Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα στην παρεα.

Εχω να γραψω χιλια χρονια αλλα μπαινω για καλο σκοπο.

 

Πριν λιγες μερες το κινητο εβγαλε προβλημα με τη θυρα usd. Αρχικα εβγαλε μηνυμα οτι εχει υγρασια και μετα δε με αφηνε να το φορτισω (καπου το ειχα διαβασει σε παλιοτερο μηνυμα). Οταν με πατεντες αρχισε να φορτιζει, καταναλωνε μπαταρια σαν τρελο (5% την ωρα).

 

Το πηγα λοιπον στην procordia με ελαχιστες προσδοκιες και μου το εφτιαξαν εντος εγγυησης σε μια μερα!!!!

 

Πρωτη επαφη με το service;;; Α-ΡΙ-ΣΤΗ.

 

Αν και ειχα αρκετες lg συσκευες (bl40, 4x, g2, flex το πρωτο το καλο) ειναι η πρωτη φορα που χρειαστηκα επισκευη εντος εγγυησης.

 

Αυτα τα ολιγα. Κατα τα αλλα, η συσκευη συνεχιζει να ειναι καταπληκτικη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα στην παρεα.

Εχω να γραψω χιλια χρονια αλλα μπαινω για καλο σκοπο.

 

Πριν λιγες μερες το κινητο εβγαλε προβλημα με τη θυρα usd. Αρχικα εβγαλε μηνυμα οτι εχει υγρασια και μετα δε με αφηνε να το φορτισω (καπου το ειχα διαβασει σε παλιοτερο μηνυμα). Οταν με πατεντες αρχισε να φορτιζει, καταναλωνε μπαταρια σαν τρελο (5% την ωρα).

 

Το πηγα λοιπον στην procordia με ελαχιστες προσδοκιες και μου το εφτιαξαν εντος εγγυησης σε μια μερα!!!!

 

Πρωτη επαφη με το service;;; Α-ΡΙ-ΣΤΗ.

 

Αν και ειχα αρκετες lg συσκευες (bl40, 4x, g2, flex το πρωτο το καλο) ειναι η πρωτη φορα που χρειαστηκα επισκευη εντος εγγυησης.

 

Αυτα τα ολιγα. Κατα τα αλλα, η συσκευη συνεχιζει να ειναι καταπληκτικη.

 

Τι ακριβως επισκευη εκαναν;αλλαξαν τη θυρα φορτισης;

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως επισκευη εκαναν;αλλαξαν τη θυρα φορτισης;

 

Αλλαξαν την καλωδιωση της θυρας.

Επιβεβαιωμενα το κινητο επανηλθε στις παλιες του δοξες απο αποψη μπαταριας.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξαν την καλωδιωση της θυρας.

Επιβεβαιωμενα το κινητο επανηλθε στις παλιες του δοξες απο αποψη μπαταριας.

 

Ευχαριστω για την ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις επειδη δεν καταλαβαινω, στις ρυθμισεις της καμερας

αυτο το "Κλειστος φακος-Σας ενημερωνει οταν ο ευρυγωνιος φακος ειναι κλειστος"

τι εννοει?

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις επειδη δεν καταλαβαινω, στις ρυθμισεις της καμερας

αυτο το "Κλειστος φακος-Σας ενημερωνει οταν ο ευρυγωνιος φακος ειναι κλειστος"

τι εννοει?

Όταν έχεις ανοιχτή αυτή τη ρύθμιση και πας να τραβήξεις μια φωτογραφία με τον wide φακό εμφανίζει ένα μπλε (αν θυμάμαι καλά) "πλαίσιο" εκεί που φαίνεται το δάχτυλο σου στην εικόνα. Αυτο συμβαίνει επειδή ο ευρυγωνιος μπορεί να "δει" το δάχτυλο σου αν κρατάς το κινητό στις γωνίες δίπλα στην κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις ανοιχτή αυτή τη ρύθμιση και πας να τραβήξεις μια φωτογραφία με τον wide φακό εμφανίζει ένα μπλε (αν θυμάμαι καλά) "πλαίσιο" εκεί που φαίνεται το δάχτυλο σου στην εικόνα. Αυτο συμβαίνει επειδή ο ευρυγωνιος μπορεί να "δει" το δάχτυλο σου αν κρατάς το κινητό στις γωνίες δίπλα στην κάμερα.

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση , ελεγα και εγω τι εννοει κλειστος φακος

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κατηγορήσω το κινητό... ρε γμτ έχει ήδη βγει το Ανδρόιδ Ρ και εμείς ακόμα με το Ορεο τπτ... δλδ νταξ ρε ελτζί...

Γιατί *$^`%•$&`[<[~|`&`] ###-^* δεν βγάζουν όλοι ένα καθαρό Ανδροιδ να ξεμπερδεύουμε;

 

Λέω τον πόνο μου ως πρώην Nexusικός....

Link to comment
Share on other sites

Aναβαθμισιολάγνος?:lol: Αδερφέ το ανδροιδ έχει φτάσει σε τέτοιο επίπεδο εξέλιξης που πλέον οι αναβαθμίσεις γίνονται για να γίνονται.:rolleyes:
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Aναβαθμισιολάγνος?:lol: Αδερφέ το ανδροιδ έχει φτάσει σε τέτοιο επίπεδο εξέλιξης που πλέον οι αναβαθμίσεις γίνονται για να γίνονται.:rolleyes:

 

πλεον εχει καταντησει να μην θες αναβαθμιση γιατι θα πεσει η ταχυτητα, η μπαταρια κλπ. Σπανια τυχαινει να εχουμε βελτιωση πλεον. Μονο αν η αρχικη ηταν προβληματικη. οι νεες εκδοσεις παντως ειναι θεμα για μενα και οχι βελτιωση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παίδες μια διευκρίνηση για την εφαρμογή του cstark

δεν υπάρχει auto απ ότι έχω παρατηρήσει εγώ...

Αν αφήσεις τη μπίλια στη μέση στην ουσία προβαίνει και πάλι η εφαρμογή σε επεξεργασία HDR+ σε όλες τις περιπτώσεις.

Αυτό θα φανεί εύκολα αν με το που τραβήξετε μια φωτογραφία, πατήσετε αμέσως στο άλμπουμ κάτω δεξιά όπου και αναφέρει πως γίνεται η επεξεργασία.

Από την άλλη όταν πας τη μπίλια τέρμα δεξιά στο -και καλά- always on η φωτογραφία περνάει από μια ακόμα πιο βαριά επεξεργασία και συνήθως έχουμε μεγαλύτερο χρόνο κλείστρου και λιγότερο iso με πιο σκληρά χρώματα και sharpening.

Αυτό μπορεί να φανεί εύκολα σε κλειστούς χώρους, απογευματάκι.

 

το μεσαιο εικονιδιο ειναι hdr on

το δεξια ειναι hdr enhanced= Πιο πολλες ληψεις, πιο εντονο hdr

Link to comment
Share on other sites

Μονο τα security patches να παιρναμε στην ωρα τους θα ημουν υπερκαλυμμενος.

Το android oreo δε φερνει το wow factor που θα κανει τη διαφορα. Εξαλλου, γιαυτο βγαινει δειλα-δειλα και το P.

Δεν εχουν με κατι να ασχοληθουν στην oreo, να "ωριμασει" ή να διορθωθει κατι.

Εφερε bug, λυθηκαν με την 8.1 και παμε παρακατω. Δεν ξερω γιατι αδημωνουμε για αυτη την ενημερωση.

Μονο στο λογισμικο της καμερας θα ηθελα να δω να εχει δουλεψει η LG και καποια tweaks στη συμπεριφορα του skin-UI της.

 

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μονο τα security patches να παιρναμε στην ωρα τους θα ημουν υπερκαλυμμενος.

Το android oreo δε φερνει το wow factor που θα κανει τη διαφορα. Εξαλλου, γιαυτο βγαινει δειλα-δειλα και το P.

Δεν εχουν με κατι να ασχοληθουν στην oreo, να "ωριμασει" ή να διορθωθει κατι.

Εφερε bug, λυθηκαν με την 8.1 και παμε παρακατω. Δεν ξερω γιατι αδημωνουμε για αυτη την ενημερωση.

Μονο στο λογισμικο της καμερας θα ηθελα να δω να εχει δουλεψει η LG και καποια tweaks στη συμπεριφορα του skin-UI της.

 

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συμφωνώ απόλυτα.
Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει εδώ και καιρό αναβάθμιση σε v11i. Τι το ιδιαίτερο φτιάχνει ή χαλάει αυτή η αναβάθμιση? Είμαι με την v11g όλα δουλεύουν τέλεια.

Να την κάνω ή να μην την κάνω? Μειώνεται η διάρκεια μπαταρίας?

Link to comment
Share on other sites

Μονο τα security patches να παιρναμε στην ωρα τους θα ημουν υπερκαλυμμενος.

Το android oreo δε φερνει το wow factor που θα κανει τη διαφορα. Εξαλλου, γιαυτο βγαινει δειλα-δειλα και το P.

Δεν εχουν με κατι να ασχοληθουν στην oreo, να "ωριμασει" ή να διορθωθει κατι.

Εφερε bug, λυθηκαν με την 8.1 και παμε παρακατω. Δεν ξερω γιατι αδημωνουμε για αυτη την ενημερωση.

Μονο στο λογισμικο της καμερας θα ηθελα να δω να εχει δουλεψει η LG και καποια tweaks στη συμπεριφορα του skin-UI της.

 

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο oreo δεν συμπεριλαμβάνεται η ελληνική γλώσσα στον G assistant?

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Αξίζει να κάνω την αναβάθμιση στην v11g του Νοεμβρίου; Έχετε δει αλλαγή στην συμπεριφορά της συκευής;
Link to comment
Share on other sites

Στο oreo δεν συμπεριλαμβάνεται η ελληνική γλώσσα στον G assistant?
Νομίζω πως Όχι. Επίσης δεν νομίζω να χρειάζεται ένα τόσο μεγάλο update για να συμπεριληφθεί. Θεωρώ πως έχει να κάνει απλά με αναβάθμιση της εφαρμογής της Google(όταν με το καλό βγει διαθέσιμη έκδοση assistant στα ελληνικά).
Link to comment
Share on other sites

Στο oreo δεν συμπεριλαμβάνεται η ελληνική γλώσσα στον G assistant?

 

Ό,τι απάντησε ο συμφορουμίτης συν πως διάλεκτοι της κεντρικής και νότιας Ευρώπης είναι στην "απ' έξω", εκτός των ήδη υπαρχουσών(Γερμανία), προς το παρόν...

Σκοπός είναι να φτάσουν μέχρι το τέλος του χρόνου τις 30 γλώσσες, με τη δική μας εκτός, φυσικά. Από εκεί και πέρα, ποιος ξέρει πότε και εάν...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Είμαι κάτοχος του LG G6 απο τον Οκτώβρη και όλα είναι τέλεια. Τις τελευταίες 2-3 μέρες μου εμφανίζεται αρκετά συχνά το μήνυμα ''stopped working'' για διάφορα apps, όπως το Call log μέχρι και πριν λίγο και το home!! Το έκανα restart και μετά πάγωσε η οθόνη και στο AOD δεν έδειχνε την ώρα, μόνο ημερομηνία και την μπαταρία. Το άφησα λίγο μπας και, αλλά τίποτα! Επίσης μου φάνηκε ότι είχε ζεσταθεί, έτσι το έκανα force restart και άνοιξε κανονικά. Έχει τύχει και σε σας;

p.s. Το κινητό δεν μου έχει πέσει, ούτε έχει έρθει σε επαφή με νερό κλπ. είναι γενικά σε άριστη κατάσταση.

 

Ακολουθεί σεντόνι. :worry:

Το κινητό παιδιά δεν πάει καλά. Το πρόβλημα συνέχιζε αλλά δεν ήταν τόσο έντονο απ'όταν σας είχα πρωτογράψει.

Τις τελευταίες μέρες ΄όμως ξεκίνησε και γίνεται πιο έντονο. Σταματούσαν πολλά apps- (τα περισσότερα χωρίς να τα χρησιμοποιώ εκείνη την στιγμή) και με πλειοψηφία του Gooγλε (chrome, google play, maps, play store) και home, call screen. Eπίσης όταν έπαιρνα το κινητό στα χέρια μου κάποιες φορές έκανε restart αυτόματα και κάποιες απο αυτές πριν ανοίξει έβγαζε στην οθόνη οτι το android ξεκινά...

Χτες μόλις το πήρα στα χέρια μου και το χρησιμοποίησα πάγωσε και έκανε το "συνηθισμένο " αυτόματο restart αλλά η οθόνη πάγωσε το logo της LG. Έκανε ξανά μόνο του restart και έβγαλε την άσπρη οθόνη με το "android ξεκινά" και μετά από 6-7 λεπτά άνοιξε ξανά. Οπότε αποφάσισα να το κάνω factory reset.

Και ξεκίνησαν πάλι τα όργανα πριν καν ολοκληρωθεί ο συγχρονισμός των app. Το άφησα στην άκρη να κάνει τη δουλειά του και όταν το πήρα στα χέρια μου τσουπ πάγωσε και νά'το το restart. Τελοσπάντων άνοιξε και πάλι και χρησιμοποίησα το LG Switch για να επαναφέρω τα υπόλοιπα απο την SD. Αφού τελείωσε, απαιτούσε επανεκκίνηση. Όταν έγινε η επανεκκίνηση μου ζητησε κωδικό (πριν απο τον κωδικό της SIM) και είχα 30 προσπάθειες!!! Δεν είχα βάλει κανένα κωδικό (αριθμούς) για την προστασία αλλά είχα επιλέξει knock on code. Δοκίμασα 2 κωδικούς αλλά τίποτα. Το έκανα ξανά restart αλλά πάλι ζητούσε αυτό τον κωδικό! (επίσης είχα δοκιμάσει 2 κωδικούς αλλά οι προσπάθειες που έλεγε πως είχαν απομείνει είχαν πάει 4 -5 πιο κάτω!!!)

Αναγκαστικά το έκανα ξανά reset με τα κουμπιά του κινητού. Στην προσπάθεια να επαναφέρω ξανά τα αρχεία απο την SD πάγωσε και έκανε για πολλοστή φορά restart. Επίσης είχα ξανά τα μηνύματα ότι το τάδε app σταμάτησε να λειτουργεί χωρίς καν να προλάβω να το χρησιμοποιήσω. Αφού επιτέλους κατάφερα και επανέφερα με επιτυχία τα αρχεία απο την SD συνειδητοποίησα ότι έλειπε ένα app απο την γραμμή στην αρχική οθόνη. Και ήταν το app των κλήσεων. Μετά απο δοκιμή οι κλήσεις γίνονταν κανονικά αλλά δεν μπορούσα να δω ποιος ήταν όταν είχα αναπάντητη, ούτε να πάρω τηλέφωνο μέσω της εφαρμογής αυτής. (Το έκανα μέσω των μηνυμάτων).

Έτσι το έκανα ξανά επανεκκίνηση μπας και! Έφτασε στο lock screen όπου και μου έβγαλε ειδοποίηση ότι είχα αναπάντητη κλήση απο την τάδε επαφή και επίσης κατέβαζε μια εφαρμογή. Και έκανε ΞΑΝΑ restart όταν πήγα να ανοίξω την οθόνη.

Εν τέλει άνοιξε και η εφαρμογή που κατέβαζε ήταν του τηλεφώνου και είχα επίσης ξανά τα αγαπημένα μηνύματα ότι σταμάτησε μια εφαρμογή.

Με λίγα λόγια το factory reset δεν βοήθησε (μην πω ότι η ταλαιπωρία με τις συνεχείς επανεκκινήσεις στο τέλος ήταν χειρότερες) και το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει . Άρα θα πάει στο μαγαζί που αγοράστηκε και ελπίζω να υπάρχει καλή εξυπηρέτηση!!

Με συγχωρείτε για το σεντόνι. :O

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και κάτι δεν πάει καλά με πλακέτα, μνήμη, μπαταρία κτλ, κάτι απ' όλα σου κάνει τα κόλπα αυτά!

Εφόσον το factory reset δεν στο διόρθωσε, τότε παίρνεις την LG και σου λένε την διαδικασία.

Το μαγαζί γιατί να το αναμείξεις? Εφόσον έχει παρέλθει το doa, τότε επικοινωνείς με το service κατευθείαν.

Ενημέρωσε μας τι ήταν και πόσες μέρες θα σου βγει το βασανιστήριο!

Κρίμα αδερφέ ... :( Τουλάχιστον η γκαντεμιά χτύπησε το ρημάδι και όχι εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Το G3 μου πνέει τα λοίσθια (επανεκκινήσεις άλλοτε συχνότερες κ άλλοτε πιο σπάνιες) παρ' όλες τις προσπάθειές μου να το ανανήψω (του έχω βάλει θερμοαγώγιμη πάστα σχεδόν παντού :p). Έτσι μάλλον πάω για αγορά καινούριου κινητού και σκέφτομαι το G6.

 

Έχω ρίξει μια δειγματοληπτική ματιά στα σχόλια εδώ αλλά εκ των πραγμάτων 292 σελίδες δε γίνεται να διαβαστούν.

 

Οπότε θα επικαλεστώ την καλοσύνη σας και θα ζητούσα αν θα μπορούσατε περιληπτικά να μου πείτε κάποια υπέρ ή κατά και κατά πόσο έχει βγάλει προβλήματα μέχρι τώρα το G6 και κατά πόσο έχει ακόμα ή όχι τα γνωστά προβλήματα της σειράς G (όπως της υπερθέρμανσης κ των επανεκκινήσεων που έχει κ το τωρινό μου G3). Επίσης κάπου πήρε το μάτι μου ότι κάποια από τις εκδόσεις του G6 είναι προτιμητέα, ποιά; Σκεφτόμουν στη πιο φτηνή έκδοση για να είμαι ειλικρινής.

 

Επίσης θα ήθελα την προσωπική σας άποψη υπό ποιες συνθήκες θα προσανατολιζόσασταν στην αγορά ενός διαφορετικού κινητού είτε σε παρόμοιο κόστος είτε με κάποια λογική +- διαφορά στην τιμή.

 

Ελπίζω να μην ζητάω πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα έχει αρχίσει να βγάζει κάποιες λίγες φορές μνμτα ότι η τάδε εφαρμογή σταμάτησε να λειτουργεί.

Κυρίως η Google play movies & tv που έτσι κι αλλιώς την έχω κάνει disable από την πρώτη στιγμή και νομίζω μια φορά το GBoard.

Νταξ αν έχει αρχίσει να τα παίζει στο 6μηνο η LG θα φάει παντοτινό άκυρο όταν καταφέρω να πάρω άλλη συσκευή!

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθεί σεντόνι. :worry:

Το κινητό παιδιά δεν πάει καλά. Το πρόβλημα συνέχιζε αλλά δεν ήταν τόσο έντονο απ'όταν σας είχα πρωτογράψει.

Τις τελευταίες μέρες ΄όμως ξεκίνησε και γίνεται πιο έντονο. Σταματούσαν πολλά apps- (τα περισσότερα χωρίς να τα χρησιμοποιώ εκείνη την στιγμή) και με πλειοψηφία του Gooγλε (chrome, google play, maps, play store) και home, call screen. Eπίσης όταν έπαιρνα το κινητό στα χέρια μου κάποιες φορές έκανε restart αυτόματα και κάποιες απο αυτές πριν ανοίξει έβγαζε στην οθόνη οτι το android ξεκινά...

Χτες μόλις το πήρα στα χέρια μου και το χρησιμοποίησα πάγωσε και έκανε το "συνηθισμένο " αυτόματο restart αλλά η οθόνη πάγωσε το logo της LG. Έκανε ξανά μόνο του restart και έβγαλε την άσπρη οθόνη με το "android ξεκινά" και μετά από 6-7 λεπτά άνοιξε ξανά. Οπότε αποφάσισα να το κάνω factory reset.

Και ξεκίνησαν πάλι τα όργανα πριν καν ολοκληρωθεί ο συγχρονισμός των app. Το άφησα στην άκρη να κάνει τη δουλειά του και όταν το πήρα στα χέρια μου τσουπ πάγωσε και νά'το το restart. Τελοσπάντων άνοιξε και πάλι και χρησιμοποίησα το LG Switch για να επαναφέρω τα υπόλοιπα απο την SD. Αφού τελείωσε, απαιτούσε επανεκκίνηση. Όταν έγινε η επανεκκίνηση μου ζητησε κωδικό (πριν απο τον κωδικό της SIM) και είχα 30 προσπάθειες!!! Δεν είχα βάλει κανένα κωδικό (αριθμούς) για την προστασία αλλά είχα επιλέξει knock on code. Δοκίμασα 2 κωδικούς αλλά τίποτα. Το έκανα ξανά restart αλλά πάλι ζητούσε αυτό τον κωδικό! (επίσης είχα δοκιμάσει 2 κωδικούς αλλά οι προσπάθειες που έλεγε πως είχαν απομείνει είχαν πάει 4 -5 πιο κάτω!!!)

Αναγκαστικά το έκανα ξανά reset με τα κουμπιά του κινητού. Στην προσπάθεια να επαναφέρω ξανά τα αρχεία απο την SD πάγωσε και έκανε για πολλοστή φορά restart. Επίσης είχα ξανά τα μηνύματα ότι το τάδε app σταμάτησε να λειτουργεί χωρίς καν να προλάβω να το χρησιμοποιήσω. Αφού επιτέλους κατάφερα και επανέφερα με επιτυχία τα αρχεία απο την SD συνειδητοποίησα ότι έλειπε ένα app απο την γραμμή στην αρχική οθόνη. Και ήταν το app των κλήσεων. Μετά απο δοκιμή οι κλήσεις γίνονταν κανονικά αλλά δεν μπορούσα να δω ποιος ήταν όταν είχα αναπάντητη, ούτε να πάρω τηλέφωνο μέσω της εφαρμογής αυτής. (Το έκανα μέσω των μηνυμάτων).

Έτσι το έκανα ξανά επανεκκίνηση μπας και! Έφτασε στο lock screen όπου και μου έβγαλε ειδοποίηση ότι είχα αναπάντητη κλήση απο την τάδε επαφή και επίσης κατέβαζε μια εφαρμογή. Και έκανε ΞΑΝΑ restart όταν πήγα να ανοίξω την οθόνη.

Εν τέλει άνοιξε και η εφαρμογή που κατέβαζε ήταν του τηλεφώνου και είχα επίσης ξανά τα αγαπημένα μηνύματα ότι σταμάτησε μια εφαρμογή.

Με λίγα λόγια το factory reset δεν βοήθησε (μην πω ότι η ταλαιπωρία με τις συνεχείς επανεκκινήσεις στο τέλος ήταν χειρότερες) και το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει . Άρα θα πάει στο μαγαζί που αγοράστηκε και ελπίζω να υπάρχει καλή εξυπηρέτηση!!

Με συγχωρείτε για το σεντόνι. :O

 

κάρτα sd τσεκάρισες?...

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...