7 32

 

sony experia z5 3430 5,5 32

 

zte axon 7 3250 5,5 64

 

motorola moto z 2600 5,5 32

 

google pixel 3450 5,5 32

 

 

htc 10 evo 3200 5,5 32

 

huawei nexuw 6p 3450 5,7 64

 

vodafone smart 3000 5,5 32

 

Leeco le max 2 3100 5,5 64

 

blackberry dteck 60 3000 5,5 32

 

htc ultra c 3000 5,7 64

 

lg v 10 3000 5,7+1,9 32

 

 

LG G6 3300 5,7 32

 

 

οποτε φιλτατοι μη λετε συνεχεια για μπαταριες και μνημη τα πιο πολλα εκει παιζουν με μικροδιαφορες.:rolleyes:

 

καλα, το τερματισες, ασχετως αν θεωρω οτι θα ειναι οκ απο μπαταρια,

θεωρεις οτι 200-300Mah παραπανω δεν κανουν διαφορα??

Επισης, παντα ζηταμε το μεγιστο. Οταν το s7 edge με 5,5 εχει 3600, εδω στις 5,7 επρεπε να δινει κατι παρομοιο τουλαχιστον.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικά εφόσον δεν μας πείξει στο image retention, θα το τιμήσω! :D:D:D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πολυς κοσμος θα το παρει ,αν βγει και σε καλη τιμη με τον 821 θα γινει ψιλοπανικ

ειναι πολυ ομορφο.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλή τιμή προς το καλοκαίρι για lg θεωρείται δεδομένο. Ας πάρουν τις πρώτες παρτίδες άλλοι...

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλα, το τερματισες, ασχετως αν θεωρω οτι θα ειναι οκ απο μπαταρια,

θεωρεις οτι 200-300Mah παραπανω δεν κανουν διαφορα??

Επισης, παντα ζηταμε το μεγιστο. Οταν το s7 edge με 5,5 εχει 3600, εδω στις 5,7 επρεπε να δινει κατι παρομοιο τουλαχιστον.

 

Προφανως με ιδιο μεγεθος σχεδον με το τζι 5 με 5.7 οθονη απο 5.2 που εχει το προαναφερομενο και 600 μιλιαμπερ επιπλεον δεν θα ειχε χωρο και παλι καλα το βρισκω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σ εμένα κακοφαίνεται το πισωγύρισμα στην ανάλυση των καμερών ?

Από τα 16MP / 8MP του G5 στα 13MP / 5MP στο G6 για πίσω / μπρος κάμερα αντίστοιχα ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γινεται για να έχεις καλύτερο Low Light...δε γίνεται Ι αλλιώς προς το παρόν.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σ εμένα κακοφαίνεται το πισωγύρισμα στην ανάλυση των καμερών ?

Από τα 16MP / 8MP του G5 στα 13MP / 5MP στο G6 για πίσω / μπρος κάμερα αντίστοιχα ?

 

Εγω προσωπικα προτιμω να εχω 13mp που να βγαζει καλες φωτο το βραδυ,απο το χάλι του g5 με την 16αρα και τις γεματες θορυβο και καμενες λεπτομερειες σε φωτεινα σημεια φωτο...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Προφανως με ιδιο μεγεθος σχεδον με το τζι 5 με 5.7 οθονη απο 5.2 που εχει το προαναφερομενο και 600 μιλιαμπερ επιπλεον δεν θα ειχε χωρο και παλι καλα το βρισκω.

 

αν και με μπερδευεις ετσι οπως το γραφεις, εγω απλα λεω οτι και λιγο παραπανω να εβαζε τη μπαταρια θα ειχε διαφορα, αλλα απο τη στιγμη που το σασι ειναι οσο ενος s7 edge, θα μπορουσε να ανεβασει τα mah εστω στα ιδια με εκεινο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σας είπε ότι θα θέλει πάτημα το κουμπί για να δουλέψει το δακτυλικό αποτύπωμα;;;

Μην λέμε πράγματα που δεν γνωρίζουμε...

Για δείτε στο G5 πόσο ταχύτατο είναι...

 

Οπως είπε μια ψυχή, ακόμα δεν το είδαμε "Γιάννη" τον βαφτίσαμε!!

 

G5. -

 

Δεν γνωρίζω ρώτησα και δεν απάντηση. Το V10 που έχω αν είναι σβηστή η οθόνη θέλει πάτημα το κουμπί να ανάψει η οθόνη για να λειτουργεί ο αισθητήρας. Στο G6 με σβηστεί οθόνη ο αισθητήρας δαχτυλικού αποτυπώματος λειτουργεί;

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλή τιμή προς το καλοκαίρι για lg θεωρείται δεδομένο. Ας πάρουν τις πρώτες παρτίδες άλλοι...

 

Στάλθηκε από το 1+3

 

Σωστός.... Έτσι πάει πάντα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόνο σ εμένα κακοφαίνεται το πισωγύρισμα στην ανάλυση των καμερών ?

Από τα 16MP / 8MP του G5 στα 13MP / 5MP στο G6 για πίσω / μπρος κάμερα αντίστοιχα ?

 

Το S7 edge με 13 κάμερα έκανε παπάδες σε σχέση με κινητά με πιο πολλά mpx. Μην δίνεται βάση μόνο στα νούμερα mpx.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

αν και με μπερδευεις ετσι οπως το γραφεις, εγω απλα λεω οτι και λιγο παραπανω να εβαζε τη μπαταρια θα ειχε διαφορα, αλλα απο τη στιγμη που το σασι ειναι οσο ενος s7 edge, θα μπορουσε να ανεβασει τα mah εστω στα ιδια με εκεινο.

Ειναι μικροτερο απο το 7αρι 2 χιλοστα σε υψος και 1 σε πλατος οποτε μια χαρα ειναι η μπαταρια στην διαχειρηση ειναι το θεμα. Αν και με μας τους παλαβους χαχαχα και 5000 να ειχε πΑλι δε θα βγαζαμε μερα. :lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ειναι μικροτερο απο το 7αρι 2 χιλοστα σε υψος και 1 σε πλατος οποτε μια χαρα ειναι η μπαταρια στην διαχειρηση ειναι το θεμα. Αν και με μας τους παλαβους χαχαχα και 5000 να ειχε πΑλι δε θα βγαζαμε μερα. :lol:

 

απο το s7 edge?

Βασικα ειναι μονο 2 χιλιοστα πιο κοντο. Στο πλατος ειναι μισο χιλιοστο και σε παχος πιο χοντρο. Αλλα δε νομιζω αυτη η διαφορα σε διαστασεις να κοστιζει τοσα mah.. Στην τελικη, καλυτερα να το εκανε λιγο πιο μεγαλο και ας χαριζε καλυτερη αυτονονομια. Τι 80% ratio τι 78..πηγαμε απο το ενα ακρο στο αλλο..

Απο την αλλη, η αυτονομια ειναι καθαρα θεμα mah, πρωτα, και μετα θεμα διαχειρισης. Αν δεν εχεις καυσιμο, ουτε σε κατηφορα δεν πας....

Απο εκει και περα, οι απαιτησεις καθε χρονο αυξανονται, γιατι αν μειωνονταν θα βλεπαμε τα παντα να πετανε με το H/w εκει που φτανει....αρα τι καλυτερη διαχειριση να κανει οταν απαιτουνται συνεχεια ποσα ενεργειας για διαχειριση? δεν γινεται.

 

Απλα προσωπικα πιστευω οτι θα βγαζει τη μερα, που μου αρκει σε πρωτη φαση..ομως θα ξενερωνα φευγοντας απο συσκευη που βγαζω 2 μερες..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...